بهترين وبدترين با آرسنال

نویسنده: مهناز پرتوی

وبلاگ من
نویسنده: مهناز پرتوی
از سال2006-2005 عاشق ارسنال وتيري هنري ام .... وسال آخر رشته ي حقوق...
کل بازدید: 5,805 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

بهترين وبدترين با آرسنال

به عنوان اولين كامنت بلاگ كه تو اين سايت مينويسم"خواستم شروعي داشته باشم با خاطره اي شيرين وتلخ"از بازيهاي آرسنال كه در جريان هواداري اين تيم بزرگ شاهدش بوده ايد...


من شخصا خاطره هاي خيلي شيريني ازارسنال دارم اما اگه بخوام از بين اونا يكي رو انتخاب كنم برميگردد به همين چند ماه پيش "بازي آرسنال بارسا "گل ارشاوين چنان منو به وجد آورد كه تا چند روز قلب درد گرفته بودم....نوبتي ام كه باشه نوبت خاطره ي بد"سالش دقيق يادم نيست اما فينال كارلينگ كاپ"آرسنال چلسي كه يه مختصر دعوا هم شد"بدترين خاطره ي منه .فكر كنيد اگه نباخته بوديم اين آنري بود كه قبل از رفتنش جام بالا سرش ميگرفت و چه با شكوه....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 29/9/1390 | 10:23 گفت:

بدترین خاطره شکست هایی که از بارسا خوردیم مخصوصا فینال اروپا و وداع پیرس بود بهترینش برد چلسی با گل مشهوری که هانری رو ضربه ایستگاهی زد.

حمید فرازی در 8/9/1390 | 10:03 گفت:

بهترین برد پارسال مقابل بارسا بود.بدترین هم هشتایی شدن

حسین ملازینل در 8/9/1390 | 09:14 گفت:

سلام.بهترین بردمون به نظر من برد بازی رفت لیگ قهرمانان مقابل بارسا که آرشاوین گل دوم رو زد و بدترینش هم بازی همین فصل با منچستر که هشتایی شدیم...

Gooner در 7/9/1390 | 23:38 گفت:

بهترین برد میلان در سن سیرو
بدترین شکست مقابل بیرمنگام در فینال جام اتحادیه

sam baygan در 7/9/1390 | 23:24 گفت:

تبریک مهناز خانم ولی چرا اینقد دیر؟!
بهترینا=برد رئال-بردی که شهرام گفت-برد بارسا
بدترینا=ماشالا مگه کمه! باخت چن هفته قبل و دوسال قبل اروپا به یونایتد-فینال پارسال و ...

reza در 7/9/1390 | 22:31 گفت:

بهترین برد بارسا
بدترین باخت به بارسا تو بازی برگشت

(Hooman sam (Dark metal در 7/9/1390 | 22:30 گفت:

آره منم با گل آرشاوین اینقد انرژی گرفتم که تا یه ربع بالا پایین می پریدم!!!

سید امین هاشمی در 7/9/1390 | 22:17 گفت:

من شخصا سعی بر این دارم که خاطرات بد رو بازگو نکنم،و خاطره خوبمم بر میگرده به همون برد که آرشا و ون پرسی گل زدن که کلی حال کردم

توپچی جنوب در 7/9/1390 | 22:03 گفت:

به به مهناز خانوم خوش اومدی حالا شذین 2تا!!!!!!!!!!!
شکست بارسلون و شکست منچستر که 1بر صفر عقب بودیم بعدش با گل رابین مساوی کردیم و با ضربه سر تی تی جون بردیمشون خیلی این 2تا برد به من چسبید!!!!!!!!!
تلخ ترین فینال لیگ اروپا با داور لونای لعنتی و همین باخت اخیر به شانچستر کثیف!!!!!!!
سیم کارتم رو عوض کردم و یک ماه خودم رو تبعید کردم !!!!

HAMED toopchi در 7/9/1390 | 22:02 گفت:

به به. به سلامتي ديدي به همين راحتي بود!
شيرينترينها= برد 3-1 مقابل چلسي فصل قبل و قهرماني 2004.

تلخترينها هم بازي مقابل ليدز 2003( وحشتناك بود) و 4-4 مقابل نيوكاسل. اينا واسه من از فينال 2006 و بازي با منچستر هم تلخ تر بودن مخصوصا ليدز كه آنري اون توپ كوفتي رو دقيقه نود به تير دروازه زد و 1-0 باختيم. ما با مساوي قهرمان ميشديم!!!!

علی ارشدی در 7/9/1390 | 21:31 گفت:

اولا که خیلی خوش اومدی به جمع وبلاگ نویسان
دوما خاطره خوب من بردمون برابر بارسلوناست و همین فصل که چلسی رو له کردیم
سوما خاطره تلخ شکستمون تو فینال لیگ قهرمانان تا صبح نتونستم بخوابم