ترکیب ایده آل فصل بعد آرسنال(جالب انگیز!)

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,857 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد. طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد.
طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند. طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.

ترکیب ایده آل فصل بعد آرسنال(جالب انگیز!)

همیشه خرید جدید باعث موفقیت تیم نمیشود و این جمله را ونگر بارها گفته و من هم با او موافق هستم اما یک جواب دارم خدمت آقای ونگر!!!!!!!!!!!حقیقتا این یک واقعیت بزرگه که خرید بازیکن و ریخت و پاش تو تیم تیمو به موفقیت نمیرسونه و من بر این باورم که نگه داشتن ترکیب و اسکلت اصلی تیم باعث کسب نتایج و قهرمانی میشه نه خرید یک سوپر استار!!!!
فرناندو تورس!!!انتقالش به چلسی!!! واقعا یک خرید منفی!!


ببینید تیم مثل بارسلونا با نگه داشتن اسکلت اصلی تیمش سبب هماهنگی تو تیمش و کسب جام های متعدد میشه!!!

نگه داشتن چابی+اینیستا+پویول+آبیدال+والدز و اضافه کردن بازیکنانی نظیر مسی و پیکه سبب میشه تیم نتیجه بگیره!! حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!

 حالا بحث من نتایج بارسا نیست!!!تیم خودمون:

رفتن فابرگاس+کلیچی+نصری+و... سبب به هم ریختن اسکلت و ساختمان اصلی تیم میشه!!!


بنابر این اگر آرسنال همین ترکیب امسالش را برای دو فصل بعد حفظ کنه حتما نتایج خوبی میگیره!!!

نگه داشتن ویلشیر+ونپرسی+چزنی+ورمائلن+والکات سبب یک استخوان بندی در تیم میشه!!!به نظر من اگر خروجی هارو جلوشو بگیریم و ورودی بزرگی هم نداشته باشیم شک نکنید موفق میشیم!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 9/11/1390 | 19:39 گفت:

رضا عالم :
فان پرسی نباید بره تا یه مهاجم کلاس بالا بیاد هم میتونه فان پرسی باشه هم یکی دیگه !!!!!!!
حالا که اوج فوتبال فان پرسی ما بفروشیمش یعنی چی!!! باید تمام استفاد رو ببریم ازش

saeed asghary در 9/11/1390 | 19:34 گفت:

رضا عالم :
فان پرسی نباید بره تا یه مهاجم کلاس بالا بیاد هم میتونه فان پرسی باشه هم یکی دیگه !!!!!!!
حالا که اوج فوتبال فان پرسی ما بفروشیمش یعنی چی باید تمام استفاد رو ببریم ازش

sam baygan در 9/11/1390 | 19:32 گفت:

من عاشق درباره منتم،همیشه میخونمش!(اابته سوء تفاهم نشه)

(Hooman sam (Dark metal در 9/11/1390 | 15:53 گفت:

حرفات درست بود دادا....
اما واسه اونایی متاسفام که واسه اشعالی مثل مسی سروکله میشکونن!!!!
یکی از دوستا خبر داد که این بارسایی های عوضی دارن دونه دونه ذات فراماسونشون رو برملا میکنن که...پس چرا بازم طرفداری میکنید؟مگه مسلمون نیستیم ما!!!!!!!

محمدرضاجاشي در 9/11/1390 | 13:45 گفت:

این حرف همیشگیه علی ارشدیه

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 12:48 گفت:

همه میرن بزار ون پرسی هم بره:)

رضا عالم در 9/11/1390 | 11:47 گفت:

کاملا موافقم...
البته به نظر میآد رفتن ون پرسی در صورت خرید یه مهاجم با کلاس به جاش، برای تیم بهتر باشه !
چون سنش داره بالا میره و کم کم دوران افولش شروع میشه، بعد هم اینکه حواشی زیادی پیرامون او و تیم درست شده که خیلی به ضرر تیمه ! اومدن یکی مثل بنزما یا یورنته به جای ون پرسی میتونه گزینه ی خوبی باشه. فراموش نکنید که ما کمپبل و ولینگتون و ولا را هم داریم !

hamed در 9/11/1390 | 10:32 گفت:

همه ی بحث سر همینه آرسنال هر سال چه بخواهد چه نخواهد تعدادی از بازیکنای اصلی تیم ، از تیم میرن........

سید سجاد حسینی در 9/11/1390 | 10:12 گفت:

هر بازیکنی از تیم بره من بهش حق میدم.

saeed asghary در 9/11/1390 | 10:05 گفت:

خیلی حرف درستی
من همیشه میگم این ونگر و بزرگای تیم گوش نمیدن

آرمان امیراحمدی در 9/11/1390 | 09:25 گفت:

موضوع اینکه رابین داره 30 سالش میشه و فقط به FACUP برده ! من حق میدم که بره بازیکنی هست که بیشتر از اینا حقشه !

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 02:18 گفت:

موافقم اگر اسکلت تیم حفظ بشه تیم هم موفق میشه

احسان در 9/11/1390 | 01:36 گفت:

بحث نگه داشتن اسکلت اصلی به نظر من یه چیز نشدنیه بهترین تیم ها هم ممکنه بازیکنای خوبشون رو از دست بدن مهم جایگزین خوب براشون پیدا کردن ...مثلا زلاتان و اتوئو از بارسا رفتن کسایی مث ویا و پدرو و الان سانچس اومدن جاشونو به خوبی پر کردن یا سوارز در لیورپول که همین وضعیتو داشت

ولی ارسنال چی ؟؟؟؟؟؟ فابرگاس رو دادیم رمزی اومد جاش!!!!! نصری رو داداش زوینیو اومد جاش!!!! یا بعد هانری ما چندین سال یه نوک خوب نداشتیم

به نظر من تا مهلت نقل و انتقالات تموم نشده باید ی جانشین مناسب برا جکی پیدا کنیم ونگر همیشه منتظر معجزه هست تا بازیکنش زودتر از موقع برگرده اونم با این فیزیوتراپ و دکترای پیشرفته ای که کادر پزشکیمون دار!!!

