آرسنال-منچستریونایتد..ترکیب احتمالی+دیدگاه

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,253 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

آرسنال-منچستریونایتد..ترکیب احتمالی+دیدگاه

 انتقام؟؟؟ یا تحقیر دوباره؟؟؟

این سوالی است که در ذهن هواداران آرسنال نقش بسته!!

آرسنال-منچستریونایتد
ورزشگاه امارات
داور: مایک دین!! انتقام؟؟؟ یا تحقیر دوباره؟؟؟

ترکیب احتمالی دوتیم:

آرسنال:
دروازه بان:چزنی

مدافعان:مرتساکر+جورو+کوشیلنی+ایگناسی میگوئل

هافبک دفاعی:الکس سانگ

هافبک تهاجمی:روسیچکی+بنایون+رمسی

مهاجمان:والکات+ونپرسی


غائبان آرسنال:ورمائلن..آرتتا..سانیا..گیبس..جنکینسون..کوکلین..سانتوس.. ویلشیر

منچستریونایتد:
دروازه بان:لیندگارد

مدافعان:اورا+فردیناد+جونز+اسمالینگ

هافبک دفاعی:کریک

هافبک تهاجمی:والنسیا+نانی+گیگز

مهاجمان:ولبک+وین رونی


غائبان:اشلی یانگ..فلچر..اندرسون

6 بازی اخیر دوتیم:
آرسنال:دو برد..یک تساوی..سه باخت!!
منچستریونایتد:چهاربرد..دوباخت!!

دیدگاه شخصی من:

رویارویی 2 سبک متفاوت..یکی روان و تکنیکی...یکی جنگنده و تاکتیکی

لشگر مصدومان آرسنال ضربه بسیار وحشتناکی به آرسنال زده و خواهد زد!!نبود ورمائلن و سانتوس و آرتتا و ویلشیر بزرگترین نقطه ضعف ما در بازی های پیش رو خواهد بود!!

بریم  سر اصل مطلب:

بازی سخت برای آرسنال و حساس و ترسناک برای یونایتد!!!

ترس یونایتد بابت انتقام اما!!!!!

آرسنال درحال حاضر به سختی توان برد دارد!!چه برسه به انتقام 8 گل!!

نقطه قوت آرسنال خط حمله آن یعنی جایی که رابین ونپرسی حضور دارد و توانسته این فصل در کل بازی های آرسنال 22 گل به ثمر برساند که 18 گل آن سهم پریمرلیگ بوده است و الباقی چمپیونزلیگ و...

و نقطه ضعف آرسال خط دفاع آن یعنی جایی که زوج مرتساکر و جورو حضور دارند!! و این دو عامل اصلی شکست آؤسنال در2 بازی قبل بودند!!

نقطه قوت یونایتد ها هم میتوان گفت:ارتباط خط هافبک و حمله آنهاست!! جایی که والنسیا حضور دارد و در نبود یک مدافع چپ تمام عیار برای آرسنال والنسیا از آن نقطه میتواند ضربه سنگینی به آرسنال بزند!!

نقطه ضعف یونایتد ها هم به سختی میتوان گفت اما حضور فیل جونز کم تجربه  ریز نقطه ضعفی است که در یونایتد میشود پیدا کرد!!

پیش بینی از نتیجه بازی:

سخت است که پیش بینی ایی برای نیجه بازی داشت!!
چن سوالی که در اول مطلب درج کردم در ذهنم نقش بسته!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan arabzadeh در 2/11/1390 | 10:03 گفت:

ساله پیشم که تو امارات لولشون کردیم فابرگاس نبود رمزی که تازه اومده بود گل زد به نظره من همه این معادلات تو زمین به هم میخوره به نظرم بازی فوقالعاده میشه لعنت به شبکه 3 که بازیو نشون نمیده :(

farshad khadem در 1/11/1390 | 23:31 گفت:

پیروزی فردا از نون شب واجب تره همه بهش واقفن درسته اوضاعه منجستر از ما بهتره ولی ونگر هم دست خالی نیست هر تیمی مهره های بیشتری داشته باشه لزوما برنده بازی نیست یه حسی بمن میکه ما پیروزیم

شایان در 1/11/1390 | 20:53 گفت:

دوستان ترکیب به نقل از اسکای اسپورتسه!!

mostafa در 1/11/1390 | 18:40 گفت:

البته لیندگارد مطمین نیست میشه رو سوتی هاش حساب باز کرد

Poorya در 1/11/1390 | 17:40 گفت:

khoda kone bebarim ta dahane in manchesteriaa baste she....ah ah badam miad inghad azashoon!

mahdi jannati در 1/11/1390 | 17:26 گفت:

فرمایلن برااین بازی آمادست.فردیناند هم به احتمال زیاد به این بازی نمی رسه.

aso در 1/11/1390 | 16:52 گفت:

تاریخی که دوباره تکرار شد!!!
اگه یادتون باشه اول فصل بازیکنای زیادی از تیم جدا شدن و ونگر حاضر نشد تا بعد بازی با منچستر بازیکنی بخره و بعد فاجعه و در روز آخر نقل و انتقالات ونگر تازه یادش اومد که باید بازیکن بخره!!
دوباره ونگر اعلام کرده تا بعد بازی با منچستر بازیکنی نخواهد خرید!!!! با وجود اینکه مدافع چپ اصلا نداریم!!
انگار ونگر دوباره دوست داره تیم مقابل منچستر تحقیر بشه چون الانم با اول فصل شرایطمون چندان فرق نکرده، چون اول فصل بازیکنای اصلیمون رفتن ولی الان بازیکنای اصلی مصدومن!!!
من که به زور دارم خودمو امیدوار میکنم که میبریم!!!
البته تنها تفاوت الان با اول فصل اینه که منچسترم اوضاش چندان خوب نیست، لااقل مثل اول فصل نیست و تنها امید من به پیروزی به همین دلیله!

علی ارشدی در 1/11/1390 | 16:45 گفت:

منم میگم باید به چمبو بازی بده

احسان در 1/11/1390 | 15:20 گفت:

فردیناند هم احتمالا به این بازی نرسه در شمن منچستر ویدیچ و فابیو رو هم نداره

ما هم که دیگه طبق معمول لشکری از مصدوم داریم خدا به خیر گردونه

خیلی دوست داشتم انتقام بگیریم ولی کو ابزارش؟

من به مساوی راضی ام

حمید فرازی در 1/11/1390 | 15:18 گفت:

البته رضا این ترکیبی که پیشبینی کردی فکر نکنم باشه چون ما با این سیستم بازی نمیکنیم.ولکات وینگه و احتمالا وینگ چپ آرشا یا بنایون باشه.به نظر من که اگه از چمبرلین استفاده کنیم با توجه به کندی اسمالینگ و سرعت چمبو میتونه پاشنه آشیل منچستر باشه.نکته خوب دیگه غیبت اشلی یانگ هست که به همراه نانی بال های خطرناک منچسترن