نخوردن گل یک چالش و زدن گل چهارم هم یک چالش دیگر

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 347,862 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

نخوردن گل یک چالش و زدن گل چهارم هم یک چالش دیگر

آرسنال بسیار غرور آفرین بود و تمام تلاشش را کرد!!

اون لحظه که ونگر سمت داور چهارم رفت بسیار بسیار ناراحت کننده بود!!(پیرمرد تو تمام تلاشت را کردی اما فوتبال روی نامردش را نشان داد)!!حقیقتا نکته مهم این بود که نخوردن گل  یک مسئله و زدن گل هم یک مسئله بود!! و این وسط یک نیمکت خالی از ستاره برای آرسنال بسیار ناامید کننده بود!!

آرسنال بسیار خوب ظاهر شد اما این بار شانس به آرسنال رو نیاورد!!

حرکات آکسلید چمبرلین عالی بود!!

همیشه فوتبال روی خوشش را نشان نمیدهد اما به هر حال آرسنال با 2 چالش بزرگ روبرو بود اول: گل نخوردن بعد از 3-0 شدن و دوم حمله کردن برای زدن گل چهارم!!

این وسط کمبود مهره روی نیمکت به چشم میومد جایی که آرشاوین میتوانست مثل بازی با بارسا تاثیر گذار باشد!!

در پایان از شخص ونگر که میدونم الان این نوشته من رو نخواهد دید ممنونم و میگم: بسیار با غیرت و شرافتمندانه بازی کردید و بسیار بسیار ازت متشکرم!!

به امید روزهای بهتر!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 10:25 گفت:

عالی بود عالی بود عالی بود

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:50 گفت:

برنامه ی ما لیگ قهرمانان نیست.میخوردیم به رئال و بارسا داوری کله مون میکرد.

ونپرسی هم فدای سرش..پنالتی گل زدنش سخت بود..داور کلی سرش قر اومد...بحثم حمایت نیست.این بازی کلی مصدوم میدیم..انرژی تیمو تاتی و لیور گرفتن..بازم به غیرت بازیکنا..

چه جراتی داشت ونگر...شاماک و پارک رو هم آورد !!!!

خیلی خوبه که فقط بخاطر 1 گل حذف شدیم. اینم در نظر بگیرید انتحاری بازی کردیم.1گل میلان یعنی پایان بازی.
کپی از مسعود اسدی

یونس در 17/12/1390 | 01:34 گفت:

کاش همه ی باخت ها مثل این باشه.نیمه اول میلان و زلاتان لوله شد. اما به قول تو آقا رضا ما با 2 تا چالش روبرو بودیم. گل نخوریم و گل بزنیم. البته تو نیمه دوم شانس رسین به گل چهارم رو داشتیم ولی بد شانسی. . .
لازمه بگم ما نباید حسرت حذف شدن و نرفتن به مرحله بعد رو بخوریم. تیم ما نشون داد واقعا شایسته حداقل کسب یه جام رو داشت. برنامه بازی های ما اگر بهتر بود به جرات میتونم بگم الان ما جای میلانی ها جشن گرفته بودیم. بازی لیگ خارج از خانه با سانرلند 2 روز بعد میلان و 2 روز بعد باز با ساندرلند.هر 3خارج از خانهو پشت سر هم.
به همه میگم حسرت نخورید و به تیم خودمون ببالیم.

farshad در 17/12/1390 | 01:31 گفت:

پیر مرد دوست داشتنی جزیره را با تیمش میپرستیم( آرسنال بهترین داستانی که تا کنون شنیده ام)

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:28 گفت:

مرسی رضا حرفای قشنگی زدی

مجید در 17/12/1390 | 01:28 گفت:

هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی آخ