بازم باختیم!بازهم جمله تکراری ازونگرحمایت میکنیم

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,181 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

بازم باختیم!بازهم جمله تکراری ازونگرحمایت میکنیم

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


بابا این سوازیه!!!!!!!!!!!!


به بیرمنگام باختیم بس نبود؟؟؟؟؟؟؟؟با ولورهمتون مساوی کردیم بس نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


8 تا از یونایتد خوردیم بس نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


به سیتی+تاتنهام+بیرمنگام تو فینال باختیم بس نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جمله کلیشه ایی we trust wenger!!!!!!!!!!!!!


من از ونگر حمایت میکنم!!!!!!!!!


حالم دیگه از این جمله به هم میخوره!!!!!!!!!!خواهشن نگید چرا این پست رو گذاشتم!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 26/10/1390 | 12:54 گفت:

نظر همه یه جورایی درسته.ونگر هم زحمات زیادی کشیده و اصلا نمیشه نادیده گرفت و هم لج بازیای زیادی کرده که هنوز نمیدونم مقصر خودشه یا مدیرا.ولی کاش هوادارایی که الان اینقدر منتقد هستن موقع پیروزی هم بیان اینجا و کامنت بذارن

میلاد کشوری در 26/10/1390 | 03:08 گفت:

ناامیدی آخه تا چه حد؟ انشالا سال دیگه اگه هیچکی نره، یه 11 نفر جدید همه ستاره و فوق ستاره از اینور اونور بیاریم، هیچ بازیکنی حتی یه روز هم مصدوم نشه و همه تو همه ی بازیا تو بهترین روزشون باشن و سوتی ندن، داوری هم کاملا به نفع ما باشه و ... و منسیتی،منیونایتد، تاتنهام، چلسی، لیورپول، نیوکاسل، و حتی استون ویلا و اورتون و ... همش مصدوم های بالای 6 ماه بدن و بازیکناشون برن و کسی نخرن و داور علیهشون سوت بزنه و بد شانسی بیارن و بازیکنا کلا بد بازی کنن، شاید تفکرات ونگر جواب بده و سال دیگه جام اتحادیه رو ببریم. شاید!

ali در 26/10/1390 | 01:49 گفت:

Meysam Kor جان کی جوسازی کرد؟!؟کدوم جوسازی؟؟نکنه بچه باعث و بانی این باخت ها بودن؟!واین وضعیت بحرانی ارسنال!؟!؟
این جو رو ونگر درست کرد نه بچه ها.
حال هم این جو بر علیه خودش هست.هیچکی به اندازه اون فوتبال نمی فهمه حتی مورینیو
**************************************************
خوب شد اومدی گفتی.اره هیچ کس به اندازه ونگر فوتبال رو نمی فهمه.
مگه نمی بینی توی چه اوضاع خوبی هستیم.بخاطر همین درایت مربی خوبی مثل ونگر که حتی خدا هم اینقدر شعور فوتبالی نداره که ونگر داره.
اصلا اسم وازه فوتبال رو باید عوض کنن و بذارن ونگربال!!!
نظرت چیه!؟چون اصلا فوتبال مال ونگر.چون هیچ کس نمی فهمه که چی تو سر ونگر!؟!
ونگر پروردگار فوتباله.!!!!مورینیو باید بیاد جواب پس بده پیش ونگر؟؟باید بیاد شاگردی ونگر رو بکونه تا بلکه چیزی از فوتبال فهمید!؟؟!!
درست میگم آقا میثم!؟!


Meysam Kor در 26/10/1390 | 01:41 گفت:

اینقدر علیه ونگر جوسازی نکن اون تونسته با این بازیکنا تیمو تا این رده بالا بکشه مگه چلسی رو نمیبینی با این همه هزینه حال و روز خوشی نداره فقط اینو بگم ارسنال بدون ونگر دیگه ارسنال نیست . هیچکی به اندازه اون فوتبال نمی فهمه حتی مورینیو

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 00:59 گفت:

اگه ونگر بد بود اون تیم شکست ناپذیر رو درست نمیکرد تنها مشکل باشگاه فروش بازیکن وخریدبازیکنای بی کیفیت

محسن آزاده در 26/10/1390 | 00:55 گفت:

@ ali: من الان حرف از حمایت از ونگر زدم؟! من الان خلاف اون یعنی کوبوندنش رو نفی کردم ، حرف من اینه که بیایم دیگه در مورد این شخص حرف نزنیم ، چون علاوه بر این که ممکنه اعصاب خودمونم خرد کنیم ، این بحثا فایده ای هم نداره . . .
می دونم الان واسه این نظر منم جواب داری ، جواباتم قابل احترام و خوبند، اما ازت خواهش می کنم که لحظاتی با خودت فکر کن و به جای پیش کشیدن منطقت ، این دفعه احساستو دخیل کن . . . خداییش فضای دوستانه نو سایت قشنگ تره یا این که دائما جواب همدیگرو بدیم ؟!

