واقعا مشتی گاو؟؟؟

نویسنده: BEHNAM

وبلاگ من
نویسنده: BEHNAM
ز 10 سال پیش عاشق ارسنال و سبک بازیشم، همچنین عشقم توماس روسیچکی یا همون موتزارت کوچکه
کل بازدید: 2,499 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

واقعا مشتی گاو؟؟؟

واقعا مشتی گاو؟؟؟


مخاطبم اون کسانی هستن که بازیکنان تیم خودشونو گاو خطاب میکنن، واقعا فکر میکنید اگه طرفدار یه تیم دیگه بیاد این پست شمارو بخونه چی فکر میکنه؟؟اگه ارسنال تو دسته 3 هم بازی کنه من باز ذره ای از عشقم بهش کم نمیشه،ما واسه خود ارسناله که عاشقشیم نه به خاطر 2 3 تا برد و باخت، از تیمتون دفاع کنین ،سرتونو بالا بگیرین با افتخار بگین من طرفدار ارسنالم این حرفا چیه دیگه؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 7/10/1390 | 19:43 گفت:

الان طویله واقعا؟!

فرهاد در 7/10/1390 | 14:17 گفت:

مشکل فقط ونگره که 60سالشه و هنوز لجبازه

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:19 گفت:

من که نمیدونم چی بگم.اینجا هوادارا دو دسته هستن که متاسفانه نمیشه هردو رو راضی کرد ولی دوستای گلم سعی کنید خیلی آروم تر باهم صحبت کنید چون بازم کم کم جو سایت داره به هم میریزه.باور کنید این آرسنال تا چندسال دیگه همینجوره بعدش یه انقلاب بزرگ تو تیم رخ میده که نابودی و یا اوج گیری تیمو به همراه داره.حالا اگه واقعا تیمو دوست دارین این چندسالم صبر کنید اگه هم جام دوست دارین بارسا رئال منچستر و امثال اون هستن

رضاشاماخ چوک بندر در 7/10/1390 | 02:38 گفت:

علی جون گاورومن گفتم البته به چندتاازبازیکناچون عصبانی بودم الانم پشیمونم.ولی حق باعلی هستش ماجام میخوایم؟

ali در 7/10/1390 | 01:06 گفت:

بذار طرفدار تیمای دیگه بیان اینجا پست مارو بخونن و هرچی میخوان فکر کنن ، فکر کردی کسی میاد به سایت تیمی که وضعیتش از نیوکاسل بدتر هست نگاه میکنه ، اون طرف خیلی باید احمق باشه که بیاد اینجا و پیگیر اوضاع ارسنال باشه ، آخه ارسنال چی داره که بخواد بیاد ببینه ارسنال چه کار میکنه ، اما از یه جهت بهت حق میدم ممکن یارو بیاد اینجا و بخواد یکم به این اراجیف ونگر بخنده.
اقا اره من میخوام به ونگر توهین کنم.اصلا ونگر یه پیر خرفت و لجباز هست که هیچی از مربی گری سرش نمیشه
ایشون الان نزدیک به 8 سال که داره به شعور شما توهین میکنه کسی نمیاد یقش رو بگیره حالا یه دو نفر اومدن یه چی گفتن سری علیهشون موضع میگرید بنده اومدم که این روحیه رو اصلاح کنم.
بنده هیچ کس رو گاو به حساب نیاوردم و هیچ وقت در مقابل کسی که من رو گاو میپندار سکوت نخواهم کرد.
گاو اون کسی هست که ما هوادار ها رو گاو میپندار و فکر میکنه بازم میتونه با یه خرید ژانویه خرمون کنه.
فکر کرد بازهم میتونه با خرید امثال جنکیکسون هوادارها رو برای چند هفته ای سر جاشون بشون.
گاو اون شخص هست نه هیچ یک دیگر از مجموعه ارسنال ، حال اون شخص هر کی از نظر شما میخواد باشه.
واقعا این کلماتی که گفتم نه در شان خودم و نه در شان بعضی از آقایون و این سایت نیست اما مجبورم اینطور جواب بدم چون دیگه کارد رو به استخون رسوندن و الان از استخون هم دیگه داره رد میکنه

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:34 گفت:

سیاست تحریم علیه کسانی که به وضوح به بازیمنای محبوب تیم تو هین میکنن از همین الان اجرا کنید!!!!!!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 6/10/1390 | 23:50 گفت:

من نمیدونم که کی گفته مشتی گاو ولی بدونه که...........................................:(

BEHNAM در 6/10/1390 | 23:32 گفت:

فدات بشم علی اقا ،واسه من افتخار که تو جمع شما هستم

Saeed Milani در 6/10/1390 | 23:11 گفت:

بچه ها توهین خوب نیست ، اگه واقعا احساس می کنین از انسان چیزی کم دارن بگین انسان نما!

علی ارشدی در 6/10/1390 | 22:52 گفت:

بهنام خیلی می خوامت معلوم میشه واقعا آرسنالی هستی

سید امین هاشمی در 6/10/1390 | 22:15 گفت:

باید باید باید میبردیم ولی نشد،فدا سر همگی

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:14 گفت:

آقاعلی به تیم خوب امتیازنمیدن ولورهمپتون افتضاح بودوامتیازگرفت

علی حسن آبادی در 6/10/1390 | 22:07 گفت:

تیم امروز همه کار کرد بد شانس بودیم
داور بی پدر مادر اگه پنالتی رو میگرفت ....

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:07 گفت:

داداش من من عصبانیم واین نشون میده که عاشقشم امروزجلوداداش کوچیکم گریه کردم بابام تعجب کرده بود

حبیب در 6/10/1390 | 21:45 گفت:

احسنت به تو طرفدار واقعی ..... طرفدار واقعی کم پیدا میشه .....منم عاشق آرسنالم .... چون 13 سال عاشقشم.....
ARSENAL 4 EVER ARSENAL 4EVER

آرمان امیراحمدی در 6/10/1390 | 21:43 گفت:

اجازه ندارن به تیم بی ادبی کنن ! پاک میشه