این سایت ارث پدری من و شما نیست!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 355,040 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

این سایت ارث پدری من و شما نیست!!

اصلا دوست نداشتم کار به اینجا بکشه!!
حقیقتا این سایت و مطالبی که در آن درج میشه برای من و شما نیست که احساس تملک بر آن را داشته باشیم!!اصلا بحث  شوخی دوستان نیست!! البته خب من تشخیص میدم کی جدی میگه و کی شوخی!!
بله دوست خوبم علی ارشدی تیکه هایی میومد که خودش هم میدونه باهم چت میکنیم و مشکلی نداریم!!

عده ایی اعتراض کرد که من کاری کردم که او آقایی که اومده بود و بعد بازی پرسپولیس گفته بود یه امشبو پرسپولیس رو عشقه دیگه تو سایت نیومد!!
اون آقا اصلا تعداد بلاگ هاش 2 رقمی نبود!!
و من کاری نکردم که از این سایت بره!!!
خودتون قضاوت کنید!! آیا کار اون آقا درست بود؟؟
مثل این میمونه که من طرفدار سرسخت تیم محمدان بنگلادش باشم بعد بیام تو  سایت کانون هواداران میلان تو اران بنویسم یه امشبو محمدانو عشقه!!!

در کل من مشکلی با اون آقا ندارم!!

و..

ماجرای بعدی دوستان زیادی بودند که در بلاگ هاشون از من حمایت کردم و صمیمانه دستانشونو میفشارم!!

حقیتا بلاگ نویسی یک فلسفه مابعدالطبیعه را یدک میکشه!!!!

به هر حال من به بلاگ نویسی ادامه میدم چون میدونم این بلاگ های من یکی از پایه های این سایته!!

امیدوارم بعضی از دوستان آرسنالی مشکلشون با خودشون  رو حل کنند بعد بیان در بلاگ های من و بقیه کامنت بذارن!!

مهم اینه که یک روز طلسم میشکنه!!
و امیدوارم تا آن روز خدا به من اجازه بده!!

بازهم از همه دوستانی که صمیمانه از من حمایت کردند تشکر میکنم!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 6/12/1390 | 18:41 گفت:

خوشحالم که به بلاگ نویسی ادامه میدی رضا ..........

مرداب به رود گفت : چه کردی که زلالی؟
گفت: گذشتم

Saeed Milani در 6/12/1390 | 13:56 گفت:

امیدوارم مثل گذشته پست های پرباری ازت شاهد باشیم نه فقط صرفا جهت بالا بردن آمار بازدید

Vishka در 6/12/1390 | 10:06 گفت:

خوش برگشتی.دلخوری ها را بذارین کنار خواهشا

فرهاد در 6/12/1390 | 09:38 گفت:

خوشحالم که برگشتی

ali jamshidi در 6/12/1390 | 08:01 گفت:

برای دوستی و نزدیکی بیشتر اینجا هستیم ... نه برای جنگ و دعوا !!!!
*****************************************************
موافق


نکته مهم اینه که بازدید بلاگ و ... اصلا مهم نیست بر فرض که بازدید بلاگ کسی به ده میلیون رسید! چی بهش میدن؟ هیچی
پس زیاد به این نکات توجه نکنید
************************
موافق

در کل با قسمت اول صحبت شما موافقم. اینجا محوریت آرسنال هستش. تو این شکی نیست.
قسمت دوم صحبت شما: مگه یارکشیه؟ بعدشم خیلی ها هستن خیلی زودتر از یه عده تو کانون بودن ولی پست نمی ذارن پس تعداد پست ارجعیتی ایجاد نمی کنه. گاهی وقت ها یه نظر یا کامنت خیلی پر بار تر از پست های ماست. با این قسمت حال نکردم واقعاً.
در کل خوش برگشتی

Gunner در 6/12/1390 | 07:46 گفت:

کاملا با رضا موافقم اقا ما خودمون کم مشکل داریم که میاید میگید پرسپولیسو عشقه دمت گرم اقا رضا تعداد پستهای بیهوده تون رو هم کم کنید من خودم به شخصه استعدادشو ندارم و فقط نظر میدم

رضاشاماخ چوک بندر در 6/12/1390 | 05:44 گفت:

بازم میگم این سایت ارث بابای منه شک دارین ازآرمان بپرسین

♥Arsenal♥ در 6/12/1390 | 04:06 گفت:

حمایت.....

♥Arsenal♥ در 6/12/1390 | 04:05 گفت:

راستی تو که قهر کرده بودی؟؟؟

♥Arsenal♥ در 6/12/1390 | 04:04 گفت:بابا اینجا وبلاگ های ما رو نشون میده و هرکس هر چی دوست داره میگه تو وبلاگش!!!

آرمان امیراحمدی در 6/12/1390 | 01:58 گفت:

برای دوستی و نزدیکی بیشتر اینجا هستیم ... نه برای جنگ و دعوا !!!!

arash در 6/12/1390 | 01:49 گفت:

تو کار خودتو بکن به کسی هم کار نباش
بعضی ها فکر میکنن اینجا مال باباشونه همش ایراد میگیرن

علی ارشدی در 6/12/1390 | 00:55 گفت:

این که ارث پدری کسی نیست رو خوب گفتی
اگر من یا حمید فرازی یا سعید میلانی یا ... چیزی میگیم تذکر میدیم و... دلیل بر این نیست که احساس تملکی نسبت به سایت داریم بلکه همه اش از روی دلسوزی و در راستای بهبود وضعیت اینجاست

در مورد بلاگ نویسی هم خوشحالم که نظرت عوض شد
نکته مهم اینه که بازدید بلاگ و ... اصلا مهم نیست بر فرض که بازدید بلاگ کسی به ده میلیون رسید! چی بهش میدن؟ هیچی
پس زیاد به این نکات توجه نکنید

رضاشاماخ چوک بندر در 6/12/1390 | 00:43 گفت:

ارث پدریه منه بچه ها

حمید فرازی در 6/12/1390 | 00:28 گفت:

رضا جان خوشحالم که تجدید نظر کردی و میخوای به بلاگ نویسی ادامه بدی و قطعا محوریت این سایت همینه.امیدوارم در آینده نزدیک این کار با این پیشرفت خیلی خبوش به آیده ال همه برسه و شاهد پست ها و بلاگ های پربار باشیم

شایان در 6/12/1390 | 00:20 گفت:

بلاگ نویسی که نون و آّب نمیشه!! فقط در راه کمک به ارتقا سایت آرسنال

محسن آزاده در 6/12/1390 | 00:13 گفت:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا اینقدر عصبانی؟!؟!؟!؟!
در هر حال امیدوارم به پست گذاشتنت ادامه بدی و تو این راه موفق باشی !!!