امروز برای منچستری ها...فردا روشن برای آرسنال!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 347,822 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

امروز برای منچستری ها...فردا روشن برای آرسنال!!!

نمیتونم ببینم که فردای روشنی برای چلسی یا حتی تاتنهام وجود دارد!!

البته خوب تاتنهام تا حدی شانس دارد اما تیمی مثل چلسی که سالی 80 میلیون پاند خرج میکند ولی بازهم زیر تیمی تو جدول قرار دارد که سالی 25 تا 30 میلیون خرج میکند!!!

بنابر این امروز برای منچستری ها است که نتیجه بگیرن!منچستر یونایتد نون بازو 2 بازیکنش را میخورد که مجموعا این دو 75 سال سن دارند!!


بله پل اسکولز و رایان گیگز!!


در بازی با نوریچ سیتی این دو بودند که سبب برد نوریچ شدند!!

 بله خوده فرگوسن هم لب به این سخن گفت:
که امروز حق نوریچ بود که 1 امتیاز میگرفت!!!

 و اونطرف آل نحیان مالک تیلیاردر سیتی فعلا با دلار های نفتی پرچم تیمشان را بالا نگه داشتند!!حقیقتا ما تیمی هستیم که با به کار گرفت گیبس و وویک چزنی و یک نیمکت جوان 5 گل به تاتنهام هاتسپر میزنیم!!!

فقط این برد نیست!!!!

 فردایی روشن در پیش روی آرسنال است!!هنگامی که تونی پولیش مربی استوک سیتی میاد تو کنفرانس بعد از بازی با سیتی میگه: تیم حریف بازیکن 35 میلیون پاندی اش راروی نیمکت گذاشته بود این درحالی است که 5 مهاجم ما مجموعا 30 میلیون پاند  قیمت ندارند!!!!!!!!!

بله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فردا برای آرسنال است!!!

****************************************

توضیح:
نیمکت سیتی به ما ربطی نداره اما خب من تمام حرفم اینه که ما سرمایه های باشگاه رو داریم نگه میداریم زمانی که تو اوج شکست مالی تیم ها هست ما در اوج قرار میگیریم!!!
امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 10/12/1390 | 12:57 گفت:

نترس همه ی اونایی که قراره فردا کمک باشن میرن و دوباره عده ای دیگه و ..........................این داستان ادمه دارد

محتشم تمیزی در 10/12/1390 | 11:12 گفت:

فردا هم میبینم آقا رضا................ اینطور که اینا پیش میرن فرداشونم معلومه

ali jamshidi در 10/12/1390 | 07:29 گفت:

هر روز به جای خودش ارزش داره.
با حمید اساساً موافقم

♥Arsenal♥ در 10/12/1390 | 06:40 گفت:

امروز رو نباید به خاطر فردا از دست داد!!

البته باید صبر کرد.....تا ببینیم چه خواهد شد در آینده

ممنون از پستت

محمد حسینی در 10/12/1390 | 01:31 گفت:

bazam like hamid

میلاد کشوری در 10/12/1390 | 01:13 گفت:

نه متاسفانه منظورتو متوجه نشدم.
این "زمانی که تو اوج شکست مالی تیم هاست" منظورت دقیقا کیه؟

علی ارشدی در 10/12/1390 | 00:46 گفت:

منم با نظر بچه ها کم و بیش موافقم مخصوصا حمید که این کامنت آخریش خیلی خوب بود درباره خود پستت هم گرچه بعضی جاهاش رو از بیخ قبول ندارم اما با کلیت حرفت موافقم

حمید فرازی در 10/12/1390 | 00:16 گفت:

در مورد منچستر که با محسن موافقم و انصافا هیمشه تیم خوبی داشتن.

