دورتموند خطرناک

نویسنده: هادی

وبلاگ من
نویسنده: هادی
هادی. دانشجوی مهندسی مکانیک. نمیدونم از کدوم سال بود ، خونم آرستالی شد ولی یادمه برگکمپ و کانو و wiltord , آنری 4تای جلو بودن و اشلی کول تو دفاع.
کل بازدید: 1,090 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود

دورتموند خطرناک

دورتموند خطرناک


دورتموند قهرمان فصل گذشته رقابتهای بوندسلیگا در مهمترین دیدار هفته سیزدهم رقابتهای بوندسلیگا موفق شد با نتیجه یک بر صفر بایرن مونیخ صدر نشین فعلی رقابتها را در آلیانس آره نا شکست دهد.


دورتموند با این پیروزی 26 امتیازی شد و در فاصله دو امتیازی بایرن صدرنشین قرار گرفت. آنها چهارشنبه در چهارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان به مصاف آرسنال خواهند رفت.

منبع
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 1/9/1390 | 21:10 گفت:

تو ازین به بعد با این عنوان میخوای بیای مطلب بذاری!

علی ارشدی در 1/9/1390 | 19:46 گفت:

شوخی کردم :))

علی ارشدی در 1/9/1390 | 19:46 گفت:

از تو جورابش!

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 19:04 گفت:

میلادجان ازکجادراوردی؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

میلاد حسینی در 1/9/1390 | 19:00 گفت:

Arsenal 2-2 Dortmond

arsalan در 1/9/1390 | 18:41 گفت:

منم باهات موافقم دورتمند تیم خوبیه و کاشکی بتونه بعد از ارسنال بیاد
بالا

mahdi rajaei در 1/9/1390 | 18:37 گفت:

من فکر کنم بتونیم دورتموند رو شکست بدیم.تیم به یه ثبات خوبی رسیده و هماهنگیم خوب شده.تازه جوونامون دارن عالی بازی میکنن.والکات وسانگ که بازی قبل عالی بودن.انشا الله میبریم.

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 18:21 گفت:

بازی قشنگی میشه هر تیمی جلوی ارسنال هجومی بازی کنه شکست میخوره وشکست در انتظار درتمدنه !!!!!!!!!

رضا کاظمی در 1/9/1390 | 18:15 گفت:

اگه خطرناک بود دور رفت تو خونه اش میبرد اون موقع هم آرسنال هماهنگ نبود.حالا امرا بتونه آرسنالو ببره

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 17:57 گفت:

کارشون تمومه.1-3 میبریمش

aziz joon در 1/9/1390 | 17:54 گفت:

دردمند خطر بی کبیریت

aziz joon در 1/9/1390 | 17:53 گفت:

درتمند کبریت بی خطر