وقت پروازه!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,159 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

وقت پروازه!!!

حیف از 2 امتیازی که هفته پیش از کف رفت اما خدا رو شکر حریفان دارن امتیاز از دست میدهند


الان آرسنال خودش را در رتبه چهارم میبیند و تابلو نتایج که میگه باخت آرسنال به بلکبرن بی دلیل نبود و این تیم هم تو اولدترافورد یونایتد رو در هم کوبید!!از آن طرف هم شاگردان الکس مک لیش برد خوبی مقابل چلسی داشتند و سوانسی هم با گل سینکلایر تاتنهام را1-1 متوقف کرد!! با این شرایط آرسنال از فرصت استفاده کرد و در آخرین شب از سال2011 با دست پر از زمین خارج شد!!شرایط رو میبینیم که الان یونایتد و سیتی و تاتنهام بازهم امتیاز از دست خواهند داد!! اما آرسنال نباید از بازی های پیش رو امتیاز از دست بدهد و سربلند از زمین بیرون بیاید.. بنده نظرم اینه اگر آرسنال در چند هفته پیش رو 2 ورودی داشته باشد تیم شانس هایی برای قهرمانی دارد!!!الان وقتی بازی ماتا در چلسی را میبینم حصرت میخورم که چرا ونگر تلاشی برای خرید او نداشت!!! سبک بازی او به درد آرسنال میخورد اما بازیکن تو سبک اوکم نیس!!! اما اگر ونگر بخواهد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا در 11/10/1390 | 16:23 گفت:

بلکلبرن،فولام، ولوز و یا حتی بازی با تاتنهام و سیتی حد اقل در ان دو بازی مساوی حق ما بود اگه اون امتیاز را داشتیم حالا ۹ امتیاز بیشتر داشتیم و ۴۵ امتیازی بودیم و در صدر جدول پس نتیجه میگیریم که باید به هفته اینده امیدوار باشیم

فرهاد در 11/10/1390 | 15:40 گفت:

اگه اون امتیازات احمقانه رو به حریفان نمی دادیم الان حداقل سوم بودیم

sam baygan در 11/10/1390 | 13:10 گفت:

قهرمانی دیگه از اون حرفاست!

hamed در 11/10/1390 | 12:28 گفت:

به امید خرید بازییکن جدید...........

حداقل فقط پودولسکی...................

♥Arsenal♥ در 11/10/1390 | 11:49 گفت:

اصلا اینکه من یوتد در برابر بلکبرن باخته نمیتونه بازی کنای آرسنال به خصوص خط دفاعی رو تبرعه کنه!!!
2تا گل به خودی در یک بازی فاجعه میتونه باشه و بس.....

رضا در 11/10/1390 | 08:19 گفت:

به نظر شما این همسیک از ناپولی چطوره؟ این روزها شایعات اطراف اون خیلی زیاده.
میلاد امام کاظم(ع) را هم به شما تبریک میگویم!

مجید در 11/10/1390 | 02:04 گفت:

بخاطی این یه برد جو زده نشید

اميرحسين اباذري در 10/10/1390 | 23:24 گفت:

اگه پودولسكي بياد خيلي خوب مي شه؛ شوتاش عاليه

El Pistolero در 10/10/1390 | 23:12 گفت:

دوست من الان باید پولدی و بریج بیان تا تیم کامل شه
البته بریج برای دو یا سه ماه کافیه

mostafaa در 10/10/1390 | 23:06 گفت:

دوست عزیز این که امتیاز از ذست ندیم غیر واقع بینانست.واگر بخواهیم واقع بین باشیم ما باز هم امتیاز از دست میدیم به دلایل مختلف.ولی اگر بخواهیم خوشبین باشیم می تونیم بگیم ما نسبت به اول فصل خیلی پیشرفت کردیم و همه به ما می گفتن شما آخر فصل جزو 4تا با شین هنر کردین.ما نه آخر فصل بلکه تو نیم فصل اومدیم جزو 4تا.حالا هم هدفمون بالاتره و ان شالله هم بهش می رسیم.در ضمن تا اونجایی که من می دونم ماتا رو اول ونگر شکار کرد ولی آرسنال نیومد و رفت چلسی.

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 23:05 گفت:

بله رضا جون اون 2امتیاز هفته پیش خیلی نیازمون بود ولی از دس دادیم.خدا بزرگه.الآن نیم فصله و ما 4رم هستیم.به امید بالاهای جدول.مرسی رضا جون

علی ارشدی در 10/10/1390 | 22:32 گفت:

انشالله که بازی های بعدی امتیاز از دست ندیم چون مطمئنا بقیه تیما بازم امتیاز از دست میدن

غلامحسین ایمانی در 10/10/1390 | 22:15 گفت:

منم این برد تبریک میگم.فقط کسی از مصدومیت ورمایلن خبری داره؟!