به راستی اگر رابین نبود چه میکردیم؟؟؟

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 347,864 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

به راستی اگر رابین نبود چه میکردیم؟؟؟

ما همه میدانیم که الان همه چیز آرسنال به رابین بستگی داره نه ونگر!!


الان دقیقا همه میدانیم که اگر رابین نبود هیچ چیز نداشتیم!!دقیقا الان همه چیز ما دست رابین است و این وسط باید گفت ونگر بدون رابین حرفی برای گفتن نخواهد داشت!!! الان آرسنال تمام موفقیت هایش را مدیون رابین است!! به راستی اگر رابین نبود ما چه میکردیم؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 1/9/1390 | 08:38 گفت:

تنها اتفاقي كه ميفتاد الان با 5 يا 6 امتياز تو پائين جدول بوديم و داشتيم به تيماي بالا دست حسرت ميخورديم.

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 00:36 گفت:

اوه سوتی رو ولمات ولکات

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 00:35 گفت:

نمیگم صددرصدولی به احتمال زیاد ونگریکی دیگه رو درست میکرد مثلاشایدولماتومیذاشت نوک

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 00:34 گفت:

خب قربونت برم اگه رابین نبود یکی دیگه.مثل اینکه ونگر کبیر رو دس کم گرفتیا! از چمبرلین مسی میسازه.فقط آرسنال.فقط ونگر.فقط برگکمپ

hamidarsenal در 30/8/1390 | 23:22 گفت:

حرفت اشتباهست؛حرف درست اینه که رابین هر چی داره از ونگره

Gooner در 30/8/1390 | 22:36 گفت:

یاد سیب خنده آیتم جک یوسف تیموری افتادم

aziz joon در 30/8/1390 | 21:23 گفت:

اگر رابین نبود خوب یکی دیگه برق رو اخطرا میکرد

میلاد حسینی در 30/8/1390 | 21:09 گفت:

این که مشکلی نیست

اونوقت از من دعوت می کردند که برم جای رابین افتخاری بازی کنم هه هه هه هه هه........

علی ارشدی در 30/8/1390 | 21:01 گفت:

علی جون منم با این حرفت موافقم که تو تیم مهاجم نداریم اینم مدرکش :
http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=606&BlogId=43

اما اینکه رابین اگه نبود جایگاه ما این نبود بستگی داره به این که نبودن رابین چه شکلی باشه مثال میزنم مثلا اگر رابین همون اول فصل میرفت ونگر یک جانشین واسش میخرید اما مثلا اگه 3 هفته قبل مصدوم میشد کارمون خیلی سخت میشد
نمیشه نظر قطعی داد اگه رابین نبود چی میشد بستگی داره

ali در 30/8/1390 | 20:48 گفت:

آقایون چرا بحث رو به بیراه می کشید ، ما منکر این نمیشم که هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.ومن مطمئنم منظور آقا رضا هم این نبوده.
مسئله اینه که در حال حاضر ما بازیکن خوب ، خصوصا در پست مهاجم نداریم و آقا رضا به نوعی می خواستن به نقش پر رنگ ون پرسی در تیم حال حاضر ارسنال توجهتون رو جلب کنه که تا حالا خیلی خوب تونست از پس مسئولیت هاش در تیم ارسنال به خوبی بربیاد و این اصلا از نظر بنده باعث نشد که باشگاه زیر سوال بره.
بنده هم قبول دارم ، نمیدونم شاید شما قبول ندارید اما بدونید اگر ون پرسی نبود شاید الان ما جایگاهمون در جای دیگه جدول بود.
این حرف درستی هست ، بالاخره ونگر خودش این بازیکن رو ساخت و خودشم داره ازش برداشت میکنه و این هیچ مشکلی نداره که ما بگیم اگه ون پرسی نبود الان ارسنال باید کجا بود.

ali در 30/8/1390 | 20:41 گفت:

هیچی میرفتیم ته جدول (:

حمید فرازی در 30/8/1390 | 20:41 گفت:

