آرسن ونگر!!مردی برای همیشه!!...مدیران منفور!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 354,966 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

آرسن ونگر!!مردی برای همیشه!!...مدیران منفور!!

مرد دوست داشتنی آرسن ونگر!!!

آیا فرگوسن و مورینیو و گواردیولا و... میتونن با یک تیم که هرسال یک جوان 18 ساله در آن رونمائی میشن نتیجه بگیرن؟؟؟؟
 
بله حقیقت تلخه!!!

سبک بازی زیبا!! روان... آمار میگه فصل قبل که بارسا چمپیونزلیگ رو برد بالا تنها شکستش جلو ارسنال بوده!!!

لطفا چشمامون رو نبندیم!!! فابرگاس کی بود!!!؟؟؟؟
ونگر بزرگش کرد!!!
درسته آدم خونش بعضی وقت ها به جوش میاد اما نتایج بد دلیلی بر بد بودن ونگر نیست!!!

حقیقتا وقتی ایوان گازیدیس میگه چرا هواداران از این که ما سالی یک ستاره بسازیم ناراحت میشوند اعصابم خورد میشه!!!

آره تیم باید به ونگر فضا بده تا کنار 3 ستاره و 4 بازیکن متوسط سالی 1 ستاره بسازه!! آرسنال الان 1 ستاره داره!! رابین ونپرسی و 2.3 بازیکن متوسط و الباقی ضعیف!!!

بنابر این آقای گازدیس ما از ستاره ساختن بدمان نمیاد!!!

این وسط آرسن ونگر را قرار دادند مدیران آرسنال و مالکین و مالک روسی آن که الان اسمش در خاطرم نیست!!همون مدیر که چند سال به جرم پول شوئی تو زندان بوده!!!!!!مدیر آرسنال رو میگم!!

خلاصه ونگر شخصیت بزرگی دارد که ما الان آن را درک نمیکنیم!!
خوده آقا ونگر هم تقصیر کاره اما 1% و الباقی به مدیران بستگی دارد که یک مربی معصوم دارند که هرسال به بودجه ناچیز تیم را به جام باشگاه ها میبره و حتی تا مرز قهرمانی تو لیگ هم میره!!!

بنابر این من به عنوان یک آرسنالی رسما از ونگر حمایت میکنم و اعلام میکنم که همه نتایج مربوط به مدیرا ن آرسنال است!!!!

شب خوش
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد اصغری در 19/11/1390 | 23:44 گفت:

واقعا به این هوادارا باید افتخار کرد.
تو این چند هفته وقتی نظرات رو خوندم و با نظرات امشب مقایسه کردم دیدم اکثر بچه ها نظرشون ربطی به نتیجه های هفتگی ارسنال نداره.
معلومه بچه های ما دیدشون فراتر ازیک هواداره.
من خودم به شخصه تا اخرین لحظه حامیه ونگرم.

توپچی جنوب در 19/11/1390 | 23:06 گفت:

درود بر حمید قبول دارم حرفات رو ونگر تا اخر عمر مربی گریش درارسنال خواهد ماند

masoud mahmudpur در 19/11/1390 | 21:59 گفت:

اقا میلاد سعی کن یه بار نظر مثبت هم بدی!

♥Arsenal♥ در 19/11/1390 | 20:30 گفت:

ونگر عالیه...


دلم میخواد آرسن بمونه و قهرمانی بیاره یا اصلا نیاره فقط بمونه و قیافه بعضیا رو ببینم اینجا... *خنده زیاد*

amir mohebbi در 19/11/1390 | 19:58 گفت:

این سعید که میگه مربی که 8 تا از منچستر خورده
فرگوسن هم 6 تا از سیتی خورد و از لیگ قهرمانان هم خذف شد
ولی هواداراشون این رفتاری که ما با ونگر کردیم رو نکردند.


