خرید هافبک و مدافع

نویسنده: عادل قهرمانی

وبلاگ من
نویسنده: عادل قهرمانی
بهتر از این نمیشه
کل بازدید: 2,052 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

خرید هافبک و مدافع

هافبک هجومی


بنظر من مهاجم زیاد داریم ...
یه هافبک هجومی خوب می خوایم که بتونه مهاجم رو خوب تغذیه کنه و خوب هم گل بزنه ...
مدافعان تیمهای حریف بیشتر حواسشون به مهاجمان ارسنال معطوف میشه اگه هافبک تیزهوشی بتونیم بخریم براحتی میتونه گل بزنه
دو مدافع قوی هیکل دیگه هم میخوایم چون درگیریهای فیزیکی خیلی زیاده احتمال مصدومیت همچنان بالاست ...
مدافعان ارسنال هم احساس میکنم خیلی زود مصدوم میشن ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Masoud در 9/10/1390 | 01:41 گفت:

يه هافبكه عالي در حدده آرسنال و يه مهاجم كه بتونه جاي شاماخ و ‍ژرونيو و آرشاوين رو پر كنه . نه اگه دوتا مهاجم بخريم خوبه!

reza در 8/10/1390 | 22:47 گفت:

افرین حق با توست

شاهين در 8/10/1390 | 19:07 گفت:

یه مهاجم ، یه بازی ساز ، یه هافبک تهاجمی

Hossein Y در 8/10/1390 | 18:54 گفت:

يه مهاجم نوك مطمئن كه رابين انقدر بازي نكنه مصدوم ميشه

kasra در 8/10/1390 | 17:55 گفت:

یکی مثل کمپل احتیاجه

رضا در 8/10/1390 | 17:38 گفت:

مگه ارسنال پرورشگاه است که بخاطر اینکه یکی پیشرفت کنه خودش را تقویت نکنه !!!!!

سيد مهدي ابطحي در 8/10/1390 | 16:38 گفت:

خريد يه هافبك واسه تيم خيلي خوبه اما يادمون نره كه ما بازيكناي خوبي در باشگاه مثل هنري لانزبوري(جك ويلشر دوم) داريم كه با خريد بازيكن شايد سال ديگه بهشون كمتر بازي برسه و شاهد پيشرفت كندشون باشيم

ایمان بهادران در 8/10/1390 | 15:40 گفت:

hich kaso nemikhare hala bebinin

رضا در 8/10/1390 | 15:23 گفت:

ونگر گفته وسط زمین شلوغه !!! خوب این یعنی چی ؟!!!! یعنی اینکه هافبک نمیخرم!!!!!

El Pistolero در 8/10/1390 | 15:05 گفت:

درسته مهاجمین زیادی داریم ولی به جز فنپرسی اونا کیفیت بالایی ندارن.
درمورد دفاع هم فکر کنم ژورو یا حتی مرتساکر در حد آرسنال نیستن و خرید کیهیل که نمیدونم ونگر چرا نمیخردش میتونه عالی باشه.
برای هافیک هم اگه ونگر بجنبه اوزیل رو راحت میشه خرید.

حمید فرازی در 8/10/1390 | 14:43 گفت:

الان به شدت یه وینگ و یه مهاجم میخوایم.سد جان دی ناتاله الان خوبه ولی 34 سالشه دیگه به دردمون نمیخوره.اگه پودولسکی یا هالکو میخریدیم عین این بود که تو چندپست خرید کردیم ولی یه مئافع چپ هم خیلی لازمه.لیتون بینز حرف نداره

محسن در 8/10/1390 | 14:01 گفت:

دفاع وسط که کم نداریم . مهاجم مکمل واسه رابین ضروریه

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 13:41 گفت:

عادل جان هافبک هجومی آی حال میده دی ناتاله بیاد! 2سال بیمه ایم. هافبک بازیساز شدیدا نیاز داریم با 1مهاجم و 2مدافع کناری.مرسی عادل جان

علی ارشدی در 8/10/1390 | 13:13 گفت:

تا حدودی درست میگی ولی باور کن مهاجم هم میخوایم