گیبس و سانیا هم که برگردن دیگه زیاد کم و کسری نداریم لا اقل با تو جام حذفی میتونیم مدعی باشیم ...حمید فرازی در 9/11/1390 | 00:44 گفت:

اگه بخوام در مورد این بگم یه مقاله کامل میشه بعدا اگه تونستم یه پست کامل درمورد همین دست مزدا و شرایط مالی و خرید باشگاه توضیح میدم

ramin kazemi در 9/11/1390 | 00:25 گفت:

با نظر نگه داشتن اسکلت تیم موافقم که هیچ یکی از موارد موفقیت تیم ها هم هست!!!رفتن فابرگاس و مهم تر از اون مصدومیت ویلشر خط میانی آرسنال رو این فصل ضعیف کرده!!!

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 00:11 گفت:

آره خب منکه چیزی نگفتم

شایان در 9/11/1390 | 00:10 گفت:

میلاد : توی این شرایط نابسامان، بازیکنای خوب تیم یا مثل فابرگاس کلا نمی خوان بیشتر از این تو آرسنال بمونن، یا مثل نصری حقوق به مراتب بیشتری از چیزی که واقعا شایستش هستن رو پیشنهاد می کنن. بازیکنای بد هم که مشتری بهتری ندارن که بحثشون جداست.
شما بیا راهکار بده چطور این بازیکنا رو نگه دارن. رفتن سه تا بازیکن فصل پیشمون حتی آرزوی مدیریت و سهامدارای احمق نبود.
*************************************
آقا میلاد راهکار های زیادی هست!!! بالا بردن دستمزد بازیکن یکیشه!!! الان راحت آرسنال میتونه از پس دستمزد یکی مثل کریس رونالدو بر بیاد!!! اما بحث اینه که ونگر لجبازی میکنه!!! بنابر این نگه داشتن نصری و امثال اون دور از دسترس نیست!!!!!!!

میلاد کشوری در 9/11/1390 | 00:05 گفت:

توی این شرایط نابسامان، بازیکنای خوب تیم یا مثل فابرگاس کلا نمی خوان بیشتر از این تو آرسنال بمونن، یا مثل نصری حقوق به مراتب بیشتری از چیزی که واقعا شایستش هستن رو پیشنهاد می کنن. بازیکنای بد هم که مشتری بهتری ندارن که بحثشون جداست.
شما بیا راهکار بده چطور این بازیکنا رو نگه دارن. رفتن سه تا بازیکن فصل پیشمون حتی آرزوی مدیریت و سهامدارای احمق نبود.

شایان در 9/11/1390 | 00:05 گفت:

حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!
جان.........
************************
عمرا...
مسی بهترین تو دنیا ومثل مسی حداقل منکه قبلا ندیدم!!مسی تو کور ترین جای ممکن پاس میده و گل میزنه!!
مسی بهترینه بهترین.....
********************************
حقیقتا مسی خوبه چه گیری دادی حمید جان!!! منظورم پاس های چابی و اینیستا به اونه!!!! اگه یکی مثل سیلوا یا نصری یا ریبری(2 سال پیش) یا روبینیو(4سال پیش) الان جای مسی بود بازهم بارسا همین نتایجو میگرفت!!!

شایان در 9/11/1390 | 00:05 گفت:

حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!
جان.........
************************
عمرا...
مسی بهترین تو دنیا ومثل مسی حداقل منکه قبلا ندیدم!!مسی تو کور ترین جای ممکن پاس میده و گل میزنه!!
مسی بهترینه بهترین.....
********************************
حقیقتا مسی خوبه چه گیری دادی حمید جان!!! منظورم پاس های چابی و اینیستا به اونه!!!! اگه یکی مثل سیلوا یا نصری یا ریبری(2 سال پیش) یا روبینیو(4سال پیش) الان جای مسی بود بازهم بارسا همین نتایجو میگرفت!!!

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 23:59 گفت:

حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!
جان.........
************************
عمرا...
مسی بهترین تو دنیا ومثل مسی حداقل منکه قبلا ندیدم!!مسی تو کور ترین جای ممکن پاس میده و گل میزنه!!
مسی بهترینه بهترین.....

شایان در 8/11/1390 | 23:56 گفت:

بحث تعداد گل های والکات و مسی نیست منظورم حرکاتی هست که روی پاس های چابی صورت میپذیرد

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 23:52 گفت:

حفظ اسکلت از خریدن بازیکن مهم تر و سخت تره!!!

چلسی،بارسلون،منچستر،اینتر،از محدود تیم هایی هستن که اسکلت خودشون رو تقریبا حفظ کردن!!!
و موفق هم بودن

سعيد غلامي در 8/11/1390 | 23:49 گفت:

حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!
جان......................
ولكات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
D-:
از مسي بدم مياد ولي خدايي ولكات به گرد مسي هم نميرسه.....
والكات اصلا استعداد نداره.... پيشرفت نميكنه 10 سال ديگه هم همينه.

علی ارشدی در 8/11/1390 | 23:48 گفت:

این حرف همیشگی منه