ساندرلند-آرسنال..ترکیب احتمالی..دیدگاه

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,242 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

ساندرلند-آرسنال..ترکیب احتمالی..دیدگاه

  آیا این هفته آرسنال چلسی را خواهد گرفت؟؟    


   
                        ساندرلند                           vs                            آ


ورود مارتین اونیل به جای استیو بروس شوک روحی بزرگی برای ساندرلند بود!!
نتایج را نگاه کنید!!5برد!!در6بازی که اونیل مربی ساندرلند بوده!!
این نتایج نشون ومیده تغییر سرمربی شوک بزرگی است!!و مثبت!!

ترکیب احتمالی دوتیم:

ساندرلند:


دروازه بان:  .........................................میگنولت.......................................

مدافعان:      ریچاردسون................ترنر...........باردزلی...................اوشی

هافبک ها:                                     لارسون....گاردنر
             
                           سسگنون..................کولدبک....................مک کلین    

مهاجم:                                              فریزرکمپل         


آرسنال:


دروازه بان:.......................................چزنی..............................................    

مدافعان:   گیبس................ورمائلن.......کوشیلنی....................سانیا

هافبک ها:                              سانگ....کوکلین
                     
                چمبرلین........................آرتتا.......................والکات 

مهاجم:                               رابین ونپرسی  


غائبان دوتیم:

ساندرلند:لی کاترمول...بنتنر...وائوهان...براون...برامبل...کیاگلون
آرسنال:ویلشیر..دیابی..جنکینسون

عجیبه یک بازی آرسنال نسبت به حریفش کمتر محروم داره!!

دیدگاه:

بازی بسیار سختی برای آرسنال خواهد بود!!بازی های خوب مک کلین و سسگنون برای ساندرلند به این امر دامن میزند!!

حضور مارتین اونیل مربی موفق ساندرلند هم از دیگر نکاتی است که کار را برای آرسنال سخت میکند.

اما از طرف دیگر تیم ما با وجود ونپرسی این روزها آ ماده میتونه نتیجه را به سود خود برگرداند اما دیگر نکته مهم این است که آرسنال باید بهبازیکنان اصلی خود برای بازی چهارشنبه باید استراحت بده!!

امیدوارم با پیروزی آرسنال و توقف چلسی خود را به رتبه چهارم رسانده و با روحیه باز به مصاف میلان برویم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 22/11/1390 | 13:01 گفت:

امیدوارم ببریم
و روســــــــــــــــــــــیچکی تو زمین باشه

mohsen در 22/11/1390 | 06:16 گفت:

ars 3 sun1

رضا عالم در 22/11/1390 | 02:04 گفت:

با علی ارشدی موافقم، از اون بازی هاست که اگه نبردیم زیاد نباید دوباره پرجم ونگر به درد نمیخوره دست بگبریم، بازی سختیه...
ضمنا حق با حمید هست، خیلیبعیده از سانگ و کوکولین به صورت همزمان تو هافبک استفاده کنه ...
امیدوارم رمزی را بشونه رو نیمکت و از روزیسکی استفاده کنه !
ضمنا از اونجایی که گیبز بعیده بازی کنه،
کاش برای دفاع راست هم مثل بازی قبل از کوکولین یا یناریس استفاده کنه، بازی قبلی این کوکولین عااااااااااااالی بود ...

محسن آزاده در 22/11/1390 | 01:54 گفت:

نکنت = نکته
;)

محسن آزاده در 22/11/1390 | 01:53 گفت:

یه نکنت ای که میشه باعث برتریه ما نسبت به ساندلند تو این بازی باشه اینه که اونا وسط هفته یه بازیه سخت و 120 دقیقه ای با بورو داشتن و ما نسبت به اونا استراحت بیشتری کردیم !
ایشالا می بریم :)

علی ارشدی در 22/11/1390 | 01:17 گفت:

راستی تو مصدومین سانتوسو ننوشتی

علی ارشدی در 22/11/1390 | 01:16 گفت:

میشه به برد امیدوار بود ولی باید احتمال نتیجه ی غیر برد رو هم در نظر بگیریم

حمید فرازی در 22/11/1390 | 01:13 گفت:

مرسی.قطعا بازی سختیه و ساندرلند همیشه واسه ما گربه سیاه بوده ولی امیدوارم بازیو ببریم.
در مرود ترکیب پیشبینی شدت هم بعیده گیبز از ابتدا بازی کنه هرچند که من دوست دارم هرچه سریعتر در ترکیب اصلی ببینمش.در میانه زمین هم به جز بازی امسال با شرزبوری در جام حذفی یادم نمیاد ونگر از دو هافبک دفاعی استفاده کرده باشه و احتمالا به جای کوکوئلین باید شاهد حضور روسیچکی با رمسی باشیم