کاریکاتور

نویسنده: سینا سالک

وبلاگ من
نویسنده: سینا سالک
سلام اسم من سینا هستش 20 سالمه و از زمانی که یادم میاد یعنی از 6 سالگی عاشق آرسنال و رئال مادرید بودم و هستم
کل بازدید: 2,026 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

کاریکاتور

حقارت منچستر تو اروپا و سایت گل هم معلوم شد .سلام خدمت همه آرسنالی های عزیز
بعد از تساوی مسخره منچستر جلوی چلسی سایت گل یک کاریکاتور جالب از فرگوسن و هاوارد وب گذاشته که هاوارد وب تو این کاریکاتور نقش سوپر من رو بازی میکنه فرگوسن هم فکر کنم نقش لوئیس لین رو بازی می کنه که سوپرمن همیشه نجاتش می داد . با اینکه از چلسی بدم میاد ولی از منچستر به شدت متنفرم و دوست داشتم بازی رو ببازه که نشد .تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 18/11/1390 | 22:55 گفت:

زیبا ست کاریکاتورت ولی عکس اواتارت رو عوض کن این مال سایت رئال مادرید سینا جان

♥Arsenal♥ در 18/11/1390 | 22:51 گفت:

عکستو عوض کن !
*****************
آقا آرمان عکسش چشه؟؟؟ *سوال* *گیج* *سر در گم*

ناصر در 18/11/1390 | 22:01 گفت:

آخ آخ چقدر قشنگ کشیده-دمش گرم-کاریکاتوریستش حرف دل ما رو زده.

آرمان امیراحمدی در 18/11/1390 | 21:15 گفت:

عکستو عوض کن !

حمید فرازی در 18/11/1390 | 00:10 گفت:

دیگه اینقدر از این سایت بدم میاد که با این چیزا فایده نداره.همین وب دو صحنه مشکوکو واسه منچستر نگرفت

علی ارشدی در 18/11/1390 | 00:01 گفت:

حمید جان حرفت درسته ولی عجالتا این دفعه کاریکاتورشون خوب بود
منم به شدت از من یو بدم میاد و باخت این تیم خوشحالم میکنه حتی اگه به ضرر ما باشه
سینا خان شما هم عکس بهتری نداشتی بذاری؟ یک سینای دیگه هم داریم که عکسش نصریه منم خودم اسم دومم سینا ست ولی اینکارا رو نمی کنم :)))))))

حمید فرازی در 17/11/1390 | 23:50 گفت:

به قول خواجه علی ارشدی "سایت گل میتونه بره بمیره"

احسان در 17/11/1390 | 23:45 گفت:

منم بشدت از منچستر متنفرم بخصوص چند تا بازیکن عقده ایش مث اوراو رونی و نانی

داوری در همه فصلی به نفع من یو هست شاید اینجوری احترام فرگاوسن ! رو نگه میدارن!!!!

در ضمن بازی مساوی شد به نفع ما شد ما که دیگه از خیر قهرمانی و نایب قهرمانی گذشتیم لااقل بهتره سیتی قهرمان بشه

امشبم خدا کنه تاتی ببازه که بتونیم در ادامه فصل اونا رو هم بگیریم چون افت داره برا ارسنال پایین تر از این تاتیا قرار بگیره

لیورپولو میشه در ادامه گرفت ولی تاتی سخته!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:37 گفت:

درسته.منم طرفدار ريالم ولي اينجا مال آرسنالياست.

farhad bj در 17/11/1390 | 23:33 گفت:

in axetam avaz kon !!!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:28 گفت:

دو پنالتي کرد تو پاچه چلسي

masoud mahmudpur در 17/11/1390 | 23:26 گفت:

مگه وب تو این بازی چی کار کرده؟

محسن آزاده در 17/11/1390 | 23:23 گفت:

الیته فکر می کنم ما آرسنال ها همه یه جورایی از یونایتد خیلی متنفریم ( اینو تو پستی که چند وقت پیش گذاشتم کاملا مطمئن شدم ) ، اما این از معدود دفعاتی بود که من از این که داور به یونایتد کمک می کرد خوشحال شدم ، چون الان ما واسه چهارم شدن تمام امیدومون با ناکامی چلسیه !!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:23 گفت:

هر چند به نفع ما بود.ولي ناداوري قبول نيست

farshad khadem در 17/11/1390 | 23:18 گفت:

سینا جون کاریکاتور جالبی هست کنایه از کمک وب داور بازی به من یونایتد که توانست مساوی کنه ولی اگر چلسی می باخت بنفع ما بود همانطور که اگر امشب لیورپول ببازه بسود ماست