همه گاف های جواد خیابانی!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 347,814 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

همه گاف های جواد خیابانی!!

مردی که خیلی تلاش میکند که خوب گذارش کند اما این تلاش زیادش مانع موفقیتش میشه!!!


جدا از سوتی ها و جملات عجیبی که در بازی های لیگ برتر و بازی های ملی ایران میدهد سوتی ها و جملاتش در گذارش های اروپایی اش بیشتر در چشم است به چند نمونه از آن توجه کنید:پارسال بازی استون ویلا و چلسی را گذارش میکرد روی هر حمله ایی که چلسی میکرد خیابانی میگفت:حالا یک موقعیت تلخ برای چلسی!!!!!!!!!و دیگر نکته ایی که روی مخ هست اینه که هر وقت بازی های اروپایی گذارش میکنه دنبال یک بازیکن میگرده که مثلا 20 سال پیش با تیم ملی ایران بازی کرده!!!پارسال تو همان بازی استون ویلا و چلسی صد بار تونست بگه فریدل دروازه بان امریکایی استون ویلا سابقه بازی با تیم ملی ایران رو داره!!!!بازهم این سوتی ها ادامه داشت تا این که چند شب پیش تو بازی آرسنال و مارسی یک جمله عجیب گفت: آرسنال تا الان هافبک نداشت!!! مگه میشه یه تیم هافبک نداشته باشه!!! و تلفظ نام بازیکنان رو به 6 نوع مختلف میگفت!!: چزنی+ شسنی+شزنای+چزنای+شانسی+ لپ لپ!!! و دیگر سوتی اسمی رمزی+رمسی+رامسی+رامسیی+رامسر+رامهرمز گفتم اگه بازی ادامه داشته باشه یواش یواش یهمو دیدی آرون رمسی رو گفت: ساوجبلاغ!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

روح الله درویشی در 7/11/1390 | 12:31 گفت:

این جواد خیابانی هواداره منچستره شیطانه.چون یمسال پرسپولیس توایران داره داغون میکنه چسبیده به منچستر تا شاید درد پرسپولیسش کمتر بشه.با درود بی مثال

El Pistolero در 8/10/1390 | 11:43 گفت:

راجع به خیابانی بهتره بنویسی گاف نامه که شایستش باشه و چیزی از قلم نیفته

mostafaa در 12/8/1390 | 21:13 گفت:

آرتتا به این خوبی بازی کرد. همش میگفت خوب بازی نمی کنه!!!!!!!!!!!بهتریم بازیکن خط میانی به نظر من آرتتا بود هی میگفت بد بازی کرده.در صورتی که جنکینسون خیلی توپ لو داد می گفت خوب بازی کرد!!!!!!

محمد اصغری در 12/8/1390 | 21:12 گفت:

تیکه هات واقعا ردیف بود.کاش این پست یه جور می رسید دست خیابانی.

sam baygan در 12/8/1390 | 19:49 گفت:

محمد تیکه ت خیلی سنگین بود،کمر خیابانی رو شکوند!

مهناز پرتوی در 12/8/1390 | 19:08 گفت:

بزرگترين سوتيش اين بود كه ميگفت هيچكس نميتونه از سد جنكينسون بگزره

mohammad-sadegh در 12/8/1390 | 18:50 گفت:

بچه ها جالب تر از این میگفت رمزی تو پست دلخواهش الان بازی نمیکنه و به دلیل کمبود بازیکن داره هافبک بازی میکنه

سید امین هاشمی در 12/8/1390 | 18:05 گفت:

آخه دیدین بازی با مارسی رو چطور گزارش کرد،گند زد به بازی

محمد رستگار در 12/8/1390 | 17:55 گفت:

خیابانی لابلای سوتی گزارش می کنه.

علی ارشدی در 12/8/1390 | 17:08 گفت:

بله اینم لینک http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=414&BlogId=43

mahmod در 12/8/1390 | 16:47 گفت:

اقا علی پیداش نمیکنم.میشه لطف کنید لینکشو بزارید؟

علی ارشدی در 12/8/1390 | 16:04 گفت:

محمود جان یک پست گذاشتم راجع به تلفظ صحیح از آرشیو بلاگم پیداش کن

morteza در 12/8/1390 | 15:35 گفت:

هر وقت خیابانی گزارش کرد یا مساوی کردیم یا باختیم.بازی آرسنال -لیورپول فصل قبل

mahdi rajaei در 12/8/1390 | 15:17 گفت:

همه اینا به کنار.تو گزارشش دایما می گفت ارتتا تو پست مهاجم داره بازی می کنه؟!!!!!!
فکرش بکن ارتتا اونم نوک حمله؟!!!!!اخه هر کسی راسه وسعش می فهمه دیگه.اینم از شانس ماس یه بازی از ازسنالم که میگذارند این بابا باید گزارش کنه.

mahmod در 12/8/1390 | 14:57 گفت:

اقا یکی بیاید قشنگ تلفظ صحیح این بازیکنارو بگه خواهشا.که حداقا ماهم مثل این خیابانی جلو کسی سوتی ندیم.

Fateme در 12/8/1390 | 14:42 گفت:

ساوجبلاغو خیلی خوب اومدی .....

علی ارشدی در 12/8/1390 | 14:34 گفت:

سلام رفیق خودتم که سوتی دادی !!!!!!! گذارش؟ یا گزارش؟ راستی این کیه بغل آرشا بچشه؟