بولتون-آرسنال ورزشگاه ریباک..دیدگاه+ترکیب احتمالی

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,231 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

بولتون-آرسنال ورزشگاه ریباک..دیدگاه+ترکیب احتمالی

بعد از برد دیشب لیورپول هم اکنون آرسنال یک پله سقوط کرده است و در رده ششم به سر میبرد!!

ورزشگاه ریباک

داور:کریس فویاما از طرفی چلسی مقابل سوانزی متوقف شد و این نتیجه سبب میشود آرسنال در صورت پیروزی امیدوار باقی میماند که در هفته های پیش رو خود را به چلسی برساند.

ترکیب احتمالی دو تیم:

بولتون واندررز:

دروازه بان:بوگدان

مدافعان:استایسون+زت نایت+ویتر+ریکتس

هافبک ها:ایگلس+پتروو+رئو کوکر+موامبا

مهاجمان:دایویس+دیوید ان گوگ

غائبان بولتون واندررز:لیی+هولدن+داویس

آرسنال:

دروازه بان:...............................چزنی..........................................


مدافعان :ورمائلن........+مرتساکر.........+کوشیلنی.........+سانیا


                                       سانگ......رمسی

هافبک ها:     والکات..............+آرتتا.............+چمبرلین


                                      رابین ونپرسی


دیدگاه:این بازی مثل یک پل برای آرسنال است!!!

در صورتی که از این پل به سلامت گذر کند میتواند به چهارم شدن امیدوار باشد!!
امشب شبی است که آرسنال باید ببره(چون چلسی امتیاز از دست داده است) اما همیشه آرسنال این روزها امتیاز کامل را دشت نکرده طی این چند فصل اخیر!!! اما امیدوارم امشب شرایط به نفع اش تمام شود!!

حضور رئو کوکر و ان گوگ در بولتون برای آرسنال دردسر ساز است و در مقابل بازگشت باکاری سانیا مثل یک استامینوفن موقتا شاید بحران دفاعی آرسنال را سرو سامان بدهد.آمار و ارقام جالب برانگیز!!!


آمار نشان دهنده آن است آرسنال 9 بازی از 10 بازی اخیرش با بولتون را برده است!!

یک آمار جالب تر:

بواتون از 6 بازی اخییرش: 3 برد+1 مساوی+2باخت کسب کرده و در مقابل...

آرسنال از شیش بازی اخیرش:2برد!!+1تساوی+3باخت!! کسب کرده است!!

اگر الان هفته ششم بود و این نتایج 2 تیم بود الان آرسنال پایین تر از بولتون قرار داشت!!

thanks...direct by reza
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 13/11/1390 | 03:37 گفت:

مرسی مسعود جان دیدم وفقط اعصابم دست این رمزی و ولکات خرد شد همین!!!!!!!!!!!

hamed در 13/11/1390 | 01:23 گفت:

باز هم یک مساوی دیگه تا نشون بدیم علنا این فصل هیج حرفی برای گفتن نداریم....

masoud mahmudpur در 12/11/1390 | 23:15 گفت:

اقا شهرام این سایت هم هست.اگه نشون بده میتونید نگاه کنید.اخه بعضی وقتا نشون نمیده www.stream2watch.me

احسان در 12/11/1390 | 23:10 گفت:

بچه ها راه فردا میزاره بازی رو ؟؟

sepehr najafian در 12/11/1390 | 22:16 گفت:

راستي چرا ايوان کلاسنيچ تو ترکيب بولتون نيست؟خيلي بازيکنه خوبيه.

توپچی جنوب در 12/11/1390 | 21:56 گفت:

سجاد تو هم مرس خیلی دوستون دارم امید وارم جبران کنم.

توپچی جنوب در 12/11/1390 | 21:54 گفت:

دروووووووووووووووووووووود و برتو ای امیر رضا خان گل امیدوارم بتونم جبران کنم.

محمد رستگار در 12/11/1390 | 21:53 گفت:

پل رو موافقم.

sepehr najafian در 12/11/1390 | 21:40 گفت:

هولدن که قايبه.ولي بايد مراقب مارک ديويس بود.

علی ارشدی در 12/11/1390 | 21:36 گفت:

باید ببریم وگرنه...

امیررضا در 12/11/1390 | 21:15 گفت:

شهرام جان این سایت بازی ارسنال-بولتون پخش میکنه.:.. http://www.hahasport.com برو تو سایت..بالای سایت گزینه football بزن..بعد لیست بازی ها میاد بازی ارسنال-بولتون انتخاب کن...فکر کنم فقط 1 لینک داره

سجاد کریمی در 12/11/1390 | 21:13 گفت:

http://www.firstrow.tv/

توپچی جنوب در 12/11/1390 | 20:12 گفت:

مرسی رضا جان بچه ها کسی لینک بازی رو نداره که از اینترنت هم بشه نیگاه کرد ؟

شایان در 12/11/1390 | 20:05 گفت:

هفته پیش بولتون3-1 لیورپول را شکست داد!!!!!!!! نمیشه این تیمو دست کم گرفت!!!!!!!

محسن آزاده در 12/11/1390 | 19:22 گفت:

ممنون رضا جان
واقعا هیچ بازیکن خطرناکی ندارن که بتونه آزارمون بده ، اگه خودمون باشیم ایشالا بردیمشون !!!

حمید فرازی در 12/11/1390 | 19:05 گفت:

مرسی آمار خوی بود.این کریس فوی هم زیاد ازش خاطره خوبی ندارم

علیرضا در 12/11/1390 | 18:55 گفت:

مرسی......آمارت خیلی جالب بود............