این روزها همه برای آرسنال بازی میکنند!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 347,838 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

این روزها همه برای آرسنال بازی میکنند!!

بعد از تساوی تاتنهام و شکست چلسی و یونایتد اینبار نوبت سیتی بود که در ورزشگاه لایت از گربه های سیاه شکست بخورد....اگر  آرسنال لوکاس پودولسکی را جذب کند میتواند امیدوار باشد که با تزریق نیروی جدید 54 امتاز پیش رو حداقل 48 امتیاز جمع کندحالا آرسنال باید قدر این فرصت هارا بداند و با پیروز مقابل فولام خودش را به چند قدمی سیتی برساند!!شرایط طوری هست که میبینیم که لیگ ادامه دارد... و آرسنال باید تلاش کند کمتر امتیاز از دست بدهد!!!(اگر این تیم قهرمان بشه مزه دیگه ایی داره) یک تو دهنی به بازیکنانی که تیمو ترک کردن!!البته بایدامیدوار باشیم که شانچستری ها به کمک داوری و... دوباره قهرمان نشوند!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 12/10/1390 | 16:56 گفت:

چه ربطي به جورو داشت؟؟؟؟

فرهاد در 12/10/1390 | 16:28 گفت:

اگه امشب فولهام رو ببریم خیلی خوب میشه

شایان در 12/10/1390 | 15:45 گفت:

خوشم میاد کامنت هام همه بروبچ رو جمع میکنه

شایان در 12/10/1390 | 15:44 گفت:

خوشم میاد کامنت هام همه بروبچ رو جمع میکنه

شایان در 12/10/1390 | 15:44 گفت:

خوشم میاد کامنت هام همه بروبچ رو جمع میکنه

حسین عسگریان در 12/10/1390 | 11:02 گفت:

دمتون گرم خوشم میاد که هنوز پرچم بالاسسسسسسسسسسسس

hamed در 12/10/1390 | 10:53 گفت:

به امید قهرمانی آرسنال توی این فصل برای اینکه پوزه ی این یونایتدی ها رو به خاک بمالونیم.............

این یونایتدی ها دیگه واقعا شاخ شدند...................

رضا در 12/10/1390 | 08:56 گفت:

البته کلیچی رفت ناراحت نیستم چون از دست سوتی هاش راحت شدیم و الان سانتوس خیلی بهتر از کلیچی است!!!
ولی حیف که مصدوم شد!

رضا در 12/10/1390 | 08:53 گفت:

اگه قهرمان بشیم دوست دارم صورت نصری و کلیچی را ببینم اون خیلی چهره شون دیدن داره

sam baygan در 12/10/1390 | 01:22 گفت:

دید مثبتت به تیم قابل ستایشه ...

El Pistolero در 12/10/1390 | 00:12 گفت:

با این که از سیتی حالم به هم میخوره ولی مثل اینکه از رو بد شانسی باخته.
همون بهتر تا باشه از این بدشانسی ها برای بقیه.

اميرحسين اباذري در 11/10/1390 | 23:59 گفت:

چرا بايد يه تيمي كه پولداره قهرمان بشه

Saeed Milani در 11/10/1390 | 23:31 گفت:

اگه مثل اکثر سال های اوج ، تو کورس قهرمانی بودیم می شد رو این حرف مانوور داد اما برای اولی ، دومی یا حتی سومی کار خیلی سخته.

آرمان امیراحمدی در 11/10/1390 | 23:30 گفت:

:D

حمید فرازی در 11/10/1390 | 23:20 گفت:

خاک بر سر مانچینی که با این همه ستاره بازم باید اینجوری نتیجه بگیره

mohammad ali در 11/10/1390 | 23:18 گفت:

منم دلم یه چیزایی میخواد... ولی میدونم نمیشیم

علی ارشدی در 11/10/1390 | 23:07 گفت:

دلش که خوشه حبیب جون ولی مگه اشکالی داره؟ منم امیدوارم که قهرمان بشیم حالا تهش اینه که نمی شیم

مجید در 11/10/1390 | 23:07 گفت:

اخ

حبیب در 11/10/1390 | 23:03 گفت:

داداش خیلی خوشی یعنی میگی 90 % امتازا رو جمع کنیم؟ :)