کاریکاتور

نویسنده: سینا سالک

وبلاگ من
نویسنده: سینا سالک
سلام اسم من سینا هستش 20 سالمه و از زمانی که یادم میاد یعنی از 6 سالگی عاشق آرسنال و رئال مادرید بودم و هستم
کل بازدید: 2,033 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

کاریکاتور

حقارت منچستر تو اروپا و سایت گل هم معلوم شد .سلام خدمت همه آرسنالی های عزیز
بعد از تساوی مسخره منچستر جلوی چلسی سایت گل یک کاریکاتور جالب از فرگوسن و هاوارد وب گذاشته که هاوارد وب تو این کاریکاتور نقش سوپر من رو بازی میکنه فرگوسن هم فکر کنم نقش لوئیس لین رو بازی می کنه که سوپرمن همیشه نجاتش می داد . با اینکه از چلسی بدم میاد ولی از منچستر به شدت متنفرم و دوست داشتم بازی رو ببازه که نشد .تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 18/11/1390 | 22:55 گفت:

زیبا ست کاریکاتورت ولی عکس اواتارت رو عوض کن این مال سایت رئال مادرید سینا جان

♥Arsenal♥ در 18/11/1390 | 22:51 گفت:

عکستو عوض کن !
*****************
آقا آرمان عکسش چشه؟؟؟ *سوال* *گیج* *سر در گم*

ناصر در 18/11/1390 | 22:01 گفت:

آخ آخ چقدر قشنگ کشیده-دمش گرم-کاریکاتوریستش حرف دل ما رو زده.

آرمان امیراحمدی در 18/11/1390 | 21:15 گفت:

عکستو عوض کن !

حمید فرازی در 18/11/1390 | 00:10 گفت:

دیگه اینقدر از این سایت بدم میاد که با این چیزا فایده نداره.همین وب دو صحنه مشکوکو واسه منچستر نگرفت

علی ارشدی در 18/11/1390 | 00:01 گفت:

حمید جان حرفت درسته ولی عجالتا این دفعه کاریکاتورشون خوب بود
منم به شدت از من یو بدم میاد و باخت این تیم خوشحالم میکنه حتی اگه به ضرر ما باشه
سینا خان شما هم عکس بهتری نداشتی بذاری؟ یک سینای دیگه هم داریم که عکسش نصریه منم خودم اسم دومم سینا ست ولی اینکارا رو نمی کنم :)))))))

حمید فرازی در 17/11/1390 | 23:50 گفت:

به قول خواجه علی ارشدی "سایت گل میتونه بره بمیره"

احسان در 17/11/1390 | 23:45 گفت:

منم بشدت از منچستر متنفرم بخصوص چند تا بازیکن عقده ایش مث اوراو رونی و نانی

داوری در همه فصلی به نفع من یو هست شاید اینجوری احترام فرگاوسن ! رو نگه میدارن!!!!

در ضمن بازی مساوی شد به نفع ما شد ما که دیگه از خیر قهرمانی و نایب قهرمانی گذشتیم لااقل بهتره سیتی قهرمان بشه

امشبم خدا کنه تاتی ببازه که بتونیم در ادامه فصل اونا رو هم بگیریم چون افت داره برا ارسنال پایین تر از این تاتیا قرار بگیره

لیورپولو میشه در ادامه گرفت ولی تاتی سخته!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:37 گفت:

درسته.منم طرفدار ريالم ولي اينجا مال آرسنالياست.

farhad bj در 17/11/1390 | 23:33 گفت:

in axetam avaz kon !!!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:28 گفت:

دو پنالتي کرد تو پاچه چلسي

masoud mahmudpur در 17/11/1390 | 23:26 گفت:

مگه وب تو این بازی چی کار کرده؟

محسن آزاده در 17/11/1390 | 23:23 گفت:

الیته فکر می کنم ما آرسنال ها همه یه جورایی از یونایتد خیلی متنفریم ( اینو تو پستی که چند وقت پیش گذاشتم کاملا مطمئن شدم ) ، اما این از معدود دفعاتی بود که من از این که داور به یونایتد کمک می کرد خوشحال شدم ، چون الان ما واسه چهارم شدن تمام امیدومون با ناکامی چلسیه !!!

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:23 گفت:

هر چند به نفع ما بود.ولي ناداوري قبول نيست

farshad khadem در 17/11/1390 | 23:18 گفت:

سینا جون کاریکاتور جالبی هست کنایه از کمک وب داور بازی به من یونایتد که توانست مساوی کنه ولی اگر چلسی می باخت بنفع ما بود همانطور که اگر امشب لیورپول ببازه بسود ماست