حق آرسنال در این بازی فقط برد است!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,230 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

حق آرسنال در این بازی فقط برد است!!

تاتنهام فقط شانس داشت!!!!!!!!!!!!

خوده مایک دین گفت من غپعقل ندارم بذار پنالتی بگیرم!!خوده آقای مایک دین گفت من عقلم به داوری راه نمیده بذار پنالتی بگیرم!!

حقه آرسنال فقط بردنه!!!
و میدونم که حتما میبره چون الان فاکتوری به نام روحیه مثبت در آرسنال دیده میشه!!!
به امید برد مرغ ها!!!!!!!

راستی جواد خیابانی چه جوک هایی میگه!!!
بعدا یه بلاگ میدم دربارش!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 7/12/1390 | 19:25 گفت:

به امید ادامه دادن همین روند...

دانیال در 7/12/1390 | 19:23 گفت:

اگه همین بازیو جلو میلان کنیم بی شک صعود می کنیم.به لطف خدا همینجوری هم میشه.
پیش به روی پیروزی.

حسین در 7/12/1390 | 19:19 گفت:

وای چقدر سوتی دادم دوستان شرمنده از اثرات پیروزی 5-2 هست دیگه!!!

HAMED toopchi در 7/12/1390 | 19:19 گفت:

دوستان عزيز تبريك، تجربه نشون داده هر وقت پرگل برديم بازي بعدي گاف داديم. اميد دارم اين بار سنت شكني كنيم

و در جواب آقاي بنيامين، دوست گرامي، من خودم يه عرب ستيزم و هميشه گفته اون مرد بزرگ رو كه فرموده ( عرب هركه باشد به من دشمن است، بد انديش و كژ خوي و اهريمن است) پاس ميدارم. ولي اين دليل نميشه به دين و اعتقادات 72-3 ميليون هموطنم اهانت كنم!

حسین در 7/12/1390 | 19:18 گفت:

بنیامین جان ممنون از حرفات بهتره ادامه ندیم الان من دوباره یه چیزی در مورد اسلام میگم شما صد برابر بهش پر و بال میدی و میذاریش تو دهن من!!!!!!!میگم انتظار احترام دارم شما از قول من میگی که اسلام اول و آخر دنیاس و... بی خیال دوست گرامی.راحت باش.

دوستان واقعا به همتون تبریک میگم.کی فکرشو میکرد بازی 2-0 باخته رو تیم به ایم زیبایی برگردونه.اواخر بازی چهره ردنپ(که انصافا مربی خوبی هم هست) واقعا دیدن داشت.
فن پرسی بدون شک یک ستاره در کلاس جهانیه.فقط چرخش بی نظیرش رو روی گل دوم نگاه کنید تا به صحت این ادعا پی ببرید.
آرتتا واقعا هافبم فوق الاعده ای هست که معمولا موثر و در خدمت تیم بازی میکنه.
فقط باید وضعیت خط دفاعی تیم پیشرفت کنه.و البته چند خرید خوب در تابستان میتونه فصل بعد رو برامون به یه فصل شیرین تبدیل کنه.

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 19:16 گفت:

حسین بیخیال برد سنگینو بچسب:دی

حسین در 7/12/1390 | 19:08 گفت:

بنیامین خان کسی نگفت اسلام خداست.اینجا حرف از احترامه.چیزی که ظاهرا این روزا زیاد خریدار نداره.اون از بحث های فوتبالی که همین امروز سرش جنجال شد(به خاطر احترام نذاشتن به عقاید دیگران) اینم از این موضوع.

کسی نگفته خدا با اسلام.من شخصا همه یهودی ها و مسیحی های هموطنم رو دوست دارم.همونطور که متقابلا تقریبا همیشه از اون ها هم احترام دیدم.تاکید میکنم من از این تند روهای افراطی نیستم امیدوارم همچنی تصوری در موردم نداشته باشی و کوچکترین ادعایی در زمینه دین و ایمان ندارم ولی امیدوارم همواره شاهد احترام به عقاید دیگران در هر زمینه ای باشم.حالا میخواد دین باشه یا فوتبال و...

