پودولسکی با آرسنال به توافق رسید!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 348,239 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

پودولسکی با آرسنال به توافق رسید!!

نشریه بیلد نوشت: لوکاس پودولسکی با آرسنال به توافق رسید و در پایان فصل به آرسنال خواهد پیوست!!این مهاجم آلمانی تنها یک فصل دیگر با کلن قرارداد دارد و کلن ای ها دوست ندارند بازیکنشان را به طور بازیکن آزاد از دست بدهند!!
هرچند از نظر من کمین ونگر روی همین نکته است که بتواند وی را به طور بازیکن آزاد به آرسنال بیاورد اما از طرفی خوده ونگر علاقه زیادی به این بازیکن دارد تا جایگزینی برای آرشاوین کم کار بدهد!!!

تیم شالکه آلمان هم بسیار علاقه مند به جذب وی است!! و پیشنهاد 6 میلیون یورو ای به باشگاه صادر کرده است!! اما گویا پیشنهاد آرسنال مناسب تر است!!

از نظر من وی میتواند جایگزین خوبی برای آرشاوین باشد و ونگر هم در همین فکر است!!!!

امیدوارم فصل آینده این ستاره را در ترکیب آرسنال ببینیم!! و قدرت شوت زنی آن مهم است!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

milad foadiyan در 10/12/1390 | 19:48 گفت:

Be salamat:-)man ke midunam to dobare barmigardi

kimia ketabchi در 10/12/1390 | 19:32 گفت:

omadam bazi chizaro az blogam pak konam ke az ounjaii ke man tarafdare teamaye almaniyam akhbare movasagheshouno daram va delam naymad ke in khabaro dar in post ke marbout be haman nazaram
in ham az akharin comente man

milad foadiyan در 10/12/1390 | 19:27 گفت:

Shayan(sina khorram)to ke khodahafezie dramatici kardi chera bargashti!!!?

kimia ketabchi در 10/12/1390 | 19:01 گفت:

سولباکن مربی کلن اعلام داشت جدایی پودولسکی در حال شکل گرفتن است ومن نمیتوانم ان را انکار کنم.

نقل از شبکه rtl المان سرمربی کلن اضافه نمود ان طور که به نظر میاید پولدی فقط تا اخر فصل با ما خواهدبود وسپس ما را در تابستان ترک خواهد کرد او با ارسنالیها تقریبا به توافق رسیده است ما نهایت تلاش خود را کردیم تا او را راضی کنیم تا در کلن بماند ولی ظاهرا او این را نپذیرفته است.

به هرحال این تصمیمی است که او گرفته وما نیز به ان احترام می گذاریم.من میدانم او بازیکن حرفهای است واین موضوع تمرکز او را برای بازیهای باقی مانده تا اخر فصل را بهم نمی زند.

به گزارش این شبکه پرمرته ساکر دوست صمیمی پودولسکی وبازیکن ارسنال بیشترین سهم را در این ماجرا داشته است وحتی گفته می شود ونگر برای جذب پودولسکی ار مرته ساکر هم کمک خواسته بود.

پويان در 10/12/1390 | 17:20 گفت:

ايشالا كه شايعه نباشه.اميدوارم تيم سال بعد مقتدر باشه و با ثبات

HAMED toopchi در 10/12/1390 | 15:13 گفت:

به توافق رسید!!
--------------------------------
امیدوارم فصل آینده این ستاره را در ترکیب آرسنال ببینیم!!
-------------------------------------------------------------------
اين دوتا حرف خودت رو جمع بزن ببين، نتيجه رو بگو ما هم بفهميم كه به توافق رسيد، يا نرسيد، يا ميخواد برسه و يا نميخواد كه ميخواد برسه!!!

محسن شعبانی در 10/12/1390 | 15:01 گفت:

ایول

علی ارشدی در 10/12/1390 | 14:45 گفت:

چند تا نکته هست: منم حرف سعید رو تایید می کنم سعید یادشه خودش یه زمانی خیلی خبر تکراری میذاشت مگه نه سعید؟ :-)

نکته بعدی اینه که سپهر قبل از سایت این خبرو گذاشته ولی تو مثل اینکه بعد از سایت گذاشتی
نتیجه اینکه پاکش کنی بهتره

Saeed Milani در 10/12/1390 | 14:40 گفت:

میل خودت آقا رضا ، به هر حال این فضا در اختیار شما قرار گرفته که ازش به بهترین نحو استفاده کنید ، من فقط پیشنهاد دادم و خواهش کردم ، چون برای وجهه سایت مناسب نیست. نهایتا تصمیم گیرنده خود شما هستی. موفق باشی.

