دنباله بیانیه شب قبل!!هواداران واقعی بخوانند!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 347,810 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

دنباله بیانیه شب قبل!!هواداران واقعی بخوانند!!!

من در بیانیه دیشب در چند قسمت چند جمله نوشتم که گویا دوست گل آرسنالی منظورمو جور دیگر متوجه شدند!!
 در گام اول دوستانی که بیانیه دیشب را مطالعه نکردند به لینک زیر رجوع کنند:


http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=2353&BlogId=17


در اول بیانیه دیشب گفته بودم آقای ونگر تجربه برای چه زمانی؟؟

در توصیف این متن باید بگم که من شخص ونگر را مقصر نمدانم و همانطور که در موضوع بلاگم نوشته شده و در بلاگ هایی که قبلا گذاشته بودم همواره از ونگر حمایت کرده ام و هم اکنون هم میگم که بهترین مربی دنیا از نظر دانش فنی شخص ونگر است که توانسته با چند جوان تیمش را تا حدی روپا نگه دارد!!

انتقاد اصلی من از آرسن ونگر حمایت بی معنا و سکوت ایی است که در قبال مدیران آرسنال دارد!!
خیلی از مربی های به ظاهر بزرگ دنیا که اسم نمیبرم همواره در اتاق کنفرانس مدیریت را مقصر ناکامی ها میدانند و حتی اگر مستقیما شخص مدیر و کادر مدیریت باشگاه را تقصیر کار معرفی نکند طوری وانمود میکنه که همه متوجه میشوند مدیریت تقصیر کار است!!

نکته اساسی همین نوشته بالاست و سکوت ایی است که همواره ونگر در قبال مدیریت باشگاه آرسنال دارد!! هم اکنون بازیکنان جوان بزرگی در سطح دنیا هستند که ونگر علاقه مند به جذب آنهاست اما ارقام طوری است که مدیریت اجازه این انتقال را نمیدهد!!!
نکته مهمی که  در بیانیه دیشب گفته بودم:


یک فرضیه!!! اعداد احتمالی

دقیقا در نوشته بالا متوجه میشوید که من اعداد احتمالی نوشته بودم و عده ای از آرسنالی های گل و عزیزم از من انتقاد کرده بودند!!

حقیقتا در آن ارقام هیچ شک و تردیدی نیست و فقط تاریخ ساخت امارات اشتباه است!! اما درآمد سالیانه آرسنال در 90% صحیح است!!

به علاوه آنها میشود به درآمدی که از راه پشت پرده نصیب تیمها میشود که آرسنال هم از آن بی نصیب نیست اشاره کرد!!!و آخرین نکته این بود که

بلاگ دیشب:
و
سال به سال روبه عقب حرکت میکنیم!! سال آینده برای پنجم شدن و لیگ اروپا
رفتن و سال به سال ضعیف شدن و ونگر با سیاست و دیسپلین کاری اش فقط کاری
مکنه که ما 10 سال دیگه به ماندن آرسنال در لیگ برتر هم راضی
میمانیم!!!!!!!!

و این مورد هم شخص ونگر نشان میدهد که فقط از مدیران حمایت میکند!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 29/11/1390 | 21:00 گفت:

اقای ایمانی مطمئن باش همین طوره من حمید رو می شناسم و بهت اطمینان می دم که حرفش درسته

مهران کاظمی در 29/11/1390 | 20:35 گفت:

بله گفتن که باعث اختلاف میشه، بله این تیم کاملاً پتانسیل قهرمانی داره، شک نکن

غلامحسین ایمانی در 29/11/1390 | 20:25 گفت:

انشالله همین جور که میگی باشه حمید جان.

حمید فرازی در 29/11/1390 | 20:24 گفت:

جواد جان خودمم متوجه شدم ولی نخواستم توجه کسیو بهش جلب کنم.قبلا هم گفتم بعضی موقع به دلیل کمبود وقت مجبورم ده انگشتی و سریع تایپ کنم که این مشکلاتو در پی داره.حالا شما به بزرگی خودت ببخش و زیاد تو فکر این چیزا نرو :دی

حمید فرازی در 29/11/1390 | 20:22 گفت:

غلامحسین عزیز من این مدت ندیدم توهین بشه.درسته قبلا توهیناتی یمشد ولی این مدت هرکس نظرشو گفت و خیلیا نتونستن نظر بقیه رو قبول کنن ولی توهینی ندیدم یا بهتر بگم خیلی کم تر شد.مطمئن باش هرچیزی تا بخواد جا بیفته باید یه کم بی فرهنگی هم دشاته باشه که متاسفانه مشکل ما همینه ولی الان بهتر شده و نمیشه گفت باید منتظر باشیم تا یه روز هرکس ظرفیتش بالا بره.

جواد تی تی در 29/11/1390 | 20:18 گفت:

فکر می کنم حمید میخواسته بگه کی به جای "ی" ، "س" تایپ شده و اشتباه تایپی بوده چون "ی" و "س" رو کیبورد کنار همن

غلامحسین ایمانی در 29/11/1390 | 20:09 گفت:

درسته اگه بحث فنی باشه!اما خوب متاسفانه همیشه به توهین ختم میشه!خودمون این قضیه رو بهتر میدونیم!!!تا زمانی که هممون از جمله خودم به این ظرفیت برسیم حالا حالا ها کار داریم.فعلا به امید پیروزی ارسنال تو بازی امشب!!!

