ترکیب ایده آل فصل بعد آرسنال(جالب انگیز!)

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 354,943 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

ترکیب ایده آل فصل بعد آرسنال(جالب انگیز!)

همیشه خرید جدید باعث موفقیت تیم نمیشود و این جمله را ونگر بارها گفته و من هم با او موافق هستم اما یک جواب دارم خدمت آقای ونگر!!!!!!!!!!!حقیقتا این یک واقعیت بزرگه که خرید بازیکن و ریخت و پاش تو تیم تیمو به موفقیت نمیرسونه و من بر این باورم که نگه داشتن ترکیب و اسکلت اصلی تیم باعث کسب نتایج و قهرمانی میشه نه خرید یک سوپر استار!!!!
فرناندو تورس!!!انتقالش به چلسی!!! واقعا یک خرید منفی!!


ببینید تیم مثل بارسلونا با نگه داشتن اسکلت اصلی تیمش سبب هماهنگی تو تیمش و کسب جام های متعدد میشه!!!

نگه داشتن چابی+اینیستا+پویول+آبیدال+والدز و اضافه کردن بازیکنانی نظیر مسی و پیکه سبب میشه تیم نتیجه بگیره!! حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!

 حالا بحث من نتایج بارسا نیست!!!تیم خودمون:

رفتن فابرگاس+کلیچی+نصری+و... سبب به هم ریختن اسکلت و ساختمان اصلی تیم میشه!!!


بنابر این اگر آرسنال همین ترکیب امسالش را برای دو فصل بعد حفظ کنه حتما نتایج خوبی میگیره!!!

نگه داشتن ویلشیر+ونپرسی+چزنی+ورمائلن+والکات سبب یک استخوان بندی در تیم میشه!!!به نظر من اگر خروجی هارو جلوشو بگیریم و ورودی بزرگی هم نداشته باشیم شک نکنید موفق میشیم!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 9/11/1390 | 19:39 گفت:

رضا عالم :
فان پرسی نباید بره تا یه مهاجم کلاس بالا بیاد هم میتونه فان پرسی باشه هم یکی دیگه !!!!!!!
حالا که اوج فوتبال فان پرسی ما بفروشیمش یعنی چی!!! باید تمام استفاد رو ببریم ازش

saeed asghary در 9/11/1390 | 19:34 گفت:

رضا عالم :
فان پرسی نباید بره تا یه مهاجم کلاس بالا بیاد هم میتونه فان پرسی باشه هم یکی دیگه !!!!!!!
حالا که اوج فوتبال فان پرسی ما بفروشیمش یعنی چی باید تمام استفاد رو ببریم ازش

sam baygan در 9/11/1390 | 19:32 گفت:

من عاشق درباره منتم،همیشه میخونمش!(اابته سوء تفاهم نشه)

(Hooman sam (Dark metal در 9/11/1390 | 15:53 گفت:

حرفات درست بود دادا....
اما واسه اونایی متاسفام که واسه اشعالی مثل مسی سروکله میشکونن!!!!
یکی از دوستا خبر داد که این بارسایی های عوضی دارن دونه دونه ذات فراماسونشون رو برملا میکنن که...پس چرا بازم طرفداری میکنید؟مگه مسلمون نیستیم ما!!!!!!!

محمدرضاجاشي در 9/11/1390 | 13:45 گفت:

این حرف همیشگیه علی ارشدیه

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 12:48 گفت:

همه میرن بزار ون پرسی هم بره:)

رضا عالم در 9/11/1390 | 11:47 گفت:

کاملا موافقم...
البته به نظر میآد رفتن ون پرسی در صورت خرید یه مهاجم با کلاس به جاش، برای تیم بهتر باشه !
چون سنش داره بالا میره و کم کم دوران افولش شروع میشه، بعد هم اینکه حواشی زیادی پیرامون او و تیم درست شده که خیلی به ضرر تیمه ! اومدن یکی مثل بنزما یا یورنته به جای ون پرسی میتونه گزینه ی خوبی باشه. فراموش نکنید که ما کمپبل و ولینگتون و ولا را هم داریم !

hamed در 9/11/1390 | 10:32 گفت:

همه ی بحث سر همینه آرسنال هر سال چه بخواهد چه نخواهد تعدادی از بازیکنای اصلی تیم ، از تیم میرن........

سید سجاد حسینی در 9/11/1390 | 10:12 گفت:

هر بازیکنی از تیم بره من بهش حق میدم.

saeed asghary در 9/11/1390 | 10:05 گفت:

خیلی حرف درستی
من همیشه میگم این ونگر و بزرگای تیم گوش نمیدن

آرمان امیراحمدی در 9/11/1390 | 09:25 گفت:

موضوع اینکه رابین داره 30 سالش میشه و فقط به FACUP برده ! من حق میدم که بره بازیکنی هست که بیشتر از اینا حقشه !

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 02:18 گفت:

موافقم اگر اسکلت تیم حفظ بشه تیم هم موفق میشه

احسان در 9/11/1390 | 01:36 گفت:

بحث نگه داشتن اسکلت اصلی به نظر من یه چیز نشدنیه بهترین تیم ها هم ممکنه بازیکنای خوبشون رو از دست بدن مهم جایگزین خوب براشون پیدا کردن ...مثلا زلاتان و اتوئو از بارسا رفتن کسایی مث ویا و پدرو و الان سانچس اومدن جاشونو به خوبی پر کردن یا سوارز در لیورپول که همین وضعیتو داشت

ولی ارسنال چی ؟؟؟؟؟؟ فابرگاس رو دادیم رمزی اومد جاش!!!!! نصری رو داداش زوینیو اومد جاش!!!! یا بعد هانری ما چندین سال یه نوک خوب نداشتیم

به نظر من تا مهلت نقل و انتقالات تموم نشده باید ی جانشین مناسب برا جکی پیدا کنیم ونگر همیشه منتظر معجزه هست تا بازیکنش زودتر از موقع برگرده اونم با این فیزیوتراپ و دکترای پیشرفته ای که کادر پزشکیمون دار!!!

