مانچینی ترسیده

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 183,175 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

مانچینی ترسیده

مانچینی ترسیده


مانچینی ازنحوه برگزاری لیگ شاکیه وگفته همین برنامه ریزی هاباعت ناکامی تیم ملی انگلیسه گفته مافشارسختی تولیگ قهرمانان متحمل شدیم ویکشنبه بالیورپول بازی کردیم وصبح دوشنبه به لندن اومدیم تاباآرسنال بازی کنیم.گفته ماباتیم جوانمون بازی میکنیم.این باباتازه فهمیده برنامه لیگ توژانویه فشرده میشه والان20ساله همینجوریه این گاوتازه فهمیده.بچه هاحالاداره کم کم میفهمه که تیمش توان بازی توشرایط سخت نداره وبحرانش نزدیکه.واین درصورتیه که آرسن ونگر15ساله تواین شرایط سخت بازی میکنه ومیدونه چطورفشارروکنترل کنه.حالابه حرف من رسیدین؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Lotfali khan zand در 8/9/1390 | 19:23 گفت:

آقا رضا ما چقدر شبیه همیم ، منم طرفدار فرانسم. ببینم استقلالی که نیستس؟

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 19:04 گفت:

خدا نکنه....

HAMED toopchi در 8/9/1390 | 19:02 گفت:

الان از خوشحالي .... بند شدم!!!! وااااااااااااي. دوستاي خوبم از اينكه اينقد به من قبل بازي انرژي ميدين ممنون

میلاد حسینی در 8/9/1390 | 18:48 گفت:

آخه چرا به گاو توهین میکنی!!!!!!!
گاو که مفیده تازه به ما شیر هم میده هی هی هی هی

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 18:48 گفت:

خوشبحالت حامد

حسین عسگریان در 8/9/1390 | 18:44 گفت:

بچه ها حامد زوق زده شده واز شوق پیراهن جورو نمیتونه حرف بزنه!!!

HAMED toopchi در 8/9/1390 | 18:34 گفت:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 18:24 گفت:

باشه قبول اگه گل نزد باید لباس دوم آرسنال رو واسم بگیریا روسیچکی باشه از همه بهتره اگر هم گل زد من لباس فرانسه رو واست می فرستم.

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 18:22 گفت:

پیراهن تیم فرانسه چون عاشق فرانسم

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 18:21 گفت:

پیراهن تیم فرانسه چون عاشق فرانسم

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 18:15 گفت:

خوب اگه گل زد از من چی می خوای داداش؟

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 18:03 گفت:

آره قبول محسن جان.اگه شرطوباختی دیگه نری به دستی که زکی خان رفت

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 17:41 گفت:

ببین اقا رضا من مرده آرسنالم از خدامه آرسنال ببره شاماخ هم گل بزنه اما شرط می بندم نمی زنه حاضری سر یه پیراهن با من شرط ببندی.

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 17:41 گفت:

ببین اقا رضا من مرده آرسنالم از خدامه آرسنال ببره شاماخ هم گل بزنه اما شرط می بندم نمی زنه حاضری سر یه پیراهن با من شرط ببندی.

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 17:23 گفت:

شرط میبندم گل میزنه آقامحسن.من 50تامیگیرم میفرستم.پیراهنش جنس پریماباشورت9تومان پولشم خودم میدم

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 17:22 گفت:

شرط میبندم گل میزنه آقامحسن.من 50تامیگیرم میفرستم.پیراهنش جنس پریماباشورت9تومان پولشم خودم میدم

Saeed Milani در 8/9/1390 | 17:03 گفت:

حامد توپچی خودش نیست اما به من گفت به رضا شاماخ بگو پیراهن جورو رو برام بفرست!

توپچی جنوب در 8/9/1390 | 16:50 گفت:

به به اینجا اوضاع گرمه حالا که اینجوره واسه من و حامد توپچی هم پیراهن ژرو کبیر رو بفرس!!!!!!!!!!!(((:

محسن شعبانی در 8/9/1390 | 16:30 گفت:

اگه شاماخ گل نزد چی ؟

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 15:14 گفت:

توقشم پیراهن همه گیرمیادحتی ژسنی من خودم پیراهن دوم آرسنال همون سرمه ای وآبی روخریدم به اس شاماخ.حتی پیراهن ولورهمپتون هم هست.اگه شاماخ گل زدآدرستونوبدین قول میدم پست کنم

sam baygan در 8/9/1390 | 14:51 گفت:

من پیراهن ویلشرو میخوام..!

علی ارشدی در 8/9/1390 | 14:51 گفت:

در ضمن این بابا هنوز نفهمیده لیگ انگلیس یعنی چی کم کم دستش میاد :دی

حسین عسگریان در 8/9/1390 | 14:50 گفت:

منم میخوام منم میخوام پیرهن RVPرو

علی ارشدی در 8/9/1390 | 14:43 گفت:

رضا واسه کی پست میکنی پیرهنو؟ یک پیرهن RVP هم واسه من بفرست :))

حمید فرازی در 8/9/1390 | 14:39 گفت:

آرمان راست میگه زیاد شبیه گاو نیست.بیشتر شبیه مامولکه

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 13:53 گفت:

آره حمیدجان بگو

hamidtopchi در 8/9/1390 | 13:30 گفت:

چه علاقه ی داری به شاماخا!!!
یه آماری بخوام مبتونی واسم بگیری آقا رضا؟

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 13:17 گفت:

اگه امشب شاماخ بازی کردوگل زدمن ازقشم پیراهن آرسنال میخرم وپست میکنم قول میدم

آرمان امیراحمدی در 8/9/1390 | 13:13 گفت:

گاو ! ؟ :D به مردم دری وری نگو مردم مومن

sepehr najafian در 8/9/1390 | 13:11 گفت:

راستی رضا شاماخ امروز روز خوش شانسیته احتمالا شاماخ تو ترکیب اصلی بازی میکنه

BEHNAM در 8/9/1390 | 13:08 گفت:

این مانچینی هنوز فکر میکنه اینجام ایتالیاست که هر 2 هفته یه بازی داشته باشه، بابا یکی این بابارو از خواب بیدار کنه

سید امین هاشمی در 8/9/1390 | 12:57 گفت:

مانچینی که در مقابل رئیس ما طفل نو پایی بیش نیست رضا جان