صبر ونگر!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,236 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

صبر ونگر!!!

واقعا نمیدونم چقدر یک مربی میتواند خونسرد باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


پاسخ های صبورانه در اتاق کنفرانس بعد از بازی!!
یک مربی مگه چقدر میتونه به یک تیم که مدیریت برای موفقیت اون هیچ تلاشی ندارند پایبند باشه و صبر پیشه کنه!!

تیمی که سال به سال داره رو به ضعف پا میذاره!!!!!


ما 3..4 سال پیش میلان رو تو سن سیرو بردیم1-0 و اون میلان به مراتب نسبت به این میلان بهتر و منظم تر بود!!

اما خب همون موقع ها بود که ونگر میگفت تیمی میسازم که جایگزین من با خیال راحت نفررات را انتخاب کند!!

من سانگ و فابرگاس و سانیا و کلیشی را پرورش میدهم و اجازه انتخاب بیشتری به سرمربی بعدی میدهم!!!

پس کجاس؟؟

آقای ونگر کلیشی و فابرگاس رفتند!!!

ونپرسی هم باید بره!! چون 29 سال سن داره و هنوز جام بزرگی را نگرفته!!

یک تکرار همش تکرار ستاره ها میرن!! امسال چمبرلین و جنکینسون و .. میان اینها هم خوبن اما تا اوج میگیرین فروخته میشن!!


حرف های صبورانه ونگر واقعا مثل چوب میمونه که بزنن تو سر ما!!

ونگر: ما باید به بازی بعدمان فکر کنیم!!!!

واقعا چقدر یک مربی میتونه صبور باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خوب نیست بگم اما  بازی با تاتنهام را هم از دست میدیم و چلسی چهارمی را هم خواهد گرفت!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Amirhosein در 30/11/1390 | 19:56 گفت:

به نظر من مشكل از ونگر نيست .
مشكل از سياستهاي مالكان باشگاهه كه بازيكنا ميرن وگرنه ونگر كه دوست نداشت بازيكني مثل نصري و فابرگاس از دست بده .

محمد رستگار در 30/11/1390 | 18:59 گفت:

میدونین چ زمانی عمیقا عصبانی شدم؟ موقعی که جورو گفت هواداران کیفیت من را خواهند دید

محمد رستگار در 30/11/1390 | 18:58 گفت:

دوران ونگر به پايان رسيده، خدا حاقظ رييس!!!!

توپچی جنوب در 30/11/1390 | 18:21 گفت:

بی خیال بابا ونگر ایوب زمانه!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 30/11/1390 | 14:02 گفت:

اولا 2 هیچ زدیم دوما اون میلان سر رسوایی کالچو پولی ضربه شدید روحی دیده بود....


لیگش رو با 15 امتیاز منفی شروع کرد....

هنوز مطمئن نیستم که رفتن ونگر به نفع تیمه که اگر بودم....

gunnersregister در 30/11/1390 | 13:21 گفت:

0-2
بردیمش

HAMED toopchi در 30/11/1390 | 12:57 گفت:

دوران ونگر به پايان رسيده، خدا حاقظ رييس!!!!

علی ارشدی در 30/11/1390 | 12:40 گفت:

بازم بحث تکراری :) الان رضا میگه علی ارشدی پارازیته :))

دانیال در 30/11/1390 | 12:37 گفت:

علی جمشیدی : like

حمید فرازی در 30/11/1390 | 12:34 گفت:

من که بهش دسترسی ندارم ولی اگه کسی دیدش بهش بگه

ali jamshidi در 30/11/1390 | 12:30 گفت:

ونگر باید لب باز کنه بگه پشت این سیاست کی هستش چرا این سیاست رو دنبال می کنن و شفاف سازی کنه. این تنها ایرادی که به نظرم میشه از ونگر گرفت. والا از نظر فنی با دانش ترین مربی جهان هست. از چوب خشک (شما بخونید دیابی و .. ) بازیکن می سازه

محتشم تمیزی در 30/11/1390 | 12:28 گفت:

دیگه چی بگم.............................

دانیال در 30/11/1390 | 12:26 گفت:

آره ونگر باید با فشار آوردن به مدیرا

یه مویی از این خرسا بکنه دیگه .

ما در هر صورت به یه بازیکن باتجربه و میدون دار نیاز داریم.

دانیال در 30/11/1390 | 12:24 گفت:

با انقدر نگین فابرگاس ، خائنی بیش نبود من تو این 2 ، 3 سال اخیر حس می کردم با جون و دل برای آرسنال بازی نمی کرد.
زند باد ونگر. می دونی چرا ؟ چون خودش این بودجه ی کم و میبینه و با تیم می سازه . مثل مربیای دیگه نیست تا یه نه می شنون
و بازیکنی که می خوان رو نمی گیرن استعفا میدن.
ونگر با خوب و بد آرسنال بوده و هست . با این مدیرای پول دوست و کثیف که حالم ازشون بهم می خوره .

(Hooman sam (Dark metal در 30/11/1390 | 12:15 گفت:

منم از این حرف تکراریه ونگر که میگه ما خوب بودیم و بچه ها جاه طلبانه بازی کردن دیگه خسته شدم...تا کی دیگه....؟؟؟
اما به چهارمی امیدوارم...ونگر تو این چند سال بیشترین چیزی که یاد گرفته رفتن به جام باشگاه هاست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!همین و بس!!!!!!!!!!
خدا ونگر رو به راه بازیکن خریدن هدایت کنه!!

مجتبی عابدی در 30/11/1390 | 12:07 گفت:

میلان و 2-0 بردیم.به نظر من حقیر ونگر مـــقــــــصـــــره