واقعا مشتی گاو؟؟؟

نویسنده: BEHNAM

وبلاگ من
نویسنده: BEHNAM
ز 10 سال پیش عاشق ارسنال و سبک بازیشم، همچنین عشقم توماس روسیچکی یا همون موتزارت کوچکه
کل بازدید: 2,504 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

واقعا مشتی گاو؟؟؟

واقعا مشتی گاو؟؟؟


مخاطبم اون کسانی هستن که بازیکنان تیم خودشونو گاو خطاب میکنن، واقعا فکر میکنید اگه طرفدار یه تیم دیگه بیاد این پست شمارو بخونه چی فکر میکنه؟؟اگه ارسنال تو دسته 3 هم بازی کنه من باز ذره ای از عشقم بهش کم نمیشه،ما واسه خود ارسناله که عاشقشیم نه به خاطر 2 3 تا برد و باخت، از تیمتون دفاع کنین ،سرتونو بالا بگیرین با افتخار بگین من طرفدار ارسنالم این حرفا چیه دیگه؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 7/10/1390 | 19:43 گفت:

الان طویله واقعا؟!

فرهاد در 7/10/1390 | 14:17 گفت:

مشکل فقط ونگره که 60سالشه و هنوز لجبازه

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:19 گفت:

من که نمیدونم چی بگم.اینجا هوادارا دو دسته هستن که متاسفانه نمیشه هردو رو راضی کرد ولی دوستای گلم سعی کنید خیلی آروم تر باهم صحبت کنید چون بازم کم کم جو سایت داره به هم میریزه.باور کنید این آرسنال تا چندسال دیگه همینجوره بعدش یه انقلاب بزرگ تو تیم رخ میده که نابودی و یا اوج گیری تیمو به همراه داره.حالا اگه واقعا تیمو دوست دارین این چندسالم صبر کنید اگه هم جام دوست دارین بارسا رئال منچستر و امثال اون هستن

رضاشاماخ چوک بندر در 7/10/1390 | 02:38 گفت:

علی جون گاورومن گفتم البته به چندتاازبازیکناچون عصبانی بودم الانم پشیمونم.ولی حق باعلی هستش ماجام میخوایم؟

ali در 7/10/1390 | 01:06 گفت:

بذار طرفدار تیمای دیگه بیان اینجا پست مارو بخونن و هرچی میخوان فکر کنن ، فکر کردی کسی میاد به سایت تیمی که وضعیتش از نیوکاسل بدتر هست نگاه میکنه ، اون طرف خیلی باید احمق باشه که بیاد اینجا و پیگیر اوضاع ارسنال باشه ، آخه ارسنال چی داره که بخواد بیاد ببینه ارسنال چه کار میکنه ، اما از یه جهت بهت حق میدم ممکن یارو بیاد اینجا و بخواد یکم به این اراجیف ونگر بخنده.
اقا اره من میخوام به ونگر توهین کنم.اصلا ونگر یه پیر خرفت و لجباز هست که هیچی از مربی گری سرش نمیشه
ایشون الان نزدیک به 8 سال که داره به شعور شما توهین میکنه کسی نمیاد یقش رو بگیره حالا یه دو نفر اومدن یه چی گفتن سری علیهشون موضع میگرید بنده اومدم که این روحیه رو اصلاح کنم.
بنده هیچ کس رو گاو به حساب نیاوردم و هیچ وقت در مقابل کسی که من رو گاو میپندار سکوت نخواهم کرد.
گاو اون کسی هست که ما هوادار ها رو گاو میپندار و فکر میکنه بازم میتونه با یه خرید ژانویه خرمون کنه.
فکر کرد بازهم میتونه با خرید امثال جنکیکسون هوادارها رو برای چند هفته ای سر جاشون بشون.
گاو اون شخص هست نه هیچ یک دیگر از مجموعه ارسنال ، حال اون شخص هر کی از نظر شما میخواد باشه.
واقعا این کلماتی که گفتم نه در شان خودم و نه در شان بعضی از آقایون و این سایت نیست اما مجبورم اینطور جواب بدم چون دیگه کارد رو به استخون رسوندن و الان از استخون هم دیگه داره رد میکنه

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:34 گفت:

سیاست تحریم علیه کسانی که به وضوح به بازیمنای محبوب تیم تو هین میکنن از همین الان اجرا کنید!!!!!!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 6/10/1390 | 23:50 گفت:

من نمیدونم که کی گفته مشتی گاو ولی بدونه که...........................................:(

BEHNAM در 6/10/1390 | 23:32 گفت:

فدات بشم علی اقا ،واسه من افتخار که تو جمع شما هستم

Saeed Milani در 6/10/1390 | 23:11 گفت:

بچه ها توهین خوب نیست ، اگه واقعا احساس می کنین از انسان چیزی کم دارن بگین انسان نما!

علی ارشدی در 6/10/1390 | 22:52 گفت:

بهنام خیلی می خوامت معلوم میشه واقعا آرسنالی هستی

سید امین هاشمی در 6/10/1390 | 22:15 گفت:

باید باید باید میبردیم ولی نشد،فدا سر همگی

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:14 گفت:

آقاعلی به تیم خوب امتیازنمیدن ولورهمپتون افتضاح بودوامتیازگرفت

علی حسن آبادی در 6/10/1390 | 22:07 گفت:

تیم امروز همه کار کرد بد شانس بودیم
داور بی پدر مادر اگه پنالتی رو میگرفت ....

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:07 گفت:

داداش من من عصبانیم واین نشون میده که عاشقشم امروزجلوداداش کوچیکم گریه کردم بابام تعجب کرده بود

حبیب در 6/10/1390 | 21:45 گفت:

احسنت به تو طرفدار واقعی ..... طرفدار واقعی کم پیدا میشه .....منم عاشق آرسنالم .... چون 13 سال عاشقشم.....
ARSENAL 4 EVER ARSENAL 4EVER

آرمان امیراحمدی در 6/10/1390 | 21:43 گفت:

اجازه ندارن به تیم بی ادبی کنن ! پاک میشه