نقد و بررسی تک تک بازی های هفته بیست و هفتم لیگ

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 347,806 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

نقد و بررسی تک تک بازی های هفته بیست و هفتم لیگ

10 بازی در 2 دور برگزار میشود که نتایج آن بسیار مهم و تاثیر گذار است!!
شنبه:

ساعت16:15

لیورپول-آرسنال


(نبرد کلاسیک آنفیلد) همه چیز آماده است تا یک نبرد کلاسیک را ببینیم!! انگیزه دو تیم مخصوصا آرسنال و انگیزه لیورپول برای دابل کردن مقابل آرسنال!!
کنی دالگلیش سرمربی لیورپول صبح امروز گفت: ریسک بازی دادن به جرارد مقابل آرسنال را نمیپذیریم!!! او ادامه داد که جرارد 3 روز قبل از بازی با هلند یک جدال120 دقیقه ای به کاردیف داشته و در بازی با هلند هم کمی آسیب دیده است!!
از طرفی آرسنال هم با کمبود یاران اصلی اش مواجه است!!
این بازی میتواند تاثیر زیادی در رتبه آرسنال داشته باشد!! اگر آرسنال بتواند در این بازی پیروز  شود و در مقابل تاتنهام مقابل یونایتد نتیجه کامل را نگیرد آرسنال به 4 امتیازی تاتنهام خواهد رسید و ممکن است  در هفته های پایانی سهمیه صعود مستقیم به جام باشگاه ها را برای خود کنیم!!


ساعت18:30

بلکبرن-آستون ویلا

(نبرد فانوس یک فانوس به دست با یک تیمی که لب پرتگاه قرار دارد!!)
هر 2 تیم با هدفی خاص به مصاف هم میروند!!
بلکبرن به دنبال برد است تا خود را از جمع 3 تیم ته جدول جدا کند و استون ویلا هم با این هدف که فاصله اش از 5 تیم ته جدول را حفظ کند به میدان میروند!!
بلکبرن در صورت پیروزی و نتیجه نگرفت ولوز و کویینز پارک میتواند 2 پله صعود کند و استون ویلا هم به امید نتیجه نگرفتن وسبروم و سوانسی به میدان میرود تا در صورت پیروزی 2 پله صعود در جدول داشته باشد.


منچستر سیتی-بولتون

(نبرد با انگیزه های متفاوت!!) یکی صعود و جدا شدن از سه تیم ته جدول ویکی پیروزی و حفظ اختلاف با تیم دوم جدول!!
بله شاگردان اوون کوویل به دنبال آن هستند تا حداقل با کسب 1 امتیاز به هفته های پیش رو امیدوار باشند!! و در مقابل شاگردان منچینی به دنبال آن هستند که با پیروزی در این بازی اختلاف2 امتیازی با یونایتد را حفظ کنند!!
4 تیم ته جدول بسیار امید وارند که بولتون در این بازی با گل های زیادی شکست بخورد تا تفاضل این تیم از -25 بالاتر رود!!الان در جدول بدترین تفاضل را به ترتیب ویگان با-27 و بولتون با-25 و بلکبرن با -22 دارند!!!کویینز پارک رنجرز-اورتون

(تیر آخر برای جدایی) بله آخرین فرصت برای شاگردان مارک هیوز که خود را از جمع ته جدولی ها جدا کند!! اکنون تیم کویینز پارک رنجرز با 21 امتیاز و تفاضل-18 در رده 17 قرار دارند و درصورت شکست شاید خود را در جمع 3 تیم پایین جدول ببینند!!!این تیم هزینه های زیادی کرده و با خریدن سیسه و زامورا در فکر حفظ تیمشان هستندد اما واقعا شرایط سختی دارند و بازی های پیش روی آن ها بسیار دشوار خواهد بود!!
در مقابل اورتون هم چشم به رتبه نوریچ در رده هشتم دوخته است و با پیروزی در این بازی میتواند خود را به جمع  هشت تیم اول برساند!!


استوک سیتی-نوریچ سیتی

(نبرد شاگردان پولیش و لمبرت)
واقعا اگه توی یک بلندگو اسم 20 تیم لیگ برتر را بخوانند و نوبت به نوریچ سیتی برسد بلند میشم و برایشان دست میزنم!!
واقعا تیمی که با کمترین سرمایه در رده هشتم لیگ برتر جا خوش کرده و همه این موفقیت را مدیون پل لمبرت مربی اسکاتلندی خود است!!
تیمی که الان فقط 4 پله تا جام باشگاه های اروپا فاصله دارد!! و این موفقیت اتفاقی نبود و آنها نتایج درخشان کم نداشتند در این فصل و لایق بیشتر از اینها هستند!! اما امروز بازی سختی خواهند داشت اما امیدوارند با پیروزی در این بازی و شکست لیورپول خود را در 1 امتیازی لیورپول ببینند!!
در مقابل استوک با برد در این بازی خود را میتواند در رده هشتم و جای نوریچ ببیند!!
اگه یک روز ونگر از آرسنال بره و بخواد بازنشسته بشه دوست دارم پل لمبرت اسکاتلندی سکان هدایت آرسنال را برعهده بگیرد چون واقعا تفکرات مثبتی دارد!!واقعا از شیوه کاری لمبرت لذت میبرم و امیدوارم ما لیورپول را ببریم و آنها استوک را تا در هفته های آتی نوریچ در رده های 6 یا هفت ببینیم!!!


