DONE DEAL

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 388,348 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

DONE DEAL

مطلب این بخش مستقیما از وب سایت ورزشی SKY SPORTS  کپی شده و بنده قصد دارم با جمع بندی و تحلیل های سطحی و البته و صد البته با نظرات و نکاتی که دوستان میفرمایند... پست خوبی ترتیب بدیم...


Player From To Fee
Luis Suarez Liverpool Barcelona £75.0m
David Luiz Chelsea Paris St Germain £40.0m
Alexis Sanchez Barcelona Arsenal £35.0m
Diego Costa Atletico Madrid Chelsea £32.0m
Cesc Fabregas Barcelona Chelsea £30.0m
Ander Herrera Athletic Bilbao Manchester United £29.0m
Luke Shaw Southampton Manchester United £27.0m
Adam Lallana Southampton Liverpool £25.0m
Toni Kroos Bayern Munich Real Madrid £25.0m
Lazar Markovic Benfica Liverpool £20.0m
Filipe Luis Atletico Madrid Chelsea £20.0m
Juan Iturbe FC Porto Roma £17.4m
Alvaro Morata Real Madrid Juventus £15.8m
Jan Oblak Benfica Atletico Madrid £12.6m
Mathieu Debuchy Newcastle United Arsenal £12.0m
Enner Valencia Pachuca West Ham United £12.0m
Dusan Tadic FC Twente Southampton £10.9m
Brown Ideye Dynamo Kiev West Bromwich Albion £10.0m
Emre Can Bayer Leverkusen Liverpool £8.0m
Demba Ba Chelsea Besiktas £8.0m


فعلا در صدر این فهرست لویی سوارز با 75 میلیون قرار دارد که به نظر میرسه دست نخورده باقی بمونه...
اما احتمالا با انتقال خامس رودریگز به مادرید..رده دوم به وی تعلق خواهد گرفت...
اما فعلا ما با انتقال 35 میلیون سانچز در رتبه سوم قرار داریم که کاره کوچیکی نکردیم...
در این جدول در رده چهارم و پنجم دیگو کاستا و سسک فابرگاس دو خرید 62 میلیونی چلسی هستند که بنده اعتقاد دارم این 62 میلیون روی هواست!!
آیا کاستا همون کاستا جام جهانیه؟...بعید میدونم با سیستم چلسی هم خونی داشته باشه(البته این حرف من شاید مثل جملات قصار آقای خیابانی بر عکس در بیاد!!)
فابرگاس هم که تحریمه... درباره اش چیزی نمینویسم...

در ادامه جدول انتقال هایی که بهش علاقه مندم و مورده توجه ام هست.. براتون هایلایت میکنم..

لوک شاوو... این بازیکن اگه گرفتاره مسائل حاشیه ای نشه واقعا میتونه به یکی از بزرگان فوتبال اروپا .. یکی در حد رایان گیگز..یا خیلی هایه دیگه بشه..
به نظرم پرداخت 27 میلیون برای این بازیکن رقم زیادی نیست!

انتقال دبوشی هم به تیم ما واقعا لازم بود...
این فصل آخر سانیا مثل یک لاکپشت بود..
سنگین بازی میکرد..
اما دبوشی بهتر از او خواهد بود...


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فامیل دور در 2/5/1393 | 11:52 گفت:

بچه ها به شماره 30000925 شبکه ورزش S بدین بازی جام خیریه رو پخش کنن مطمئنم نشون میدن اگه همه پیام بدن.

mohsen abbasi در 2/5/1393 | 03:08 گفت:

نقل قول : جايي هست برا طرفدارا چلسي جك ساخته باشن ؟

پاسخ شما : تیمی که از علی دایی دو تا گل بخوره در حده مالدیوه نیازی به جک دیگه ای نداره

آرین در 1/5/1393 | 16:54 گفت:

در مدت دو، سه هفته اخير شايعات زيادي در مورد حضور «سامي خديرا» در تيم آرسنال به گوش رسيده است.

در اين ارتباط لوکاس پودولوسکي که در کنار خديرا و ساير اعضا ژرمن‌ها هفته قبل فاتح رقابت‌هاي جام جهاني شد و خود نيز در تيم انگليسي بازي مي‌کند، خواهان ورود ستاره مادريدي شده است.

«پولدي» 29 ساله در اين مورد به نشريه اشپورت‌بيلد گفت:‌ سامي خودش خوب مي‌داند اگر به آرسنال بيايد، چقدر در کنار مسعود اوزيل، پر مرته‌ساکر و من خوشحال خواهد بود. ما کنار هم در جام جهاني ايام بسيار خوشي داشتيم و اگر او به لندن پيش ما بيايد، بازهم دوره باشکوهي را تجربه خواهيم کرد.

hosein در 1/5/1393 | 16:50 گفت:

جايي هست برا طرفدارا چلسي جك ساخته باشن ؟

A.Djahed در 1/5/1393 | 14:36 گفت:

سوال ، واحد پولی اینا چیه ؟ ایسفلد به فولام پیوست اشتباه بزرگی بود . خبری هم دیگه از اوسپینا نیست .

شایان در 1/5/1393 | 13:45 گفت:

نقل قول : ایوان راکیتیچ چرا نبود تو لیست؟

پاسخ شما : این فهرست اسکای اسپورتس بود... حالا نمیدونم چرا راکیتیچ تو فهرستشون نبوده...

