نقد و بررسی تک تک بازی های هفته بیست و هفتم لیگ

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 354,944 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

نقد و بررسی تک تک بازی های هفته بیست و هفتم لیگ

10 بازی در 2 دور برگزار میشود که نتایج آن بسیار مهم و تاثیر گذار است!!
شنبه:

ساعت16:15

لیورپول-آرسنال


(نبرد کلاسیک آنفیلد) همه چیز آماده است تا یک نبرد کلاسیک را ببینیم!! انگیزه دو تیم مخصوصا آرسنال و انگیزه لیورپول برای دابل کردن مقابل آرسنال!!
کنی دالگلیش سرمربی لیورپول صبح امروز گفت: ریسک بازی دادن به جرارد مقابل آرسنال را نمیپذیریم!!! او ادامه داد که جرارد 3 روز قبل از بازی با هلند یک جدال120 دقیقه ای به کاردیف داشته و در بازی با هلند هم کمی آسیب دیده است!!
از طرفی آرسنال هم با کمبود یاران اصلی اش مواجه است!!
این بازی میتواند تاثیر زیادی در رتبه آرسنال داشته باشد!! اگر آرسنال بتواند در این بازی پیروز  شود و در مقابل تاتنهام مقابل یونایتد نتیجه کامل را نگیرد آرسنال به 4 امتیازی تاتنهام خواهد رسید و ممکن است  در هفته های پایانی سهمیه صعود مستقیم به جام باشگاه ها را برای خود کنیم!!


ساعت18:30

بلکبرن-آستون ویلا

(نبرد فانوس یک فانوس به دست با یک تیمی که لب پرتگاه قرار دارد!!)
هر 2 تیم با هدفی خاص به مصاف هم میروند!!
بلکبرن به دنبال برد است تا خود را از جمع 3 تیم ته جدول جدا کند و استون ویلا هم با این هدف که فاصله اش از 5 تیم ته جدول را حفظ کند به میدان میروند!!
بلکبرن در صورت پیروزی و نتیجه نگرفت ولوز و کویینز پارک میتواند 2 پله صعود کند و استون ویلا هم به امید نتیجه نگرفتن وسبروم و سوانسی به میدان میرود تا در صورت پیروزی 2 پله صعود در جدول داشته باشد.


منچستر سیتی-بولتون

(نبرد با انگیزه های متفاوت!!) یکی صعود و جدا شدن از سه تیم ته جدول ویکی پیروزی و حفظ اختلاف با تیم دوم جدول!!
بله شاگردان اوون کوویل به دنبال آن هستند تا حداقل با کسب 1 امتیاز به هفته های پیش رو امیدوار باشند!! و در مقابل شاگردان منچینی به دنبال آن هستند که با پیروزی در این بازی اختلاف2 امتیازی با یونایتد را حفظ کنند!!
4 تیم ته جدول بسیار امید وارند که بولتون در این بازی با گل های زیادی شکست بخورد تا تفاضل این تیم از -25 بالاتر رود!!الان در جدول بدترین تفاضل را به ترتیب ویگان با-27 و بولتون با-25 و بلکبرن با -22 دارند!!!کویینز پارک رنجرز-اورتون

(تیر آخر برای جدایی) بله آخرین فرصت برای شاگردان مارک هیوز که خود را از جمع ته جدولی ها جدا کند!! اکنون تیم کویینز پارک رنجرز با 21 امتیاز و تفاضل-18 در رده 17 قرار دارند و درصورت شکست شاید خود را در جمع 3 تیم پایین جدول ببینند!!!این تیم هزینه های زیادی کرده و با خریدن سیسه و زامورا در فکر حفظ تیمشان هستندد اما واقعا شرایط سختی دارند و بازی های پیش روی آن ها بسیار دشوار خواهد بود!!
در مقابل اورتون هم چشم به رتبه نوریچ در رده هشتم دوخته است و با پیروزی در این بازی میتواند خود را به جمع  هشت تیم اول برساند!!


استوک سیتی-نوریچ سیتی

(نبرد شاگردان پولیش و لمبرت)
واقعا اگه توی یک بلندگو اسم 20 تیم لیگ برتر را بخوانند و نوبت به نوریچ سیتی برسد بلند میشم و برایشان دست میزنم!!
واقعا تیمی که با کمترین سرمایه در رده هشتم لیگ برتر جا خوش کرده و همه این موفقیت را مدیون پل لمبرت مربی اسکاتلندی خود است!!
تیمی که الان فقط 4 پله تا جام باشگاه های اروپا فاصله دارد!! و این موفقیت اتفاقی نبود و آنها نتایج درخشان کم نداشتند در این فصل و لایق بیشتر از اینها هستند!! اما امروز بازی سختی خواهند داشت اما امیدوارند با پیروزی در این بازی و شکست لیورپول خود را در 1 امتیازی لیورپول ببینند!!
در مقابل استوک با برد در این بازی خود را میتواند در رده هشتم و جای نوریچ ببیند!!
اگه یک روز ونگر از آرسنال بره و بخواد بازنشسته بشه دوست دارم پل لمبرت اسکاتلندی سکان هدایت آرسنال را برعهده بگیرد چون واقعا تفکرات مثبتی دارد!!واقعا از شیوه کاری لمبرت لذت میبرم و امیدوارم ما لیورپول را ببریم و آنها استوک را تا در هفته های آتی نوریچ در رده های 6 یا هفت ببینیم!!!