ونگر یک مربی مار بلد تمام عیاره

امیدوارم هیچ وقت از آرسنال نره

علی ارشدی در 19/11/1390 | 15:46 گفت:

آفرین حمید حرفای دل منو زدی

حمید فرازی در 19/11/1390 | 15:37 گفت:

در مو.رد استعدادیابی هم نمیدونم رو چه حسابی میگی ما خوب کار نکردیم.الان استیو راولی بهترین استعدادیاب جهانه که همه تیما دنبالشن و ما یه آکادمی فوق العده رو داریم.از طرفیم بهضیا میگن اگه میدرا مقصرن چرا ونگر تیمو ول نمیکنه بره؟ مثلا در همین سیستم ایران شما از همه چیز راضی هستید؟ من که از بعضی چیزا ناراضیم ولی اینجا بعضیا میرن و بعضیا میمونن.حالا منم ناراضیم ولی واقعا نمیخوام برم چون میدونم که هیچ وقت شرایط ثابت نمیمونه و میهش تغییرش داد فقط کتفیه که صبر و ایمان داشته باشی

حمید فرازی در 19/11/1390 | 15:33 گفت:

در مورد این حرفم که میگن چهارمی چیز خاصی نیست یه مثال قبلا زدم و بازم تکرارش میکنم.اگه شما تو ایران 1 گیگ فایلو دانلود کنید همه تحسینتون میبکنن و به نظرشون یه کار عجیب میاد ولی اگه بری تو ژاپن و بگی من 4 گیگ فایل دانلود کردم اصلا از نظرشون عجیب نیست و یه چیز عادیه چون امکاناتشون با ما فرق داره.حالا دقیقا تیم ما هم همین شرایطو داره.اگه ما به هوادرای تیمی مثل بارسا بگیم چندفصل چهارم و سوم شدیم شاید مسخره هم بکنن چون از شرایط آرسنال زیاد خبر ندارن ولی ما که خبر داریم نبادی اینو بگیم.میلاد جان ما بالای ساندرلند هستیم ولی یه امسالو زیر تاتنهام قرار گرفتیم که اگه بخوای مقایسه انجام میدم که تاتنهام حتی فصل پیشم بازیکناش بهتر از ما بودن تازه مصدومیت زیادی هم نداشتن ولی ما همیشه بالاشون بودیم و لیگ جزیره هم مثل بقیه لیگا نیست و همه تیما خوبن

hesam در 19/11/1390 | 15:30 گفت:

ايووووووول!!!!!!!!

حمید فرازی در 19/11/1390 | 15:28 گفت:

قطعا در فوتبال هرکسی اشتباهاتی داشته و منم منکر این نمیشم که ونگر اشتباه نکرده.ولی من دلیل ناکامی تیمو فقط ونگر نمیدونم حتی میگم ونگر خوب کار کرده.قبلا در مورد این بحث کردیم ولی حاضرم هزاربار دیگه بحثو انجام بدم.نمیدونم چرا بعضیا نمیخوان قبول کنن ما مشکل مالی داریم.بله ما در رده چهارم ثروتمندترین باشگاه های جهان هستیم ولی اینو فکر نمیکنیم که شاید یکی از بدهکارترین تیمای جهانم هستیم.آرسنال این سالا هدف اصلیش درآمد زایی بوده تا هرچه زودتر بدهی هاشو پرداخت کنه.حالا ما میگیم چرا خرید گرون قیمت نمیکنیم.بله ولی اینم فکر کنید که حرف میلیون ها دلار پوله و یه اشتباه کوچیک برای تیمی مثل آرسنال که هم بدهی داره و هم درآمد زایی داخلی جبران ناپذیر تموم میشه.الان چلسیو ببینید واقعا رو تورس یه ضرر بزرگ کردن و از این اشتباهاتم کم انجام ندادن.چندوقت پیش تو خبرگزاری این تیم مدیرایش اعلام کرده بودن باشگاهشون به شدت ضرر کرده و مشکل مالی داره که شاید بودجه کم امسالشون این حرفو تایید کنه ولی تیمی مثل سیتی که میلیاردها دلار پول نفت پشتشه وقتی میاد آدبایورو با یه مبلغ کلان میحره و براش مفید نیست ضرر آنچنانی نمیکنه

