وقت پروازه!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,712 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.
طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است. طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است.
الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است. الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است.

وقت پروازه!!!

حیف از 2 امتیازی که هفته پیش از کف رفت اما خدا رو شکر حریفان دارن امتیاز از دست میدهند


الان آرسنال خودش را در رتبه چهارم میبیند و تابلو نتایج که میگه باخت آرسنال به بلکبرن بی دلیل نبود و این تیم هم تو اولدترافورد یونایتد رو در هم کوبید!!از آن طرف هم شاگردان الکس مک لیش برد خوبی مقابل چلسی داشتند و سوانسی هم با گل سینکلایر تاتنهام را1-1 متوقف کرد!! با این شرایط آرسنال از فرصت استفاده کرد و در آخرین شب از سال2011 با دست پر از زمین خارج شد!!شرایط رو میبینیم که الان یونایتد و سیتی و تاتنهام بازهم امتیاز از دست خواهند داد!! اما آرسنال نباید از بازی های پیش رو امتیاز از دست بدهد و سربلند از زمین بیرون بیاید.. بنده نظرم اینه اگر آرسنال در چند هفته پیش رو 2 ورودی داشته باشد تیم شانس هایی برای قهرمانی دارد!!!الان وقتی بازی ماتا در چلسی را میبینم حصرت میخورم که چرا ونگر تلاشی برای خرید او نداشت!!! سبک بازی او به درد آرسنال میخورد اما بازیکن تو سبک اوکم نیس!!! اما اگر ونگر بخواهد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا در 11/10/1390 | 16:23 گفت:

بلکلبرن،فولام، ولوز و یا حتی بازی با تاتنهام و سیتی حد اقل در ان دو بازی مساوی حق ما بود اگه اون امتیاز را داشتیم حالا ۹ امتیاز بیشتر داشتیم و ۴۵ امتیازی بودیم و در صدر جدول پس نتیجه میگیریم که باید به هفته اینده امیدوار باشیم

فرهاد در 11/10/1390 | 15:40 گفت:

اگه اون امتیازات احمقانه رو به حریفان نمی دادیم الان حداقل سوم بودیم

sam baygan در 11/10/1390 | 13:10 گفت:

قهرمانی دیگه از اون حرفاست!

hamed در 11/10/1390 | 12:28 گفت:

به امید خرید بازییکن جدید...........

حداقل فقط پودولسکی...................

♥Arsenal♥ در 11/10/1390 | 11:49 گفت:

اصلا اینکه من یوتد در برابر بلکبرن باخته نمیتونه بازی کنای آرسنال به خصوص خط دفاعی رو تبرعه کنه!!!
2تا گل به خودی در یک بازی فاجعه میتونه باشه و بس.....

رضا در 11/10/1390 | 08:19 گفت:

به نظر شما این همسیک از ناپولی چطوره؟ این روزها شایعات اطراف اون خیلی زیاده.
میلاد امام کاظم(ع) را هم به شما تبریک میگویم!

مجید در 11/10/1390 | 02:04 گفت:

بخاطی این یه برد جو زده نشید

اميرحسين اباذري در 10/10/1390 | 23:24 گفت:

اگه پودولسكي بياد خيلي خوب مي شه؛ شوتاش عاليه

El Pistolero در 10/10/1390 | 23:12 گفت:

دوست من الان باید پولدی و بریج بیان تا تیم کامل شه
البته بریج برای دو یا سه ماه کافیه

mostafaa در 10/10/1390 | 23:06 گفت:

دوست عزیز این که امتیاز از ذست ندیم غیر واقع بینانست.واگر بخواهیم واقع بین باشیم ما باز هم امتیاز از دست میدیم به دلایل مختلف.ولی اگر بخواهیم خوشبین باشیم می تونیم بگیم ما نسبت به اول فصل خیلی پیشرفت کردیم و همه به ما می گفتن شما آخر فصل جزو 4تا با شین هنر کردین.ما نه آخر فصل بلکه تو نیم فصل اومدیم جزو 4تا.حالا هم هدفمون بالاتره و ان شالله هم بهش می رسیم.در ضمن تا اونجایی که من می دونم ماتا رو اول ونگر شکار کرد ولی آرسنال نیومد و رفت چلسی.

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 23:05 گفت:

بله رضا جون اون 2امتیاز هفته پیش خیلی نیازمون بود ولی از دس دادیم.خدا بزرگه.الآن نیم فصله و ما 4رم هستیم.به امید بالاهای جدول.مرسی رضا جون

علی ارشدی در 10/10/1390 | 22:32 گفت:

انشالله که بازی های بعدی امتیاز از دست ندیم چون مطمئنا بقیه تیما بازم امتیاز از دست میدن

غلامحسین ایمانی در 10/10/1390 | 22:15 گفت:

منم این برد تبریک میگم.فقط کسی از مصدومیت ورمایلن خبری داره؟!