حامد در 1/5/1393 | 13:42 گفت:

خبر مسی از اونجا شروع شد که گفته دوست داشته با فابرگاس که میاد ارسنال بیاد پیش رییس دست بوسی خلاصه از رییس تعریف کرده

به نظر شما این عجیب؟چشم بسته غیب گفته مسی هم

سانتی رو نباید بفروشیم ولی اگه بجاش گریزمان رو بخریم عیب نداره چون وینگ چپ درستی داریم اونوقت

leo zadoorian در 1/5/1393 | 11:56 گفت:

ایوان راکیتیچ چرا نبود تو لیست؟

امید (آنتی فرانسوی) در 1/5/1393 | 10:29 گفت:

جکه سال دراومد مسی بهمون لینک شد

Messi considered Arsenal move

Barcelona forward Lionel Messi considered a move to Arsenal two months ago. The Argentine discussed a possible move to the Gunners with Cesc Fabregas in May as he is a big fan of Arsene Wenger.
Source: Daily Express

خدارو شکر برای ناچو و سانتی مشتری پیدا شده

Atletico Madrid want Arsenal duo Monreal and Cazorla


Spanish champions Atletico Madrid want to sign Arsenal duo Nacho Monreal and Santi Cazorla. Diego Simeone's side view Monreal as the replacement for Filipe Luis while Cazorla could lose his place to Alexis

خدیرا هم دوباره جدی شده
مانیکو هو داره میره لیورپول
رمی هم همین طور (خدا رو شکر)

ارمان در 1/5/1393 | 08:41 گفت:

جالبه فقط مسی بهمون لینک نشده بود که اونم لینک شد اما قضیه خیلی جدیه چون همه سایتا اینو نوشتن

mohsen abbasi در 1/5/1393 | 03:31 گفت:

امیدوارم ساختار دفاعیمون ترمیم بشه حالا می خواد با اومدن شیندرلین باشه یا خرید مدافع با این مدل دفاعیمون تو بازیایه بزرگ کم میاریم

حامد در 1/5/1393 | 02:27 گفت:

اما خودمون از هر نظر پیشرفت داشتیم نسبت قبل و چیزی که تیم ما داره پتانسیل به قوه ای که داره اما تا حالا بل فعل نشده به خاطر مصدومین.رییس رو دیابی حساب دیگه ای باز کرده و همیشه از تمجید کرده با اوضاع شکست تا این لحظه تو خرید هافبک تدافعی این که دیابی بره اونجا هست.البته کوکلین هم هست

بدی داستان اینجاست که مهاجم نمیخوایم بخریم و کمپل رو هم میخواییم قرض بدیم تا فعل که قرض ندادیم و اینکه دفاع عملا نمیخواییم بخریم نهایتش جایگزین واسه ورما قطعا تو اروپا دفاعمون حداقل از لحاظ خستگی ضربشو میخوره بی شک با این تفاسیر

یه نقطه ضعف دیگه ترسی هست که تو تیم مخصوصا جولو رقیبای اصلی و نبودن ترس تیم مقابلمون که وقتی عقب میفته رومون خراب میشه و ما به شدت میریم تو دفاع و گلو میخوریم اگه اون صلابت رو داشته باشیم تیم حریف جرات نمیکنه رو دروازمون خراب بشه

majid در 1/5/1393 | 02:23 گفت:


البته اگه اشتباه نکنم این 100 میلیون هزینه ی خرید ها و دستمزد اونهاست و باید دستمزد ها رو ازش کم کرد...

با این شرط فک کنم حداکثر 25 میلیون دیگه خرج کنیم. البته اگه کسی اطلاعات کاملتر و موثق تری (تاکید میکنم موثق تر) داره بده لطفا

حامد در 1/5/1393 | 02:16 گفت:

یعنی دمت گرم بسیار پست عالی

کلا منچستر پول زیاد میده رونی چند میلیون کمتر از مسی میگیره 3تا 5تا.و اینکه تو نقل انتقالات معمولی بوده جایگزین کرده فقط البته اینم بگم کلا من یو تیم خوبی حالا اگه کسی هم نگیره و مربی خوبی دارن و کلا اسمش واسه حریفاش بزرگه واسه که کابووووس شده برد منچستر و با خرید احتمالی ویدال گام مثبتی برمیدارن اتفاق خوب اینه هوملز کنسل شد.جولوش خوبه باقی جاهاش ضعیف تر از ماست.

چلسی خوب خریده در اسم منم عقیدم مخالف تو درمورد کاستا چون کاستا میتونه مثه دروگبا باشه واسشون جنگنده کثیف خوراک مورینیو و چون وسط رو دست سسک دادن سسک امادس حتی تو نیمکت نشینی تو بارسا امار پاس گلش خوبه و اینکه سیستم دفاعی و ابزار تدافعیش حرف نداره اگه یه هافبک دفاعی جنگنده بخرن بدجور مدعی میشن

لیور تیمی که عالی بود فصل قبل جنسش جوره تو همه خطا خریدای کابردی داشته و هنوز هم میخوان حرف از 150میلیون میشه واسش شاید این همه خرید هماهنگیش کار دستش بده

سیتی خرید عمده نداشته تیم کامل بحثی باش نیست

A.Djahed در 1/5/1393 | 01:39 گفت:

سانچز (35میلیون ) + دبوشی (12میلیون ) =47 میلیون تیم تا حالا خرج کرده و بگیم اوسپینا هم با 5 میلیون بگریم ، بودجه باقی مونده از 100 میلیون میشه 48 میلیون و تیم علاوه بر خرید اصلیش که یک هافبک دفاعی خوبه ، می تونه خط دفاع رو هم تقویت کنیم ( با توجه به سخن خود ونگر که مهاجم نمی گیره ) .
همه چیز به ونگر بستگی داره .