چقدر شمار بلاگ های بی محتوا زیاد شده!!بلاگ یا باگ؟

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 347,909 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

چقدر شمار بلاگ های بی محتوا زیاد شده!!بلاگ یا باگ؟

استلاحی در صنعت بازی است به نام باگ که در بیشتر بازی های کمپانی راک استار وجود دارد!! مخصوصا سری جی تی ای!!
این باگ ها  تصاویر بازی رو به طور تخیلی به هم میزند!!

حالا یک سوال؟؟

ما اینجا بلاگ مینویسیم یا باگ!!!؟؟حالا من در این سایت میبینم روزی ده ها بلاگ بی محتوا دیده میشه!!

آقا بیایید انتقاد پذیر بشیم!! خوده منم جدیدا بلاگ هام بی محتوا شده اگر صفحه های قدیمی بلاگ های منو ببینید به مراتب بلاگ های پر معنا تری منوشتم!!اما از تمام این حرف ها که بگذریم بلاگ های خوب و درواقع پست های خوب کم شده!!

ای کاش به جای این که به فکر این باشیم که لیست ارسال مطالبمون بره بالا و در کل آمار عددی خوبی داشته باشیم یک مقدار تفکر کنیم بعذ این تفکرات را روی کیبورد تایپ کنیم!!

منظور منم به شخص خاصی نیست!!


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen abbasi در 2/12/1390 | 00:56 گفت:

انقدر بعضیا چرت و پرت که ادم کلا نا امید میشه کامپیوترو خاموش می کنم میم پی یه کار دیگه

شایان در 1/12/1390 | 23:59 گفت:

عجب سوتی ایی!!!!خب این سوتی برای این بود که من عجله داشتم ایده مو بریزم رو کیبورد مث همه بچه های سایت استلاح!!

محسن آزاده در 1/12/1390 | 23:33 گفت:

در کل ، حرفت حقه !! ولی من موندم چه طوری تونستی " اصطلاح " رو اونجوری بنویسی !؟!!؟ D: D:
اولش فکر کردم نوشتی "اسکیلاچی" :))))))

مریم ت در 1/12/1390 | 22:33 گفت:

مثلا من تا حالا کم نوشتم چون وقت ندارم بخدا اخه پشت کنکوریم

امين رستگار در 1/12/1390 | 20:07 گفت:

با حرفات کاملا موافقم,غیر از اون قسمتی که گفتی بازیهای راک استار باگ دارنD:
چون اون باگ ها بیشتر تو بازیهای بتسدا پیدا میشن تا راک استارXD:

farhad bj در 1/12/1390 | 19:03 گفت:

dostan tond tond blag mizaran aslan nemizaran belage gabli khonde she!!

حمید فرازی در 1/12/1390 | 18:55 گفت:

امیدوارم بالاخره این مساله هم حل بشه و دوستان رعایت کنن.واقعا تنها چیزیه که رو اعصاب من راه میره

علی ارشدی در 1/12/1390 | 18:54 گفت:

خوبه حرفات ولی کو گوش شنوا؟

♥Arsenal♥ در 1/12/1390 | 18:38 گفت:

کسی نیست به خودمو خودت بگه

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 18:30 گفت:

حقیقته با هات موافقم!!!!!!!