دورتموند خطرناک

نویسنده: هادی

وبلاگ من
نویسنده: هادی
هادی. دانشجوی مهندسی مکانیک. نمیدونم از کدوم سال بود ، خونم آرستالی شد ولی یادمه برگکمپ و کانو و wiltord , آنری 4تای جلو بودن و اشلی کول تو دفاع.
کل بازدید: 1,057 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

دورتموند خطرناک

دورتموند خطرناک


دورتموند قهرمان فصل گذشته رقابتهای بوندسلیگا در مهمترین دیدار هفته سیزدهم رقابتهای بوندسلیگا موفق شد با نتیجه یک بر صفر بایرن مونیخ صدر نشین فعلی رقابتها را در آلیانس آره نا شکست دهد.


دورتموند با این پیروزی 26 امتیازی شد و در فاصله دو امتیازی بایرن صدرنشین قرار گرفت. آنها چهارشنبه در چهارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان به مصاف آرسنال خواهند رفت.

منبع
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 1/9/1390 | 21:10 گفت:

تو ازین به بعد با این عنوان میخوای بیای مطلب بذاری!

علی ارشدی در 1/9/1390 | 19:46 گفت:

شوخی کردم :))

علی ارشدی در 1/9/1390 | 19:46 گفت:

از تو جورابش!

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 19:04 گفت:

میلادجان ازکجادراوردی؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

میلاد حسینی در 1/9/1390 | 19:00 گفت:

Arsenal 2-2 Dortmond

arsalan در 1/9/1390 | 18:41 گفت:

منم باهات موافقم دورتمند تیم خوبیه و کاشکی بتونه بعد از ارسنال بیاد
بالا

mahdi rajaei در 1/9/1390 | 18:37 گفت:

من فکر کنم بتونیم دورتموند رو شکست بدیم.تیم به یه ثبات خوبی رسیده و هماهنگیم خوب شده.تازه جوونامون دارن عالی بازی میکنن.والکات وسانگ که بازی قبل عالی بودن.انشا الله میبریم.

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 18:21 گفت:

بازی قشنگی میشه هر تیمی جلوی ارسنال هجومی بازی کنه شکست میخوره وشکست در انتظار درتمدنه !!!!!!!!!

رضا کاظمی در 1/9/1390 | 18:15 گفت:

اگه خطرناک بود دور رفت تو خونه اش میبرد اون موقع هم آرسنال هماهنگ نبود.حالا امرا بتونه آرسنالو ببره

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 17:57 گفت:

کارشون تمومه.1-3 میبریمش

aziz joon در 1/9/1390 | 17:54 گفت:

دردمند خطر بی کبیریت

aziz joon در 1/9/1390 | 17:53 گفت:

درتمند کبریت بی خطر