طلسم بی جامی جور دیگر خواهد شکست!!تعجب آور

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,067 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش دیلی میل، آرسنال همچنان در حال تلاش است تا کریستین پاون وینگر تیم ملی آرژانتین و بوکاجونیورز را با مبلغی حدود ۴۴ میلیون پوند به خدمت درآورد. طبق گزارش دیلی میل، آرسنال همچنان در حال تلاش است تا کریستین پاون وینگر تیم ملی آرژانتین و بوکاجونیورز را با مبلغی حدود ۴۴ میلیون پوند به خدمت درآورد.
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد.
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]

طلسم بی جامی جور دیگر خواهد شکست!!تعجب آور

دیشب خوابی دیدم که تا الان دارم اون خوابو واسه خودم تجزیه و تحلیل میکنم!! آیا این واقعیت میتونه داشته باشه یا نه!! آیا این زاده خیالات منه یا واقعیت داره!!!! آلان که این بلاگ رو مینویسم مو به تنم سیخ میشه!!!!آیا این زاده خیالات منه یا واقعیت داره!!!! آلان که این بلاگ رو مینویسم مو به تنم سیخ میشه!!!!

واقعا تعجب آور ترین خوابه خدا کنه که به واقعیت برسه!!!

دیشب خواب دیدم آرسنال طلسم بی جامی را امسال میشکونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 همه میگفتن وای آرسنال بعد از 8 سال که جام نمیگرفت جام باشگاه های اروپا رو برد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا مو به تنم سیخ میشه!!!!

حتی تو اخبار ورزشی هم دیدم تو خواب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یک گل آرسنال را ونپرسی زد!!! تو خواب آدم همه چیزو یادش نمیمونه الانم هرچی فکر میکنم آرسنال چه تیمی رو برد یادم نمیاد!!!!!!!!!!!!

اما اگر یک لحظه هم از خوابم بیاییم بیرون و یک لحظه به اون خواب از دید واقعیت نگاه کنیم باید بگیم چی میشه!!!!

منطق هم میگه منچستر یونایتد و سیتی که حذف شدند!!! و بارسلونا را هم برده ایم پس برد رئال سخت نیست!!!

پس چندان دور از دسترس نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آیا ما در فینال مونیخ هستیمم!!!!!!!!! پس این خواب منو نگه دارید!!!

خواب هایی که میبینم خیلی به واقعیت پیوسته نمونه اش برد پارسال مقابل بارسا!!! و قهرمانی اسپانیا تو جامجهانی!!!!!!!!!!!

امیدوارم دوستان این بلاگ منو به لودگی نگیرن...خیلی عذر میخوام
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 26/11/1390 | 22:12 گفت:

عجب خوابی منم دوست دارم خابت درست از اب در بیاد مرسی به خوابت پسر

میثم در 26/11/1390 | 18:28 گفت:

خواب دیدم خواب دیدم قلبمو بی تاب دیدم...............
خدا از زبونت بشنوه و ارسنال آز خوابت یاد بگیره
من بازی فیفا ها رو زیاد بازی میکنم و خدا رو شکر اونجا عقده بی جامی رو حسابی جبران کردم

احسان در 26/11/1390 | 14:46 گفت:

در ضمن علاقه مندان به تی تی هانری

روزنامه ایران ورزشی امروز پوسترشو چاپ کرده سریع برین بگیرین


پوستر هانری تو این مدت کم تو ارسنال کم گیر میاد

احسان در 26/11/1390 | 14:45 گفت:

اگه خوابات قبلا تعبیر میشده احتمال تعبیر این یکی هم زیاده !!!

حمید جون شبکه خبر که لیگ انگلیسو میگه بعدم لیگ قهرمانان رو فک کنم شبکه 3 هم بگه

محمد اصغری در 26/11/1390 | 13:57 گفت:

از لحاظ منطقی هم این امر شدنیه.
به امید اون روز زیبا

Hossein.A در 26/11/1390 | 12:13 گفت:

از قدیم میگن خواب زن چپه!!!!

ali در 26/11/1390 | 11:25 گفت:

مواتنگ

حامد مبينى در 26/11/1390 | 11:14 گفت:

همه جوانبا شب قبل بررسی کردی و خوابیدی؟؟؟...فیلمی ندیدی از قهرمانی آرسنال؟؟؟؟...پیتزا میتزایی نخوردی سنگین باشه؟؟؟؟؟....:دی
واااااااااااااااااای اگه حذفی و لیگ قهرمانان را با هم ببریم.....خدا از دهنم بشنوه :))...ایشااالا گوش تاتنهامیا کر میبریم :دی

reza در 26/11/1390 | 00:36 گفت:

راست میگه ارمان کابوس بوده شاید امسال حذفی یه چیزی بشیم

حمید فرازی در 26/11/1390 | 00:31 گفت:

اخبار ورزشی خبرای تیمای انگلسیو نمیگه :دی
امیدوارم خوابت درست باشه.البته این دوتا خواب آخریتو من تو بیداری حدس زده بودم.تازه اول جام هم گفتم هلند و اسپانیا میرن فینال :)))))

آرمان امیراحمدی در 26/11/1390 | 00:27 گفت:

حاجی کایوس دیدی ؟!

amir mohebbi در 26/11/1390 | 00:25 گفت:

اگه آرسنال امسال جام بگیره نثل معجزه است

من حاضرم همین الان آرسنال تو لیگ جهارم بشه، لیگ تموم شه این همه استرس نداشته باشیم

جام پیشکش

سید امین هاشمی در 26/11/1390 | 00:06 گفت:

خوابتو بخورم من،چه خوابی بود رضا.جای من خالی مثلا اگه آنری بود،وای جامی میبرد بالا.. خدا جون ما به جام کوچولو هم... هرچی شد شد،فقط 1جام ونگر دس بگیره پیر شد بخدا

mohsen abbasi در 26/11/1390 | 00:06 گفت:

من فکر کنم 6 سال جام نگرفتیم نه 8سال بعد اگه 6 باشه تعبیر خوابت مله دو سال دیگست

خدا کنه اشتباه کنم ولی دو سال دیگه هم

hesam در 25/11/1390 | 23:52 گفت:

فردا اگه ببريم من قول يک جام رو امسال ميدم.

sepehr najafian در 25/11/1390 | 23:44 گفت:

بارسلونا0-0 لورکوزن
ليون0-0 آپول

شایان در 25/11/1390 | 23:44 گفت:

یعنی میشه؟؟!!!!!!!

محمد حسینی در 25/11/1390 | 23:44 گفت:

Khoda az khabet beshnave

علی ارشدی در 25/11/1390 | 23:43 گفت:

انشالله که رویای صادقه بوده :)

sepehr najafian در 25/11/1390 | 23:42 گفت:

ولي خدا کنه بشکنه.بيرمنگام جام برد ما نبرديم.

sepehr najafian در 25/11/1390 | 23:39 گفت:

به يوزارسيف ميگم بياد خوابتو تعبير کنه