کاریکاتور

نویسنده: سینا سالک

وبلاگ من
نویسنده: سینا سالک
سلام اسم من سینا هستش 20 سالمه و از زمانی که یادم میاد یعنی از 6 سالگی عاشق آرسنال و رئال مادرید بودم و هستم
کل بازدید: 2,070 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

کاریکاتور

حقارت منچستر تو اروپا و سایت گل هم معلوم شد .سلام خدمت همه آرسنالی های عزیز
بعد از تساوی مسخره منچستر جلوی چلسی سایت گل یک کاریکاتور جالب از فرگوسن و هاوارد وب گذاشته که هاوارد وب تو این کاریکاتور نقش سوپر من رو بازی میکنه فرگوسن هم فکر کنم نقش لوئیس لین رو بازی می کنه که سوپرمن همیشه نجاتش می داد . با اینکه از چلسی بدم میاد ولی از منچستر به شدت متنفرم و دوست داشتم بازی رو ببازه که نشد .تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 18/11/1390 | 22:55 گفت:

زیبا ست کاریکاتورت ولی عکس اواتارت رو عوض کن این مال سایت رئال مادرید سینا جان

♥Arsenal♥ در 18/11/1390 | 22:51 گفت:

عکستو عوض کن !
*****************
آقا آرمان عکسش چشه؟؟؟ *سوال* *گیج* *سر در گم*

ناصر در 18/11/1390 | 22:01 گفت:

آخ آخ چقدر قشنگ کشیده-دمش گرم-کاریکاتوریستش حرف دل ما رو زده.

آرمان امیراحمدی در 18/11/1390 | 21:15 گفت:

عکستو عوض کن !

حمید فرازی در 18/11/1390 | 00:10 گفت:

دیگه اینقدر از این سایت بدم میاد که با این چیزا فایده نداره.همین وب دو صحنه مشکوکو واسه منچستر نگرفت

علی ارشدی در 18/11/1390 | 00:01 گفت:

حمید جان حرفت درسته ولی عجالتا این دفعه کاریکاتورشون خوب بود
منم به شدت از من یو بدم میاد و باخت این تیم خوشحالم میکنه حتی اگه به ضرر ما باشه
سینا خان شما هم عکس بهتری نداشتی بذاری؟ یک سینای دیگه هم داریم که عکسش نصریه منم خودم اسم دومم سینا ست ولی اینکارا رو نمی کنم :)))))))

حمید فرازی در 17/11/1390 | 23:50 گفت:

به قول خواجه علی ارشدی "سایت گل میتونه بره بمیره"

احسان در 17/11/1390 | 23:45 گفت:

منم بشدت از منچستر متنفرم بخصوص چند تا بازیکن عقده ایش مث اوراو رونی و نانی

داوری در همه فصلی به نفع من یو هست شاید اینجوری احترام فرگاوسن ! رو نگه میدارن!!!!

در ضمن بازی مساوی شد به نفع ما شد ما که دیگه از خیر قهرمانی و نایب قهرمانی گذشتیم لااقل بهتره سیتی قهرمان بشه

امشبم خدا کنه تاتی ببازه که بتونیم در ادامه فصل اونا رو هم بگیریم چون افت داره برا ارسنال پایین تر از این تاتیا قرار بگیره

لیورپولو میشه در ادامه گرفت ولی تاتی سخته!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:37 گفت:

درسته.منم طرفدار ريالم ولي اينجا مال آرسنالياست.

farhad bj در 17/11/1390 | 23:33 گفت:

in axetam avaz kon !!!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:28 گفت:

دو پنالتي کرد تو پاچه چلسي

masoud mahmudpur در 17/11/1390 | 23:26 گفت:

مگه وب تو این بازی چی کار کرده؟

محسن آزاده در 17/11/1390 | 23:23 گفت:

الیته فکر می کنم ما آرسنال ها همه یه جورایی از یونایتد خیلی متنفریم ( اینو تو پستی که چند وقت پیش گذاشتم کاملا مطمئن شدم ) ، اما این از معدود دفعاتی بود که من از این که داور به یونایتد کمک می کرد خوشحال شدم ، چون الان ما واسه چهارم شدن تمام امیدومون با ناکامی چلسیه !!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:23 گفت:

هر چند به نفع ما بود.ولي ناداوري قبول نيست

farshad khadem در 17/11/1390 | 23:18 گفت:

سینا جون کاریکاتور جالبی هست کنایه از کمک وب داور بازی به من یونایتد که توانست مساوی کنه ولی اگر چلسی می باخت بنفع ما بود همانطور که اگر امشب لیورپول ببازه بسود ماست