ترکیب ایده آل فصل بعد آرسنال(جالب انگیز!)

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,209 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

ترکیب ایده آل فصل بعد آرسنال(جالب انگیز!)

همیشه خرید جدید باعث موفقیت تیم نمیشود و این جمله را ونگر بارها گفته و من هم با او موافق هستم اما یک جواب دارم خدمت آقای ونگر!!!!!!!!!!!حقیقتا این یک واقعیت بزرگه که خرید بازیکن و ریخت و پاش تو تیم تیمو به موفقیت نمیرسونه و من بر این باورم که نگه داشتن ترکیب و اسکلت اصلی تیم باعث کسب نتایج و قهرمانی میشه نه خرید یک سوپر استار!!!!
فرناندو تورس!!!انتقالش به چلسی!!! واقعا یک خرید منفی!!


ببینید تیم مثل بارسلونا با نگه داشتن اسکلت اصلی تیمش سبب هماهنگی تو تیمش و کسب جام های متعدد میشه!!!

نگه داشتن چابی+اینیستا+پویول+آبیدال+والدز و اضافه کردن بازیکنانی نظیر مسی و پیکه سبب میشه تیم نتیجه بگیره!! حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!

 حالا بحث من نتایج بارسا نیست!!!تیم خودمون:

رفتن فابرگاس+کلیچی+نصری+و... سبب به هم ریختن اسکلت و ساختمان اصلی تیم میشه!!!


بنابر این اگر آرسنال همین ترکیب امسالش را برای دو فصل بعد حفظ کنه حتما نتایج خوبی میگیره!!!

نگه داشتن ویلشیر+ونپرسی+چزنی+ورمائلن+والکات سبب یک استخوان بندی در تیم میشه!!!به نظر من اگر خروجی هارو جلوشو بگیریم و ورودی بزرگی هم نداشته باشیم شک نکنید موفق میشیم!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 9/11/1390 | 19:39 گفت:

رضا عالم :
فان پرسی نباید بره تا یه مهاجم کلاس بالا بیاد هم میتونه فان پرسی باشه هم یکی دیگه !!!!!!!
حالا که اوج فوتبال فان پرسی ما بفروشیمش یعنی چی!!! باید تمام استفاد رو ببریم ازش

saeed asghary در 9/11/1390 | 19:34 گفت:

رضا عالم :
فان پرسی نباید بره تا یه مهاجم کلاس بالا بیاد هم میتونه فان پرسی باشه هم یکی دیگه !!!!!!!
حالا که اوج فوتبال فان پرسی ما بفروشیمش یعنی چی باید تمام استفاد رو ببریم ازش

sam baygan در 9/11/1390 | 19:32 گفت:

من عاشق درباره منتم،همیشه میخونمش!(اابته سوء تفاهم نشه)

(Hooman sam (Dark metal در 9/11/1390 | 15:53 گفت:

حرفات درست بود دادا....
اما واسه اونایی متاسفام که واسه اشعالی مثل مسی سروکله میشکونن!!!!
یکی از دوستا خبر داد که این بارسایی های عوضی دارن دونه دونه ذات فراماسونشون رو برملا میکنن که...پس چرا بازم طرفداری میکنید؟مگه مسلمون نیستیم ما!!!!!!!

محمدرضاجاشي در 9/11/1390 | 13:45 گفت:

این حرف همیشگیه علی ارشدیه

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 12:48 گفت:

همه میرن بزار ون پرسی هم بره:)

رضا عالم در 9/11/1390 | 11:47 گفت:

کاملا موافقم...
البته به نظر میآد رفتن ون پرسی در صورت خرید یه مهاجم با کلاس به جاش، برای تیم بهتر باشه !
چون سنش داره بالا میره و کم کم دوران افولش شروع میشه، بعد هم اینکه حواشی زیادی پیرامون او و تیم درست شده که خیلی به ضرر تیمه ! اومدن یکی مثل بنزما یا یورنته به جای ون پرسی میتونه گزینه ی خوبی باشه. فراموش نکنید که ما کمپبل و ولینگتون و ولا را هم داریم !

hamed در 9/11/1390 | 10:32 گفت:

همه ی بحث سر همینه آرسنال هر سال چه بخواهد چه نخواهد تعدادی از بازیکنای اصلی تیم ، از تیم میرن........

سید سجاد حسینی در 9/11/1390 | 10:12 گفت:

هر بازیکنی از تیم بره من بهش حق میدم.

saeed asghary در 9/11/1390 | 10:05 گفت:

خیلی حرف درستی
من همیشه میگم این ونگر و بزرگای تیم گوش نمیدن

آرمان امیراحمدی در 9/11/1390 | 09:25 گفت:

موضوع اینکه رابین داره 30 سالش میشه و فقط به FACUP برده ! من حق میدم که بره بازیکنی هست که بیشتر از اینا حقشه !

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 02:18 گفت:

موافقم اگر اسکلت تیم حفظ بشه تیم هم موفق میشه

احسان در 9/11/1390 | 01:36 گفت:

بحث نگه داشتن اسکلت اصلی به نظر من یه چیز نشدنیه بهترین تیم ها هم ممکنه بازیکنای خوبشون رو از دست بدن مهم جایگزین خوب براشون پیدا کردن ...مثلا زلاتان و اتوئو از بارسا رفتن کسایی مث ویا و پدرو و الان سانچس اومدن جاشونو به خوبی پر کردن یا سوارز در لیورپول که همین وضعیتو داشت

ولی ارسنال چی ؟؟؟؟؟؟ فابرگاس رو دادیم رمزی اومد جاش!!!!! نصری رو داداش زوینیو اومد جاش!!!! یا بعد هانری ما چندین سال یه نوک خوب نداشتیم

به نظر من تا مهلت نقل و انتقالات تموم نشده باید ی جانشین مناسب برا جکی پیدا کنیم ونگر همیشه منتظر معجزه هست تا بازیکنش زودتر از موقع برگرده اونم با این فیزیوتراپ و دکترای پیشرفته ای که کادر پزشکیمون دار!!!

