به اندازه کافی آرسنال نبودیم!!..صد رحمت به حافظیه!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,142 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

به اندازه کافی آرسنال نبودیم!!..صد رحمت به حافظیه!

واقعا چمن سن سیرو چیزی بود در حد حافظیه!!!

امشب چند لحظه حس کردم میلان داره با ذرت کاران پارس آباد دشت مغان اردبیل بازی میکنه!!!!!

چمن ورزشگاه سبب شد آرسنال روی حرکات والکات تمرکز کافی را نداشته باشه!!!!!!!!!!!!
برش کافی را نداشتیم!!!تو کل نیمه دوم یک توپ برای هانری محیا نشد!!

 میکل آرتتا!! کسی که گفته بود برای این که آرسنال در جام باشگاه ها حضور دارد به آرسنال آمدم!! اما خب کو؟؟ کیفیت؟؟واقعا ونگر یک فرشته است!! و مدیران آرسنال مشتی مگس گرده شیرینی!!
 اینها که میبینی...مشتی مگس اند گرد شیرینی!!

 واقعا جای تاسف داره!!

امیدوارم امشب گازدیس و مدیران آرسنال راحت خوابشون ببره!! که میدونم میبره !!!

 رسما دوست دارم ونگر از آرسنال بره!! چون داره تو این تیم هدر میشه!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حامد مبينى در 27/11/1390 | 14:04 گفت:

آقا باختیم حق میلان بود...پاسکاری فوق العاده ی بوآتنگ و زلاتان و روبینیو حرف نداشت...آدم حال میکرد...از اون طرف توپچی ها تو این 10 سالی که من بازی ها را میبینیم افتضاح ترین بازیشون بود..در حد تیم های دبیرستانی ( بازم دبیرستانی ها یه هدف تو زمین دارن که ما دیشب اونم نداشتیم)....ایشالا مثل 8 تا منچستر به خودمون بیایم واسه بازی با ساندرلند...خوب شد آرشاوین و شاماخ را نذاشت و چمبرلین را از اول نذاشت که واسه 1شنبه خسته بشن...دیشب اینقد افتضاح بودیم که از دست هیچکس کاری بر نمیمد...

hamed در 27/11/1390 | 10:51 گفت:

البته اینو بگم میلان قهرمان این جام نیست...

hamed در 27/11/1390 | 10:50 گفت:

برای یک فصل دیگه هم باید بگیم خداحافظ جام...

hamed در 27/11/1390 | 10:49 گفت:

من هم موافقم اگر ون پرسی یا حتی ونگر هم از این تیم بروند بهشون حق می دهم...

حالا می فهمم چرا فابرگاس و نصری و کلیشی از آرسنال رفتند...

ali houshangi در 27/11/1390 | 10:11 گفت:

تقصیر ونگر نیست

محمودرضا معینی در 27/11/1390 | 10:08 گفت:

دوستان خوب یه بار دیگه بازی رو ببینین آرتتا جای 3 نفر بازی میکرد،سانگ،خودش و رمزی

hesam در 27/11/1390 | 06:25 گفت:

الکي بهونه زمينو نيارين.

مهران کاظمی در 27/11/1390 | 02:53 گفت:

نه خیر عزیز، اتفاقاً مقصر اصلی ونگر بود با این ترکیبش، آخه باید رمزی و روسیچکی با هم بازی کنن؟ هر دو سوتی، بهترین بازیکن آرسنال اتفاقاً آرتتا بود

محمد حسینی در 27/11/1390 | 02:11 گفت:

علی ارشدی لایک

♥Arsenal♥ در 27/11/1390 | 01:59 گفت:

منظقی ترین دلیل شکست همینه................

ما رو زمین بازی میکردیم زمینی که از هز زمینی بدتر بود....

saeed asghary در 27/11/1390 | 01:45 گفت:

آره گل دوم تابلو آفساید بود ÷نالتیم نبود به نظرم زلاتان خودش افتاد گل سومم که فرما افتاد
ولی ونگر ترکیبو واسه برد نزاشته بود افتزاه چینده بود

yasin در 27/11/1390 | 01:43 گفت:

هیچ شباهتی به توپچی ها نداشتیم
یجوری انگار میترسیدن برن جلو همش پاس عقب نگه داشتن توپ تو کناره ها
واضح بود واسه برد به زمین نیومده بودن فقط اومده بودن تا جایی که میتونن بازیو نگه دارن
این روش واسه فوتبال مدرن جواب نمیدی

علی ارشدی در 27/11/1390 | 01:42 گفت:

بی خیال تو رو خدا تر زدیم دیگه بحث و بررسی نداره دیگه گند زده همه از ونگر گرفته تا بازیکنا تا مالکا

سید سجاد حسینی در 27/11/1390 | 01:42 گفت:

بابا جمع کنین این سایتو! این تیم اصلا لیاقت طرفداری نداره. به خدا سال دیگه ون پرسی هم میره و دیگه باید برای حضور تو لیگ اروپا بجنگیم.

سجاد در 27/11/1390 | 01:41 گفت:

جددددا عجيب بود چمن سن سيرو آرسنال اصلا به همچين چمن هايي \ادت نداره تيم رو نازك نارنجي بار آوردن!!!!!!!!!!
در ضمن جاي خالي مرته ساكر هم به شدت احساس ميشد
تنها اميدمون براي بردن توي اين بازي جووني تيم ما و پير بودن ميلاني ها بود كه دقيقا همينمساله باعث باخت تيم شد امشب به شدت بي تجربه بود تيم
كلا تو مدتي كه طرفدار آرسنال بودم مزخرف ترين بازي اي كه ديده بودم همين ببود.

saeed dadyar در 27/11/1390 | 01:40 گفت:

arteta kolan topo az tarsesh midad be zhesni!!!!!!!!!!!!!!

saeed dadyar در 27/11/1390 | 01:38 گفت:

shesnio joro ke nemidonam chejori hamishe to tarkiban.vali gole dovom afsid bod be nazaram o gole sevomam vermaelen liz khord.kolan halam kheili kharabe .chaman eftezah bod.vali tojihe 4ta gol nemishe

saeed asghary در 27/11/1390 | 01:38 گفت:

بابا ریده ونگر کجا داره حدر میره ، با این ترکیبی که گذاشت تو زمین 4 تا هافبک وسط گذاشته که چه غلتی بکنن !!!!!
چرا چمبزلین و از اول نذاشت آخه این ونگره عوضی اه ه ه ه ه لعنت بهت ونگر لعنت
( من خودم ترففداره ونگر بودما ولی دیگه تموم شد باید بره )

Sajad در 27/11/1390 | 01:36 گفت:

man moondam in ramsy va arteta chi daran k hamash bas to zamin bashanO rasman b tim beriinan,in ramsy y pas salem natoones bede ;arteta ham khamash toop loo midadO vay mistatd nigah mikard...

Farhad Rahbari در 27/11/1390 | 01:35 گفت:


چمن خیلی تخیلی بود
بازی برگشت میبریم ولی فایده ای نداره
داورم 1 پنالتی واسه ما نگرفت
حیف......................