بولتون-آرسنال ورزشگاه ریباک..دیدگاه+ترکیب احتمالی

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 355,053 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

بولتون-آرسنال ورزشگاه ریباک..دیدگاه+ترکیب احتمالی

بعد از برد دیشب لیورپول هم اکنون آرسنال یک پله سقوط کرده است و در رده ششم به سر میبرد!!

ورزشگاه ریباک

داور:کریس فویاما از طرفی چلسی مقابل سوانزی متوقف شد و این نتیجه سبب میشود آرسنال در صورت پیروزی امیدوار باقی میماند که در هفته های پیش رو خود را به چلسی برساند.

ترکیب احتمالی دو تیم:

بولتون واندررز:

دروازه بان:بوگدان

مدافعان:استایسون+زت نایت+ویتر+ریکتس

هافبک ها:ایگلس+پتروو+رئو کوکر+موامبا

مهاجمان:دایویس+دیوید ان گوگ

غائبان بولتون واندررز:لیی+هولدن+داویس

آرسنال:

دروازه بان:...............................چزنی..........................................


مدافعان :ورمائلن........+مرتساکر.........+کوشیلنی.........+سانیا


                                       سانگ......رمسی

هافبک ها:     والکات..............+آرتتا.............+چمبرلین


                                      رابین ونپرسی


دیدگاه:این بازی مثل یک پل برای آرسنال است!!!

در صورتی که از این پل به سلامت گذر کند میتواند به چهارم شدن امیدوار باشد!!
امشب شبی است که آرسنال باید ببره(چون چلسی امتیاز از دست داده است) اما همیشه آرسنال این روزها امتیاز کامل را دشت نکرده طی این چند فصل اخیر!!! اما امیدوارم امشب شرایط به نفع اش تمام شود!!

حضور رئو کوکر و ان گوگ در بولتون برای آرسنال دردسر ساز است و در مقابل بازگشت باکاری سانیا مثل یک استامینوفن موقتا شاید بحران دفاعی آرسنال را سرو سامان بدهد.آمار و ارقام جالب برانگیز!!!


آمار نشان دهنده آن است آرسنال 9 بازی از 10 بازی اخیرش با بولتون را برده است!!

یک آمار جالب تر:

بواتون از 6 بازی اخییرش: 3 برد+1 مساوی+2باخت کسب کرده و در مقابل...

آرسنال از شیش بازی اخیرش:2برد!!+1تساوی+3باخت!! کسب کرده است!!

اگر الان هفته ششم بود و این نتایج 2 تیم بود الان آرسنال پایین تر از بولتون قرار داشت!!

thanks...direct by reza
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 13/11/1390 | 03:37 گفت:

مرسی مسعود جان دیدم وفقط اعصابم دست این رمزی و ولکات خرد شد همین!!!!!!!!!!!

hamed در 13/11/1390 | 01:23 گفت:

باز هم یک مساوی دیگه تا نشون بدیم علنا این فصل هیج حرفی برای گفتن نداریم....

masoud mahmudpur در 12/11/1390 | 23:15 گفت:

اقا شهرام این سایت هم هست.اگه نشون بده میتونید نگاه کنید.اخه بعضی وقتا نشون نمیده www.stream2watch.me

احسان در 12/11/1390 | 23:10 گفت:

بچه ها راه فردا میزاره بازی رو ؟؟

sepehr najafian در 12/11/1390 | 22:16 گفت:

راستي چرا ايوان کلاسنيچ تو ترکيب بولتون نيست؟خيلي بازيکنه خوبيه.

توپچی جنوب در 12/11/1390 | 21:56 گفت:

سجاد تو هم مرس خیلی دوستون دارم امید وارم جبران کنم.

توپچی جنوب در 12/11/1390 | 21:54 گفت:

دروووووووووووووووووووووود و برتو ای امیر رضا خان گل امیدوارم بتونم جبران کنم.

محمد رستگار در 12/11/1390 | 21:53 گفت:

پل رو موافقم.

sepehr najafian در 12/11/1390 | 21:40 گفت:

هولدن که قايبه.ولي بايد مراقب مارک ديويس بود.

علی ارشدی در 12/11/1390 | 21:36 گفت:

باید ببریم وگرنه...

امیررضا در 12/11/1390 | 21:15 گفت:

شهرام جان این سایت بازی ارسنال-بولتون پخش میکنه.:.. http://www.hahasport.com برو تو سایت..بالای سایت گزینه football بزن..بعد لیست بازی ها میاد بازی ارسنال-بولتون انتخاب کن...فکر کنم فقط 1 لینک داره

سجاد کریمی در 12/11/1390 | 21:13 گفت:

http://www.firstrow.tv/

توپچی جنوب در 12/11/1390 | 20:12 گفت:

مرسی رضا جان بچه ها کسی لینک بازی رو نداره که از اینترنت هم بشه نیگاه کرد ؟

شایان در 12/11/1390 | 20:05 گفت:

هفته پیش بولتون3-1 لیورپول را شکست داد!!!!!!!! نمیشه این تیمو دست کم گرفت!!!!!!!

محسن آزاده در 12/11/1390 | 19:22 گفت:

ممنون رضا جان
واقعا هیچ بازیکن خطرناکی ندارن که بتونه آزارمون بده ، اگه خودمون باشیم ایشالا بردیمشون !!!

حمید فرازی در 12/11/1390 | 19:05 گفت:

مرسی آمار خوی بود.این کریس فوی هم زیاد ازش خاطره خوبی ندارم

علیرضا در 12/11/1390 | 18:55 گفت:

مرسی......آمارت خیلی جالب بود............