گیبس و سانیا هم که برگردن دیگه زیاد کم و کسری نداریم لا اقل با تو جام حذفی میتونیم مدعی باشیم ...حمید فرازی در 9/11/1390 | 00:44 گفت:

اگه بخوام در مورد این بگم یه مقاله کامل میشه بعدا اگه تونستم یه پست کامل درمورد همین دست مزدا و شرایط مالی و خرید باشگاه توضیح میدم

ramin kazemi در 9/11/1390 | 00:25 گفت:

با نظر نگه داشتن اسکلت تیم موافقم که هیچ یکی از موارد موفقیت تیم ها هم هست!!!رفتن فابرگاس و مهم تر از اون مصدومیت ویلشر خط میانی آرسنال رو این فصل ضعیف کرده!!!

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 00:11 گفت:

آره خب منکه چیزی نگفتم

شایان در 9/11/1390 | 00:10 گفت:

میلاد : توی این شرایط نابسامان، بازیکنای خوب تیم یا مثل فابرگاس کلا نمی خوان بیشتر از این تو آرسنال بمونن، یا مثل نصری حقوق به مراتب بیشتری از چیزی که واقعا شایستش هستن رو پیشنهاد می کنن. بازیکنای بد هم که مشتری بهتری ندارن که بحثشون جداست.
شما بیا راهکار بده چطور این بازیکنا رو نگه دارن. رفتن سه تا بازیکن فصل پیشمون حتی آرزوی مدیریت و سهامدارای احمق نبود.
*************************************
آقا میلاد راهکار های زیادی هست!!! بالا بردن دستمزد بازیکن یکیشه!!! الان راحت آرسنال میتونه از پس دستمزد یکی مثل کریس رونالدو بر بیاد!!! اما بحث اینه که ونگر لجبازی میکنه!!! بنابر این نگه داشتن نصری و امثال اون دور از دسترس نیست!!!!!!!

میلاد کشوری در 9/11/1390 | 00:05 گفت:

توی این شرایط نابسامان، بازیکنای خوب تیم یا مثل فابرگاس کلا نمی خوان بیشتر از این تو آرسنال بمونن، یا مثل نصری حقوق به مراتب بیشتری از چیزی که واقعا شایستش هستن رو پیشنهاد می کنن. بازیکنای بد هم که مشتری بهتری ندارن که بحثشون جداست.
شما بیا راهکار بده چطور این بازیکنا رو نگه دارن. رفتن سه تا بازیکن فصل پیشمون حتی آرزوی مدیریت و سهامدارای احمق نبود.

شایان در 9/11/1390 | 00:05 گفت:

حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!
جان.........
************************
عمرا...
مسی بهترین تو دنیا ومثل مسی حداقل منکه قبلا ندیدم!!مسی تو کور ترین جای ممکن پاس میده و گل میزنه!!
مسی بهترینه بهترین.....
********************************
حقیقتا مسی خوبه چه گیری دادی حمید جان!!! منظورم پاس های چابی و اینیستا به اونه!!!! اگه یکی مثل سیلوا یا نصری یا ریبری(2 سال پیش) یا روبینیو(4سال پیش) الان جای مسی بود بازهم بارسا همین نتایجو میگرفت!!!

شایان در 9/11/1390 | 00:05 گفت:

حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!
جان.........
************************
عمرا...
مسی بهترین تو دنیا ومثل مسی حداقل منکه قبلا ندیدم!!مسی تو کور ترین جای ممکن پاس میده و گل میزنه!!
مسی بهترینه بهترین.....
********************************
حقیقتا مسی خوبه چه گیری دادی حمید جان!!! منظورم پاس های چابی و اینیستا به اونه!!!! اگه یکی مثل سیلوا یا نصری یا ریبری(2 سال پیش) یا روبینیو(4سال پیش) الان جای مسی بود بازهم بارسا همین نتایجو میگرفت!!!

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 23:59 گفت:

حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!
جان.........
************************
عمرا...
مسی بهترین تو دنیا ومثل مسی حداقل منکه قبلا ندیدم!!مسی تو کور ترین جای ممکن پاس میده و گل میزنه!!
مسی بهترینه بهترین.....

شایان در 8/11/1390 | 23:56 گفت:

بحث تعداد گل های والکات و مسی نیست منظورم حرکاتی هست که روی پاس های چابی صورت میپذیرد

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 23:52 گفت:

حفظ اسکلت از خریدن بازیکن مهم تر و سخت تره!!!

چلسی،بارسلون،منچستر،اینتر،از محدود تیم هایی هستن که اسکلت خودشون رو تقریبا حفظ کردن!!!
و موفق هم بودن

سعيد غلامي در 8/11/1390 | 23:49 گفت:

حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!
جان......................
ولكات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
D-:
از مسي بدم مياد ولي خدايي ولكات به گرد مسي هم نميرسه.....
والكات اصلا استعداد نداره.... پيشرفت نميكنه 10 سال ديگه هم همينه.

علی ارشدی در 8/11/1390 | 23:48 گفت:

این حرف همیشگی منه