طلسم بی جامی جور دیگر خواهد شکست!!تعجب آور

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 352,452 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

طلسم بی جامی جور دیگر خواهد شکست!!تعجب آور

دیشب خوابی دیدم که تا الان دارم اون خوابو واسه خودم تجزیه و تحلیل میکنم!! آیا این واقعیت میتونه داشته باشه یا نه!! آیا این زاده خیالات منه یا واقعیت داره!!!! آلان که این بلاگ رو مینویسم مو به تنم سیخ میشه!!!!آیا این زاده خیالات منه یا واقعیت داره!!!! آلان که این بلاگ رو مینویسم مو به تنم سیخ میشه!!!!

واقعا تعجب آور ترین خوابه خدا کنه که به واقعیت برسه!!!

دیشب خواب دیدم آرسنال طلسم بی جامی را امسال میشکونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 همه میگفتن وای آرسنال بعد از 8 سال که جام نمیگرفت جام باشگاه های اروپا رو برد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا مو به تنم سیخ میشه!!!!

حتی تو اخبار ورزشی هم دیدم تو خواب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یک گل آرسنال را ونپرسی زد!!! تو خواب آدم همه چیزو یادش نمیمونه الانم هرچی فکر میکنم آرسنال چه تیمی رو برد یادم نمیاد!!!!!!!!!!!!

اما اگر یک لحظه هم از خوابم بیاییم بیرون و یک لحظه به اون خواب از دید واقعیت نگاه کنیم باید بگیم چی میشه!!!!

منطق هم میگه منچستر یونایتد و سیتی که حذف شدند!!! و بارسلونا را هم برده ایم پس برد رئال سخت نیست!!!

پس چندان دور از دسترس نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آیا ما در فینال مونیخ هستیمم!!!!!!!!! پس این خواب منو نگه دارید!!!

خواب هایی که میبینم خیلی به واقعیت پیوسته نمونه اش برد پارسال مقابل بارسا!!! و قهرمانی اسپانیا تو جامجهانی!!!!!!!!!!!

امیدوارم دوستان این بلاگ منو به لودگی نگیرن...خیلی عذر میخوام
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 26/11/1390 | 22:12 گفت:

عجب خوابی منم دوست دارم خابت درست از اب در بیاد مرسی به خوابت پسر

میثم در 26/11/1390 | 18:28 گفت:

خواب دیدم خواب دیدم قلبمو بی تاب دیدم...............
خدا از زبونت بشنوه و ارسنال آز خوابت یاد بگیره
من بازی فیفا ها رو زیاد بازی میکنم و خدا رو شکر اونجا عقده بی جامی رو حسابی جبران کردم

احسان در 26/11/1390 | 14:46 گفت:

در ضمن علاقه مندان به تی تی هانری

روزنامه ایران ورزشی امروز پوسترشو چاپ کرده سریع برین بگیرین


پوستر هانری تو این مدت کم تو ارسنال کم گیر میاد

احسان در 26/11/1390 | 14:45 گفت:

اگه خوابات قبلا تعبیر میشده احتمال تعبیر این یکی هم زیاده !!!

حمید جون شبکه خبر که لیگ انگلیسو میگه بعدم لیگ قهرمانان رو فک کنم شبکه 3 هم بگه

محمد اصغری در 26/11/1390 | 13:57 گفت:

از لحاظ منطقی هم این امر شدنیه.
به امید اون روز زیبا

Hossein.A در 26/11/1390 | 12:13 گفت:

از قدیم میگن خواب زن چپه!!!!

ali در 26/11/1390 | 11:25 گفت:

مواتنگ

حامد مبينى در 26/11/1390 | 11:14 گفت:

همه جوانبا شب قبل بررسی کردی و خوابیدی؟؟؟...فیلمی ندیدی از قهرمانی آرسنال؟؟؟؟...پیتزا میتزایی نخوردی سنگین باشه؟؟؟؟؟....:دی
واااااااااااااااااای اگه حذفی و لیگ قهرمانان را با هم ببریم.....خدا از دهنم بشنوه :))...ایشااالا گوش تاتنهامیا کر میبریم :دی

reza در 26/11/1390 | 00:36 گفت:

راست میگه ارمان کابوس بوده شاید امسال حذفی یه چیزی بشیم

حمید فرازی در 26/11/1390 | 00:31 گفت:

اخبار ورزشی خبرای تیمای انگلسیو نمیگه :دی
امیدوارم خوابت درست باشه.البته این دوتا خواب آخریتو من تو بیداری حدس زده بودم.تازه اول جام هم گفتم هلند و اسپانیا میرن فینال :)))))

آرمان امیراحمدی در 26/11/1390 | 00:27 گفت:

حاجی کایوس دیدی ؟!

amir mohebbi در 26/11/1390 | 00:25 گفت:

اگه آرسنال امسال جام بگیره نثل معجزه است

من حاضرم همین الان آرسنال تو لیگ جهارم بشه، لیگ تموم شه این همه استرس نداشته باشیم

جام پیشکش

سید امین هاشمی در 26/11/1390 | 00:06 گفت:

خوابتو بخورم من،چه خوابی بود رضا.جای من خالی مثلا اگه آنری بود،وای جامی میبرد بالا.. خدا جون ما به جام کوچولو هم... هرچی شد شد،فقط 1جام ونگر دس بگیره پیر شد بخدا

mohsen abbasi در 26/11/1390 | 00:06 گفت:

من فکر کنم 6 سال جام نگرفتیم نه 8سال بعد اگه 6 باشه تعبیر خوابت مله دو سال دیگست

خدا کنه اشتباه کنم ولی دو سال دیگه هم

hesam در 25/11/1390 | 23:52 گفت:

فردا اگه ببريم من قول يک جام رو امسال ميدم.

sepehr najafian در 25/11/1390 | 23:44 گفت:

بارسلونا0-0 لورکوزن
ليون0-0 آپول

شایان در 25/11/1390 | 23:44 گفت:

یعنی میشه؟؟!!!!!!!

محمد حسینی در 25/11/1390 | 23:44 گفت:

Khoda az khabet beshnave

علی ارشدی در 25/11/1390 | 23:43 گفت:

انشالله که رویای صادقه بوده :)

sepehr najafian در 25/11/1390 | 23:42 گفت:

ولي خدا کنه بشکنه.بيرمنگام جام برد ما نبرديم.

sepehr najafian در 25/11/1390 | 23:39 گفت:

به يوزارسيف ميگم بياد خوابتو تعبير کنه