خبرخوش

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 180,772 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

خبرخوش

خبرخوش


آخرین بازی ازمرحله یک چهارم جام اتحادیه امشب برگزارشدکه دوتیم منچستریونایتدوکریستال پالاس درورزشگاه الترافوردبه میدان رفتن وبازی روکریستال پالاس2.1برد.اگه ماازسیتی نباخته بودیم الان قرعه سختی برای قهرمانی نداشتیم ولی حیف هزاربارحیف.خبردیگه اینکه تاتنهام هم که دیگه ادعاش زیادشده بوددرجام یوفاتوخونه خودش 2.1به poakباخت.خدایی پرروشده بودن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 10/9/1390 | 17:54 گفت:

ممنون چسبید

محسن شعبانی در 10/9/1390 | 17:42 گفت:

خوشحالمون کردی رضا جان

فرزین سلامي در 10/9/1390 | 12:59 گفت:

لابد منچستر هم بازیکنای اصلیشو استراحت داده بوده،ولی خوب شد تاتنهام باخت امسال هم عمرا تو 4 تای اول باشن

hamidtopchi در 10/9/1390 | 12:49 گفت:

چه فرق میکنه ما که باختیم هرکی میخواد بره قهرمان بشه!!!
ما بهتره سنگ خودمونو به سینه بزنیم نه اینکه منتظر باشیم که چه موقع،چه تیمی میباخه!!:)

رضاشاماخ چوک بندر در 10/9/1390 | 12:36 گفت:

آره منم بازیشودیبم .گل اول پالاس خیلی قشنگ بودازوست زمین.ساعت 1تواخبارببینیدگل رو

BEHNAM در 10/9/1390 | 12:22 گفت:

نه بابا ،خیلی خوشحال شدم،چه میکنه این منچستر

حمید فرازی در 10/9/1390 | 08:41 گفت:

کریستا پالاس یه بایزکن ساحل عاجی به نام ویلفرد زاها داره که واسه جوانان انگلستان بازی میکنه.یه آمار فوق العاده داره.45 گل در 56 بازی.به نظرتون میشه بهش توجه کرد؟دیشب خوب بازی کرد و به نظرم میتونه خرید خوبی تو ژانویه باشه

حمید فرازی در 10/9/1390 | 08:33 گفت:

واقعا خوب بود.مرسی رضا.حالا بیاید جوانان خودمونو با منچستر و چلسی و بقیه تیما مقایسه کنید.تو رو خدا اسم این دوتا نحسو از رو کاربریت بردار.قول میدم خودم یه بازیکن خوب واست پیدا کنم اسمشو بذار رو کاربریت.باور کن اگه حامد ببینه جو سایتو میریزه هم.