به درخواست شما بلاگ رو پاک کردم

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 354,210 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

به درخواست شما بلاگ رو پاک کردم

برای آروم کردن جو سایت من کوتاه اومدمرفتار آقا شروین درست نبود !! اما خب من کوتاه میام!!
در مقابل آرسنالی نبودنم کوتاه میام!!
بعد از هفت سال.......................

من کوتاه اومدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به امید برد امروز
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 8/12/1390 | 08:14 گفت:

آقا دمت گرم.

Saeed Milani در 7/12/1390 | 17:01 گفت:

توهین ممنوع ، مثل اینکه بعضی ها نمی خوان متوجه این دو کلمه بشن!

تا مرد سخن نگفته باشد........................عیب و هنرش نهفته باشد

milad foadiyan در 7/12/1390 | 16:03 گفت:

محمد جان شما برو درستو بخون:-)

محمد حسینی در 7/12/1390 | 15:42 گفت:

میلاد تا دیروز می گفتی آقا حمید شد حمید جان
آفرین آقا رضا!
پستی که یکی از بچه ها در مورد فوتبال بازی کردن(ار خودت بگو خودت، یه چی تو این مایه ها) بچه ها گذاشته بود برو کامنتای رو بخون ببین این بابا کیه

حمید فرازی در 7/12/1390 | 15:16 گفت:

سینا جان شما لطف داری و قطعا اینجا همه به خاطر آرسنال میان و میرن نه شخص خاصی.منم نه استاد اخلاقم نه الگویی چیزی و خودمم هنوز دارم از دوستان خوبی که اینجا پیدا کردم یاد میگیرم و امیدوارم بالاخره سطح این سایت به حدی برسه که بتوینم برای نظرات همدیگه احترام قائل بشیم و قطعا باید تک تک ما کمک کنیم.

sina در 7/12/1390 | 15:07 گفت:

آقا حمید شما که استاد اخلاق ما هستی‌ داداش !
اگه حرفهای شما نبود که ما الان اینجا نبودیم !
به خاطره ۴ نفر مس تو و علی‌ ارشدی و آرمان که ما میایم و میریم !
:*

حمید فرازی در 7/12/1390 | 15:02 گفت:

نه میلاد جان.اینقدر از این چیزا دیدم که دارم به اینم مثل باخت تیم عادت میکنم.قبلا این مساله خیلی عصبیم میکرد ولی ظاهرا باید همیشه شاهدش باشیم که منم دیگه جرات نمیکنم چیزی هم بگم چون چندتا از دوستان به من لطف دارن و هزارتا تهمت تا به حال زدن که فقط به خاطر جو سایت سکوت کردم وگرنه خیلی حرفا واسه گفتن وجود داشت.
خواهشا زا این به بعدم هرکس دعوا داشت ایمیل همو بگیرید و دعواتون رو بیرون سایت ببرید

sina در 7/12/1390 | 14:55 گفت:

به جان خودم اگه زودتر تو بلاگ رضا (شایان) کامنت شروین و دیده بودم یه کاری دست خودم میدادم !
آقا جان، رضا (شایان) که چیزی نگفته بود ، تازه قصدش خوب گفتن از ویشیر از دیده خودش بود ... همین!
واقعا مرسی‌ که همینجا قضیه‌رو تموم کردی داداش !
:*

milad foadiyan در 7/12/1390 | 14:50 گفت:

افرین
با این حرکتشخصیتتو نشون میدی چون اگه من بودم انقد با گذشت نمی بودم.
راسی حمید جان شما هم انقدر عصبانی نشو کامنتتو دیدم نگرانت شدم گفتم خدایی نکرده سکته میکنی.

حمید فرازی در 7/12/1390 | 14:47 گفت:

افرین رضا کار خوبی کردی و بهتر بود این حرف رو دیوار بنویسی.چون آرمان خودش یه سری قوانین رو در بلاگش نوشته بود که پستای با کارکتر کم رو دیوار بنویسیم