وقت پروازه!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 354,969 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

وقت پروازه!!!

حیف از 2 امتیازی که هفته پیش از کف رفت اما خدا رو شکر حریفان دارن امتیاز از دست میدهند


الان آرسنال خودش را در رتبه چهارم میبیند و تابلو نتایج که میگه باخت آرسنال به بلکبرن بی دلیل نبود و این تیم هم تو اولدترافورد یونایتد رو در هم کوبید!!از آن طرف هم شاگردان الکس مک لیش برد خوبی مقابل چلسی داشتند و سوانسی هم با گل سینکلایر تاتنهام را1-1 متوقف کرد!! با این شرایط آرسنال از فرصت استفاده کرد و در آخرین شب از سال2011 با دست پر از زمین خارج شد!!شرایط رو میبینیم که الان یونایتد و سیتی و تاتنهام بازهم امتیاز از دست خواهند داد!! اما آرسنال نباید از بازی های پیش رو امتیاز از دست بدهد و سربلند از زمین بیرون بیاید.. بنده نظرم اینه اگر آرسنال در چند هفته پیش رو 2 ورودی داشته باشد تیم شانس هایی برای قهرمانی دارد!!!الان وقتی بازی ماتا در چلسی را میبینم حصرت میخورم که چرا ونگر تلاشی برای خرید او نداشت!!! سبک بازی او به درد آرسنال میخورد اما بازیکن تو سبک اوکم نیس!!! اما اگر ونگر بخواهد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا در 11/10/1390 | 16:23 گفت:

بلکلبرن،فولام، ولوز و یا حتی بازی با تاتنهام و سیتی حد اقل در ان دو بازی مساوی حق ما بود اگه اون امتیاز را داشتیم حالا ۹ امتیاز بیشتر داشتیم و ۴۵ امتیازی بودیم و در صدر جدول پس نتیجه میگیریم که باید به هفته اینده امیدوار باشیم

فرهاد در 11/10/1390 | 15:40 گفت:

اگه اون امتیازات احمقانه رو به حریفان نمی دادیم الان حداقل سوم بودیم

sam baygan در 11/10/1390 | 13:10 گفت:

قهرمانی دیگه از اون حرفاست!

hamed در 11/10/1390 | 12:28 گفت:

به امید خرید بازییکن جدید...........

حداقل فقط پودولسکی...................

♥Arsenal♥ در 11/10/1390 | 11:49 گفت:

اصلا اینکه من یوتد در برابر بلکبرن باخته نمیتونه بازی کنای آرسنال به خصوص خط دفاعی رو تبرعه کنه!!!
2تا گل به خودی در یک بازی فاجعه میتونه باشه و بس.....

رضا در 11/10/1390 | 08:19 گفت:

به نظر شما این همسیک از ناپولی چطوره؟ این روزها شایعات اطراف اون خیلی زیاده.
میلاد امام کاظم(ع) را هم به شما تبریک میگویم!

مجید در 11/10/1390 | 02:04 گفت:

بخاطی این یه برد جو زده نشید

اميرحسين اباذري در 10/10/1390 | 23:24 گفت:

اگه پودولسكي بياد خيلي خوب مي شه؛ شوتاش عاليه

El Pistolero در 10/10/1390 | 23:12 گفت:

دوست من الان باید پولدی و بریج بیان تا تیم کامل شه
البته بریج برای دو یا سه ماه کافیه

mostafaa در 10/10/1390 | 23:06 گفت:

دوست عزیز این که امتیاز از ذست ندیم غیر واقع بینانست.واگر بخواهیم واقع بین باشیم ما باز هم امتیاز از دست میدیم به دلایل مختلف.ولی اگر بخواهیم خوشبین باشیم می تونیم بگیم ما نسبت به اول فصل خیلی پیشرفت کردیم و همه به ما می گفتن شما آخر فصل جزو 4تا با شین هنر کردین.ما نه آخر فصل بلکه تو نیم فصل اومدیم جزو 4تا.حالا هم هدفمون بالاتره و ان شالله هم بهش می رسیم.در ضمن تا اونجایی که من می دونم ماتا رو اول ونگر شکار کرد ولی آرسنال نیومد و رفت چلسی.

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 23:05 گفت:

بله رضا جون اون 2امتیاز هفته پیش خیلی نیازمون بود ولی از دس دادیم.خدا بزرگه.الآن نیم فصله و ما 4رم هستیم.به امید بالاهای جدول.مرسی رضا جون

علی ارشدی در 10/10/1390 | 22:32 گفت:

انشالله که بازی های بعدی امتیاز از دست ندیم چون مطمئنا بقیه تیما بازم امتیاز از دست میدن

غلامحسین ایمانی در 10/10/1390 | 22:15 گفت:

منم این برد تبریک میگم.فقط کسی از مصدومیت ورمایلن خبری داره؟!