ساندرلند را بردیم و چهارم شدیم..میلان را هم میبریم

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 351,603 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.

ساندرلند را بردیم و چهارم شدیم..میلان را هم میبریم

مینویسم و امضا میکنم که میلان را هم میبریم!!

درست است که شانس داشتیم و هانری به فریادمان رسید اما خب روحیه ما مضاعف شد و میتوانیم حتی میلان را در سن سیرو ببریم!!مینویسم و امضا میکنم که میلان را هم میبریم!!درست است که شانس داشتیم و هانری به فریادمان رسید اما خب روحیه ما مضاعف شد و میتوانیم حتی میلان را در سن سیرو ببریم!!

بازهم یک انتقال که شاید چندان در چشم نبود اما کار آمد بود!! حتی 2 یا 3 گل در مدت زمان کوتاهش!! بله هانری را میگویم که ونگر وی را قرض گرفت!!

اما حقیقتا با این شرایط حاکم بر باشگاه شک ندارم میلان را هم میبریم یا حتی اگر نبریم حتما صعود خواهیم کرد!!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 23/11/1390 | 02:06 گفت:

مرسی رضا جان.به امید جشن پیروزی تو سن سیرو

علی ارشدی در 23/11/1390 | 00:57 گفت:

مرته به بازی چهارشنبه نمیرسه ونگر گفته :(

saeed asghary در 23/11/1390 | 00:51 گفت:

آقا یکی وضعیت مرتساکر و بگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محسن آزاده در 23/11/1390 | 00:15 گفت:

آقا محسن ، میشه گفت در کل، بازی عموما دست ما بود و مالکیت توپ رو داشتیم ، ولی زهر دار نبودیم ، که البته بسته بازی کردنه اون ها هم مزید بر علت بود ، اما خوب اونا زد حمله های خطرناکی داشتن و فشارای مقطعی وارد می کردن و معدود موقعیت های بسیار خطرناکی داشتن ، خلاصه از اون بازی هایی بود که می تونست هر نتیجه ی دیگه ای توش رقم بخوره ، اما ما مزد آرسنال بودنمون رو گرفتیم ( منظورم اینه که خیلی حرفه ای بودیم ) !!!!

sina در 23/11/1390 | 00:14 گفت:

آره منم که صحنه گل ساندرلند و دیدم خیلی‌ دلم سوخت واسه (per) ، اصلا راه نداره ما یه شبمون واقعا خوش باشه ، باید یجوری ضد حال بخوریم !!!
این دیگه چه مصدومیت مسخره ای بود.... !!!

sepehr najafian در 23/11/1390 | 00:13 گفت:

مرتساکر مصدومه؟

سید سجاد حسینی در 22/11/1390 | 23:57 گفت:

ای کاش مرتساکر مصدوم نشده بود. مدافع های دیگه مون نمیتونن ابراهیموویچ دراز رو بگیرن!

Farhad Rahbari در 22/11/1390 | 23:55 گفت:

دلو=دلم

Farhad Rahbari در 22/11/1390 | 23:54 گفت:

دلو واسه پر سوخت

mohsen abbasi در 22/11/1390 | 23:53 گفت:

حالا مثل اینکه از شکستا درس گرفتیم بازیو نندیدم
یکی بگه چطور بودیم چون من بازیو ندیدم

mohsen abbasi در 22/11/1390 | 23:51 گفت:

الان چون همه شادند و کسی از ونگر جورو و ارشاوین انتقاد نمی کنه یعنی تیم برده وگرنه
این پوست جور دیگری بود با تیتر باز هم باختیم

sepehr najafian در 22/11/1390 | 23:47 گفت:

حتما