هانري 27 بهمن راهي آمريکا مي‌شود

نویسنده: رضا

وبلاگ من
نویسنده: رضا
من عاشق آرسنال هستم
کل بازدید: 4,342 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

هانري 27 بهمن راهي آمريکا مي‌شود


مهاجم گلزن آرسنال در پايان دوره کوتاه قرضي با لباس آرسنال روز پنجشنبه راهي آمريکا مي‌شود.   به نقل از ساکرنت، تیه‌ری
هانری بازیکن نیویورک ردبولز آمریکا به صورت قرضی و در مدت زمان مرخصی و
تعطیلات فوتبال آمریکا به آرسنال بازگشت و خوش درخشید اما پنج‌شنبه این
هفته بار دیگر راهی آمریکا می‌شود و آرسنال را تنها خواهد گذاشت.بسیاری از هواداران در این مدت کوتاه با دوران طلایی هانری در آرسنال پیوند
خوردند و بار دیگر از دست دادن وی را اشتباه بزرگ آرسنال قلمداد کردند.آرسن ونگر هم از دست دادن دوباره هانری به تاریخ ۱۶ فوریه را تایید کرده
است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 23/11/1390 | 01:07 گفت:

من دعا میکنم تابستون یا نیم فصل بعد بیاد
خیلی باحالی تی تی

علی ارشدی در 23/11/1390 | 00:54 گفت:

حالا بیاین بگینتی تی اسطوره نیست بابا به خدا آنری اسطوره است بهترین ملاک برای اسطوره بودن اقبال هوادارا نسبت به یه بازیکنه کی بیشتر از آنری و دنیس نزذ هوادارا محبوبه؟ درسته که آنری رفت برخلاف دنیس ولی هر دو بزرگترین اسطوره های تیمن

محسن آزاده در 23/11/1390 | 00:17 گفت:

اسطوره وار امد و اسطوره وار رفت
====================
عالی گفتی شهرام :))

sina در 23/11/1390 | 00:00 گفت:

3-2
barca aghabe !

sina در 22/11/1390 | 23:59 گفت:

osusona 3 - 1 barca !!!!!!!!!!!!!!1
:))))))))))))))))))))

sina در 22/11/1390 | 23:39 گفت:

واقعا با سجاد موافقم ، اونروزی که تی‌تی داشت میرفت به همه دوستام گفتم ، اینم مثل همه پشیمون می‌شه ، واقعا تو شادیه امروزش میشد فهمید چقد دلش با آرسنال ... واقعا حیف که تو این چند سال نداشتیمش !
هر جا هستی‌ موفق باشیییی !!!
عشق است آرسنال... !!!

توپچی جنوب در 22/11/1390 | 23:34 گفت:

اسطوره وار امد و اسطوره وار رفت

یادم میاد روز اولی که اومد قبل از بازی با لیدز بعضیا (لیزلرازو) میگفت که هانری اعتبار خود رو از دست خواهد داد

اما درود بر مرد بزرگی که با آمدن دوباره و بدون ترس از چالش موجود در لیگ برتر و فقط و فقط با نیت کمک به آرسنال تیم محبوب خودش

واقعا تاثیر فوق العلاده ای روی جوانان و روند کلی تیم گذاشت واقعا این چند هفته رویا وار گذشت و چه تند گذشت

درود برتو مرد امیدوارم هرجا که بری خدا پشت و پناهت باشد شادمان کردی خدا همیشه شاد نگه دارتد(علامت اشک)

مصطفي اكرامي در 22/11/1390 | 23:30 گفت:

اسطوره تابستون برگرد

سید سجاد حسینی در 22/11/1390 | 23:25 گفت:

اگه قرضی نمیومد ، الان از جام حذفی حذف شده بودیم و الان چهارم جدول نبودیم. امیدوارم هر جا میره موفق باشه

حمید فرازی در 22/11/1390 | 23:13 گفت:

خاطرات شیرین گذشته رو برامون زنده کرد و ما رو با همون خاطرات تنها گذاشت.بازم ازش تشکر میکنم

سروش در 22/11/1390 | 23:11 گفت:

به عشق تو آرسنالی شدم.به عشق تو آرسنالی میمانم...

hamed در 22/11/1390 | 23:11 گفت:

دستش درد نکنه به بعضی ها نشون داد چه جوری باید از موقعیت ها استفاده کنند...

به امید پیروزی مقابل میلان...

arash در 22/11/1390 | 23:06 گفت:

:((((((((((((((((((((( کاش نمیرفت..اهی اهی..!