همه گاف های جواد خیابانی!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 388,641 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
به گزارش TheAFCBeII :"میکل آرتتا تأیید کرد که توماس پارتی فردا به تمرینات باز می گردد. همانطور که چندی پیش اشاره کرده بودیم ، احتمال یک اتفاق غافلگیر کننده برای یکشنبه پیش رو بسیار زیاد است و این شانس وجود دارد که "اختاپوس" را در ترکیب تیم برای دربی مقابل تاتنهام ببینیم." به گزارش TheAFCBeII :"میکل آرتتا تأیید کرد که توماس پارتی فردا به تمرینات باز می گردد. همانطور که چندی پیش اشاره کرده بودیم ، احتمال یک اتفاق غافلگیر کننده برای یکشنبه پیش رو بسیار زیاد است و این شانس وجود دارد که "اختاپوس" را در ترکیب تیم برای دربی مقابل تاتنهام ببینیم."
الکساندر لاکازت در بازی شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد👏👏 الکساندر لاکازت در بازی شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد👏👏
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.

همه گاف های جواد خیابانی!!

مردی که خیلی تلاش میکند که خوب گذارش کند اما این تلاش زیادش مانع موفقیتش میشه!!!


جدا از سوتی ها و جملات عجیبی که در بازی های لیگ برتر و بازی های ملی ایران میدهد سوتی ها و جملاتش در گذارش های اروپایی اش بیشتر در چشم است به چند نمونه از آن توجه کنید:پارسال بازی استون ویلا و چلسی را گذارش میکرد روی هر حمله ایی که چلسی میکرد خیابانی میگفت:حالا یک موقعیت تلخ برای چلسی!!!!!!!!!و دیگر نکته ایی که روی مخ هست اینه که هر وقت بازی های اروپایی گذارش میکنه دنبال یک بازیکن میگرده که مثلا 20 سال پیش با تیم ملی ایران بازی کرده!!!پارسال تو همان بازی استون ویلا و چلسی صد بار تونست بگه فریدل دروازه بان امریکایی استون ویلا سابقه بازی با تیم ملی ایران رو داره!!!!بازهم این سوتی ها ادامه داشت تا این که چند شب پیش تو بازی آرسنال و مارسی یک جمله عجیب گفت: آرسنال تا الان هافبک نداشت!!! مگه میشه یه تیم هافبک نداشته باشه!!! و تلفظ نام بازیکنان رو به 6 نوع مختلف میگفت!!: چزنی+ شسنی+شزنای+چزنای+شانسی+ لپ لپ!!! و دیگر سوتی اسمی رمزی+رمسی+رامسی+رامسیی+رامسر+رامهرمز گفتم اگه بازی ادامه داشته باشه یواش یواش یهمو دیدی آرون رمسی رو گفت: ساوجبلاغ!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

روح الله درویشی در 7/11/1390 | 12:31 گفت:

این جواد خیابانی هواداره منچستره شیطانه.چون یمسال پرسپولیس توایران داره داغون میکنه چسبیده به منچستر تا شاید درد پرسپولیسش کمتر بشه.با درود بی مثال

El Pistolero در 8/10/1390 | 11:43 گفت:

راجع به خیابانی بهتره بنویسی گاف نامه که شایستش باشه و چیزی از قلم نیفته

mostafaa در 12/8/1390 | 21:13 گفت:

آرتتا به این خوبی بازی کرد. همش میگفت خوب بازی نمی کنه!!!!!!!!!!!بهتریم بازیکن خط میانی به نظر من آرتتا بود هی میگفت بد بازی کرده.در صورتی که جنکینسون خیلی توپ لو داد می گفت خوب بازی کرد!!!!!!

محمد اصغری در 12/8/1390 | 21:12 گفت:

تیکه هات واقعا ردیف بود.کاش این پست یه جور می رسید دست خیابانی.

sam baygan در 12/8/1390 | 19:49 گفت:

محمد تیکه ت خیلی سنگین بود،کمر خیابانی رو شکوند!

مهناز پرتوی در 12/8/1390 | 19:08 گفت:

بزرگترين سوتيش اين بود كه ميگفت هيچكس نميتونه از سد جنكينسون بگزره

mohammad-sadegh در 12/8/1390 | 18:50 گفت:

بچه ها جالب تر از این میگفت رمزی تو پست دلخواهش الان بازی نمیکنه و به دلیل کمبود بازیکن داره هافبک بازی میکنه

سید امین هاشمی در 12/8/1390 | 18:05 گفت:

آخه دیدین بازی با مارسی رو چطور گزارش کرد،گند زد به بازی

محمد رستگار در 12/8/1390 | 17:55 گفت:

خیابانی لابلای سوتی گزارش می کنه.

علی ارشدی در 12/8/1390 | 17:08 گفت:

بله اینم لینک http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=414&BlogId=43

mahmod در 12/8/1390 | 16:47 گفت:

اقا علی پیداش نمیکنم.میشه لطف کنید لینکشو بزارید؟

علی ارشدی در 12/8/1390 | 16:04 گفت:

محمود جان یک پست گذاشتم راجع به تلفظ صحیح از آرشیو بلاگم پیداش کن

morteza در 12/8/1390 | 15:35 گفت:

هر وقت خیابانی گزارش کرد یا مساوی کردیم یا باختیم.بازی آرسنال -لیورپول فصل قبل

mahdi rajaei در 12/8/1390 | 15:17 گفت:

همه اینا به کنار.تو گزارشش دایما می گفت ارتتا تو پست مهاجم داره بازی می کنه؟!!!!!!
فکرش بکن ارتتا اونم نوک حمله؟!!!!!اخه هر کسی راسه وسعش می فهمه دیگه.اینم از شانس ماس یه بازی از ازسنالم که میگذارند این بابا باید گزارش کنه.

mahmod در 12/8/1390 | 14:57 گفت:

اقا یکی بیاید قشنگ تلفظ صحیح این بازیکنارو بگه خواهشا.که حداقا ماهم مثل این خیابانی جلو کسی سوتی ندیم.

Fateme در 12/8/1390 | 14:42 گفت:

ساوجبلاغو خیلی خوب اومدی .....

علی ارشدی در 12/8/1390 | 14:34 گفت:

سلام رفیق خودتم که سوتی دادی !!!!!!! گذارش؟ یا گزارش؟ راستی این کیه بغل آرشا بچشه؟