شایان در 10/12/1390 | 14:39 گفت:

من هم اصلا از حرف کسی ناراحت نمیشم نمونش حرف آقا شروین که اصلا بهش فوهش یا بد دهنی ای ندادم ونکردم!!

فقط نکته عذاب دهنده اینه که همه میان میگن پاک کن!!!
تیتر هارو خوب بزنیم این مشکل ها پیش نمیاد

شایان در 10/12/1390 | 14:35 گفت:

من خیلی کم پیش میاد پست های دیگران رو بخونم آقا سعید هم نوشته پودولسکی!!! اگه مینوشت که پودولسکی با آرسنال به توافق رسید یا.... من این پست رو نمیدادم!!!!

حمید فرازی در 10/12/1390 | 14:30 گفت:

رضا سعید حرف بدی نزده که بخوای ناراحت نشی.اگه چند تا پست پایین ترو نگاه کنی سپهر این خبرو گذاشته و یادم نمیاد سعید تو این چندت پست اخیرت نظری داده باشه و گفت پاکش کن که حرفشم درسته.اینو به همه تذکر میده

شایان در 10/12/1390 | 14:22 گفت:

آقای میلانی شما به دنبال چی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟

کی من گفتم که دنبال آمار بازدید هستم؟؟؟؟

اصلا این پست رو کی داده بود؟؟؟؟

خبر سایت رو ندیده بودم اینو گذاشتم!!!!

تقریبا تو همه پست هام میبینم شما میای این حرفو میزنی!!!!

شایان در 10/12/1390 | 14:21 گفت:

آقای میلانی شما به دنبال چی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟

کی من گفتم که دنبال آمار بازدید هستم؟؟؟؟

اصلا این پست رو کی داده بود؟؟؟؟

خبر سایت رو ندیده بودم اینو گذاشتم!!!!

تقریبا تو همه پست هام میبینم شما میای این حرفو میزنی!!!!

Saeed Milani در 10/12/1390 | 13:53 گفت:

تذکر برای هزارمین بار اخبار تکراری نذارید ، لطفا پست رو خودت پاک کن . اصلا شما نهایت آمار بازدید ، این راضیت می کنه؟!

حمید فرازی در 10/12/1390 | 13:45 گفت:

البته تا قرارداد نبسته نمیشه گفت و قطعا ابا این مصدومیت اگه در یورو خوب کار نکنه آرسنال از خریدش منصرف میشه.
ولی اگه با همون روند قبلی باشه از این جهت به دردمون میخوره که هم یه بازیکن چند پسته هست و هم قدرت شوت زنی خیلی خوبی داره(چیزی که در تیم ما خیلی کم دیده میشه)

Vishka در 10/12/1390 | 13:43 گفت:

راستی مصدومم که هست. واقعیت داره؟ولی خب بازم از خیلی های دیگه که الان تو تیمن سرتره و یه اسم بزرگ و باتجربه برای تیم ما.

Vishka در 10/12/1390 | 13:34 گفت:

آره راست میگی من در کل موافقم که بیاد آمارخوبی داره و خب انگیزه تیمم بالا میبره.ولی ببخشید نگرفتم چرا میگی به آرسنال سبک بازیش میخوره؟تو با بازیکن بومی موافق نیستی؟؟_اگه سوالم بچه گانس ببخش چون من فقط بازی های لیگ انگلسیو میبینم و فقط بازی هاشو تو تیم ملی دیدم.مرسی از رهنماییت رضا

شایان در 10/12/1390 | 13:28 گفت:

نکته مهم درباره پودولسکی اوج پختگی و تجربه ای که داره هست و آمار گلزنی ای که در این فصل داشته!!
و از همه مهم تر که آرسنال با کمتر از 10 میلیون یورو این ستاره رو مال خود میکنه!!!

شایان در 10/12/1390 | 13:26 گفت:

ویشکا جان اتفاقا کاملا مخالفم با حرفت چون سبک بازی پودولسکی فقط به در آرسنال و مخصوصا لیگ برتر است و تنها بعد از 3...4 بازی تو بازی های پیش فصل تو ترکیب جا خواهد افتاد

Vishka در 10/12/1390 | 13:24 گفت:

خوبه خوشحال شدم اما فکر نکنم به شرایط لیگ انگلیس و آرسنال راحت عادت کنه تا بیاد جا بیوفته تو تیم خیلی زمان میبره من بیشتر با بازیکن بومی موافقم.