وقتی یان رایت نبود برگکمپ بود. بعدش هانری بعدش ادواردو و آدبایور الانم رابین.مطمئن باش هیچ بازیکنی به اندازه باشگاه ارزش نداره داداش.واقعا آرسنال سبکبی بازی میکنه که همیشه یه مهاجم تراز اول داره.الانم چند جوان آینده دار داریم که قول میدم چندسال دیگه میشن ستاره تیم.لنزبوری آفوبه کمپل و سانچز وات

علی ارشدی در 30/8/1390 | 20:31 گفت:

فقط ونگر بابا یادتون باشه رابین و 100 تا مثل رابیت همه و همه دست پرورده ونگر هستن

محمد اصغری در 30/8/1390 | 20:12 گفت:

نه.اگه رابین نبود یکی دیگه درسته خوب گل میزنه و تیم مدیون رابین نیست.تیم مدیون ونگره که همیشه یه چیزی برای رو کردن داره.
این فصل هم رابین رو ،رو کرد

hamidtopchi در 30/8/1390 | 20:00 گفت:

همیشه و قتی رابین نبوده ما افت داشتیم همیشه مدیون ون پرسی بودیم و هستیم[email protected]!!

HAMED toopchi در 30/8/1390 | 19:51 گفت:

جورو رو ميذاشتيم مهاجم نوك اونوقت!

توپچی جنوب در 30/8/1390 | 18:50 گفت:

پس لابد فصل قبل و فصل قبل ترش که روبین مصدوم بود وتیم رو دست نصری و فابرگاس میچرخید همه چیز بستگی به این دو داشته و ونگر هیچ کاره
و حتما زمان تی تی انری هم که همه گلها رو اون میزده ونگر هیچ کاره بود و باز لابد قبل ترش هم که رایت گل های ارسنال رو میزده وستاره ارسنال بوده بازم ونگر هچکاره بوده!!!!!!
اصلا میدونی چیه تو این 15 سال اصلا ونگری در کار نبوده همش خود بازیکنا بودن که قهرمانی کسب میکردن ,,اره درست میگم رضا جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا بی خیال این بلاگ ها چیه مینویسی ادم به فوتبالی بودنتون شک میکنه رضا جون.
درسته الان رابین ستاره تیمه وهمه نگاها به اونه ولی نباید از عملکرد خوب دیگر بازیکنان تیم چشم پوشی کرد هم دروازبان و هم دفاعمون که بهتر شده وهم هافبک های خوبی که داریمو از همه مهمتر با این حرفها بخوایم عمکرد اگر نگیم بهترین
یکی از بهترین مربی هایی که جهان فوتبال به خودش دیده زیر سوال ببریم
دقت کن اقا رضا گل......

mostafaa در 30/8/1390 | 18:46 گفت:

باید این واقعیت رو پذیرفت که هیچکی مثل رابین نمی توته موقعیت ها رو گل کنه. والکات و ژروینهو موقعیت های خیلی خوب رو گل نمی کنن و رابین همه ی موقعیت ها رو گل می کنه. البته اینم باید گفت که هافبک ها خدایی خوب دارن موقعیت ایجاد می کننو سونگ داری عالی بازی می کنه

sam baygan در 30/8/1390 | 18:36 گفت:

اگه آرسنال تمام موفقیت هایشو مدیون رابینه،رابینم تمام موفقیاتشو مدیونه ونگره.کسی شکی داره؟ دیگه زیادی تند رفتی داداش.

محمد رحیمی در 30/8/1390 | 18:27 گفت:

نه آقا اینجوریام که می گید نیست. درست رابین خوب گل می زنه اما اینم باید در نظر گرفت که براش خوب موقعیت ایجاد می کنند. به نظر من بازیکنایی مثل ولکات، جروینیو و رمزی نقش کلیدیتری تو پیروزی های اخیر داشتند تا رابین. مثلاً تو بازی شنبه، گل اول که دروازه خالی بود و همه کارش رو ولکات کرد و گل دوم هم یه تک بود که دیگه از هر مهاجمی تو این سطح انتظار میره گلش کنه!