ونگر و مانچینی، ترس یا شجاعت

نویسنده: BEHNAM

وبلاگ من
نویسنده: BEHNAM
ز 10 سال پیش عاشق ارسنال و سبک بازیشم، همچنین عشقم توماس روسیچکی یا همون موتزارت کوچکه
کل بازدید: 2,505 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

ونگر و مانچینی، ترس یا شجاعت

رییس فلسفه خود را قربانی برد و باخت نمیکند


یه نکته ای که خیلی وقته ذهن منو به خودش درگیر کرده و با دیدن بازی دیشب قوت گرفت اینکه ایا رییس فلسفه خود را تغییر میدهد؟ نمیدونم بازی دیشبو دیدین یا نه ولی شاید بدونین که من سیتی تقریبا با نفرات اصلیش بازی میکرد،ولی ارسنال کل تیمشو عوض کرده بود، این کار مانچینی یعنی ترس،یعنی اینکه جرات ریسک کردن نداره،من مطمئنم که اگه 10 روز هم ارسنال با بازی قبلیش فاصله داشت باز رییس از بازیکنان جوان استفاده میکرد،تو بازی چلسی لیورپول هم همین موضوع بود یعنی تیما با ترکیب اصلیشون اومده بودن،ایا شما بازی رو از بارسلونا به یاد دارین که مسی تو اون بازی نکرده باشه حتی تو پایین ترین درجه از اهمیت،پس این نشون میده که این مربی ها ترسو هستن و شهامت بازی دادن به بازیکنان جوان رو ندارن ولی رییس هیچوقت رویکرد و فلسفه خودشو عوض نکرده و اونو فدای چند تا برد و باخت نکرده،شاید یکی از دلایل ماندگاری رییس هم این باشه،نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mahdi rajaei در 10/9/1390 | 13:01 گفت:

اگه اینطوری کار نمی کرد که الان فابرگاس و همین نصری وکلیچی خیانت کار اینجوری نمیرفتن تو بورس وهمه براشون سر ودست نمیشکستن!این منچستر سیتی کم میاره!چون فاصله نیمکتش با اصلیاش زیاده همین باعث میشه که با فشرده شدن بازیا تیمش کم بیاره!منتظر این اتفاق باشید!

arash در 10/9/1390 | 09:16 گفت:

خیلی خوبه به جوونا میدون میده ولی بهتر بود دو سه تا از بازیکنای اصلی رو هم بازی میداد تا ببریم ولی با همین تیم دوممونم بد بازی نکردیم

sam baygan در 10/9/1390 | 01:43 گفت:

فلسفه شو میپسندم ولی فقط تو اتحادیه و حذفی،نه تو لیگ.

امیر مجاهد در 10/9/1390 | 01:04 گفت:

salam bax man mini own gereftam tamame bazi haro az mahvare online mibinam! age modiraye sit ejaze bedan o khoda bekhad bazi haro zabt mikonam va tu site arseanal.ir mizarim

سید امین هاشمی در 10/9/1390 | 00:21 گفت:

منم موافقم داداش.ونگر کارشو خوب بلده

سجاد کریمی در 9/9/1390 | 22:42 گفت:

ایول رییس

محمد اصغری در 9/9/1390 | 22:41 گفت:

بهتر بهش لقب پسر شجاع بدیم.
ولی خداییش مرده ،سرش بره حرفش نمیره.
امیدوارم این جوون هایی که بعضی هاشون از جلبک هم کند ذهن تر هستند قدر رئیس رو بدونندو مثل بعضیها نمک نشناس نباشن.

محمد اصغری در 9/9/1390 | 22:38 گفت:

بهتر بهش لقب پسر شجاع بدیم.
ولی خداییش مرده سرش بره حرفش نمیره(حا

حمید فرازی در 9/9/1390 | 21:09 گفت:

نکته جالب این بود که آگرو رو همون نیمه اول وارد زمین کرد.واقعا همین جوانگرایی آرسنال و بازی چشم نوازش هست که این همه طرفدار جوون و فهیم داریم

مهناز پرتوی در 9/9/1390 | 20:36 گفت:

بله من مطمئنم اگه عين بقيه ميترسيد وتركيب اصلي رو ميچيد ما دقيقا 5سال بود كه حسرت به دل نبوديم...

رضا کاظمی در 9/9/1390 | 20:05 گفت:

عاشقشم

رضا کاظمی در 9/9/1390 | 20:04 گفت:

عاشقشم

ali در 9/9/1390 | 19:31 گفت:

اره بخاطر همین نترس بودنش هست که ما داریم این روز ها رو سپری میکنیم

علی ارشدی در 9/9/1390 | 19:30 گفت:

ونگر مربی بی نظیریه نه فقط به جوونا بازی میده بلکه تیمش با همین جوونا زیبا و چشم نواز بازی میکنه
حالا همین تیمو بده دست گواردیولا یا بنیتز یا مورینیو یا هر کی دیگه میرن دسته 2

علیرضا در 9/9/1390 | 19:13 گفت:

پس فکر کردی ما واسه چی عاشق رئیسیم دوست خوبم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خاطر همین شجاعت و نترس بودنش هست...........

حسین ملازینل در 9/9/1390 | 18:53 گفت:

آفرین...یکی از دلایلی که دوسش دارم همینه...