بازیکنان مسلمان آرسنال(جالب)

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 181,200 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

بازیکنان مسلمان آرسنال(جالب)

بازیکنان مسلمان آرسنال(جالب)


تاحالاتوجه کردین که چه بازیکنانی مسلمان هستن؟واین بازیکنان ستاره هرتیم هستن؟واین بازیکنان درماه رمضان باتمرین بدنسازی وفشاری که درتمرین داشتن ولی روزه های خودرومیگرفتن؟بیشتراین بازیکنان درلیگ انگلیس هستندوآرسنال4نفرمسلمان داره.....آرسنال(دیابی.سانیا.شاماخ.ارمان ترائوره)سیتی(نصری.کولوتوره.ژکو.یحیی توره)نیوکاسل(بن عارفا.توییته.)استون ویلا(حبیب بی بی)چلسی(آنلکا.میگل)اورتون(فلاینی)تاتنهام(یونس کابل)ویگان(علی الحبسی.محمددیام)وست برومویچ(یونس ملمبو)ساندرلند(احمدالمحمدی)پارک رنجرز(عادل ترابت)درضمن تولالیگاوسری آهم هستن.وتیری آنری وکاکاهم مسلمان شدن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 14/9/1390 | 15:09 گفت:

حبیب و یحی هم واقعا مسلمونن ، توی فرانسه مسجد میرن و نماز می خونن. TV5 نشون می داد.

ramin kazemi در 14/9/1390 | 03:13 گفت:

میدونی ریبری چرا دستگیر شد همین امسال؟چون با یه دختر زیر سن قانونی توی هتل با دوتا دیگه از بازیکنای مثلا مسلمون فرانسه گرفتنشون.که بعد خودشون زدن به اون راه که نمیدونستن دختر چند سالشه! اکثر کسایی که رضاشاماخ اسم برده به جز کانوته و مونتاری از این پرونده ها داشتن.خوبه یه سرجی بکنید توی اینترنت ببینی زن کانوته کیه و همچنین مونتاری

سید امین هاشمی در 14/9/1390 | 02:35 گفت:

زیبا بود داداش/ممنون

محمدرضاجاشي در 14/9/1390 | 01:56 گفت:

منم شنيدم كاكا مسلمونه ولي يادم نيست ازز كجا اما زيادم مهم نيست كه سرش دعوا كنيم اگر باشه ودش عاقبت بخير ميشه نباشه هم خودش عاقبت به شر
اما تيتي كه صف اول نماز جماعته با زيدان و ويرا

علی ارشدی در 14/9/1390 | 01:34 گفت:

سعید خوب میندازی ها

Saeed Milani در 14/9/1390 | 01:24 گفت:

مورینیو یه آدم بی ارزشه همین ، ریبری تو حج؟ نشنیده بودم ، ولی تو بایرن که گل میزنه صلیب می کشه! خونه که میره مسلمون میشه حتما!

رضاشاماخ چوک بندر در 14/9/1390 | 01:17 گفت:

ولی سانیارونمیدونستم مسلمونه تازه فهمیدم

رضاشاماخ چوک بندر در 14/9/1390 | 01:16 گفت:

یادمه وقتی مورینیومربی اینتربودمونتاری روبه خاطرروزه ازتمرین اخراج کردولی مونتاری روزشونخورد.ریبری هم پارسال توحج بوده.

Saeed Milani در 14/9/1390 | 01:03 گفت:

اینجوری آمار مسلمونا زیاد نمیشه ، الکی اینارو نچسبونید به اسلام لطفا

reza در 14/9/1390 | 00:58 گفت:

من تو 20:30شنیدم کاکا مسلمون هست راستو دروغش با خودتن

رضاشاماخ چوک بندر در 14/9/1390 | 00:51 گفت:

ریبری بایرن مونیخ.آبیدال بارسا.موسی سولیل.مونتاری.بنزما رئال.نوری شاهین رئال.آلتینتاپ رئال.الزهرلیورپول.اوزیل رئال.آرداتوران اتلتیکو.کانوته ایناهم مسلمون هستن

Saeed Milani در 14/9/1390 | 00:50 گفت:

کاکا مسیحیه بابا همه می دونن ، I Love Jesus جمله معروف روی پیراهنش در جام جهانی هنوز یادمه!

علی ارشدی در 14/9/1390 | 00:40 گفت:

بابا این کاکا مسلمون نیستتتتتتتتتتتتتتتتت

ramin kazemi در 14/9/1390 | 00:24 گفت:

یادمه کاکا بعداز یکی از گلهاش روی زیر پیراهنش نوشته بود:"من پسر مسیحم".

محمد اصغری در 13/9/1390 | 23:28 گفت:

آنری و کاکا کی مسلمون شدن که به ما نگفتن؟

حمید فرازی در 13/9/1390 | 23:14 گفت:

کاکا مسلمونه.اگه یادتون باشه چندسال پیش یکی از مربیا برزیلی فولاد خوزستان مسلمون شد و گفت تو برزیل هم کاکا و چندستاره دیگه مسلمون هستن.آنری رو که شک دارم.این بن عافا بدجوری شیفتش شدم.واقعا سبک بازیش یه آرسنال میخوره.راستی نمیدونید کدوما دینشون زرتشت هست؟

behnoud در 13/9/1390 | 22:32 گفت:

ارمان ترایوره هنوز تو آرسنال بازی میکنی سال پیش قرضی رفته بد یووه؟؟؟

Saeed Milani در 13/9/1390 | 21:52 گفت:

این زن شاماخه؟! :-)

Saeed Milani در 13/9/1390 | 21:51 گفت:

چند وقت پیش تلویزیون فرانسه یه مستند از زندگی حبیب و یحیا نشون می داد ، از نماز خوندنشون ، خیلی جالب بود.

Saeed Milani در 13/9/1390 | 21:40 گفت:

کاکا؟ نه بابا ، مثلا چون اسم باتیستوتا عمر بود خیلی ها گفتن مسلمونه اما کاشف به عمل اومد بویی از اسلام نبرده :-)

mostafaa در 13/9/1390 | 21:36 گفت:

من خیلی دیابی و سانیا رو دوست دارم.مخصوصاً سانیا.خیلی خوب و منظم بازی می کنه

sepehr najafian در 13/9/1390 | 21:19 گفت:

خیلی ها این کارو میکنن.

(Hooman sam (Dark metal در 13/9/1390 | 21:15 گفت:

صرفا جهت اطلاع(سپهر): کاکا خیلی وقته مسلمونه چند سال پیش خبرش رو تو یکی از سایتای ورزشی انگلیسی خوندم....
اگه یه کوچولو دقت کنی می بینی همیشه وقتی گل می زنه دستاش رو میگیره سمته آسمون و ....

sepehr najafian در 13/9/1390 | 21:08 گفت:

نه بابا شایعه است.کاکا کی مسلمان شد ما نفهمیدیم.کلی سروصدا میکرد.ولی اوزیل بنزما و خدیرا مسلمانند.

رضا کاظمی در 13/9/1390 | 21:07 گفت:

راستی دستت هم درد نکنه

رضا کاظمی در 13/9/1390 | 21:06 گفت:

دیابی و سانیا واقعا مسلمونن؟؟

علی ارشدی در 13/9/1390 | 21:02 گفت:

آقا این کاکا بالاخره مسلمونه یا نه یکی میگه ست یکی میگه نیست اگر کسی سندی مدرکی داره رو کنه و ملتی را از نگرانی رها کنه