امروز برای منچستری ها...فردا روشن برای آرسنال!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,145 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

امروز برای منچستری ها...فردا روشن برای آرسنال!!!

نمیتونم ببینم که فردای روشنی برای چلسی یا حتی تاتنهام وجود دارد!!

البته خوب تاتنهام تا حدی شانس دارد اما تیمی مثل چلسی که سالی 80 میلیون پاند خرج میکند ولی بازهم زیر تیمی تو جدول قرار دارد که سالی 25 تا 30 میلیون خرج میکند!!!

بنابر این امروز برای منچستری ها است که نتیجه بگیرن!منچستر یونایتد نون بازو 2 بازیکنش را میخورد که مجموعا این دو 75 سال سن دارند!!


بله پل اسکولز و رایان گیگز!!


در بازی با نوریچ سیتی این دو بودند که سبب برد نوریچ شدند!!

 بله خوده فرگوسن هم لب به این سخن گفت:
که امروز حق نوریچ بود که 1 امتیاز میگرفت!!!

 و اونطرف آل نحیان مالک تیلیاردر سیتی فعلا با دلار های نفتی پرچم تیمشان را بالا نگه داشتند!!حقیقتا ما تیمی هستیم که با به کار گرفت گیبس و وویک چزنی و یک نیمکت جوان 5 گل به تاتنهام هاتسپر میزنیم!!!

فقط این برد نیست!!!!

 فردایی روشن در پیش روی آرسنال است!!هنگامی که تونی پولیش مربی استوک سیتی میاد تو کنفرانس بعد از بازی با سیتی میگه: تیم حریف بازیکن 35 میلیون پاندی اش راروی نیمکت گذاشته بود این درحالی است که 5 مهاجم ما مجموعا 30 میلیون پاند  قیمت ندارند!!!!!!!!!

بله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فردا برای آرسنال است!!!

****************************************

توضیح:
نیمکت سیتی به ما ربطی نداره اما خب من تمام حرفم اینه که ما سرمایه های باشگاه رو داریم نگه میداریم زمانی که تو اوج شکست مالی تیم ها هست ما در اوج قرار میگیریم!!!
امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 10/12/1390 | 12:57 گفت:

نترس همه ی اونایی که قراره فردا کمک باشن میرن و دوباره عده ای دیگه و ..........................این داستان ادمه دارد

محتشم تمیزی در 10/12/1390 | 11:12 گفت:

فردا هم میبینم آقا رضا................ اینطور که اینا پیش میرن فرداشونم معلومه

ali jamshidi در 10/12/1390 | 07:29 گفت:

هر روز به جای خودش ارزش داره.
با حمید اساساً موافقم

♥Arsenal♥ در 10/12/1390 | 06:40 گفت:

امروز رو نباید به خاطر فردا از دست داد!!

البته باید صبر کرد.....تا ببینیم چه خواهد شد در آینده

ممنون از پستت

محمد حسینی در 10/12/1390 | 01:31 گفت:

bazam like hamid

میلاد کشوری در 10/12/1390 | 01:13 گفت:

نه متاسفانه منظورتو متوجه نشدم.
این "زمانی که تو اوج شکست مالی تیم هاست" منظورت دقیقا کیه؟

علی ارشدی در 10/12/1390 | 00:46 گفت:

منم با نظر بچه ها کم و بیش موافقم مخصوصا حمید که این کامنت آخریش خیلی خوب بود درباره خود پستت هم گرچه بعضی جاهاش رو از بیخ قبول ندارم اما با کلیت حرفت موافقم

حمید فرازی در 10/12/1390 | 00:16 گفت:

در مورد منچستر که با محسن موافقم و انصافا هیمشه تیم خوبی داشتن.

ولی در مورد استدلال برای آینده به چند دللی اکتفا میکنم:

1-بدهی های باشگاه کم تر میشه
2-تمدید قرارداد بیشتر اسپانسرا و به دنبالش تزریق مبلغ کلان به تیم
3-پشتوانه آکادمی خوب و وابستگی کم تر نسبت به سایر تیم ها به بازار
4-با کاهش بدهی ها احتمال تمدید قرارداد و نفروختن ستاره ها بیشتر میشه
5-باشگاه در این چند سال پرفشار با وجود سنگین ترین وام گرفته شده نسبت به سایر تیم ها تراز مالی فوق العاده ای داشته که این یعنی در آینده مشکلی بابت بدهی ها نخواهیم داشت و به سرنوشت تیمی مثل پورتسموث دچار نخواهیم شد.
6-حضور مکرر در لیگ قهرمانان که از نظر درآمد زایی ارزش بسیاری داره.
7-با اتمام قرارداد فلای امیرتس میشه اسپانسر بهتری پیدا کرد.
8-با وجود اینکه امید چندانی به اجرای قانون فر پلی مالی ندارم ولی وقتی این قانون در لیگ معتبری مثل بوندسلیگا اجرا مشه خودش جای امیدواری داره و این یعنی جلو افتادن آرسنال از سایر تیم های وابسته به بازار
و ...

sepehr najafian در 10/12/1390 | 00:13 گفت:

تو 20 سال اخير
آرسنال:3 قهرماني
چلسي:3 قهرماني
بلکبرن:1 قهرماني
منچستر:13 قهرماني
خدايي به ابن ميگن ثبات

saeed در 10/12/1390 | 00:08 گفت:

حرفات درسته ولی منچستر تیمی نیست که رو دو تا بازیکن بچرخه منچستر یه تیمه فو قالعاده هستش . کمتر تیمی تو دنیا مثل منچستر با ثبات هست

محسن آزاده در 9/12/1390 | 23:55 گفت:

منچستر یونایتد نون بازو 2 بازیکنش را میخورد که مجموعا این دو 75 سال سن دارند!!

بله پل اسکولز و رایان گیگز!!
==============================
به نظر من این قسمت هم اصلا خوب نیومدی !
با این که من ( مثل خیلی از دوستان دیگه ) از این یونایتدا متنفرم ، ولی نقش این 2 بازیکن رو در موفقیت های تیمشون خیلی کم رنگ ( البته نه بی رنگ !) می بینم !
اگر هم قرار باشه بگیم یونایتد نون بازوی کی رو می خوره ؟ باید گفت اون داوران البته با چاشنیه شانس!!!

حبیب در 9/12/1390 | 23:54 گفت:

من که این آخرشو نفهمیدم... من سیتی کلی بازیکن خوب روی نیمکت داره...اونوقت آینده ما روشنه؟؟
آینده ما کجاش روشنه وقتی پول خرج نمیکنیم؟

شایان در 9/12/1390 | 23:54 گفت:

آرسنال میتونه با 3 تا خرید تیم خوبی ببنده!!
یک مدافع مرکزی یک هافبک دفاعی محکم یک زوج برای ونپرسی!!!

در کل با حفظ اسکلت اصلی میتونیم تیم خوبی ببندیم

حمید فرازی در 9/12/1390 | 23:54 گفت:

البته در مورد تیمای دیگه نیمشه قضاوت کرد چون خیلی از اونا هم سیستم سالمی دارن و تیمی مثل منچستر قطعا فردا هم آینده روشنی داره ولی درمورد آرسنال مطمئنم آینده روشنی داره و بارها دلایل خودمو گفتم و قطعا جز تیمایی که درامد زایی خارجی مثل پول نفت دارن نمیتونن اینقدر خرج کنن ولی میبینیم تیمی مثل منچستر با این وجود باز هم ثباتشو حفظ میکنه پس ما هم میتونیم

محسن آزاده در 9/12/1390 | 23:51 گفت:

این که آرسنال میتونه در آینده تیم بهتری بشه و همه امید به بازگشتن تیم به دوران اوجش داریم جای خود . . . فقط من متوجه نشدم با چه استدلالی به این نتیجه رسیدی که فردایی روشن در چیش روی آرسنال هست ؟!؟!؟!!؟

sepehr najafian در 9/12/1390 | 23:47 گفت:

سيتي واقعا تيم مسخره ايه.ادين ژگو سمير نصري ذخيره ان

عليرضا عمراني در 9/12/1390 | 23:45 گفت:

اگه همين تابستون فقط چندتا خريد انجام بديم و بازيكنا هم تمديد كنن تيم خيلي خوب ميشه

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 23:44 گفت:

اینکه مهاجم 30 میلیونی سیتی رو نیمکته و تیمشون هم همیشه اوله فردای روشن آرسناله؟

مرتضی در 9/12/1390 | 23:39 گفت:

ما از این فردا های روشن زیاد داشتیم 7 ساله داریم میگیم فردای روشن فردای روشن .