ولی در مورد استدلال برای آینده به چند دللی اکتفا میکنم:

1-بدهی های باشگاه کم تر میشه
2-تمدید قرارداد بیشتر اسپانسرا و به دنبالش تزریق مبلغ کلان به تیم
3-پشتوانه آکادمی خوب و وابستگی کم تر نسبت به سایر تیم ها به بازار
4-با کاهش بدهی ها احتمال تمدید قرارداد و نفروختن ستاره ها بیشتر میشه
5-باشگاه در این چند سال پرفشار با وجود سنگین ترین وام گرفته شده نسبت به سایر تیم ها تراز مالی فوق العاده ای داشته که این یعنی در آینده مشکلی بابت بدهی ها نخواهیم داشت و به سرنوشت تیمی مثل پورتسموث دچار نخواهیم شد.
6-حضور مکرر در لیگ قهرمانان که از نظر درآمد زایی ارزش بسیاری داره.
7-با اتمام قرارداد فلای امیرتس میشه اسپانسر بهتری پیدا کرد.
8-با وجود اینکه امید چندانی به اجرای قانون فر پلی مالی ندارم ولی وقتی این قانون در لیگ معتبری مثل بوندسلیگا اجرا مشه خودش جای امیدواری داره و این یعنی جلو افتادن آرسنال از سایر تیم های وابسته به بازار
و ...

sepehr najafian در 10/12/1390 | 00:13 گفت:

تو 20 سال اخير
آرسنال:3 قهرماني
چلسي:3 قهرماني
بلکبرن:1 قهرماني
منچستر:13 قهرماني
خدايي به ابن ميگن ثبات

saeed در 10/12/1390 | 00:08 گفت:

حرفات درسته ولی منچستر تیمی نیست که رو دو تا بازیکن بچرخه منچستر یه تیمه فو قالعاده هستش . کمتر تیمی تو دنیا مثل منچستر با ثبات هست

محسن آزاده در 9/12/1390 | 23:55 گفت:

منچستر یونایتد نون بازو 2 بازیکنش را میخورد که مجموعا این دو 75 سال سن دارند!!

بله پل اسکولز و رایان گیگز!!
==============================
به نظر من این قسمت هم اصلا خوب نیومدی !
با این که من ( مثل خیلی از دوستان دیگه ) از این یونایتدا متنفرم ، ولی نقش این 2 بازیکن رو در موفقیت های تیمشون خیلی کم رنگ ( البته نه بی رنگ !) می بینم !
اگر هم قرار باشه بگیم یونایتد نون بازوی کی رو می خوره ؟ باید گفت اون داوران البته با چاشنیه شانس!!!

حبیب در 9/12/1390 | 23:54 گفت:

من که این آخرشو نفهمیدم... من سیتی کلی بازیکن خوب روی نیمکت داره...اونوقت آینده ما روشنه؟؟
آینده ما کجاش روشنه وقتی پول خرج نمیکنیم؟

شایان در 9/12/1390 | 23:54 گفت:

آرسنال میتونه با 3 تا خرید تیم خوبی ببنده!!
یک مدافع مرکزی یک هافبک دفاعی محکم یک زوج برای ونپرسی!!!

در کل با حفظ اسکلت اصلی میتونیم تیم خوبی ببندیم

حمید فرازی در 9/12/1390 | 23:54 گفت:

البته در مورد تیمای دیگه نیمشه قضاوت کرد چون خیلی از اونا هم سیستم سالمی دارن و تیمی مثل منچستر قطعا فردا هم آینده روشنی داره ولی درمورد آرسنال مطمئنم آینده روشنی داره و بارها دلایل خودمو گفتم و قطعا جز تیمایی که درامد زایی خارجی مثل پول نفت دارن نمیتونن اینقدر خرج کنن ولی میبینیم تیمی مثل منچستر با این وجود باز هم ثباتشو حفظ میکنه پس ما هم میتونیم

محسن آزاده در 9/12/1390 | 23:51 گفت:

این که آرسنال میتونه در آینده تیم بهتری بشه و همه امید به بازگشتن تیم به دوران اوجش داریم جای خود . . . فقط من متوجه نشدم با چه استدلالی به این نتیجه رسیدی که فردایی روشن در چیش روی آرسنال هست ؟!؟!؟!!؟

sepehr najafian در 9/12/1390 | 23:47 گفت:

سيتي واقعا تيم مسخره ايه.ادين ژگو سمير نصري ذخيره ان

عليرضا عمراني در 9/12/1390 | 23:45 گفت:

اگه همين تابستون فقط چندتا خريد انجام بديم و بازيكنا هم تمديد كنن تيم خيلي خوب ميشه

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 23:44 گفت:

اینکه مهاجم 30 میلیونی سیتی رو نیمکته و تیمشون هم همیشه اوله فردای روشن آرسناله؟

مرتضی در 9/12/1390 | 23:39 گفت:

ما از این فردا های روشن زیاد داشتیم 7 ساله داریم میگیم فردای روشن فردای روشن .