گیبس و سانیا هم که برگردن دیگه زیاد کم و کسری نداریم لا اقل با تو جام حذفی میتونیم مدعی باشیم ...حمید فرازی در 9/11/1390 | 00:44 گفت:

اگه بخوام در مورد این بگم یه مقاله کامل میشه بعدا اگه تونستم یه پست کامل درمورد همین دست مزدا و شرایط مالی و خرید باشگاه توضیح میدم

ramin kazemi در 9/11/1390 | 00:25 گفت:

با نظر نگه داشتن اسکلت تیم موافقم که هیچ یکی از موارد موفقیت تیم ها هم هست!!!رفتن فابرگاس و مهم تر از اون مصدومیت ویلشر خط میانی آرسنال رو این فصل ضعیف کرده!!!

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 00:11 گفت:

آره خب منکه چیزی نگفتم

شایان در 9/11/1390 | 00:10 گفت:

میلاد : توی این شرایط نابسامان، بازیکنای خوب تیم یا مثل فابرگاس کلا نمی خوان بیشتر از این تو آرسنال بمونن، یا مثل نصری حقوق به مراتب بیشتری از چیزی که واقعا شایستش هستن رو پیشنهاد می کنن. بازیکنای بد هم که مشتری بهتری ندارن که بحثشون جداست.
شما بیا راهکار بده چطور این بازیکنا رو نگه دارن. رفتن سه تا بازیکن فصل پیشمون حتی آرزوی مدیریت و سهامدارای احمق نبود.
*************************************
آقا میلاد راهکار های زیادی هست!!! بالا بردن دستمزد بازیکن یکیشه!!! الان راحت آرسنال میتونه از پس دستمزد یکی مثل کریس رونالدو بر بیاد!!! اما بحث اینه که ونگر لجبازی میکنه!!! بنابر این نگه داشتن نصری و امثال اون دور از دسترس نیست!!!!!!!

میلاد کشوری در 9/11/1390 | 00:05 گفت:

توی این شرایط نابسامان، بازیکنای خوب تیم یا مثل فابرگاس کلا نمی خوان بیشتر از این تو آرسنال بمونن، یا مثل نصری حقوق به مراتب بیشتری از چیزی که واقعا شایستش هستن رو پیشنهاد می کنن. بازیکنای بد هم که مشتری بهتری ندارن که بحثشون جداست.
شما بیا راهکار بده چطور این بازیکنا رو نگه دارن. رفتن سه تا بازیکن فصل پیشمون حتی آرزوی مدیریت و سهامدارای احمق نبود.

شایان در 9/11/1390 | 00:05 گفت:

حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!
جان.........
************************
عمرا...
مسی بهترین تو دنیا ومثل مسی حداقل منکه قبلا ندیدم!!مسی تو کور ترین جای ممکن پاس میده و گل میزنه!!
مسی بهترینه بهترین.....
********************************
حقیقتا مسی خوبه چه گیری دادی حمید جان!!! منظورم پاس های چابی و اینیستا به اونه!!!! اگه یکی مثل سیلوا یا نصری یا ریبری(2 سال پیش) یا روبینیو(4سال پیش) الان جای مسی بود بازهم بارسا همین نتایجو میگرفت!!!

شایان در 9/11/1390 | 00:05 گفت:

حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!
جان.........
************************
عمرا...
مسی بهترین تو دنیا ومثل مسی حداقل منکه قبلا ندیدم!!مسی تو کور ترین جای ممکن پاس میده و گل میزنه!!
مسی بهترینه بهترین.....
********************************
حقیقتا مسی خوبه چه گیری دادی حمید جان!!! منظورم پاس های چابی و اینیستا به اونه!!!! اگه یکی مثل سیلوا یا نصری یا ریبری(2 سال پیش) یا روبینیو(4سال پیش) الان جای مسی بود بازهم بارسا همین نتایجو میگرفت!!!

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 23:59 گفت:

حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!
جان.........
************************
عمرا...
مسی بهترین تو دنیا ومثل مسی حداقل منکه قبلا ندیدم!!مسی تو کور ترین جای ممکن پاس میده و گل میزنه!!
مسی بهترینه بهترین.....

شایان در 8/11/1390 | 23:56 گفت:

بحث تعداد گل های والکات و مسی نیست منظورم حرکاتی هست که روی پاس های چابی صورت میپذیرد

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 23:52 گفت:

حفظ اسکلت از خریدن بازیکن مهم تر و سخت تره!!!

چلسی،بارسلون،منچستر،اینتر،از محدود تیم هایی هستن که اسکلت خودشون رو تقریبا حفظ کردن!!!
و موفق هم بودن

سعيد غلامي در 8/11/1390 | 23:49 گفت:

حقیقت اینه که اگر به جای مسی هر شخص دیگری بود(یکی مثل تئو والکات) خودمون.. باور کنید متونست همچنین گل هایی بزنه!!!
جان......................
ولكات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
D-:
از مسي بدم مياد ولي خدايي ولكات به گرد مسي هم نميرسه.....
والكات اصلا استعداد نداره.... پيشرفت نميكنه 10 سال ديگه هم همينه.

علی ارشدی در 8/11/1390 | 23:48 گفت:

این حرف همیشگی منه