زمان پخش برنامه های شبکه 3!!! بخونید تعجب کنید!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 347,919 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

زمان پخش برنامه های شبکه 3!!! بخونید تعجب کنید!!

واقعا نمیدونم چرا نباید بازی آرسنال-منچستریونایتد پخش بشه!!!!!!!---------------------------------------------------------------

 

-مسابقات فوتبال لیگ ایتالیا – اینتر و لاتزیو   
زمان پخش : یکشنبه 2/11/90-ساعت 23:15
-مسابقات فوتبال لیگ اسپانیا  –بارسلونا و رئال مادرید     
زمان پخش : پنجشنبه 6/11/90-ساعت 00:30 بامداد
-مسابقات فوتبال لیگ انگلیس  – آرسنال و منچستر یونایتد  (ضبطی   )  
زمان پخش : دوشنبه 3/11/90-ساعت 1:00 بامداد
-مسابقات فوتبال لیگ انگلیس  –منچستر یونایتد وبلکبرن (ضبطی   )  
زمان پخش : چهارشنبه 5/11/90-ساعت 00:00 بامداد


 


تمام مطلبی که بالا مشاهده میکنید زمان پخش برنامه ها از شبکه 3 سیما است که واقعا چیز های عجیبی در اون درج شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برای این که باور کنید میتونید به سایت:

WWW.TV3.IR

رجوع کنید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 2/11/1390 | 21:43 گفت:

faghat arsenal

مجید در 2/11/1390 | 19:27 گفت:

اخ

سید سجاد حسینی در 2/11/1390 | 17:59 گفت:

تف به این ذکایی بی ناموس

رضا در 2/11/1390 | 17:47 گفت:

هاف تایم
بدون گل

رضا در 2/11/1390 | 17:38 گفت:

دقیقه ۳۸
السیتی ۰ مرغ ها۰

HAMED toopchi در 2/11/1390 | 17:02 گفت:

آقاي برادر تي تي، ميشه خط دفاعي، ( البته نقطه چين بهتر تا خط) تيم رو واسه امروز تو ذهنتون مرور كنيد. بعدش اگه خندهت نگرفت يه نگاهي به خط هافبكمون هم بكن!

جواد تی تی در 2/11/1390 | 16:57 گفت:

وات ؟
اتفاقا امروز روز برد ارسناله اخه شش تاییا شدن تیم ؟
پیش بینی از نوع تی تی :
آرسنال 3 یونایتد 0

♥Arsenal♥ در 2/11/1390 | 16:56 گفت:

خنده داره محرم در ایران رو واسه ایرانیا میخوان پخشش کنن!!!:)

امام حسین علیه السلام شفاشون بده!!البته شفای ما هم بده!!شفای همه حاجت مندان رو بده!!!آمین

HAMED toopchi در 2/11/1390 | 16:51 گفت:

بهتر بابا، نگاه كنيم حرص بخوريم! بعدش ميايم تو سايت ميبينيم گند زديم. اينجوري كمتر ميسوزيم. سوزشش لحظه ايه!

جواد تی تی در 2/11/1390 | 16:34 گفت:

تو دو سه پست قبل گفتم این خط سوم میخواد گلدن گلوب بگیره به خاطر همین پخشش حیاتیه

محسن شعبانی در 2/11/1390 | 16:32 گفت:

بازی منچستر با نیوکاسل رو زنده پخش می کنن ولی .........

aso در 2/11/1390 | 16:25 گفت:

کجاش عجیبه!
تلویزیون خودشونه، هر چی دوست داشته باشن پخش میکنن، آخر سرم خودشون میشینن نگا میکنن، ملتم به چیزشون نیست!

شایان در 2/11/1390 | 16:25 گفت:

فقط سریال!!!!!!!!!!!!!!

شایان در 2/11/1390 | 16:25 گفت:

فقط سریال!!!!!!!!!!!!!!

saeed در 2/11/1390 | 16:23 گفت:

از اول فصل تا حالا 1 بازی آرسنال تو لیگ نشون داده