جورو و انتقام از یونایتد!!!جیب مارو نزن برد پیشکش!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 347,815 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

جورو و انتقام از یونایتد!!!جیب مارو نزن برد پیشکش!

جورو تو فکر انتقام از یونایتد!!!!!!این رو خوندم خندم گرفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا باید به جورو گفت: تو جیب مارو نزن!!! انتقام از یونابتد پیشکش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


تو الکی اخراج نشو نمیخواد به فکر انتقام باشی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 1/11/1390 | 15:23 گفت:

به جورو امیدوار باشید به عقیده ی خیلیا بهترین بازیکنمون تو بازی سوانسی بود

محمد اصغری در 29/10/1390 | 00:09 گفت:

زدی تو خال دادا.......

محتشم تمیزی در 28/10/1390 | 20:55 گفت:

این قدیمیا خوب گفتن ..........
امیدوار بود آدمی به خیر کسان .............. مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان

حمید فرازی در 28/10/1390 | 20:06 گفت:

کی گفته ژورو 20 سالشه؟ اصلا مگه نباید یه پیشرفت کم کرده باشه.مدفعین هم سن ژورو کم نداریم که عالی هستن: هولمز فیل جونز واران(مگه تونی آدامز چند سالش بود که تو ترکیب آرسنال فیکس بازی میکرد؟)

sam baygan در 28/10/1390 | 18:47 گفت:

در بیابان لنگه کفشم نعمتی ست...

♥Arsenal♥ در 28/10/1390 | 18:29 گفت:

بابا همینم نداریم اگه اخراج بشه!!!!
جورو فقط 20سال سن داره 4سال از من بزرگتره!!!معلومه اینقدر باید بد باشه و وقت میبره تا خوب بشه!!!!
بعدم شما چندتا دفاع 20ساله میشناسین که اینقدر خوب باشه یا اینقدر بدباشه؟

hamed در 28/10/1390 | 17:16 گفت:

حداقل جورو دیگه باید از آرسنال اخراج بشه.......

علی ارشدی در 28/10/1390 | 17:14 گفت:

چه کار دارین به طفل معصوم اصلا خدا وکیلی دیدن قیافه جورو برای من عین ادخال سرور و وقت خوش کردنه البته بعد از بازی نظرم کلا 360 درجه!!!!!(با یادی از ژنرال قلعه نویی) عوض میشه

حمیدرضا در 28/10/1390 | 17:13 گفت:

بچه ها درست یکم شاس میزنه ولی خداییش خیلی از مرتساکر بهتره

محسن آزاده در 28/10/1390 | 16:43 گفت:

جای رضا شاماخ خالی بیاد یکم از این بنده خدا دفاع کنه :) ، دیوار کوتاه تر از جورو پیدا نکردین ؟!؟!

HAMED toopchi در 28/10/1390 | 16:38 گفت:

الهي قانغاريا بگيره، مردك ملعون. نطق هم ميكنه. عجب رويي داره

aso در 28/10/1390 | 16:09 گفت:

خدا کنه دقیقه نود کارت قرمز مستقیم بگیره، سه بازی از دستش راحت میشیم