آرسنال-منچستریونایتد..ترکیب احتمالی+دیدگاه

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 347,792 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

آرسنال-منچستریونایتد..ترکیب احتمالی+دیدگاه

 انتقام؟؟؟ یا تحقیر دوباره؟؟؟

این سوالی است که در ذهن هواداران آرسنال نقش بسته!!

آرسنال-منچستریونایتد
ورزشگاه امارات
داور: مایک دین!! انتقام؟؟؟ یا تحقیر دوباره؟؟؟

ترکیب احتمالی دوتیم:

آرسنال:
دروازه بان:چزنی

مدافعان:مرتساکر+جورو+کوشیلنی+ایگناسی میگوئل

هافبک دفاعی:الکس سانگ

هافبک تهاجمی:روسیچکی+بنایون+رمسی

مهاجمان:والکات+ونپرسی


غائبان آرسنال:ورمائلن..آرتتا..سانیا..گیبس..جنکینسون..کوکلین..سانتوس.. ویلشیر

منچستریونایتد:
دروازه بان:لیندگارد

مدافعان:اورا+فردیناد+جونز+اسمالینگ

هافبک دفاعی:کریک

هافبک تهاجمی:والنسیا+نانی+گیگز

مهاجمان:ولبک+وین رونی


غائبان:اشلی یانگ..فلچر..اندرسون

6 بازی اخیر دوتیم:
آرسنال:دو برد..یک تساوی..سه باخت!!
منچستریونایتد:چهاربرد..دوباخت!!

دیدگاه شخصی من:

رویارویی 2 سبک متفاوت..یکی روان و تکنیکی...یکی جنگنده و تاکتیکی

لشگر مصدومان آرسنال ضربه بسیار وحشتناکی به آرسنال زده و خواهد زد!!نبود ورمائلن و سانتوس و آرتتا و ویلشیر بزرگترین نقطه ضعف ما در بازی های پیش رو خواهد بود!!

بریم  سر اصل مطلب:

بازی سخت برای آرسنال و حساس و ترسناک برای یونایتد!!!

ترس یونایتد بابت انتقام اما!!!!!

آرسنال درحال حاضر به سختی توان برد دارد!!چه برسه به انتقام 8 گل!!

نقطه قوت آرسنال خط حمله آن یعنی جایی که رابین ونپرسی حضور دارد و توانسته این فصل در کل بازی های آرسنال 22 گل به ثمر برساند که 18 گل آن سهم پریمرلیگ بوده است و الباقی چمپیونزلیگ و...

و نقطه ضعف آرسال خط دفاع آن یعنی جایی که زوج مرتساکر و جورو حضور دارند!! و این دو عامل اصلی شکست آؤسنال در2 بازی قبل بودند!!

نقطه قوت یونایتد ها هم میتوان گفت:ارتباط خط هافبک و حمله آنهاست!! جایی که والنسیا حضور دارد و در نبود یک مدافع چپ تمام عیار برای آرسنال والنسیا از آن نقطه میتواند ضربه سنگینی به آرسنال بزند!!

نقطه ضعف یونایتد ها هم به سختی میتوان گفت اما حضور فیل جونز کم تجربه  ریز نقطه ضعفی است که در یونایتد میشود پیدا کرد!!

پیش بینی از نتیجه بازی:

سخت است که پیش بینی ایی برای نیجه بازی داشت!!
چن سوالی که در اول مطلب درج کردم در ذهنم نقش بسته!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan arabzadeh در 2/11/1390 | 10:03 گفت:

ساله پیشم که تو امارات لولشون کردیم فابرگاس نبود رمزی که تازه اومده بود گل زد به نظره من همه این معادلات تو زمین به هم میخوره به نظرم بازی فوقالعاده میشه لعنت به شبکه 3 که بازیو نشون نمیده :(

farshad khadem در 1/11/1390 | 23:31 گفت:

پیروزی فردا از نون شب واجب تره همه بهش واقفن درسته اوضاعه منجستر از ما بهتره ولی ونگر هم دست خالی نیست هر تیمی مهره های بیشتری داشته باشه لزوما برنده بازی نیست یه حسی بمن میکه ما پیروزیم

شایان در 1/11/1390 | 20:53 گفت:

دوستان ترکیب به نقل از اسکای اسپورتسه!!

mostafa در 1/11/1390 | 18:40 گفت:

البته لیندگارد مطمین نیست میشه رو سوتی هاش حساب باز کرد

Poorya در 1/11/1390 | 17:40 گفت:

khoda kone bebarim ta dahane in manchesteriaa baste she....ah ah badam miad inghad azashoon!

mahdi jannati در 1/11/1390 | 17:26 گفت:

فرمایلن برااین بازی آمادست.فردیناند هم به احتمال زیاد به این بازی نمی رسه.

aso در 1/11/1390 | 16:52 گفت:

تاریخی که دوباره تکرار شد!!!
اگه یادتون باشه اول فصل بازیکنای زیادی از تیم جدا شدن و ونگر حاضر نشد تا بعد بازی با منچستر بازیکنی بخره و بعد فاجعه و در روز آخر نقل و انتقالات ونگر تازه یادش اومد که باید بازیکن بخره!!
دوباره ونگر اعلام کرده تا بعد بازی با منچستر بازیکنی نخواهد خرید!!!! با وجود اینکه مدافع چپ اصلا نداریم!!
انگار ونگر دوباره دوست داره تیم مقابل منچستر تحقیر بشه چون الانم با اول فصل شرایطمون چندان فرق نکرده، چون اول فصل بازیکنای اصلیمون رفتن ولی الان بازیکنای اصلی مصدومن!!!
من که به زور دارم خودمو امیدوار میکنم که میبریم!!!
البته تنها تفاوت الان با اول فصل اینه که منچسترم اوضاش چندان خوب نیست، لااقل مثل اول فصل نیست و تنها امید من به پیروزی به همین دلیله!

علی ارشدی در 1/11/1390 | 16:45 گفت:

منم میگم باید به چمبو بازی بده

احسان در 1/11/1390 | 15:20 گفت:

فردیناند هم احتمالا به این بازی نرسه در شمن منچستر ویدیچ و فابیو رو هم نداره

ما هم که دیگه طبق معمول لشکری از مصدوم داریم خدا به خیر گردونه

خیلی دوست داشتم انتقام بگیریم ولی کو ابزارش؟

من به مساوی راضی ام

حمید فرازی در 1/11/1390 | 15:18 گفت:

البته رضا این ترکیبی که پیشبینی کردی فکر نکنم باشه چون ما با این سیستم بازی نمیکنیم.ولکات وینگه و احتمالا وینگ چپ آرشا یا بنایون باشه.به نظر من که اگه از چمبرلین استفاده کنیم با توجه به کندی اسمالینگ و سرعت چمبو میتونه پاشنه آشیل منچستر باشه.نکته خوب دیگه غیبت اشلی یانگ هست که به همراه نانی بال های خطرناک منچسترن