بهترين وبدترين با آرسنال

نویسنده: مهناز پرتوی

وبلاگ من
نویسنده: مهناز پرتوی
از سال2006-2005 عاشق ارسنال وتيري هنري ام .... وسال آخر رشته ي حقوق...
کل بازدید: 5,859 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

بهترين وبدترين با آرسنال

به عنوان اولين كامنت بلاگ كه تو اين سايت مينويسم"خواستم شروعي داشته باشم با خاطره اي شيرين وتلخ"از بازيهاي آرسنال كه در جريان هواداري اين تيم بزرگ شاهدش بوده ايد...


من شخصا خاطره هاي خيلي شيريني ازارسنال دارم اما اگه بخوام از بين اونا يكي رو انتخاب كنم برميگردد به همين چند ماه پيش "بازي آرسنال بارسا "گل ارشاوين چنان منو به وجد آورد كه تا چند روز قلب درد گرفته بودم....نوبتي ام كه باشه نوبت خاطره ي بد"سالش دقيق يادم نيست اما فينال كارلينگ كاپ"آرسنال چلسي كه يه مختصر دعوا هم شد"بدترين خاطره ي منه .فكر كنيد اگه نباخته بوديم اين آنري بود كه قبل از رفتنش جام بالا سرش ميگرفت و چه با شكوه....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 29/9/1390 | 10:23 گفت:

بدترین خاطره شکست هایی که از بارسا خوردیم مخصوصا فینال اروپا و وداع پیرس بود بهترینش برد چلسی با گل مشهوری که هانری رو ضربه ایستگاهی زد.

حمید فرازی در 8/9/1390 | 10:03 گفت:

بهترین برد پارسال مقابل بارسا بود.بدترین هم هشتایی شدن

حسین ملازینل در 8/9/1390 | 09:14 گفت:

سلام.بهترین بردمون به نظر من برد بازی رفت لیگ قهرمانان مقابل بارسا که آرشاوین گل دوم رو زد و بدترینش هم بازی همین فصل با منچستر که هشتایی شدیم...

Gooner در 7/9/1390 | 23:38 گفت:

بهترین برد میلان در سن سیرو
بدترین شکست مقابل بیرمنگام در فینال جام اتحادیه

sam baygan در 7/9/1390 | 23:24 گفت:

تبریک مهناز خانم ولی چرا اینقد دیر؟!
بهترینا=برد رئال-بردی که شهرام گفت-برد بارسا
بدترینا=ماشالا مگه کمه! باخت چن هفته قبل و دوسال قبل اروپا به یونایتد-فینال پارسال و ...

reza در 7/9/1390 | 22:31 گفت:

بهترین برد بارسا
بدترین باخت به بارسا تو بازی برگشت

(Hooman sam (Dark metal در 7/9/1390 | 22:30 گفت:

آره منم با گل آرشاوین اینقد انرژی گرفتم که تا یه ربع بالا پایین می پریدم!!!

سید امین هاشمی در 7/9/1390 | 22:17 گفت:

من شخصا سعی بر این دارم که خاطرات بد رو بازگو نکنم،و خاطره خوبمم بر میگرده به همون برد که آرشا و ون پرسی گل زدن که کلی حال کردم

توپچی جنوب در 7/9/1390 | 22:03 گفت:

به به مهناز خانوم خوش اومدی حالا شذین 2تا!!!!!!!!!!!
شکست بارسلون و شکست منچستر که 1بر صفر عقب بودیم بعدش با گل رابین مساوی کردیم و با ضربه سر تی تی جون بردیمشون خیلی این 2تا برد به من چسبید!!!!!!!!!
تلخ ترین فینال لیگ اروپا با داور لونای لعنتی و همین باخت اخیر به شانچستر کثیف!!!!!!!
سیم کارتم رو عوض کردم و یک ماه خودم رو تبعید کردم !!!!

HAMED toopchi در 7/9/1390 | 22:02 گفت:

به به. به سلامتي ديدي به همين راحتي بود!
شيرينترينها= برد 3-1 مقابل چلسي فصل قبل و قهرماني 2004.

تلخترينها هم بازي مقابل ليدز 2003( وحشتناك بود) و 4-4 مقابل نيوكاسل. اينا واسه من از فينال 2006 و بازي با منچستر هم تلخ تر بودن مخصوصا ليدز كه آنري اون توپ كوفتي رو دقيقه نود به تير دروازه زد و 1-0 باختيم. ما با مساوي قهرمان ميشديم!!!!

علی ارشدی در 7/9/1390 | 21:31 گفت:

اولا که خیلی خوش اومدی به جمع وبلاگ نویسان
دوما خاطره خوب من بردمون برابر بارسلوناست و همین فصل که چلسی رو له کردیم
سوما خاطره تلخ شکستمون تو فینال لیگ قهرمانان تا صبح نتونستم بخوابم