پیروزی بی نظیر آرسنال رو به همه تبریک میگم.

محمد جان نظرت محترمه دوست گرامی.متقابلا من ترجیح میدم سیتی قهرمان بشه.

sepehr najafian در 7/12/1390 | 19:07 گفت:

سوتي زياد داد

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 19:05 گفت:

وای خیابانی یه سوپر بی سواد :دی

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 19:04 گفت:

محمد سیتی خیلی کثیف بازی میکنه منم خوشم نمیاد خیلی از طرف دارای تیم های دیگه هم هم نظره منن

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 19:03 گفت:

حسین جان من به اسلام توهین نکردم گفتم متنقرم و به عربا گفتم وحشی نه به اسلام در ضمن با لحن حرف زدنت مشخص که دین اسلامم چیه متاسفم برا کسایی که فکر میکنن اسلام اول آخر دنیاس

شاهین فدوی در 7/12/1390 | 19:01 گفت:

این برد شیرین رو به همه توپچی ها تبریک میگم

محمد جویبار در 7/12/1390 | 19:01 گفت:

قا حسین من نرجیح میدم یونایتد قهرمان بشه تا سیتی

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 18:59 گفت:

بی نظیر بود ولکات روسیچکی عالی بود حیف که قدر خودشونو نمیدونن ای کاش جلو میلان هم اینجوری بازی میکردن

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 18:58 گفت:

یه سئوال کی گفته اسلام خداست؟ یعنی خدا با اسلام اگه اینجوریه من این خدا رو نمیخوام نه دوست من خدا واسه من عشقه از دین قالب خوشم نمیاد

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:57 گفت:

تاتنهام بلکبرن چلسي ويگان رو هم ديگه 21 گل از آرسنال خوردن

حسین در 7/12/1390 | 18:54 گفت:

از منچستر واقعا نفرت دارم.بازم با گل دقیقه 90 داره میبره.

حسین در 7/12/1390 | 18:54 گفت:

از منچستر واقعا نفرت دارم.بازم با گل دقیقه 90 داره میبره.

میلاد کشوری در 7/12/1390 | 18:54 گفت:

کاش زودتر آرشاوینو فروخته بودیم. من میگم تا قبی از بازی با میلان3 4 نفردیگهروبفروشیم. باور کنید هم تو لیگ برتر هم جام باشگاه ها قهرمانی رو شاخمونه

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:50 گفت:

طرفداراي آرسنال چند هزار کارن قرمز نشون ميدن

حسین در 7/12/1390 | 18:50 گفت:

بنیامین نمیدونم چه دینی داری ولی حق نداری به خاطر یه بازی فوتبال(که در اهمیتش هم شکی نیست)به اسلام توهین کنی.حواستو جمع کن.البته من از این تند روهای هیچی نفهم نیستم که الکی شلوغش کنم ولی بازم میگم در مورد دین اسلام با احترام حرف بزن.

بدون شک این بهترین بازی آرسنال در فصل جاری هست.یه بازی رویایی که هر هواداری رو سر ذوق میاره.به راحتی میتونن تحقیر تاتنهام رو سنگین تر کنن...

بچه ها متشکریم.

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:50 گفت:

پارکر اخراج شد

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:48 گفت:

منچستر 2-1 جلو
شانسییییییییییییی

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:48 گفت:

نوریچ1شانچستر1

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:47 گفت:

آره
بریم قهرمان چی بشیم؟؟؟
ها ها ها..:دی

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:46 گفت:

بريم قهرمان شيم

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:43 گفت:

منچستر 1-1

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:37 گفت:

جيکنسون جاي گيبز

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:37 گفت:

هوووووووووووووو
خوبه من داره حقیقی میشه
اگه والکات هتریک کنه اونی که تو خواب دیدم والکاته
هووووووووووووو
حالا به خواب من نزدیک تر شدددددد

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:36 گفت:

هوووووووووووووو
خوبه من داره حقیقی میشه
اگه والکات هتریک کنه اونی که تو خواب دیدم والکاته
هووووووووووووو
حالا به خواب من نزدیک تر شدددددد

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:36 گفت:

مرغ هاي سوخاري لندن

arash در 7/12/1390 | 18:33 گفت:

شاعر میدونی الان چی میگه؟!

