دیدگاهی از بازی های هفته بیست و ششم لیگ برتر

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,053 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد.
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]
به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال] به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال]

دیدگاهی از بازی های هفته بیست و ششم لیگ برتر

10 بازی بین 20 تیم در روزهای شنبه و یکشنبه(امروز و فردا) برگزار خواهد شد.
اوج لیگ برتر در سه نقطه!!!

در بالا ترین نقطه بین سیتی و یونایتد و نبرد قهرمانی بین این دو تیم!

نقطه میانی بین آرسنال و چلسی و نیوکاسل برای تصاحب رتبه چهارمی!

و گرم ترین یا داغ ترین نقطه جایی که 5 تیم فانوس به دست کویینز پارک و بلکبرن و ولورهمتون و بولتون و ویگان حضور دارند و این جا جایی است که سه تیم از این 5 تیم به چمپیونشیپ سقوط خواهند کرد!!

برویم بر سر بررسی تک تک بازی های امروز و فردا!!

امروز ساعت18:30

نیوکاسل-ولورهمتون

جدال حساس برای شاگردان میک مک کارتی!! نه نه مک کارتی اخراج شد از ولورهمتون در این بازی ولورهمتون بازی بسیار سختی را در پیش دارد!!
به دلیل آنکه نیوکاسل تیم متحول شده سخت به دنبال رتبه چهارمی یا حتی پنجمی است!!
نیوکاسل در صورت پیروزی 45 امتیازی میشود و در صورت پیروز نشدن آرسنال و چلسی میتواند خود را در رتبه چهارم ببیند!!!!!
و ولورهمتون هم در صورت کسب تساوی یا حتی دریافت گل کم میتواند با تفاضل بهتر یک تا 2 پله صعود کند!!


کویینز پارک رنجرز-فولام

بازی حصاص برای شاگردان مارک هیوز!! بازی ایی که اگر در آن پیروز نشود هفته های پیش رو به دردسر خواهد خورد!! چون هم اکنون با 21 امتیاز در رده شانزدهم هست و 2 تیم  بلکبرن و ولورهمتون هم 21 امتیازی و در تعقیب خود میبیند!! از طرفی بازی های شاگردان هیوز در هفته های آتی نسبت به ولورهمتون دشوار تر خواهد بود!!! و شاگردان مارتین یول هم در منطقه امنی از جدول حضور دارند و نه به سقوط و نه به صعود به لیگ های اروپایی نزدیک اند!!


وستبروم-ساندرلند

جدالی برای کسب رده های بهتر برای هر دو تیم!!وستبروم در صورت پیروزی خود را به یک امتیازی ساندرلند میرساند!!


ویگان-استون ویلا

بازی سخت و نفس گیر برای شاگردان روبرتو مارتینز!! مقابل شاگردان الکس مک لیش!!
ویگان در صورت پیروزی در این بازی و شکست حریفان خودش را میتواند 4 پله به بالا بکشد!! که البته کار دشواری است اما کسب یک امتیاز هم بسیار به ویگان کمک خواهد کرد!!و استون ویلا هم باید تلاش کند که با پیروزی در این بازی خودش را از محدوده فانوش به دست ها دور کند!!

لیورپول-اورتون

دربی مرسیساید!!!بین دو تیم لیورپول و اورتون!! لیورپول امیدوار است با پیروزی در این بازی خودش را به جمع تیم هایی که در کورس رتبه چهارمی هستند نزدیک کند!!و اورتون هم از آنطرف در فکر رتبه ایی بهتر است!!
لیورپول هم اکنون 39 امتیازی است و درصورت پیروزی خود را 42 امتیازی و در یک قدمی آرسنال خواهد دید!!

چلسی-بولتون

بازی سخت و دشوار برای هر دوتیم!! و یک جورایی یکی از حساس ترین نتایج این هفته است!! بولتون که متحول شده و چند هفته قبل مقابل لیورپول به پیروزی رسید و بازی خوبی مقابل یونایتد داشت!
از طرفی چلسی بعد از باخت چند شب پیشش در چمپیونز لیگ و زمان کمی که برای ریکاوری داشته است آنها را بسیاز ضعیف کرده است!!
از طرفی بولتون امیدوار است با کسب تساوی شرایط خودش در ته جدول را بهبود بخشد!!ساعت21

منچستر سیتی-بلکبرن

امیدواری برای کویینز پارک رنجرز و سایر تیم های ته جدولی  برای بازی دشوار بلکبرن مقابل من سیتی!!
شاگردان منچو!! مربی سیتی امیدوارند با بازگشت توز 3 امتیازی امروز را دشت کنند و پیش از بازی نوریچ-یونایتد اختلاف خود را با این تیم به عدد5 برسانند!!! و از طرفی هم برد پر گل سیتی برای خودشاند و تیم های فانوس به دست بسیار خوشحال کننده خواهد بود!!


