هانري 27 بهمن راهي آمريکا مي‌شود

نویسنده: رضا

وبلاگ من
نویسنده: رضا
من عاشق آرسنال هستم
کل بازدید: 4,329 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

هانري 27 بهمن راهي آمريکا مي‌شود


مهاجم گلزن آرسنال در پايان دوره کوتاه قرضي با لباس آرسنال روز پنجشنبه راهي آمريکا مي‌شود.   به نقل از ساکرنت، تیه‌ری
هانری بازیکن نیویورک ردبولز آمریکا به صورت قرضی و در مدت زمان مرخصی و
تعطیلات فوتبال آمریکا به آرسنال بازگشت و خوش درخشید اما پنج‌شنبه این
هفته بار دیگر راهی آمریکا می‌شود و آرسنال را تنها خواهد گذاشت.بسیاری از هواداران در این مدت کوتاه با دوران طلایی هانری در آرسنال پیوند
خوردند و بار دیگر از دست دادن وی را اشتباه بزرگ آرسنال قلمداد کردند.آرسن ونگر هم از دست دادن دوباره هانری به تاریخ ۱۶ فوریه را تایید کرده
است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 23/11/1390 | 01:07 گفت:

من دعا میکنم تابستون یا نیم فصل بعد بیاد
خیلی باحالی تی تی

علی ارشدی در 23/11/1390 | 00:54 گفت:

حالا بیاین بگینتی تی اسطوره نیست بابا به خدا آنری اسطوره است بهترین ملاک برای اسطوره بودن اقبال هوادارا نسبت به یه بازیکنه کی بیشتر از آنری و دنیس نزذ هوادارا محبوبه؟ درسته که آنری رفت برخلاف دنیس ولی هر دو بزرگترین اسطوره های تیمن

محسن آزاده در 23/11/1390 | 00:17 گفت:

اسطوره وار امد و اسطوره وار رفت
====================
عالی گفتی شهرام :))

sina در 23/11/1390 | 00:00 گفت:

3-2
barca aghabe !

sina در 22/11/1390 | 23:59 گفت:

osusona 3 - 1 barca !!!!!!!!!!!!!!1
:))))))))))))))))))))

sina در 22/11/1390 | 23:39 گفت:

واقعا با سجاد موافقم ، اونروزی که تی‌تی داشت میرفت به همه دوستام گفتم ، اینم مثل همه پشیمون می‌شه ، واقعا تو شادیه امروزش میشد فهمید چقد دلش با آرسنال ... واقعا حیف که تو این چند سال نداشتیمش !
هر جا هستی‌ موفق باشیییی !!!
عشق است آرسنال... !!!

توپچی جنوب در 22/11/1390 | 23:34 گفت:

اسطوره وار امد و اسطوره وار رفت

یادم میاد روز اولی که اومد قبل از بازی با لیدز بعضیا (لیزلرازو) میگفت که هانری اعتبار خود رو از دست خواهد داد

اما درود بر مرد بزرگی که با آمدن دوباره و بدون ترس از چالش موجود در لیگ برتر و فقط و فقط با نیت کمک به آرسنال تیم محبوب خودش

واقعا تاثیر فوق العلاده ای روی جوانان و روند کلی تیم گذاشت واقعا این چند هفته رویا وار گذشت و چه تند گذشت

درود برتو مرد امیدوارم هرجا که بری خدا پشت و پناهت باشد شادمان کردی خدا همیشه شاد نگه دارتد(علامت اشک)

مصطفي اكرامي در 22/11/1390 | 23:30 گفت:

اسطوره تابستون برگرد

سید سجاد حسینی در 22/11/1390 | 23:25 گفت:

اگه قرضی نمیومد ، الان از جام حذفی حذف شده بودیم و الان چهارم جدول نبودیم. امیدوارم هر جا میره موفق باشه

حمید فرازی در 22/11/1390 | 23:13 گفت:

خاطرات شیرین گذشته رو برامون زنده کرد و ما رو با همون خاطرات تنها گذاشت.بازم ازش تشکر میکنم

سروش در 22/11/1390 | 23:11 گفت:

به عشق تو آرسنالی شدم.به عشق تو آرسنالی میمانم...

hamed در 22/11/1390 | 23:11 گفت:

دستش درد نکنه به بعضی ها نشون داد چه جوری باید از موقعیت ها استفاده کنند...

به امید پیروزی مقابل میلان...

arash در 22/11/1390 | 23:06 گفت:

:((((((((((((((((((((( کاش نمیرفت..اهی اهی..!