ali در 26/10/1390 | 00:42 گفت:

محسن آزاده شما چی بهت میرسه؟!شما کی این چند سال دارید از ونگر حمایت می کنید چی بهتون رسیده!؟؟!
این همه اینجا رو به قول دوستمون کردید اکیپ هواداران ونگر ، آخرش چی شد؟!؟!آخر حمایت از ونگر چی شد؟!!
دوست عزیز فضای باشگاه آلوده هست.اونا هستن که دارن به ما توهین میکنن.
بیان به ما فحش بدن بهتر از اینه که دروغ تحویلمون بدن.ما رو بی شعور و خر به حساب میارن.
خوب وقتی آدم چنین چیزی می بینه زورش میاد که یه نفر بلندش از این آقایون پست حمایت کنه.
هیچی بدتر از دروغ نیست؟!؟!
هیچی بدتر از این نیست که ما رو اصلا به حساب نیارن.
شما این هم حمایت کردید ، مگه چی شد ، مگه اوضاع بهتر شد؟!؟!
حالا بذار یه چند روزی هم هوادار اینا رو بکوبن.

محسن آزاده در 26/10/1390 | 00:22 گفت:

اصلا ونگر بد . . . بی شعور . . . حمال . . . اصلا سه نقطه
حالا شما ها میاین اینجا شروع می کنین به انتقاد از ونگر اونم خارج از اخلاقیات و با الفاظ زشت، چیزی تو تیم عوض میشه، مالکای باشگاه به نظرات شما جامه ی عمل می پوشونن و ونگر رو برکنار می کنن ؟!
آیا این نظرات شما و بحث های دنباله دار شماها نتیجه ای جز آلوده شدن فضای سایت و ایجاد یه محیط نا آروم در سایت داره ؟!
ما هواداریم ، نه سهامدارای باشگاه که بخوایم سر این موضوعا با هم بحث کنیم و سعی به هر قیمتی همدیگرو متقاعد کنیم . . .

ali در 25/10/1390 | 23:27 گفت:

asoجان اگه میشه عکس آواتارت رو عوض کن.دیگه حالم از این پیرمرد بهم میخوره.
شما که ضدش هستید بیاید و اواتارتون رو عوض کنید.
این پیرمرد خیلی وقت که دیگه نه تنها کارد رو به استخون رسونده ، بلکه الان نزدیک به چندسالی هست که دیگه کارد رو از استخون هم گذروند.
دیگه بالاتر از سیاهی رنگی نیست.

ali در 25/10/1390 | 23:21 گفت:

نه خوش اومد.هنوز کسانی هستن که بیدار باشن.
لعنت به این ونگر که مارو به اینجا کشونده

محمد رستگار در 25/10/1390 | 22:32 گفت:

اسم اين كانون رو عوض كنين بذارين "كمپين حمايت از ونگر"
اينم نتيجه ونگر دوستي شما!!

aso در 25/10/1390 | 22:05 گفت:

... تو دهن ونگر حرومزاده!!!
میگن پیری زوال عقل میاره،واسه همینه،پیرمرد خرفت دست بردارم نیست،آقا ما سیاست کثیفتو قبول نداریم.
پس لطفا یا سیاست احمقانتو عوض کن یا فاک شو برو.حرومزاده ونگر

امیررضا در 25/10/1390 | 22:00 گفت:

من خودمون میکشتم شبکه ی 3 بازی های ارسنال پخش کنه..الان پخش کنه زنگ میزنم پخش نکنه!!!!فقط رابین و هانری خوبن بقیه....

hesam در 25/10/1390 | 21:58 گفت:

شانس نداريم که!اين مرتساکر اينجوري بود تو المان؟؟الان بايد ژورو رو بزاره جاش اون پسره ياريس هم بزاره راست

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 21:53 گفت:

ماجام نمیخوایم مافقط تساوی مقابل سوانسی میخوایم

سروش در 25/10/1390 | 21:53 گفت:

من حرفم رو تو دو پست قبلی نوشتم...

Saeed Milani در 25/10/1390 | 21:45 گفت:

به هرحال به وضوح معلومه هر کسی یک تاریخ مصرفی داره ، حتی فرگوسن که گفته بعد از من نوبت مورینیو هست که بیاد توی منچستر ، کاش همه جرات فرگوسن رو داشتن...