تسلیت

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 183,774 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

تسلیت

تسلیت شیرین


باشکست بارسلونابرابرختافه وناراحت شدن هوادارای این تیم به نظرم بایدادب رورعایت کنیم وبه شبکه 3تسلیت بگیم درواقع بارساtvمطمئنم آقای ذکایی الان به خاطراین مسئله عزاداره"آقای زکای گوینده اخبارورزشی ومسئول پخش فوتبال شبکه3
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 6/9/1390 | 16:03 گفت:

حالا جای جالبش اینجاست که از ختافه باخت.........

علی ارشدی در 6/9/1390 | 15:00 گفت:

جای خوشحالیه از باختن والیبال حالم گرفته بود ولی الان شاد شدم دمت گرم خبر خوبی بود ولو بی ربط به آرسنال

hamidtopchi در 6/9/1390 | 10:29 گفت:

هه بارسا باخت؟
مگه داور نبود تو زمین دیقه 90 پنالتی بگیره؟

حمید فرازی در 6/9/1390 | 07:35 گفت:

خدا رو شکر بارسا هم داره کم کم افت میکنه و داره به اصل خودش برمیگرده.بازیش با میلان واقعا میلان زیاد خوب نبود این بارسا بد بود

علی حسن آبادی در 6/9/1390 | 07:35 گفت:

زکایی؟
من فک میکنم خیابانی و مزدمک میرزایی دیشب خود کشی کرده باشن!

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 06:56 گفت:

بارسا تی ویه دیگه

رضاشاماخ چوک بندر در 6/9/1390 | 05:46 گفت:

شرین جان صداوسیماتمام بازیهاچه بارسلوناچه تیمهای دیگه ازاسکای اسپورت که یک پکیج ایتالیایی هستش وروهاتبرده میدزده واین کانال بادانگل هم بازمیشه.تنهاپکیج عربی که لیگ اسپانیاوایتالیاپخش میکنه الجزیرست که تمام بازیهای لیگ روپخش میکنه نه فقط بارسلونا.الجزیره هم بادانگل بازمیشه.قبلاصداوسیمابازی هاروازالجزیره میدزدیدوقتی دیدالجزیره وسط بازی زیرصفحه تلوزیون تبلیغ الجزیره میکنه ترسیدلوبرن رفتندسراغ اسکای اسپورت

shervin در 6/9/1390 | 04:03 گفت:

تسلیت عرض میکنیم.
ولی واقعیت میدونی چیه. واقعیت اینه که صدا سیمای اسلامی ما حق پخش تلویزیونی رو پرداخت نمیکنه. و منتظر میشینن یه شبکه عرب بخره اونا هم سریع بزنن پخش زنده. کسی تا حالا دیده لیگ اسپانیا با صدای مستقیم پخش بشه؟
خوب معلومه که نه. بعضی بازی های مهم لیگ جزیره که با تماس های مردم مجبور میشن پخش کنن اگه از جایی گیر نیارن مجبور میشن حق پخش بازیو بخرن در نتیجه با کیفیت و با صدای اصلی ورزشگاه و بدون گزارشگر خارجی. که در سال شاید چند بار این کارو بکنن. و این کشورای عرب همشون بازیهای ب-ا-ر-س-ا رو پوشش میدن و صدا سیمای ایرانم حالشو میبره!