جمعه قرعه‌كشي مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا

نویسنده: رضا

وبلاگ من
نویسنده: رضا
من عاشق آرسنال هستم
کل بازدید: 4,325 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

جمعه قرعه‌كشي مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا

16تيم حاضر در مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا روز جمعه حريفان خود را خواهند شناخت.


آيين قرعه‌کشي مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا بين 16 تيم راه يافته از مرحله گروهي روز جمعه از ساعت 14:30 به وقت ايران در نيون سوئيس برگزار خواهد شد.
تيم‌هاي بايرن مونيخ، اينتر، بنفيکا، رئال مادريد، چلسي، آرسنال، زنيت و بارسلونا به عنوان تيم‌هاي نخست و ناپولي، زسکامسکو، بازل، ليون، بايرلورکوزن، مارسي، آپوئل نيکوزيا و ميلان به عنوان تيم‌هاي دوم گروه‌هاي A تا H به مرحله حذفي راه يافته‌اند.
نحوه قرعه‌کشي به اين شکل است که تيم‌هاي اول گروه‌ها با تيم‌هاي دوم مسابقه خواهند داد. همچنين تيم‌هايي که در مرحله قبل در يک گروه قرار داشتند و تيم‌هاي هم‌وطن با يکديگر مواجه نخواهند شد. تيم‌هاي دوم گروه‌ها، ميزبان ديدار رفت خواهند بود و ديدار برگشت به ميزبان تيم‌هاي اول برگزار مي‌شود.
رئال مادريد با 9 قهرماني و 3 نايب قهرماني پرافتخارترين تيم ليگ قهرمانان است. پس از اين تيم، ميلان با 7 قهرماني و 4 نايب قهرماني قرار گرفته است. همچنين تيم‌هاي بايرن مونيخ با 4 قهرماني و 4 نايب قهرماني، بارسلونا با 4 قهرماني و 3 نايب قهرماني، اينتر با 3 قهرماني و 2 نايب قهرماني، بنفيکا با 2 قهرماني و 5 نايب قهرماني و مارسي با يک قهرماني و يک نايب قهرماني از جمله تيم‌هاي پرافتخاري هستند که در بين 16 تيم مرحله حذفي ليگ قهرمانان سال جاري قرار گرفته‌اند.
علاوه بر اين، تيم‌هاي بايرلورکوزن، آرسنال و چلسي هر يک به يک نايب قهرماني دست يافته‌اند.
منچستريونايتد که 3 بار در اين رقابت‌ها به قهرماني دست يافته و 2 بار نيز نايب قهرمان شده از جمله غايبان بزرگ مرحله حذفي است. اين تيم در مرحله گروهي با کسب نتايج ضعيف در رده سوم قرار گرفت و تنها موفق شد به ليگ اروپا راه پيدا کند.
منچستريونايتد در حالي موفق به راه‌يابي به مرحله يک هشتم نهايي نشد که در چهار سال اخير 3 بار به فينال رسيده بود.
ديدار پاياني ليگ قهرمانان سال قبل بين بارسلونا و منچستريونايتد برگزار شد که شاگردان گوارديولا در آن ديدار منچستري‌ها را با نتيجه 3 بر يک از پيش رو برداشتند و به عنوان قهرماني دست يافتند.
از بين 16 تيم حاضر در مرحله حذفي ليگ قهرمانان، تيم‌هاي ليون، رئال مادريد، ميلان، آرسنال، اينتر، بايرن مونيخ، چلسي و مارسي در مرحله حذفي رقابت‌هاي سال پيش حضور داشتند.
تيم‌هاي آرسنال و رئال مادريد به ترتيب در مراحل يک هشتم نهايي و نيمه نهايي با شکست مقابل بارسلونا از گردونه رقابت‌ها حذف شده بودند.
ميلان نيز در يک هشتم نهايي مقابل تاتنهام شکست خورده بود. اينتر در يک هشتم نهايي بايرن مونيخ را حذف کرد ولي خود در مرحله بعد با پذيرش شکست مقابل شالکه ديگر تيم آلماني از رقابت‌ها خارج شد.
مارسي و چلسي نيز به ترتيب در مراحل يک هشتم و يک چهارم نهايي با شکست از منچستريونايتد از ليگ قهرمانان حذف شده بودند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزین سلامي در 24/9/1390 | 12:58 گفت:

به دلم افتاده یا میخوریم به زسکا مسکو یا بازل

رضا در 24/9/1390 | 12:46 گفت:

تولد تو هم مبارک حمید رضا

حمیدرضا در 23/9/1390 | 21:26 گفت:

تولد همه ی آرسنالی ها مبارک. ایکاش به بارسلونا بخوریم. تا بهش بگیم که دیگه دورانت به سر اومده. تولد منم 23 دی ماهه.18 ساله میشم تولدم مبارک این دیگه خیلی پیشاپیشه. :d

حمید فرازی در 23/9/1390 | 21:10 گفت:

مرسی رضا جان.در ضمن جزیره اسپورت مراسم قرعه کشیو زنده پخش میکنه.داداش امین تولدت پیشاپیش مبارک

davood در 23/9/1390 | 20:30 گفت:

اگه به میلان بخوریم چنتا خوبی داره
بازی از شبکه 3 پخش میشه
با یه تیم بزرگ بازی میکنیم و ما هم جدا از نتیجه از دیدن بازی لذت میبریم
اگه صعود کنیم تیمهای دیگه بیش از پیش از ما حساب میبرن
اما من امیدوارم به ناپولی و میلان نخوریم

حسین عسگریان در 23/9/1390 | 19:58 گفت:

اقا فرهاد سید ۲۴ساله میشه به افتخارش بزن کف قشنگه رو

فرهاد در 23/9/1390 | 19:53 گفت:

تولدت مبارک سید راستی چند سالت میشه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 19:40 گفت:

به به آقاسیدمبارک باشه هم این هم اون

علی ارشدی در 23/9/1390 | 19:37 گفت:

سید جون تولدت مبارک انشالله آرسنال به میلان بخوره

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 18:55 گفت:

آرسنال.بازل

رضا در 23/9/1390 | 18:40 گفت:

تولدت مبارک

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 18:35 گفت:

ممنون رضا جان.راستی همون روز تولدمه

(Hooman sam (Dark metal در 23/9/1390 | 18:30 گفت:

امیدوارم بین تیم های قوی و قوی تر ما به اون قوییه بخوریم!!!!