حق آرسنال در این بازی فقط برد است!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 354,991 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

حق آرسنال در این بازی فقط برد است!!

تاتنهام فقط شانس داشت!!!!!!!!!!!!

خوده مایک دین گفت من غپعقل ندارم بذار پنالتی بگیرم!!خوده آقای مایک دین گفت من عقلم به داوری راه نمیده بذار پنالتی بگیرم!!

حقه آرسنال فقط بردنه!!!
و میدونم که حتما میبره چون الان فاکتوری به نام روحیه مثبت در آرسنال دیده میشه!!!
به امید برد مرغ ها!!!!!!!

راستی جواد خیابانی چه جوک هایی میگه!!!
بعدا یه بلاگ میدم دربارش!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 7/12/1390 | 19:25 گفت:

به امید ادامه دادن همین روند...

دانیال در 7/12/1390 | 19:23 گفت:

اگه همین بازیو جلو میلان کنیم بی شک صعود می کنیم.به لطف خدا همینجوری هم میشه.
پیش به روی پیروزی.

حسین در 7/12/1390 | 19:19 گفت:

وای چقدر سوتی دادم دوستان شرمنده از اثرات پیروزی 5-2 هست دیگه!!!

HAMED toopchi در 7/12/1390 | 19:19 گفت:

دوستان عزيز تبريك، تجربه نشون داده هر وقت پرگل برديم بازي بعدي گاف داديم. اميد دارم اين بار سنت شكني كنيم

و در جواب آقاي بنيامين، دوست گرامي، من خودم يه عرب ستيزم و هميشه گفته اون مرد بزرگ رو كه فرموده ( عرب هركه باشد به من دشمن است، بد انديش و كژ خوي و اهريمن است) پاس ميدارم. ولي اين دليل نميشه به دين و اعتقادات 72-3 ميليون هموطنم اهانت كنم!

حسین در 7/12/1390 | 19:18 گفت:

بنیامین جان ممنون از حرفات بهتره ادامه ندیم الان من دوباره یه چیزی در مورد اسلام میگم شما صد برابر بهش پر و بال میدی و میذاریش تو دهن من!!!!!!!میگم انتظار احترام دارم شما از قول من میگی که اسلام اول و آخر دنیاس و... بی خیال دوست گرامی.راحت باش.

دوستان واقعا به همتون تبریک میگم.کی فکرشو میکرد بازی 2-0 باخته رو تیم به ایم زیبایی برگردونه.اواخر بازی چهره ردنپ(که انصافا مربی خوبی هم هست) واقعا دیدن داشت.
فن پرسی بدون شک یک ستاره در کلاس جهانیه.فقط چرخش بی نظیرش رو روی گل دوم نگاه کنید تا به صحت این ادعا پی ببرید.
آرتتا واقعا هافبم فوق الاعده ای هست که معمولا موثر و در خدمت تیم بازی میکنه.
فقط باید وضعیت خط دفاعی تیم پیشرفت کنه.و البته چند خرید خوب در تابستان میتونه فصل بعد رو برامون به یه فصل شیرین تبدیل کنه.

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 19:16 گفت:

حسین بیخیال برد سنگینو بچسب:دی

حسین در 7/12/1390 | 19:08 گفت:

بنیامین خان کسی نگفت اسلام خداست.اینجا حرف از احترامه.چیزی که ظاهرا این روزا زیاد خریدار نداره.اون از بحث های فوتبالی که همین امروز سرش جنجال شد(به خاطر احترام نذاشتن به عقاید دیگران) اینم از این موضوع.

کسی نگفته خدا با اسلام.من شخصا همه یهودی ها و مسیحی های هموطنم رو دوست دارم.همونطور که متقابلا تقریبا همیشه از اون ها هم احترام دیدم.تاکید میکنم من از این تند روهای افراطی نیستم امیدوارم همچنی تصوری در موردم نداشته باشی و کوچکترین ادعایی در زمینه دین و ایمان ندارم ولی امیدوارم همواره شاهد احترام به عقاید دیگران در هر زمینه ای باشم.حالا میخواد دین باشه یا فوتبال و...

پیروزی بی نظیر آرسنال رو به همه تبریک میگم.

