جمعه قرعه‌كشي مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا

نویسنده: رضا

وبلاگ من
نویسنده: رضا
من عاشق آرسنال هستم
کل بازدید: 4,341 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

جمعه قرعه‌كشي مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا

16تيم حاضر در مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا روز جمعه حريفان خود را خواهند شناخت.


آيين قرعه‌کشي مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا بين 16 تيم راه يافته از مرحله گروهي روز جمعه از ساعت 14:30 به وقت ايران در نيون سوئيس برگزار خواهد شد.
تيم‌هاي بايرن مونيخ، اينتر، بنفيکا، رئال مادريد، چلسي، آرسنال، زنيت و بارسلونا به عنوان تيم‌هاي نخست و ناپولي، زسکامسکو، بازل، ليون، بايرلورکوزن، مارسي، آپوئل نيکوزيا و ميلان به عنوان تيم‌هاي دوم گروه‌هاي A تا H به مرحله حذفي راه يافته‌اند.
نحوه قرعه‌کشي به اين شکل است که تيم‌هاي اول گروه‌ها با تيم‌هاي دوم مسابقه خواهند داد. همچنين تيم‌هايي که در مرحله قبل در يک گروه قرار داشتند و تيم‌هاي هم‌وطن با يکديگر مواجه نخواهند شد. تيم‌هاي دوم گروه‌ها، ميزبان ديدار رفت خواهند بود و ديدار برگشت به ميزبان تيم‌هاي اول برگزار مي‌شود.
رئال مادريد با 9 قهرماني و 3 نايب قهرماني پرافتخارترين تيم ليگ قهرمانان است. پس از اين تيم، ميلان با 7 قهرماني و 4 نايب قهرماني قرار گرفته است. همچنين تيم‌هاي بايرن مونيخ با 4 قهرماني و 4 نايب قهرماني، بارسلونا با 4 قهرماني و 3 نايب قهرماني، اينتر با 3 قهرماني و 2 نايب قهرماني، بنفيکا با 2 قهرماني و 5 نايب قهرماني و مارسي با يک قهرماني و يک نايب قهرماني از جمله تيم‌هاي پرافتخاري هستند که در بين 16 تيم مرحله حذفي ليگ قهرمانان سال جاري قرار گرفته‌اند.
علاوه بر اين، تيم‌هاي بايرلورکوزن، آرسنال و چلسي هر يک به يک نايب قهرماني دست يافته‌اند.
منچستريونايتد که 3 بار در اين رقابت‌ها به قهرماني دست يافته و 2 بار نيز نايب قهرمان شده از جمله غايبان بزرگ مرحله حذفي است. اين تيم در مرحله گروهي با کسب نتايج ضعيف در رده سوم قرار گرفت و تنها موفق شد به ليگ اروپا راه پيدا کند.
منچستريونايتد در حالي موفق به راه‌يابي به مرحله يک هشتم نهايي نشد که در چهار سال اخير 3 بار به فينال رسيده بود.
ديدار پاياني ليگ قهرمانان سال قبل بين بارسلونا و منچستريونايتد برگزار شد که شاگردان گوارديولا در آن ديدار منچستري‌ها را با نتيجه 3 بر يک از پيش رو برداشتند و به عنوان قهرماني دست يافتند.
از بين 16 تيم حاضر در مرحله حذفي ليگ قهرمانان، تيم‌هاي ليون، رئال مادريد، ميلان، آرسنال، اينتر، بايرن مونيخ، چلسي و مارسي در مرحله حذفي رقابت‌هاي سال پيش حضور داشتند.
تيم‌هاي آرسنال و رئال مادريد به ترتيب در مراحل يک هشتم نهايي و نيمه نهايي با شکست مقابل بارسلونا از گردونه رقابت‌ها حذف شده بودند.
ميلان نيز در يک هشتم نهايي مقابل تاتنهام شکست خورده بود. اينتر در يک هشتم نهايي بايرن مونيخ را حذف کرد ولي خود در مرحله بعد با پذيرش شکست مقابل شالکه ديگر تيم آلماني از رقابت‌ها خارج شد.
مارسي و چلسي نيز به ترتيب در مراحل يک هشتم و يک چهارم نهايي با شکست از منچستريونايتد از ليگ قهرمانان حذف شده بودند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزین سلامي در 24/9/1390 | 12:58 گفت:

به دلم افتاده یا میخوریم به زسکا مسکو یا بازل

رضا در 24/9/1390 | 12:46 گفت:

تولد تو هم مبارک حمید رضا

حمیدرضا در 23/9/1390 | 21:26 گفت:

تولد همه ی آرسنالی ها مبارک. ایکاش به بارسلونا بخوریم. تا بهش بگیم که دیگه دورانت به سر اومده. تولد منم 23 دی ماهه.18 ساله میشم تولدم مبارک این دیگه خیلی پیشاپیشه. :d

حمید فرازی در 23/9/1390 | 21:10 گفت:

مرسی رضا جان.در ضمن جزیره اسپورت مراسم قرعه کشیو زنده پخش میکنه.داداش امین تولدت پیشاپیش مبارک

davood در 23/9/1390 | 20:30 گفت:

اگه به میلان بخوریم چنتا خوبی داره
بازی از شبکه 3 پخش میشه
با یه تیم بزرگ بازی میکنیم و ما هم جدا از نتیجه از دیدن بازی لذت میبریم
اگه صعود کنیم تیمهای دیگه بیش از پیش از ما حساب میبرن
اما من امیدوارم به ناپولی و میلان نخوریم

حسین عسگریان در 23/9/1390 | 19:58 گفت:

اقا فرهاد سید ۲۴ساله میشه به افتخارش بزن کف قشنگه رو

فرهاد در 23/9/1390 | 19:53 گفت:

تولدت مبارک سید راستی چند سالت میشه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 19:40 گفت:

به به آقاسیدمبارک باشه هم این هم اون

علی ارشدی در 23/9/1390 | 19:37 گفت:

سید جون تولدت مبارک انشالله آرسنال به میلان بخوره

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 18:55 گفت:

آرسنال.بازل

رضا در 23/9/1390 | 18:40 گفت:

تولدت مبارک

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 18:35 گفت:

ممنون رضا جان.راستی همون روز تولدمه

(Hooman sam (Dark metal در 23/9/1390 | 18:30 گفت:

امیدوارم بین تیم های قوی و قوی تر ما به اون قوییه بخوریم!!!!