لطفا جلوی این پست بلاگ های احمقانه را بگیرید!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,210 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

لطفا جلوی این پست بلاگ های احمقانه را بگیرید!!!

اینجا خونه خاله نیست!!!!

کانون هواداران آرسناله!!!!!

برد پرسپولیس روو تبریک میگم!!

اما اینجا کانون هواداران  آرسناله!!!

برای گذاشتن کامنت جامعه های مجازی مثل فیس بوک و توئیتر اختراع شده!!من خودم یک استقلالی به تمام معنا هستم و این موضوع را کتمان نمیکنم!! اما خب دلیل نمیشه هر تیمی که میبره بیای اینجا کامنت بذاری!!!!!!!

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=70&PostID=2058


این لینک رو ببینید!!!!!!!

از اون درباره من اش تا....سرتاسر پر از اشکاله!!!

واقعا جای تاسف داره!! این حرف هارو برای حسودی نمیزنم!!!

واقعا تبریک میگم!!! بردن پرسپولیس تکراری شده بود!!!!!!!!

اما ما ایی که چهار دربی قبل رو بردیم نیومدیم اینجا بلاگ بذاریم!!!!!!

واقعا موناسفم!!! ایشااله روزی به درک و فهم دست پیدا میکنید!!!

شب به خیر!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farhad bj در 14/11/1390 | 15:24 گفت:

EEEE 3-2 SHO0D man tzae fahmidam akhe negah nemikonam dge 3,4sale inja vali jash nista faht baes mishe dostan beham bioftan

میثم در 14/11/1390 | 12:56 گفت:

ای بابا کی بازی های مسخره ایران رو نگاه میکنه که دیگه شما به هم پریدین

مهران کاظمی در 14/11/1390 | 12:28 گفت:

بابا چه اشکالی داره، حالا یکی اومده یه پست غیر متعارف گذاشته به جایی بر نمی خوره که، شما هم سخت می گیرینا،
Take it easy guys

aso در 14/11/1390 | 10:43 گفت:

خداییش کار مسخره ای بود!
واقعا که...
از فردا تراکترویام میان اینجا و میگن یه امشبو به عشق تراختور!!
آقا چه وضعشه، منی که اصلا فوتبال ایرانو نگا نمیکنم،و هیچ علاقه ای به فوتبال مسخره ایران ندارم، دوستم ندارم تو اینجا پست براش بزارن.
امیدوارم هر چه زودتر اون پست مسخره حذف شه.♥Arsenal♥ در 14/11/1390 | 05:07 گفت:

بابا پست تیم های دیگه رو نیارین اینجا .....
اقلا یه جک بگو حال کنیم.....

منم طرفدار شاهینم هر وقت برد باید بیام پست بزارم؟؟؟؟

محسن آزاده در 14/11/1390 | 03:04 گفت:

ای بابا . . . هر چند وقت یه بار انگار یه دفه زلزله میاد تو سایتمون ؟!؟! باز چرا این جوری به جون هم افتادین ؟!؟! البته میدونم چرا . . . دلیلش یه پست غیر حرفه ای و نابه جا بوده که فکر می کنم آرمان با حذف کردن سریع اون پست می تونست جلوی این اتفاقا رو بگیره که این کارو نکرد ؟!؟!!؟!؟
حالا بیایم دیگه این ماجرا رو ادامه ندیم . . .

hamidarsenal در 14/11/1390 | 02:03 گفت:

از این به بعد منم هر وقت فولاد خوزستان برد یه وبلاگ میزارم

محمدرضاجاشي در 14/11/1390 | 01:32 گفت:

کاشکی یاد بگیریم همه جا نظر ندیم

hesam در 14/11/1390 | 00:14 گفت:

ديگه پرسپوليسين ديگه!!!

علی ارشدی در 14/11/1390 | 00:14 گفت:

کلا تعداد پست های الکی و بدون محتوا زیاد شده

فرهاد جون خیلی خوب گفتی

مرتضی هادیان در 13/11/1390 | 23:58 گفت:

با حرف فرهاد و شهرام کاملاً موافقم...

javad sbo در 13/11/1390 | 23:57 گفت:

همچین پستهایی یه سرگرمیه. مردیم از مساوی و باخت ارسنال

توپچی جنوب در 13/11/1390 | 23:48 گفت:

واقعا که موتاسفم بچه ها یادتون باشه اینجا کانون هواداران ارسنال بزرگ و مقدسه و حرف زدن در مورد تیم هایی که ربطی به ارسنال و لیگ اروپا ندارن اضافیه و جای تاسف خوردن داره.

فرهاد در 13/11/1390 | 23:32 گفت:

کلا تعداد پست های الکی و بدون محتوا زیاد شده

morteza در 13/11/1390 | 23:26 گفت:

اینجا کانون هواداران آرسنال یعنی هدف ما فقط آرسنال(همه یک هدف) .اگه قراره اینجا بحث پرسپولیس و استقلال هم باشه
خب بزاریم کانون هواداران پرسپولیسی آرسنال و کانون هواداران استقلالی آرسنال

محمد اصغری در 13/11/1390 | 23:23 گفت:

درسته که می گی این حرف هارو برای حسودی نمیزنم ولی احساس می کنم لحن صحبتت کینه توزانه است.
به هر حال اشتباهی پیش اومده که با لحن مودبانه و محترمانه تری هم میشد این قضیه رو تذکر داد
در ضمن تذکر این قضیه هم اینقدر مهم نبود که لازم باشه یه کامنت براش گذاشت . می تونستی برای تذکر یه پست تو اون کامنت بزاری.
به هر حال لحنت خیلی مناسب نبود.

sepehr najafian در 13/11/1390 | 23:18 گفت:

آخه يه پست غير آرسنالي مشکلي ايجاد نميکنه سخت نگيريد

شایان در 13/11/1390 | 23:16 گفت:

آرمان کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