وسبروم-چلسی

(نبرد شاگردان روباه پیر و شاگردان آندره ویاس بوآس جوان)
این روزها وسبروم نتایج خوبی گرفته است ودر دو دیددار قبل حدودا 10 گل زده و 6 امتیاز گرفته است!!
بله شاگردان روی هاجسون(روباه پیر) میتوانند در این بازی کار  آندره ویاس بوآس را یکسره کند!!
در مقابل چلسی امیدوار است آرسنال مقابل لیورپول نتیجه لازم را نگیرد تا رده چهارم را از آرسنال بگیرند  و وسبروم هم نیم نگاهی به رده یازدهم دارد!!


ویگان-سوانسی
(آیا سوانسی هم به جمع فانوس به دست ها اضافه میشود؟)
هم اکنون سوانسی 30 امتیازه است و در صورتی که مقابل ویگان تن به شکست دهد و سایر تیم های پاین جدول پیروز شوند یا حتی مساوی بگیرن سوانسی خطر سقوط به چمپیونشیپ را حس خواهد کرد!! اما سوانسی با پیروزی در این بازی 50% راه ماندن در لیگ را پیموده.!!
در مقابل شاگردان روبرتو مارتینز با پیروزی در این بازی میتواند تیمش را از باتلاق سقوط به بالا بکشد!
یکشنبه:


ساعت15:30

نیوکاسل-ساندرلند

(دربی کلاغ ها و گربه های سیاه) بله روز یکشنبه بعد از ناهار شاهد یک دربی در انگلیس هستیم که بازی بسیار بسیار حساسی است که بیشتر جنبه احساسی دارد تا نتیجه گرایی ای!!
نیوکاسل با برد در این بازی میتواند خود را با آرسنال و چلسی هم امتیاز کند!! البته درر صورت شکست آرسنال و چلسی!
در مقابل شاگردان مارتین اونیل با پیروزی میتوانند در صورتی شکست نوریچ خودشان را در رده هشتم ببینند!!

ساعت17:35

فولام-ولورهمتون

(آیا تری کانر بازهم میتواند؟؟) بله ولورهمتون هفته قبل 2-0 از نیوکاسل عقب بود که در پایان بازی را 2-2 کرد و هدایت کنند ولوز کسی نبود جز تری کانر مربی موقت آنها! که البته هواداران ولوز دوست دارند که وی برکنار وشخص بزرگی هدایت تیمشان را برعهده بگیرد!! ولوز با پیروزی در این بازی میتواند 25 امتیازی شود و خود را به 4 امتیازی استون ویلا برساند!!  فولام هم در کمین رتبه نوریچ است در رده هشتم!! و با پیروزی میتواند خود را به آنجا برساند!!

ساعت19:40

تاتتنهام هاتسپر-منچستر یونایتد
(نبرد یونایتد با مرغ سوخاری!!) بله خوردن 5 گل از آرسنال نتیجه بسیار بسیار درد آوری برای آنهاست!! برای تیمی که ادعای بهترین تیم لندن را داشت این که بیاد از یک تیم لندنی 5 گل بخورد بسیار برایشان درد آور خواهد بود!!
هرچند ما 5گل به چلسی هم زده بودیم!!
یونایتد در این فکر است که اختلاف خود با سیتی را حفظ کند و در مقابل تاتنهام هم در آن فکر است که رده سومش در خطر نیفتد!!


در پایان از یکی از کاربران با نام کاربریMORTEZA عذرخواهی میکنم ایشون هم مشابه مطلب من را نوشته بودند اما من سعی ام بر آن بود که کامل ترش را بنویسم و از 2 روز قبل در فکر نوشتن آن بودم...پس بازهم از شما عذر میخوام!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 13/12/1390 | 16:01 گفت:

اوه یس 40000 هزاز تایی شدم

شایان در 12/12/1390 | 22:11 گفت:

آقا ایمان کدوم آمارو؟؟

ايمان عليمي در 12/12/1390 | 19:42 گفت:

رضا اين آمار رو از كجا ميشه بدست آورد ؟

دانیال در 12/12/1390 | 16:53 گفت:

خوبه تعداد مصدومای اونا هم اندازه ی مال ما شه.بلاخره باید عدالتی هم باشه.

حمید فرازی در 12/12/1390 | 14:06 گفت:

مرسی.
ظاهرا ا زلیورپول غیبت جرارد و دنیل اگر قطعی شده و گلن جانسون هم در تمرینات مصدوم شده و احتمالا نمیرسه.

sepehr najafian در 12/12/1390 | 13:24 گفت:

در مورد نوريچ سيتي موافقم.واقعا شاهکار کرده

علی ارشدی در 12/12/1390 | 13:14 گفت:

رضا از من جلو زدیا :))

arash در 12/12/1390 | 12:58 گفت:

مرسی ممنون
40000 نفر خودم میشم و جایزه میگیرم :)

شایان در 12/12/1390 | 12:49 گفت:

به چهلمین هزار نفری که از مطالب من دیدن کنه یک عدد اپل4 تقدیم میگردد!!!!!!!!!!!!
با مدرک باشه!! از صفحه عکس بگیره که عدد 40000 هزاز بازدید رو نشون میده!!!

شایان در 12/12/1390 | 12:47 گفت:

شاید اینو بگم کسی ناراحت بشه!! اما در آستانه40000 هزار تاییی شدن قرار دارم!!

علیرضا در 12/12/1390 | 12:39 گفت:

مرسی............ممنون...............به امید خدا لیورپولو میبریم.............