تیمی که از والکات گل بخوره به درده عمش میخوره

Hossein mo در 7/12/1390 | 18:32 گفت:

واییییییییییییییییییییییییییی
من خوابم یا بیدار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!؟

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:31 گفت:

تاتنهام دربو داغون

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:30 گفت:

پنجم

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:30 گفت:

گگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللل
5-2
والکات

محمد در 7/12/1390 | 18:30 گفت:

goooooooooooooooooooool

Hossein mo در 7/12/1390 | 18:29 گفت:

houuuura

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:28 گفت:

آرسنال چيکارش ميکنه سوراخ سوراخش ميکنه

mohammad ali در 7/12/1390 | 18:27 گفت:

goaaaaaaaaal

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:27 گفت:

گل چهارم

محمد در 7/12/1390 | 18:27 گفت:

gooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:27 گفت:

گگگگگگگگلللللللللللللللل والکات

مصطفی کاظمی در 7/12/1390 | 18:25 گفت:

حمله،حمله،حمله به تیم تاتنهام سوراخ

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:21 گفت:

بنیامین دین خودت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:20 گفت:

باهات موافقم حسین

مصطفی کاظمی در 7/12/1390 | 18:20 گفت:

چرا لایو اسکور 6 دقیقه جلوتره؟

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:19 گفت:

خدایا شکرت دربست نوکرتم

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:18 گفت:

چقدر حرفه اي زد.توماس

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:17 گفت:

موافقم بنيامين

Hossein mo در 7/12/1390 | 18:17 گفت:

آقا بنیامین این حرف رو نزن شما باید از کسایی که دارن اسلام رو این جوری خراب میکنن متنفر باشی نه خدا.خدا لعنتشون کنه

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:17 گفت:

برگشت

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 18:16 گفت:

متنفر بودم دیگه حالم بحم میخوره از این اسلام و عرب و هر چی وحشیه

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:16 گفت:

خدایا شکرت دربست نوکرتم

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 18:16 گفت:

ای خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخداااااااااااااااااااااااااااااااااا

mohammad ali در 7/12/1390 | 18:16 گفت:

goaaaaal rosicky

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 18:15 گفت:

چه بی موقع

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:15 گفت:

همينو بگو.خيباني وقت نکرد حرف بزنه

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 18:15 گفت:

از اسلام متنفرم

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:15 گفت:

عالي عالي عالي.

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 18:15 گفت:

چه وقت قط شدن بود

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:14 گفت:

گللللللللللللللللللللللل
ای جونممممممممممم

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 18:14 گفت:

گلللللللللللللللللللللللل

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:14 گفت:

جونم روسیچکی

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:14 گفت:

گگگلللللللللللل گلللللللللللللل روسيچکي

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:13 گفت:

گل سوم

Hossein mo در 7/12/1390 | 18:13 گفت:

گلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:13 گفت:

چي شد گل زديم.چرا قطع شد

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:09 گفت:

واي داشتيم ميزديم

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:08 گفت:

فريدل جاي باباي ژسنيه

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:08 گفت:

فريدل جاي باباي ژسنيه

Saeed Milani در 7/12/1390 | 18:07 گفت:

دوست عزیز به خدا به آمار بازدید بالا نه پولی میدن نه جایزه ای ، داری حق بقیه بچه ها رو ضایع می کنی با این روندی که در پیش گرفتی ، لطف کن پست قبلیت رو هم پاک کن.

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:06 گفت:

هيچکدوم از گلا تقصير ژسني نبود

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:06 گفت:

ژروينيو هم داريم.يادم نبود.

سعيد غلامي در 7/12/1390 | 18:03 گفت:

موضل تيم والكات وگيبس بايد جروين بياد

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:03 گفت:

بد نبود که.اگه يه جا رابين بهش پاس ميداد.احتمال گل زياد بود

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 17:59 گفت:

والکات واقعا داره بد بازی میکنه