این سایت ارث پدری من و شما نیست!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,220 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

این سایت ارث پدری من و شما نیست!!

اصلا دوست نداشتم کار به اینجا بکشه!!
حقیقتا این سایت و مطالبی که در آن درج میشه برای من و شما نیست که احساس تملک بر آن را داشته باشیم!!اصلا بحث  شوخی دوستان نیست!! البته خب من تشخیص میدم کی جدی میگه و کی شوخی!!
بله دوست خوبم علی ارشدی تیکه هایی میومد که خودش هم میدونه باهم چت میکنیم و مشکلی نداریم!!

عده ایی اعتراض کرد که من کاری کردم که او آقایی که اومده بود و بعد بازی پرسپولیس گفته بود یه امشبو پرسپولیس رو عشقه دیگه تو سایت نیومد!!
اون آقا اصلا تعداد بلاگ هاش 2 رقمی نبود!!
و من کاری نکردم که از این سایت بره!!!
خودتون قضاوت کنید!! آیا کار اون آقا درست بود؟؟
مثل این میمونه که من طرفدار سرسخت تیم محمدان بنگلادش باشم بعد بیام تو  سایت کانون هواداران میلان تو اران بنویسم یه امشبو محمدانو عشقه!!!

در کل من مشکلی با اون آقا ندارم!!

و..

ماجرای بعدی دوستان زیادی بودند که در بلاگ هاشون از من حمایت کردم و صمیمانه دستانشونو میفشارم!!

حقیتا بلاگ نویسی یک فلسفه مابعدالطبیعه را یدک میکشه!!!!

به هر حال من به بلاگ نویسی ادامه میدم چون میدونم این بلاگ های من یکی از پایه های این سایته!!

امیدوارم بعضی از دوستان آرسنالی مشکلشون با خودشون  رو حل کنند بعد بیان در بلاگ های من و بقیه کامنت بذارن!!

مهم اینه که یک روز طلسم میشکنه!!
و امیدوارم تا آن روز خدا به من اجازه بده!!

بازهم از همه دوستانی که صمیمانه از من حمایت کردند تشکر میکنم!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 6/12/1390 | 18:41 گفت:

خوشحالم که به بلاگ نویسی ادامه میدی رضا ..........

مرداب به رود گفت : چه کردی که زلالی؟
گفت: گذشتم

Saeed Milani در 6/12/1390 | 13:56 گفت:

امیدوارم مثل گذشته پست های پرباری ازت شاهد باشیم نه فقط صرفا جهت بالا بردن آمار بازدید

Vishka در 6/12/1390 | 10:06 گفت:

خوش برگشتی.دلخوری ها را بذارین کنار خواهشا

فرهاد در 6/12/1390 | 09:38 گفت:

خوشحالم که برگشتی

ali jamshidi در 6/12/1390 | 08:01 گفت:

برای دوستی و نزدیکی بیشتر اینجا هستیم ... نه برای جنگ و دعوا !!!!
*****************************************************
موافق


نکته مهم اینه که بازدید بلاگ و ... اصلا مهم نیست بر فرض که بازدید بلاگ کسی به ده میلیون رسید! چی بهش میدن؟ هیچی
پس زیاد به این نکات توجه نکنید
************************
موافق

در کل با قسمت اول صحبت شما موافقم. اینجا محوریت آرسنال هستش. تو این شکی نیست.
قسمت دوم صحبت شما: مگه یارکشیه؟ بعدشم خیلی ها هستن خیلی زودتر از یه عده تو کانون بودن ولی پست نمی ذارن پس تعداد پست ارجعیتی ایجاد نمی کنه. گاهی وقت ها یه نظر یا کامنت خیلی پر بار تر از پست های ماست. با این قسمت حال نکردم واقعاً.
در کل خوش برگشتی

Gunner در 6/12/1390 | 07:46 گفت:

کاملا با رضا موافقم اقا ما خودمون کم مشکل داریم که میاید میگید پرسپولیسو عشقه دمت گرم اقا رضا تعداد پستهای بیهوده تون رو هم کم کنید من خودم به شخصه استعدادشو ندارم و فقط نظر میدم

رضاشاماخ چوک بندر در 6/12/1390 | 05:44 گفت:

بازم میگم این سایت ارث بابای منه شک دارین ازآرمان بپرسین

♥Arsenal♥ در 6/12/1390 | 04:06 گفت:

حمایت.....

♥Arsenal♥ در 6/12/1390 | 04:05 گفت:

راستی تو که قهر کرده بودی؟؟؟

♥Arsenal♥ در 6/12/1390 | 04:04 گفت:بابا اینجا وبلاگ های ما رو نشون میده و هرکس هر چی دوست داره میگه تو وبلاگش!!!

آرمان امیراحمدی در 6/12/1390 | 01:58 گفت:

برای دوستی و نزدیکی بیشتر اینجا هستیم ... نه برای جنگ و دعوا !!!!

arash در 6/12/1390 | 01:49 گفت:

تو کار خودتو بکن به کسی هم کار نباش
بعضی ها فکر میکنن اینجا مال باباشونه همش ایراد میگیرن

علی ارشدی در 6/12/1390 | 00:55 گفت:

این که ارث پدری کسی نیست رو خوب گفتی
اگر من یا حمید فرازی یا سعید میلانی یا ... چیزی میگیم تذکر میدیم و... دلیل بر این نیست که احساس تملکی نسبت به سایت داریم بلکه همه اش از روی دلسوزی و در راستای بهبود وضعیت اینجاست

در مورد بلاگ نویسی هم خوشحالم که نظرت عوض شد
نکته مهم اینه که بازدید بلاگ و ... اصلا مهم نیست بر فرض که بازدید بلاگ کسی به ده میلیون رسید! چی بهش میدن؟ هیچی
پس زیاد به این نکات توجه نکنید

رضاشاماخ چوک بندر در 6/12/1390 | 00:43 گفت:

ارث پدریه منه بچه ها

حمید فرازی در 6/12/1390 | 00:28 گفت:

رضا جان خوشحالم که تجدید نظر کردی و میخوای به بلاگ نویسی ادامه بدی و قطعا محوریت این سایت همینه.امیدوارم در آینده نزدیک این کار با این پیشرفت خیلی خبوش به آیده ال همه برسه و شاهد پست ها و بلاگ های پربار باشیم

شایان در 6/12/1390 | 00:20 گفت:

بلاگ نویسی که نون و آّب نمیشه!! فقط در راه کمک به ارتقا سایت آرسنال

محسن آزاده در 6/12/1390 | 00:13 گفت:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا اینقدر عصبانی؟!؟!؟!؟!
در هر حال امیدوارم به پست گذاشتنت ادامه بدی و تو این راه موفق باشی !!!