یک عذر خواهی..بابت گفتن افغانی بودن بازیکن

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 352,551 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

یک عذر خواهی..بابت گفتن افغانی بودن بازیکن

منظوری از بابت گفتن این که اگر بازیکن هم افغانی باشه مورد توجه ونگر قرار بگیره حتما ونگر یک چیز در او دیده نداشتم!!! اصلا میگم یک ایرانی... یا یک کره ایی!! یا ... یک تیرنیداد توباگویی!!!(خدا کنه دیگه کسی اینجا نباشه که بچه تیرنیداد توباگو باشه بیاد بگه ناراحت شدم!!! در کل عذر میخواممنظوری از بابت گفتن این که اگر بازیکن
هم افغانی باشه مورد توجه ونگر قرار بگیره حتما ونگر یک چیز در او دیده
نداشتم!!! اصلا میگم یک ایرانی... یا یک کره ایی!! یا ... یک تیرنیداد
توباگویی!!!(خدا کنه دیگه کسی اینجا نباشه که بچه تیرنیداد توباگو باشه
بیاد بگه ناراحت شدم!!! در کل عذر میخوام
چند وقت پیش با دوستان رفتیم فوتبال یک تیم اومد افغانی بودن خدا وکیلی نفسمون رو بریدن!!!همش پاس کاری!! بارسایی بازی میکردن!!! یک روز میاد که فوتبال افغانستان از ایران میزنه جلو!!!


در کل ساری بای افغانیون
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا در 26/10/1390 | 09:17 گفت:

ديگه نه...

رضا کاظمی در 25/10/1390 | 22:09 گفت:

فوتبال یا فوتسال؟؟؟؟کدوم استانی؟؟؟

شایان در 25/10/1390 | 21:25 گفت:

پایه هستم

شایان در 25/10/1390 | 21:25 گفت:

پایه هستم

شایان در 25/10/1390 | 21:25 گفت:

پایه هستم

رضا کاظمی در 25/10/1390 | 19:58 گفت:

آقا رضا شرافتیان :پایه هستی یه مسابقه با هم بزاریم

رضا کاظمی در 25/10/1390 | 19:56 گفت:

رضا کاظمی در 25/10/1390 | 19:56 گفت:

آقا رضا شرفیا

رضا در 25/10/1390 | 19:06 گفت:

الان دارم هنرنمایی های تی تی را نگاه میکنم!!!!
حسرت میخورم که چرا مسی باید سه باز بهترین بشه اونوقت هنری نشه!!!
اعجوبه ای بوده تی تی!!!!

رضا در 25/10/1390 | 18:55 گفت:

نتیجه نهایی!
نیوکسل ۱ رنجرز ۰
نتیجه بد برای ما!!!
نیوکسل هم امتیاز شد با ما بالاتر از لیورپول

رضا در 25/10/1390 | 18:52 گفت:

دقیقه ۹۰ همون نتیجه

رضا در 25/10/1390 | 18:50 گفت:

کرول داره هنرنمایی میکنه!!!
بسیار دروازه بان خوبی است!!

رضا در 25/10/1390 | 18:49 گفت:

نیوکسل ۱ پارک رنجرز۰
دقیقه ۸۸

رضا در 25/10/1390 | 18:46 گفت:

نیوکسل۱ پارک رنجرز۰
دقیقه ۸۵

رضا در 25/10/1390 | 18:39 گفت:

نیوکسل ۱ پارک رنجرز۰
دقیقه ۷۸

ali jamshidi در 25/10/1390 | 18:28 گفت:

یونتوس با گل ووچینیچ از کالیاری جلو هست. مهاجم خوبیه. نیوکاسل تا دقیقه 65 با گل لئون بست از QPR جلو هست.

ali jamshidi در 25/10/1390 | 18:10 گفت:

آقا کارت درسته داداش. بزرگیه خودت رو نشون دادی

رضا در 25/10/1390 | 17:44 گفت:

مشکلی نیست !!!!!
بهتره این بحث را فراموش کنید!!!!
به فکر بازی امشب باشید!!!
نیوکاسل هم یک بر صفر از پارک رنجرز تا دقیقه ۴۴ جلوست!!!

مهران کاظمی در 25/10/1390 | 17:12 گفت:

دمت گرم

mohammad ali در 25/10/1390 | 17:07 گفت:

گند زدی میخوای با خاطره گفتن جبران کنی ؟ شوخی میکنم. افغانی های سایت هم به دل نگیرن. همه میدونن تو ایران اوضاع چطوره...

mostafaa در 25/10/1390 | 17:06 گفت:

متاسفانه و متاسفانه 90 ما ایرانی ها تفکرات نژاد پرستانه داریم و این تفکران هم علیه هم زبون ها و هم مذهب های خوب و درستکار افغانستانی هست.من از جانب خودم شرمنده ی این موضوع هستم و از کاربرای افغانی عذر خواهی می کنم.
در ضمن شما باید می گفتی آرسنالی بازی می کردنو نه بارسایی.چون بارسا تازه سه ساله داره این سبکی بازی می کنه ولی شما کلیپ های گل های آرسنال تو سال 2004 به بعد رو بببین همش ترکیبیه

aso در 25/10/1390 | 16:44 گفت:

رضا جان اولا آفرین به تو که حداقل خودت به اشتباه خودت پی بردی و اومدی عذر خواهی کردی.
ولی در کل متاسفانه این یه فرهنگ خیلی بدیه که ما ایرانی های داریم که سایر ملت های دیگه به چشم ما،ملتهایی عقب افتاده هستن، نمونش طرز فکر اکثر ما ایرانی ها در مورد اعراب است.
اگه یه ذره واقع بین بودیم، میفهمیدیم که الان ما چقدر از دنیا عقب افتادیم و هر سال به جای پیشرفت،پسرفت داریم!

حمیدرضا در 25/10/1390 | 16:22 گفت:

نه اینو نمی پذیرم

علی ارشدی در 25/10/1390 | 15:57 گفت:

LIKE

arash در 25/10/1390 | 15:52 گفت:

آفرین