کریستیانو رونالدو در رادار آرسنال!!رویا یا واقعیت!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 347,821 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

کریستیانو رونالدو در رادار آرسنال!!رویا یا واقعیت!

خبر های جالبی به گوش میرسد!!!! شاید برای افرادی خوشایند و افرادی  ناراحت کننده باشد!!اینطور که به نظر میرسد فصل بعد شاهد تحولات بزرگی در لیگ برتر انگلیس خواهیم بود!!!!

خروج آرسن ونگر مربی با سابقه آرسنال از لیگ برتر انگلیس!!

ورود خوزه مورینیو و کریستیانو رونالدو ...در واقع بازگشت کریستیانو رونادو و خوزه مورینیو به لیگ برتر انگلیس!!!

از شواهد پیداست که ونگر به راحتی تیم محبوش را ترک نخواهد کرد و این که  در این فکر است تا تیم مورد علاقه اش را به دست یک مربی کار بلد بسپارد!!

همه این حرف ها زمانی به هم میرسد که مورینیو و کریس رونالدو اعلام کرده اند فصل بعد در بریتانیا کبیر به فوتبال خود ادامه خواهیم داد!!!

شاید مذاکرات پنهانی این وسط ردو بدل شده باشد!!

این حدس و گمان من است و فکر نکنم چندان دور از ذهن باشد!!!

ورود آقای خاص و کریستیانو رونالدو به آرسنال!!!

آرسنال هم اکنون بودجه چنین انتقالی را دارد!!شکی در آن نیست!!

شاید نظر بیشتر دوستان کانون هواداری آرسنال این نباشد اما حقیقتا من شک ندارم ونگر تیم آرسنال را بی صاحب ول نمیکند!! چون وی شخصیت بزرگ و والایی دارد!! هرچند شاید بگیم این مسائل به مدیریت باشگاه مربوط میشود!! اما حقیقتا ونگر هم یکی از اصلی ترین افراد در راس باشگاه آرسنال است!!

حالا نوبت به شماست که نظرتان درباره این انتقالات رویایی را کامنت کنید!!

good loukتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 19/11/1390 | 00:57 گفت:

هدفم این بود دور هم جمع شیم البت این انتقال ها صورت میپذیرد

شایان در 19/11/1390 | 00:57 گفت:

هدفم این بود دور هم جمع شیم البت این انتقال ها صورت میپذیرد

توپچی جنوب در 18/11/1390 | 22:57 گفت:

قبلا گفتم بازم میگم
آرسنال نه مثل السیتی اسپانسری مثل القطر داره
نه پول نفت مثل آبراهمویچ

رونالدو و آرسنال
از این شایعات خندم میگره


###################################################
کاملا موافقم با امیر

amir mohebbi در 18/11/1390 | 21:15 گفت:

قبلا گفتم بازم میگم
آرسنال نه مثل السیتی اسپانسری مثل القطر داره
نه پول نفت مثل آبراهمویچ

رونالدو و آرسنال
از این شایعات خندم میگره
لطفا کامنت غیر معقول نذارید

سروش در 18/11/1390 | 20:11 گفت:

بابا دیگه دست بردارید از این شایعات.بیخیال رونالدو؟؟؟؟؟
به جون خودم تازه یه تعریف واسه علامت سوال پیدا کردم.

ونگر که همین یه ماه پیش گفت حالا حالا ها نمیرم... جون من بی خود پست نذارید.

A A
oo

=

mohsen در 18/11/1390 | 19:26 گفت:

خیلی خیلی ببخشید نه رویاست نه واقعیت هر جا خوندی چرندی بیش نیست

Ashkan در 18/11/1390 | 15:08 گفت:

bezar begim ronaldo ke hade aghal podolski o bekharim

aso در 18/11/1390 | 12:42 گفت:

اولفا کی گفته ونگر از آرسنال میره؟!!
دوما اینی که شما گفتی فراتر از یه رویاست!