محمد جان نظرت محترمه دوست گرامی.متقابلا من ترجیح میدم سیتی قهرمان بشه.

sepehr najafian در 7/12/1390 | 19:07 گفت:

سوتي زياد داد

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 19:05 گفت:

وای خیابانی یه سوپر بی سواد :دی

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 19:04 گفت:

محمد سیتی خیلی کثیف بازی میکنه منم خوشم نمیاد خیلی از طرف دارای تیم های دیگه هم هم نظره منن

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 19:03 گفت:

حسین جان من به اسلام توهین نکردم گفتم متنقرم و به عربا گفتم وحشی نه به اسلام در ضمن با لحن حرف زدنت مشخص که دین اسلامم چیه متاسفم برا کسایی که فکر میکنن اسلام اول آخر دنیاس

شاهین فدوی در 7/12/1390 | 19:01 گفت:

این برد شیرین رو به همه توپچی ها تبریک میگم

محمد جویبار در 7/12/1390 | 19:01 گفت:

قا حسین من نرجیح میدم یونایتد قهرمان بشه تا سیتی

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 18:59 گفت:

بی نظیر بود ولکات روسیچکی عالی بود حیف که قدر خودشونو نمیدونن ای کاش جلو میلان هم اینجوری بازی میکردن

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 18:58 گفت:

یه سئوال کی گفته اسلام خداست؟ یعنی خدا با اسلام اگه اینجوریه من این خدا رو نمیخوام نه دوست من خدا واسه من عشقه از دین قالب خوشم نمیاد

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:57 گفت:

تاتنهام بلکبرن چلسي ويگان رو هم ديگه 21 گل از آرسنال خوردن

حسین در 7/12/1390 | 18:54 گفت:

از منچستر واقعا نفرت دارم.بازم با گل دقیقه 90 داره میبره.

حسین در 7/12/1390 | 18:54 گفت:

از منچستر واقعا نفرت دارم.بازم با گل دقیقه 90 داره میبره.

میلاد کشوری در 7/12/1390 | 18:54 گفت:

کاش زودتر آرشاوینو فروخته بودیم. من میگم تا قبی از بازی با میلان3 4 نفردیگهروبفروشیم. باور کنید هم تو لیگ برتر هم جام باشگاه ها قهرمانی رو شاخمونه

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:50 گفت:

طرفداراي آرسنال چند هزار کارن قرمز نشون ميدن

حسین در 7/12/1390 | 18:50 گفت:

بنیامین نمیدونم چه دینی داری ولی حق نداری به خاطر یه بازی فوتبال(که در اهمیتش هم شکی نیست)به اسلام توهین کنی.حواستو جمع کن.البته من از این تند روهای هیچی نفهم نیستم که الکی شلوغش کنم ولی بازم میگم در مورد دین اسلام با احترام حرف بزن.

بدون شک این بهترین بازی آرسنال در فصل جاری هست.یه بازی رویایی که هر هواداری رو سر ذوق میاره.به راحتی میتونن تحقیر تاتنهام رو سنگین تر کنن...

بچه ها متشکریم.

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:50 گفت:

پارکر اخراج شد

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:48 گفت:

منچستر 2-1 جلو
شانسییییییییییییی

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:48 گفت:

نوریچ1شانچستر1

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:47 گفت:

آره
بریم قهرمان چی بشیم؟؟؟
ها ها ها..:دی

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:46 گفت:

بريم قهرمان شيم

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:43 گفت:

منچستر 1-1

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:37 گفت:

جيکنسون جاي گيبز

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:37 گفت:

هوووووووووووووو
خوبه من داره حقیقی میشه
اگه والکات هتریک کنه اونی که تو خواب دیدم والکاته
هووووووووووووو
حالا به خواب من نزدیک تر شدددددد

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:36 گفت:

هوووووووووووووو
خوبه من داره حقیقی میشه
اگه والکات هتریک کنه اونی که تو خواب دیدم والکاته
هووووووووووووو
حالا به خواب من نزدیک تر شدددددد

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:36 گفت:

مرغ هاي سوخاري لندن

arash در 7/12/1390 | 18:33 گفت:

شاعر میدونی الان چی میگه؟!

