ونگر و مانچینی، ترس یا شجاعت

نویسنده: BEHNAM

وبلاگ من
نویسنده: BEHNAM
ز 10 سال پیش عاشق ارسنال و سبک بازیشم، همچنین عشقم توماس روسیچکی یا همون موتزارت کوچکه
کل بازدید: 2,497 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

ونگر و مانچینی، ترس یا شجاعت

رییس فلسفه خود را قربانی برد و باخت نمیکند


یه نکته ای که خیلی وقته ذهن منو به خودش درگیر کرده و با دیدن بازی دیشب قوت گرفت اینکه ایا رییس فلسفه خود را تغییر میدهد؟ نمیدونم بازی دیشبو دیدین یا نه ولی شاید بدونین که من سیتی تقریبا با نفرات اصلیش بازی میکرد،ولی ارسنال کل تیمشو عوض کرده بود، این کار مانچینی یعنی ترس،یعنی اینکه جرات ریسک کردن نداره،من مطمئنم که اگه 10 روز هم ارسنال با بازی قبلیش فاصله داشت باز رییس از بازیکنان جوان استفاده میکرد،تو بازی چلسی لیورپول هم همین موضوع بود یعنی تیما با ترکیب اصلیشون اومده بودن،ایا شما بازی رو از بارسلونا به یاد دارین که مسی تو اون بازی نکرده باشه حتی تو پایین ترین درجه از اهمیت،پس این نشون میده که این مربی ها ترسو هستن و شهامت بازی دادن به بازیکنان جوان رو ندارن ولی رییس هیچوقت رویکرد و فلسفه خودشو عوض نکرده و اونو فدای چند تا برد و باخت نکرده،شاید یکی از دلایل ماندگاری رییس هم این باشه،نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mahdi rajaei در 10/9/1390 | 13:01 گفت:

اگه اینطوری کار نمی کرد که الان فابرگاس و همین نصری وکلیچی خیانت کار اینجوری نمیرفتن تو بورس وهمه براشون سر ودست نمیشکستن!این منچستر سیتی کم میاره!چون فاصله نیمکتش با اصلیاش زیاده همین باعث میشه که با فشرده شدن بازیا تیمش کم بیاره!منتظر این اتفاق باشید!

arash در 10/9/1390 | 09:16 گفت:

خیلی خوبه به جوونا میدون میده ولی بهتر بود دو سه تا از بازیکنای اصلی رو هم بازی میداد تا ببریم ولی با همین تیم دوممونم بد بازی نکردیم

sam baygan در 10/9/1390 | 01:43 گفت:

فلسفه شو میپسندم ولی فقط تو اتحادیه و حذفی،نه تو لیگ.

امیر مجاهد در 10/9/1390 | 01:04 گفت:

salam bax man mini own gereftam tamame bazi haro az mahvare online mibinam! age modiraye sit ejaze bedan o khoda bekhad bazi haro zabt mikonam va tu site arseanal.ir mizarim

سید امین هاشمی در 10/9/1390 | 00:21 گفت:

منم موافقم داداش.ونگر کارشو خوب بلده

سجاد کریمی در 9/9/1390 | 22:42 گفت:

ایول رییس

محمد اصغری در 9/9/1390 | 22:41 گفت:

بهتر بهش لقب پسر شجاع بدیم.
ولی خداییش مرده ،سرش بره حرفش نمیره.
امیدوارم این جوون هایی که بعضی هاشون از جلبک هم کند ذهن تر هستند قدر رئیس رو بدونندو مثل بعضیها نمک نشناس نباشن.

محمد اصغری در 9/9/1390 | 22:38 گفت:

بهتر بهش لقب پسر شجاع بدیم.
ولی خداییش مرده سرش بره حرفش نمیره(حا

حمید فرازی در 9/9/1390 | 21:09 گفت:

نکته جالب این بود که آگرو رو همون نیمه اول وارد زمین کرد.واقعا همین جوانگرایی آرسنال و بازی چشم نوازش هست که این همه طرفدار جوون و فهیم داریم

مهناز پرتوی در 9/9/1390 | 20:36 گفت:

بله من مطمئنم اگه عين بقيه ميترسيد وتركيب اصلي رو ميچيد ما دقيقا 5سال بود كه حسرت به دل نبوديم...

رضا کاظمی در 9/9/1390 | 20:05 گفت:

عاشقشم

رضا کاظمی در 9/9/1390 | 20:04 گفت:

عاشقشم

ali در 9/9/1390 | 19:31 گفت:

اره بخاطر همین نترس بودنش هست که ما داریم این روز ها رو سپری میکنیم

علی ارشدی در 9/9/1390 | 19:30 گفت:

ونگر مربی بی نظیریه نه فقط به جوونا بازی میده بلکه تیمش با همین جوونا زیبا و چشم نواز بازی میکنه
حالا همین تیمو بده دست گواردیولا یا بنیتز یا مورینیو یا هر کی دیگه میرن دسته 2

علیرضا در 9/9/1390 | 19:13 گفت:

پس فکر کردی ما واسه چی عاشق رئیسیم دوست خوبم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خاطر همین شجاعت و نترس بودنش هست...........

حسین ملازینل در 9/9/1390 | 18:53 گفت:

آفرین...یکی از دلایلی که دوسش دارم همینه...