محمد يزداني در 18/11/1390 | 12:23 گفت:

با فرض محال كه اين شايعه صحت داشته باشه كه از نظر من به يه جك شبيه هستش ولي به نظر من مورينيو كه به درد ما نميخوره چون از اون دست مربيايي هست كه بيش از دو سه سال يه جا نميمونه ولي كريس رونالدو با همه تنفري كه ازش دارم به درد آرسنال ميخوره چون رو تعصب و غيرت واسه تيمش بازي ميكنه و كم نميزاره اينو هم تو منچستر ثابت كرده هم تو رئال واقعا با تعصب بازي ميكنه.

شایان در 18/11/1390 | 11:58 گفت:

کامنت های جالب انگیزی گذاشتید!!!

شایان در 18/11/1390 | 11:58 گفت:

کامنت های جالب انگیزی گذاشتید!!!

شایان در 18/11/1390 | 11:58 گفت:

کامنت های جالب انگیزی گذاشتید!!!

سعيد غلامي در 18/11/1390 | 10:46 گفت:

خبر جديد منحل شدن تيم بارسلونا و پيوستن بازيكنان بارسا به ارسنال D-:

ایمان در 18/11/1390 | 10:41 گفت:

ونگر که 100% جایی نمیره . چون از همین الان کمک مربیه فصل بعدش رو هم انتخاب کرده ، حتی اگه جزوه 4 تا تیم نشه ، بازم نمیره . اگه رفتنی بود واینمیساد بازیکنه جدید بخره ( بازیکن 17 سالهه ، یا بازیکن 19 ساله ی دورتمند ) با همینا فصل رو تموم میکرد ،آخره فصل هم میزاشت میرفت . خودشم تو مصاحبه هاش گفته واسه فصله بعد برنامه داره.

درباره ی مورینیو و رونالدو ، فقط دوتا تیم هستن که هم پوله خریدشونو دارن ، هم امکانشو ، یکی چلسی ، یکی من سیتی .
یونایتد 95 میلیون یورو رونالدو رو فروخت ، بعید میدونم رئال زیره این قیمت رونالدو رو بفروشه و فقط دوتا تیم هستن که اینقدر پول واسه خریده یه بازیکن خرج میکنن ، یکی چلسی ، یکی سیتی . حتی یونایتد هم حاضر نیست همچین پولی پرداخت کنه ، نهایت پولی که یونایتد واسه خریده یه بازیکن میده 35-40 میلیون یورو هست . تو این سالها هم ندیدم بازیکنی با این قیمت بخره .
احتماله رفتنش به سیتی از همه بیشتره ، هم سیتی در حاله حاضر قدرته اوله جزیره هست و سال بعد هم مطمئنا تو لیگ قهرمانان هست ، هم اینکه اگه بحثه خریدنش پیش بییاد ، مطمئنم سرانه عربه باشگاه قیمتی بالاتر از قیمته چلسی میدن ، یعنی در کل سره کل کل که باشه ، هر قیمتی که چلسی پیشنهاد بده ، اونا قیمته بالاتر میدن .
درباره ی خوزه هم در حاله حاضر به مربیایه لیگ که نگاه کنیم ، فقط دوتا تیم هست که احتمال داره خوزه بره به این تیمها :
یکی چلسی ، یکی تاتی
سیتی که از مربیش راضیه و خوب داره نتیجه میگیره و بعید میدونم بخوان مانچو رو بردارن . فقط تاتی میمونه ، اونم به خاطره مریضیه مربیشه که ممکنه آخره فصل دیگه نتونه ادامه بده ، چون وسطه این فصل چندبار به خاطره بیماری خونه نشین بود .
لیورپول که از دالگلیش راضیه و طرفدارهایه زیادی هم داره . آرسنال که ونگر مطمئنم نمیره ، یونایتد هم که فرگی گفته تا 2-3 سال دیگه میمونم .

ali jamshidi در 18/11/1390 | 09:53 گفت:

رضا جان بعید می دونم بیان یعنی اصلاً منطقی نیست.
1- دستمزد
2-شخصیت
3- ما فصل بعد اصلاً معلوم نیست تو لیگ قهرمانان باشیم
4- برنامه های ونگر نیمه تمومه ایران نیست که یارو یه روز نتیجه نگیره بره. درسته بی جام موندیم ولی باشگاه داره روی این برنامه کشف استعداد ، پرورش ، فروشش به بارسا و من سیتی بعدشم پیاده روی روی اعصاب هوادارا سیاست هاش رو پایه گذاری کرده.
:)))))

davood در 18/11/1390 | 09:10 گفت:

هیچکدوم نمیان ولی باز مورینیو قابل تحمله اما رونالدو واقعا نفرت انگیزه

davood در 18/11/1390 | 09:09 گفت:

هیچکدوم نمیان ولی باز مورینیو قابل تحمله اما رونالدو واقعا نفرت انگیزه

HAMED toopchi در 18/11/1390 | 09:03 گفت:

پله در رادار آرسنال. !!!! عجب راداري داريم،!!!!! از فيلم استار وار هم تخيلي تره!!!

mohsen در 18/11/1390 | 07:37 گفت:

بازیکن باید شخصیت داشته باشه این در پیتیا به درد ارسنال نمیخوره اگه بازیکن بخریم باید یا هلندی باشه یا ایتالیایی

شاهين در 18/11/1390 | 06:47 گفت:

اگه مانچینی این فصل قهرمان نشه ، احتمالا هر دوشون می رن می سیتی ....

محمد اصغری در 18/11/1390 | 06:06 گفت:

شخصیت هیچ کدومشون بدرد ارسنال نمی خوره.
امیدوارم هیچ وقت این انتقال رخ نده.
ونگرهم اگه خدایی نکرده خواست بره امیدوارم برکمپ جایگزینش بشه.

shervin در 18/11/1390 | 03:16 گفت:

رونالدو و مورینیو!!!!!!!!!!
فوق العاده میشه.
ولی:
غیرممکنه(غیرممکن غیرممکن است.)امیدوارم گرفته باشینD:
من آرزوم این اتفاق بوده البته بعد بازنشستگی رئیس.

میلاد کشوری در 18/11/1390 | 01:44 گفت:

کلا گفتن میخان منتخب جهان رو بردارن بیارن آرسنال. همه هم صف کشیدن و مثل پیرزنا زنبیل گذاشتن، تازه این بازیکنا اعلام کردن نه تنها پول نمیخوان، که خودشون پول هم میدن، فقط باشگاه افتخار بده اونارو به غلامی قبول کنه

mohsen abbasi در 18/11/1390 | 01:40 گفت:

رادار قویه از اوزیل گرفته تا ویا و گوتزه هزارد توش بودن ولی فقط میاییچی رو تونستیم شکار کنیم

میلاد کشوری در 18/11/1390 | 01:39 گفت:

ما اگه پول به هازارد و گوتزه دادیم، رونالدو رو هم میخریم. بابا این داستانای تخیلی چیه میزاری! هیچ کدون نمیان. ما هم تا عمر داریم باید این بازیکنای فوق العاده و بهترین مربی دهه رو ببینیم :(

ramin kazemi در 18/11/1390 | 01:30 گفت:

من نمیدونم جریان این رادار آرسنال چیه که همه توشن!!!!!!!!!!!!

ramin kazemi در 18/11/1390 | 01:27 گفت:

البته من شنیدم کاسیاس هم باهاشون میاد از اونور مسی گفته لالیگا بدون کریس و مورینیو صفا ندارن اونم گفته اگه اینا برن منم میرم آرسنال!!!!واقعا راست میگما خودم شنیدم..

محتشم تمیزی در 18/11/1390 | 01:22 گفت:

هـــــــــــــــــــــــــــــــــاهــــــــــــــــــــــــــــــــا
شوخی نکن

فرزین سلامي در 18/11/1390 | 01:03 گفت:

ونگر كه گفته جايي نميره.شايعه رفتنش هم زاييده تخيلات مسئولان فدراسيون فوتبال فرانسه اس. شما كه مديرهاي آرسنال رو از ما بهتر ميشناسي كه پولاشون رو خرد خرد خرج ميكنن ديگه چرا اينو ميگي كه مورينيو و رونالدو رو شايد بخرن؟؟ رونالدو الان ديگه بخواد جايي بره بايد براش 100 مليون پول داده بشه،آرسنال و اين حرفا آخه؟؟تازه اگه پولشون رو هم بدن اونا با توجه به اينكه آرسنال اين چند وقته در قهرماني موفق نبوده نميان.اصلا ما هم نميخوايمشون