تیمی که از والکات گل بخوره به درده عمش میخوره

Hossein mo در 7/12/1390 | 18:32 گفت:

واییییییییییییییییییییییییییی
من خوابم یا بیدار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!؟

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:31 گفت:

تاتنهام دربو داغون

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:30 گفت:

پنجم

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:30 گفت:

گگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللل
5-2
والکات

محمد در 7/12/1390 | 18:30 گفت:

goooooooooooooooooooool

Hossein mo در 7/12/1390 | 18:29 گفت:

houuuura

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:28 گفت:

آرسنال چيکارش ميکنه سوراخ سوراخش ميکنه

mohammad ali در 7/12/1390 | 18:27 گفت:

goaaaaaaaaal

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:27 گفت:

گل چهارم

محمد در 7/12/1390 | 18:27 گفت:

gooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:27 گفت:

گگگگگگگگلللللللللللللللل والکات

مصطفی کاظمی در 7/12/1390 | 18:25 گفت:

حمله،حمله،حمله به تیم تاتنهام سوراخ

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:21 گفت:

بنیامین دین خودت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:20 گفت:

باهات موافقم حسین

مصطفی کاظمی در 7/12/1390 | 18:20 گفت:

چرا لایو اسکور 6 دقیقه جلوتره؟

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:19 گفت:

خدایا شکرت دربست نوکرتم

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:18 گفت:

چقدر حرفه اي زد.توماس

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:17 گفت:

موافقم بنيامين

Hossein mo در 7/12/1390 | 18:17 گفت:

آقا بنیامین این حرف رو نزن شما باید از کسایی که دارن اسلام رو این جوری خراب میکنن متنفر باشی نه خدا.خدا لعنتشون کنه

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:17 گفت:

برگشت

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 18:16 گفت:

متنفر بودم دیگه حالم بحم میخوره از این اسلام و عرب و هر چی وحشیه

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:16 گفت:

خدایا شکرت دربست نوکرتم

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 18:16 گفت:

ای خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخداااااااااااااااااااااااااااااااااا

mohammad ali در 7/12/1390 | 18:16 گفت:

goaaaaal rosicky

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 18:15 گفت:

چه بی موقع

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:15 گفت:

همينو بگو.خيباني وقت نکرد حرف بزنه

Benyamin Esmaili در 7/12/1390 | 18:15 گفت:

از اسلام متنفرم

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:15 گفت:

عالي عالي عالي.

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 18:15 گفت:

چه وقت قط شدن بود

mohammad-sadegh در 7/12/1390 | 18:14 گفت:

گللللللللللللللللللللللل
ای جونممممممممممم

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 18:14 گفت:

گلللللللللللللللللللللللل

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:14 گفت:

جونم روسیچکی

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:14 گفت:

گگگلللللللللللل گلللللللللللللل روسيچکي

رضا کاظمی در 7/12/1390 | 18:13 گفت:

گل سوم

Hossein mo در 7/12/1390 | 18:13 گفت:

گلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:13 گفت:

چي شد گل زديم.چرا قطع شد

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:09 گفت:

واي داشتيم ميزديم

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:08 گفت:

فريدل جاي باباي ژسنيه

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:08 گفت:

فريدل جاي باباي ژسنيه

Saeed Milani در 7/12/1390 | 18:07 گفت:

دوست عزیز به خدا به آمار بازدید بالا نه پولی میدن نه جایزه ای ، داری حق بقیه بچه ها رو ضایع می کنی با این روندی که در پیش گرفتی ، لطف کن پست قبلیت رو هم پاک کن.

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:06 گفت:

هيچکدوم از گلا تقصير ژسني نبود

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:06 گفت:

ژروينيو هم داريم.يادم نبود.

سعيد غلامي در 7/12/1390 | 18:03 گفت:

موضل تيم والكات وگيبس بايد جروين بياد

sepehr najafian در 7/12/1390 | 18:03 گفت:

بد نبود که.اگه يه جا رابين بهش پاس ميداد.احتمال گل زياد بود

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 17:59 گفت:

والکات واقعا داره بد بازی میکنه