محمدرضاجاشي در 19/11/1390 | 15:22 گفت:

کاشکی بعضیا انصاف هم داشتن

میلاد کشوری در 19/11/1390 | 10:56 گفت:

نکنه انتظادر داشتین پایین ساندرلند و استون ویلا باشیم! لابد بازیکنامون اینقدر درب و داغونن و تماشاچی واسه تشویق تیم نمیاد می بایست الان دوازدهم می بودیم که حالا به خاطر ونگر شیشمیم.
حتی ونگر بهترین مربی تمام اعصار باشه و از ابتدای تاریخ فوتبال روی دستش مربی نیومده باشه و تا انتها هم نیاد، باز هم دورانش تو آرسنال سر رسیده. دیگه برای آرسنال جواب نمیده، کسی بهش اعتماد نداره، حتی خودش؛ نمی تونه به عنوان مدعی مطرح بشه و ...
فرض کنین رابین به جای 22 تا 14 15 گل زده بود، در حد گلزن دوم سوم لیگ. می دونین چند رتبه پایین تر بودیم ؟؟؟
من نمی دونم چی توی ونگر دیدین آخه!

میلاد کشوری در 19/11/1390 | 10:47 گفت:

دورویی مقابل هوادارا و تقصیرات در مورد یه سری نقل و انتقالات و استعداد یابی نه چندان قوی و .... به کنار. بابا ونگر حتی توی مربی گری هم اونقدرا فوق العاده نیست که شما در موردش اظهار نظر می کنین. تیم فرگوسن رو با تیم مانچینی مقایسه کن؛ با اینکه مانچینی مربی بزرگیه، اما فرگوسن با بازیکنایی که در حد بازیکنای سیتی نیستن و تازه نصفشون هم مصدومن داره شونه به شونه ی سیتی جلو میاد. این رتبه ی ششم هم که داریم مدیون هوش و استعداد رابینیم نه استراتژی های فوق العاده ونگر.
نکنه انتظار داشتین پایین سانر

ali jamshidi در 19/11/1390 | 09:35 گفت:

کاملاً موافقم.
البته ونگر یه ایرادی داره و اون اینه که با هوادارا رو راست نیست.

mohsen در 19/11/1390 | 05:06 گفت:

اوي اوي اوي اين مربي تحت حمايت منه تحت نظر منه حالا بهتون كفته باشم

علی ارشدی در 19/11/1390 | 02:30 گفت:

رضا خودتی؟؟؟؟؟؟؟؟

arash در 19/11/1390 | 02:11 گفت:

تا حدودی درست میگی ولی تقصیر ونگر از 1% بیشتره
یادم نمیره ترس دوست بارساییم از آرسنال خیلی بیشتر از من بود به بارسا
میگفت این فصل تنها تیمی که ممکنه جلوی بارسا رو بگیره همین آرسناله اگه آرسنالو بزنه قهرمانه!

توپچی جنوب در 19/11/1390 | 02:09 گفت:

واقعا حقیقت محض همینه ,کاملا حرف دل من رو زدی اقا رضا دمت گرم منم تا اخر پای تیمم و ارسن ونگر این بزرگ مرد وایمیستم به هر قیمتی شب خوش

saeed در 19/11/1390 | 02:03 گفت:

6 سال بی جامی 8تا گل از منچستر خوردن و....... اون وقت میگی ونگر فقط 1% مقصره و 99% مدیرای آرسنال مقصرند
آقا رضا به نظر شما چیزی از فوتبال ومخصوصا باشگاه آرسنال درک نکردی.شب خوش

mohsen abbasi در 19/11/1390 | 01:48 گفت:

ونگر عالیه