علی ارشدی در 18/11/1390 | 00:46 گفت:

راستی رضا من قصدم توهین نبود ها یدفعه متوجه شدم گفتم نکنه سوتفاهم بشه

hesam در 18/11/1390 | 00:44 گفت:

اگه اينا بيان مسي و ژاوي و ...هر خر ديگه اي هم بياد يه تار پشم گنديده ونگرم نميدم!!!خيلي ببخشيد!!!!!

mohsen abbasi در 18/11/1390 | 00:43 گفت:

شام زیاد خوردی

Benyamin Esmaili در 18/11/1390 | 00:38 گفت:

رونالدو که 100% 2 بار میاد :دی

saeed در 18/11/1390 | 00:36 گفت:

امیدوارم واقعیت داشته باشه

arash در 18/11/1390 | 00:19 گفت:

ونگر شاید بره ولی اونا نمیان

علی ارشدی در 18/11/1390 | 00:04 گفت:

رضا جان جساراتا تخیلت رو خیلی زیاد از حد به کار انداختی هم مورینیو مربیه که جای رئیس رو بگیره؟

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:56 گفت:

ليورپول0-0 تاتنهام

حمید فرازی در 17/11/1390 | 23:54 گفت:

ازش متنفرم و میدونم هیچ وقت برای جذبش تلاش نمکنیم. روزنامه ها کم شایعه درست میکنن خودمونم فعال شدیم.مطمئن باشید همچین چیزی صحت نداره و نمیدونم چطور با اطمینان نوشتی ما بودجه این خریدو داریم.اصلا بر فرض که اینو خریدیم اونوقت باید کل بازیکنا رو بفروشیم تا حقوق اینو بدیم.

sepehr najafian در 17/11/1390 | 23:51 گفت:

عمرا بياد.ولي يک درصد اگه بياد.چه شود.با رابين،اوف

مهران کاظمی در 17/11/1390 | 23:44 گفت:

احتمال داره ونگر بره ولی اگه آرسنال جزء 4 تیم فصل رو تموم نکنه به هیچ عنوان امکان نداره مورینیو و مخصوصاً رونالدو بیاد، در ضمن آرسنال پول این خریدا رو نداره

شایان در 17/11/1390 | 23:41 گفت:

سیاست های آرسنال داره رو شاخ ونگر میچرخه!! اون که بره سیاست خصاصت میره کنار!!!

شایان در 17/11/1390 | 23:41 گفت:

سیاست های آرسنال داره رو شاخ ونگر میچرخه!! اون که بره سیاست خصاصت میره کنار!!!

احسان در 17/11/1390 | 23:37 گفت:

از قدیم گفتن کبوتر با کبوتر باز با باز !!! امکان نداره این اتفاقات رخ بده چون هم ارسنال از این پولا به کسی نمیده هم اون مغرورا به درد ارسنال نمیخورن

شایان در 17/11/1390 | 23:37 گفت:

من شک ندارم یک اتفاقاتی خواهد افتاد!! این از سکوت ونگر معلومه!!!

kimia ketabchi در 17/11/1390 | 23:37 گفت:

asheghe hardoushounam vali 100% motmaenam hich kodoum nemiyan

ali houshangi در 17/11/1390 | 23:33 گفت:

از هر دو شون متنفرم رونالدو اصلا به شخصیت ارسنال نمیخوره
امکان نداره رییس بره چون خودش انقد با هوش هست که بدونه نمیتونه با سیاستای پرز کار کنه

farhad bj در 17/11/1390 | 23:32 گفت:

213123123%nayan!!!!

farhad bj در 17/11/1390 | 23:32 گفت:

az jofteshon badam miad....adamhaye maghror..biad mishe bezan faght bazikono..vahshibazi