وسبروم-چلسی

(نبرد شاگردان روباه پیر و شاگردان آندره ویاس بوآس جوان)
این روزها وسبروم نتایج خوبی گرفته است ودر دو دیددار قبل حدودا 10 گل زده و 6 امتیاز گرفته است!!
بله شاگردان روی هاجسون(روباه پیر) میتوانند در این بازی کار  آندره ویاس بوآس را یکسره کند!!
در مقابل چلسی امیدوار است آرسنال مقابل لیورپول نتیجه لازم را نگیرد تا رده چهارم را از آرسنال بگیرند  و وسبروم هم نیم نگاهی به رده یازدهم دارد!!


ویگان-سوانسی
(آیا سوانسی هم به جمع فانوس به دست ها اضافه میشود؟)
هم اکنون سوانسی 30 امتیازه است و در صورتی که مقابل ویگان تن به شکست دهد و سایر تیم های پاین جدول پیروز شوند یا حتی مساوی بگیرن سوانسی خطر سقوط به چمپیونشیپ را حس خواهد کرد!! اما سوانسی با پیروزی در این بازی 50% راه ماندن در لیگ را پیموده.!!
در مقابل شاگردان روبرتو مارتینز با پیروزی در این بازی میتواند تیمش را از باتلاق سقوط به بالا بکشد!
یکشنبه:


ساعت15:30

نیوکاسل-ساندرلند

(دربی کلاغ ها و گربه های سیاه) بله روز یکشنبه بعد از ناهار شاهد یک دربی در انگلیس هستیم که بازی بسیار بسیار حساسی است که بیشتر جنبه احساسی دارد تا نتیجه گرایی ای!!
نیوکاسل با برد در این بازی میتواند خود را با آرسنال و چلسی هم امتیاز کند!! البته درر صورت شکست آرسنال و چلسی!
در مقابل شاگردان مارتین اونیل با پیروزی میتوانند در صورتی شکست نوریچ خودشان را در رده هشتم ببینند!!

ساعت17:35

فولام-ولورهمتون

(آیا تری کانر بازهم میتواند؟؟) بله ولورهمتون هفته قبل 2-0 از نیوکاسل عقب بود که در پایان بازی را 2-2 کرد و هدایت کنند ولوز کسی نبود جز تری کانر مربی موقت آنها! که البته هواداران ولوز دوست دارند که وی برکنار وشخص بزرگی هدایت تیمشان را برعهده بگیرد!! ولوز با پیروزی در این بازی میتواند 25 امتیازی شود و خود را به 4 امتیازی استون ویلا برساند!!  فولام هم در کمین رتبه نوریچ است در رده هشتم!! و با پیروزی میتواند خود را به آنجا برساند!!

ساعت19:40

تاتتنهام هاتسپر-منچستر یونایتد
(نبرد یونایتد با مرغ سوخاری!!) بله خوردن 5 گل از آرسنال نتیجه بسیار بسیار درد آوری برای آنهاست!! برای تیمی که ادعای بهترین تیم لندن را داشت این که بیاد از یک تیم لندنی 5 گل بخورد بسیار برایشان درد آور خواهد بود!!
هرچند ما 5گل به چلسی هم زده بودیم!!
یونایتد در این فکر است که اختلاف خود با سیتی را حفظ کند و در مقابل تاتنهام هم در آن فکر است که رده سومش در خطر نیفتد!!


در پایان از یکی از کاربران با نام کاربریMORTEZA عذرخواهی میکنم ایشون هم مشابه مطلب من را نوشته بودند اما من سعی ام بر آن بود که کامل ترش را بنویسم و از 2 روز قبل در فکر نوشتن آن بودم...پس بازهم از شما عذر میخوام!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 13/12/1390 | 16:01 گفت:

اوه یس 40000 هزاز تایی شدم

شایان در 12/12/1390 | 22:11 گفت:

آقا ایمان کدوم آمارو؟؟

ايمان عليمي در 12/12/1390 | 19:42 گفت:

رضا اين آمار رو از كجا ميشه بدست آورد ؟

دانیال در 12/12/1390 | 16:53 گفت:

خوبه تعداد مصدومای اونا هم اندازه ی مال ما شه.بلاخره باید عدالتی هم باشه.

حمید فرازی در 12/12/1390 | 14:06 گفت:

مرسی.
ظاهرا ا زلیورپول غیبت جرارد و دنیل اگر قطعی شده و گلن جانسون هم در تمرینات مصدوم شده و احتمالا نمیرسه.

sepehr najafian در 12/12/1390 | 13:24 گفت:

در مورد نوريچ سيتي موافقم.واقعا شاهکار کرده

علی ارشدی در 12/12/1390 | 13:14 گفت:

رضا از من جلو زدیا :))

arash در 12/12/1390 | 12:58 گفت:

مرسی ممنون
40000 نفر خودم میشم و جایزه میگیرم :)

شایان در 12/12/1390 | 12:49 گفت:

به چهلمین هزار نفری که از مطالب من دیدن کنه یک عدد اپل4 تقدیم میگردد!!!!!!!!!!!!
با مدرک باشه!! از صفحه عکس بگیره که عدد 40000 هزاز بازدید رو نشون میده!!!

شایان در 12/12/1390 | 12:47 گفت:

شاید اینو بگم کسی ناراحت بشه!! اما در آستانه40000 هزار تاییی شدن قرار دارم!!

علیرضا در 12/12/1390 | 12:39 گفت:

مرسی............ممنون...............به امید خدا لیورپولو میبریم.............