یکشنبه(فردا)

ساعت17

نوریچ سیتی-منچستریونایتد

جدال تمام اسکاتلندی و دوئل پل لمبرت اسکاتلندی و الکس فرگوسن اسکاتلندی!!
نوریچ سیتی بباوجود این که تازه این فصل به لیگ برتر صعود کرده نتایج بسیار بسیار خوبی گرفته که تمام این نتایج خوب را مدیون پل لمبرت اسکاتلندی است!!
هم اکنون نوریچ سیتی با35 امتیاز در رتبه هشتم قرار دارد که بسیار بسیار رتبه خوبی برای قناری ها است!!
و در مقابل یونایتد سعی بر آن دارد که با پیروز در این بازی اختلاف 2 امتیازی خود با سیتی را حفظ کند!!


آرسنال-تاتنهام هاتسپر

فوول دربی مچ!! دربی حساس آرسنال و تاتنهام!!
بازی حساس و نفس گیر برای آرسنال!!
حیاتی ترین 3 امتیاز فصل!
آرسنال در صورت پیروزی خود رابه هفت امتیازی تاتنهام میرساند و رتبه خود در رده چهارم را حفظ خواهد کرد!! و در صورت شکست شاید 2 پله سقوط کند!!
تاتنهام هم به فکر دبل مقابل آرسنال است و حفظ رتبه سومی اش!!

(در ساعت های بعدی یک بلاگ درباره این بازی خواهم گذاشت)


ساعت18:30

استوک-سوانسی

حمله استوک به سوانسی برای کسب رتبه این تیم!!
شاگردان برندان راجرز مثل شاگردان پل لمرت نتایج خوبی کسب کرده اند  و هم اکنون با 30 امتیاز رتبه یازدهم لیگ برتر را برای خود کرده اند که رتبه بسیار خوبی است!!
شاگردان راجرز توانسته بودند چند هفته پیش تا دقیقه90 با حساب 1-0 از چلسی پیش افتاده بودند اما گل دقایق آخر ماتا کار را به تساوی کشاند!!


direct by reza
good louk

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 6/12/1390 | 19:15 گفت:

مرسی رضا عالی بود خوشم اومد

ایشالله فردا میبریم تا علی جمشیدی کلی پول نهار ضرر کنه(علامت خنده از روی بد جنسی) ها ها ها

علی ارشدی در 6/12/1390 | 19:05 گفت:

رضا عالی بود
گفتی گود لاک یاد علی آقاشاهی افتادم همیشه ته کامنتاش می نوشت گود لاک

اسم کامل چمپیون شیپ هم اِن پاور چمپیون شیپه

شایان در 6/12/1390 | 18:35 گفت:

احمد جون حمید آقا درست میفرمان!! به لیگ پایین تر لیگ برتر ان پاور چمپیونشیپ میگن که بیشتر به همون چمپیونشیپ معروفه!!
او اوروپاییه چمپیونزلیگه!!

حمید فرازی در 6/12/1390 | 18:22 گفت:

احمد جان اتفاقا میرن چمپیون شیپ.اون که شما میگی چمپیونز لیگ هست.به لیگ دسته یک انگلستان چمپیون شیپ میگن.

احمد ولی خلف در 6/12/1390 | 17:36 گفت:

از کی 3 تیم اخر لیگ میرن چمپیونشیپ(لیگ قهرمانان) آقا رضا

دانیال در 6/12/1390 | 16:12 گفت:

خدا کنه ببریم که هم جهارمی تثبیت شه و هم به تاتنهام نزدیک شیم

ali jamshidi در 6/12/1390 | 15:43 گفت:

دستت درد نکنه واقعاً زحمت کشیدی.
دعا کنید آرسنال بازی فرادا رو بزنه.
من اگه ببریم 4شنبه کل شرکت ناهار دعوت کردم.

حمید فرازی در 6/12/1390 | 14:58 گفت:

مرسی تحلیل خوبی بود.امیدوارم بتونیم در این مسابقه پیروز بشیم.
در مورد 5 تیم پایین جدول امیدوارم تیم باسابقه و بازیکن سازی مثل بولتون سقوط نکنه.واقعا این تیم خدمات بزرگی به لیگ برتر ارائه کرده و همیشه خروجی های خوبی داشته.

شایان در 6/12/1390 | 13:52 گفت:

اشتباه !! good luck

شایان در 6/12/1390 | 13:52 گفت:

اشتباه !! good luck