زمان پخش برنامه های شبکه 3!!! بخونید تعجب کنید!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 352,854 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

زمان پخش برنامه های شبکه 3!!! بخونید تعجب کنید!!

واقعا نمیدونم چرا نباید بازی آرسنال-منچستریونایتد پخش بشه!!!!!!!---------------------------------------------------------------

 

-مسابقات فوتبال لیگ ایتالیا – اینتر و لاتزیو   
زمان پخش : یکشنبه 2/11/90-ساعت 23:15
-مسابقات فوتبال لیگ اسپانیا  –بارسلونا و رئال مادرید     
زمان پخش : پنجشنبه 6/11/90-ساعت 00:30 بامداد
-مسابقات فوتبال لیگ انگلیس  – آرسنال و منچستر یونایتد  (ضبطی   )  
زمان پخش : دوشنبه 3/11/90-ساعت 1:00 بامداد
-مسابقات فوتبال لیگ انگلیس  –منچستر یونایتد وبلکبرن (ضبطی   )  
زمان پخش : چهارشنبه 5/11/90-ساعت 00:00 بامداد


 


تمام مطلبی که بالا مشاهده میکنید زمان پخش برنامه ها از شبکه 3 سیما است که واقعا چیز های عجیبی در اون درج شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برای این که باور کنید میتونید به سایت:

WWW.TV3.IR

رجوع کنید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 2/11/1390 | 21:43 گفت:

faghat arsenal

مجید در 2/11/1390 | 19:27 گفت:

اخ

سید سجاد حسینی در 2/11/1390 | 17:59 گفت:

تف به این ذکایی بی ناموس

رضا در 2/11/1390 | 17:47 گفت:

هاف تایم
بدون گل

رضا در 2/11/1390 | 17:38 گفت:

دقیقه ۳۸
السیتی ۰ مرغ ها۰

HAMED toopchi در 2/11/1390 | 17:02 گفت:

آقاي برادر تي تي، ميشه خط دفاعي، ( البته نقطه چين بهتر تا خط) تيم رو واسه امروز تو ذهنتون مرور كنيد. بعدش اگه خندهت نگرفت يه نگاهي به خط هافبكمون هم بكن!

جواد تی تی در 2/11/1390 | 16:57 گفت:

وات ؟
اتفاقا امروز روز برد ارسناله اخه شش تاییا شدن تیم ؟
پیش بینی از نوع تی تی :
آرسنال 3 یونایتد 0

♥Arsenal♥ در 2/11/1390 | 16:56 گفت:

خنده داره محرم در ایران رو واسه ایرانیا میخوان پخشش کنن!!!:)

امام حسین علیه السلام شفاشون بده!!البته شفای ما هم بده!!شفای همه حاجت مندان رو بده!!!آمین

HAMED toopchi در 2/11/1390 | 16:51 گفت:

بهتر بابا، نگاه كنيم حرص بخوريم! بعدش ميايم تو سايت ميبينيم گند زديم. اينجوري كمتر ميسوزيم. سوزشش لحظه ايه!

جواد تی تی در 2/11/1390 | 16:34 گفت:

تو دو سه پست قبل گفتم این خط سوم میخواد گلدن گلوب بگیره به خاطر همین پخشش حیاتیه

محسن شعبانی در 2/11/1390 | 16:32 گفت:

بازی منچستر با نیوکاسل رو زنده پخش می کنن ولی .........

aso در 2/11/1390 | 16:25 گفت:

کجاش عجیبه!
تلویزیون خودشونه، هر چی دوست داشته باشن پخش میکنن، آخر سرم خودشون میشینن نگا میکنن، ملتم به چیزشون نیست!

شایان در 2/11/1390 | 16:25 گفت:

فقط سریال!!!!!!!!!!!!!!

شایان در 2/11/1390 | 16:25 گفت:

فقط سریال!!!!!!!!!!!!!!

saeed در 2/11/1390 | 16:23 گفت:

از اول فصل تا حالا 1 بازی آرسنال تو لیگ نشون داده