علی ارشدی در 29/11/1390 | 19:37 گفت:

هدف باشگاه الان فقط اینه که تراز مالی باشگاه + باشه تا آقایون ضرر نکنن حالا چی به سره آرسنال میاد؟ اصلا مهم نیست

حمید فرازی در 29/11/1390 | 18:20 گفت:

کس گفته باعث اختلاف میشه؟ نه اتفاقا من به شخصه خیلی دوست دارم از این بحثا و تباذل نظرات درس ایت باب بشه به شرطی که هر هرکس طرفیت شنیدن نظرات بقیه رو داشته باشه و تنها جنبه مثبت باخت ما به میلان این بود که هم کاربران جدیدی به جمع ما اضافه شدن و هم دوستان قدیمیو زیارت کردیم و همیشه گفتم خیلی خوبه بحثای فنی در سایت انجام بشه.

مهران تیم پتانسیل جام گرفتن نداره یه واقعیته.تیم ما برنامه ریزی خاصی نکرده و قطعا هدفش جام گرفتن نیست و شاید بیشتر منتظر حوادته

محتشم تمیزی در 29/11/1390 | 17:35 گفت:

خب رضا هم راست میگه دیگه گ...دن مارو با این نتایج

مهران کاظمی در 29/11/1390 | 17:34 گفت:

درسته دیگه راست می گه بنده خدا
بچه ها بحث جام آوردن نیست که، بحث اینه که این تیم پتانسیل جام آوردن داره ولی انگیزشو نداره، این انگیزه که من تا الان یه 30 40 باری در موردش صحبت کردم با رفتن ونگر به شدت به تیم بر می گرده، چون یه شوک اساسی سنگین به تیم وارد می شه که حتی مرده رو هم زنده می کنه چه برسه به تیم بزرگی مثل آرسنال.
آقا رضا حرفت درسته، این حرفا هم اصلاً باعث اختلاف نمی شه تا وقتی که لحن همین جوری دوستانه باشه و به توهین به هم یا ونگر کشیده نشه، پس خواهشاً کسی نگه این نظرات باعث اختلاف می شه
اگه کسی با این چیزی که من نوشتم مخالفه بگه

دانیال در 29/11/1390 | 17:22 گفت:

حمید
like

علی ارشدی در 29/11/1390 | 16:18 گفت:

فعلا نظری ندارم همین جوری نوشتم که یک اثری از خودم به جا گذاشته باشم :))

سید سجاد حسینی در 29/11/1390 | 15:24 گفت:

این ژورو دوباره مصاحبه کرده!

سید سجاد حسینی در 29/11/1390 | 15:19 گفت:

امیدوارم یه شیخ خرپول تیمو بخره.

غلامحسین ایمانی در 29/11/1390 | 15:19 گفت:

رضا جان شما که تو پروفایلت اعلام کردی که اگه تیم تا 600 سال دیگه هم جام نگیره برات مهم نیست پس خواهشا یه کاری نکن که بین ما دوستداران و هواداران ارسنال اختلاف بیفته!!!!

اميرحسين اباذري در 29/11/1390 | 15:16 گفت:

ابراموويچ مالك باشگاه چلسي 150ميليون پوند به ويلاس بواس براي خريد بازيكن تو نقلو انتقالات زمستاني داد؛اگه مالك هاي ما اينجوري بودن چه غمي داشتيم

حمید فرازی در 29/11/1390 | 15:00 گفت:

اول اینکه در مورد پست دیشبت رضا جان من منظوری نداشتم که نمیدونم چرا اینقدر بهت برخورد که البته اگه کسی هزاربارم اشتباه کنه من بهش میگم چون اینجا جمع شدیم که تبادل نظر کنیم و اطلاعات خودمونو اقزایش بدیم و من به شخصه بارها اشتباه کردم که دوستان بهم تذکر دادن و دلیلی برای ناراحتی وجود نداره.

اما در مورد مقالت من از نظر فنی هم به ونگر منتقدم اگر چه از نظر دانش فنی در مرتبه بالایی قرارداره ولی انتقاد نکردن وقتی معنا پیدا میکنه که شخص هیچ اشتباهی نداشته باشه و مطمئنا وقتی ما میایم در یه مسابقه مثل میلان 4 گل دریافت میکنیم قطعا از نظر فنی خوب کار نکردیم و همه میدونیم اختلاف فنی ما با میلان 4 گل نیست.پس من از بعضی جهات از نظر فنی هم منتقدم ولی در مورد مسائل دیگه بارها این بحث مطرح شده که دیگه دلیلی نمیبینم مظرمو بگم چون ظاهرا به بعضیا برمیخوره.

در مورد سقوط آرسنال هم مطمئن باش آرسنال تیم کوچیکی نیست که بخواد به سرنوشت بقیه دچار بشه.واقعا ما همچین دورانی رو نداشتیم؟ درست یادم نیست ولی چند ماه یکی از دوستان که اگه اشتباه نکنم شهرام یا کس دیگه ای بود یه مقاله از زبون یه هوادار خیلی قدیمی آرسنال گذاشت که خاطرات تلخی از گذشته رو نقل کرده بود که دورانی خیلی بدتر از وضع کنونی داشتیم و بعد از مدتی دوباره بلند شدیم