بایددست به کارشیم هوادار

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 180,761 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

بایددست به کارشیم هوادار

بایددست به کارشیم هوادار


این سستی ازخودمونه که بازیهاواخبارآرسنال روپخش نمیکنن.من چندباربه آرمان گفتم که بامدیربقیه سایتهاصحبت کنه وقضیه روباهاشون درمیان بذاره ولی...نمیدونم شایدمنچسترسیتی آخرین تیم انگلیسی باشه که بازیشوپخش میکنن.البته همه چیزدست خودمونه ولی ماایرانیهافقط حرف میزنیم ومیشینیم تابقیه برامون کارانجام بدن امسال بازیهای جذابی ازلیگ برترپخش نشدوشایدنشه.واقعاخیلی وحشتناک وفاجعه باره که جلوچشممون حقمونومیخورن ونمیتونیم بگیریم بایدبه حال خودمون وجوانان مملکت گریه کرد.به نظرتوآرسنالی چکاربایدبکنیم؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Aylad در 16/9/1390 | 23:24 گفت:

اصلا به خاطر این نیس بچهها چون سفیر انگلیسو اخراج کردیم به این خاطره که هیچ فوتبال از جزیره دیگه پخش نمیشه.
اگه پای تی وی میشینین که حتما میشینید اصلا دیگه خبرای انگلیسو نیمیگن واگه بیشتر یادتون باشه در شبی که آرسنال و من سیتی با هم بازی داشتن و از طرف دیگه چلسی با لیورپول بازی داشتن ولی شبکه 3 بازبی بارسا و رئال وایاکانو رو گذاشت

Saeed Milani در 16/9/1390 | 22:46 گفت:

من سپنتا استفاده می کنم ، 192 ، سرعت دانلودم هم 25kb/sec هست ، خیلی راضی هستم ، بدون محدودیت زمانی و حجمی و قطعی سالی 300!

محمد اصغری در 16/9/1390 | 21:30 گفت:

خدایشش خیلی زور داره بشینی پای تلوزیون و یه سره یا بازی های بارسا رو ببینی یا بازی های مزخرف لیگ ایران.لعنت به این همه کثافت کاری.ولی ما چه کار می تونیم بکنیم.هرچی بگیم یاسین به گوش خر خوندنه.
راستی دوستانی که از اینترنت غیر حجمی استفاده می کنند میشه بگن هزینه و سرعت دانلودش چه جوره؟

reza در 16/9/1390 | 20:57 گفت:

dangel chye ?

فرهاد در 16/9/1390 | 20:41 گفت:

reza Joon Seda Sima Ro Vel Kon.Dangel Bekhar Az Hame Chin Behtareh

reza در 16/9/1390 | 19:42 گفت:

من یک برنامه سراغ دارم که اصلا حجم کم نمیکنه و می تونه 700 تا کانالو نشون بده فقط یک اینتر نت با سرعت 1مگ بر ثانیه ای می خواد البته من تا به حال بازی فئتبال توش ندیدم چون سرعتم 512 بود فقط یک چهارم برنامه ها رو میدیدم . صد در صد بازی ارسنال توی 200 تا شببکه ی ورزشیش پخش میشه . دوست داشتم یجوری بهتون بدم ولی بلد نیستم . کاری دیگه که می تونید انجام بدید اینکه صبر کنبد شبکه ورزش که خیلی هم طول نمی کشه بیاد شاید به جای پخش بازی های بارسا وreal madrid دلشون به حال ما سوخت و بازی ارسنال پخش کردن چون خودم تو سایت گل خوندم که بازی های لیگ خارجی کاملا سلیقهای است وفقط بازی های لیگ قهرمانان کارشناسی شده پخش میشه

Saeed Milani در 16/9/1390 | 19:12 گفت:

مگه اینترنت حجمی استفاده می کنیین؟! همش ضرره دوستان. یه لاین ثابت بگرید.

Ali&MT در 16/9/1390 | 17:40 گفت:

المپيك بزرگترين رويداد ورزشي دنياست ...... ارسنال و چلسي و من يو كجاي كارشه؟؟؟

Ali&MT در 16/9/1390 | 17:35 گفت:

حدود 300 تا 500 مگ حجم ميخواد بسته به ميزان كيفيتي كه ميبيني ....

Fateme در 16/9/1390 | 17:27 گفت:

بستگی داره اما بین 200 تا 400 مگه . (فک کنم)

رضاشاماخ چوک بندر در 16/9/1390 | 17:17 گفت:

اینم یه راهیه.بهترین راه دانگله

مهدی بحری در 16/9/1390 | 17:11 گفت:

آنلاین دیدن بازی ها چقدر اینترنت مصرف میکنه چند مگابایت؟

Fateme در 16/9/1390 | 16:41 گفت:

حرف سعید کاملا درسته .

به نظر من به جای اینکه همش این موضوع شبکه 3 رو مطرح کنید و داغ دلمون رو تازه کنید بپذیرید که دیگه تو تی وی ایران خبری از بازیای آرسنال نیس و آنلاین بازیارو ببینید .به همین راحتی . حداقل دیگه اعصابتون خورد نمیشه .

سید امین هاشمی در 16/9/1390 | 16:26 گفت:

رضا جان دلت خوشا!!! فکر کنم اگه آرسنال بره فینال لیگ قهرمانان با بارسا بازی کنه امکان داره بخاطر بارسا پخش کنن!

علی ارشدی در 16/9/1390 | 15:17 گفت:

کار خاصی نمیتونیم بکنیم تا قبل از این قضیه سلیقه ای بود و آقایون بارسایی بودن حالا ماجرای سیاسی هم اضافه شده و نور علی نوره پس بیخود زور نزنید تلاش مال وقتیه که امیده باشه نه الان که 1% هم امیدی نیست حق با سعیده
((صحبت از تحریم المپیک 2012 لندن هست پخش یک مسابقه فوتبال محلی از اعراب نداره! ))

Saeed Milani در 16/9/1390 | 14:40 گفت:

بهتره واقع بین باشیم ، سیاست بر همه چیز ارجحه در ایران حتی پخش یک مسابقه فوتبال ، وقتی صحبت از تحریم المپیک 2012 لندن هست پخش یک مسابقه فوتبال محلی از اعراب نداره!

Hossein.A در 16/9/1390 | 14:36 گفت:

من فکر می کنم این مشکلات سیاسی ایران و انگلیس تو این مدت ،بی تاثیر نبوده....