بایددست به کارشیم هوادار

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 181,264 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

بایددست به کارشیم هوادار

بایددست به کارشیم هوادار


این سستی ازخودمونه که بازیهاواخبارآرسنال روپخش نمیکنن.من چندباربه آرمان گفتم که بامدیربقیه سایتهاصحبت کنه وقضیه روباهاشون درمیان بذاره ولی...نمیدونم شایدمنچسترسیتی آخرین تیم انگلیسی باشه که بازیشوپخش میکنن.البته همه چیزدست خودمونه ولی ماایرانیهافقط حرف میزنیم ومیشینیم تابقیه برامون کارانجام بدن امسال بازیهای جذابی ازلیگ برترپخش نشدوشایدنشه.واقعاخیلی وحشتناک وفاجعه باره که جلوچشممون حقمونومیخورن ونمیتونیم بگیریم بایدبه حال خودمون وجوانان مملکت گریه کرد.به نظرتوآرسنالی چکاربایدبکنیم؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Aylad در 16/9/1390 | 23:24 گفت:

اصلا به خاطر این نیس بچهها چون سفیر انگلیسو اخراج کردیم به این خاطره که هیچ فوتبال از جزیره دیگه پخش نمیشه.
اگه پای تی وی میشینین که حتما میشینید اصلا دیگه خبرای انگلیسو نیمیگن واگه بیشتر یادتون باشه در شبی که آرسنال و من سیتی با هم بازی داشتن و از طرف دیگه چلسی با لیورپول بازی داشتن ولی شبکه 3 بازبی بارسا و رئال وایاکانو رو گذاشت

Saeed Milani در 16/9/1390 | 22:46 گفت:

من سپنتا استفاده می کنم ، 192 ، سرعت دانلودم هم 25kb/sec هست ، خیلی راضی هستم ، بدون محدودیت زمانی و حجمی و قطعی سالی 300!

محمد اصغری در 16/9/1390 | 21:30 گفت:

خدایشش خیلی زور داره بشینی پای تلوزیون و یه سره یا بازی های بارسا رو ببینی یا بازی های مزخرف لیگ ایران.لعنت به این همه کثافت کاری.ولی ما چه کار می تونیم بکنیم.هرچی بگیم یاسین به گوش خر خوندنه.
راستی دوستانی که از اینترنت غیر حجمی استفاده می کنند میشه بگن هزینه و سرعت دانلودش چه جوره؟

reza در 16/9/1390 | 20:57 گفت:

dangel chye ?

فرهاد در 16/9/1390 | 20:41 گفت:

reza Joon Seda Sima Ro Vel Kon.Dangel Bekhar Az Hame Chin Behtareh

reza در 16/9/1390 | 19:42 گفت:

من یک برنامه سراغ دارم که اصلا حجم کم نمیکنه و می تونه 700 تا کانالو نشون بده فقط یک اینتر نت با سرعت 1مگ بر ثانیه ای می خواد البته من تا به حال بازی فئتبال توش ندیدم چون سرعتم 512 بود فقط یک چهارم برنامه ها رو میدیدم . صد در صد بازی ارسنال توی 200 تا شببکه ی ورزشیش پخش میشه . دوست داشتم یجوری بهتون بدم ولی بلد نیستم . کاری دیگه که می تونید انجام بدید اینکه صبر کنبد شبکه ورزش که خیلی هم طول نمی کشه بیاد شاید به جای پخش بازی های بارسا وreal madrid دلشون به حال ما سوخت و بازی ارسنال پخش کردن چون خودم تو سایت گل خوندم که بازی های لیگ خارجی کاملا سلیقهای است وفقط بازی های لیگ قهرمانان کارشناسی شده پخش میشه

Saeed Milani در 16/9/1390 | 19:12 گفت:

مگه اینترنت حجمی استفاده می کنیین؟! همش ضرره دوستان. یه لاین ثابت بگرید.

Ali&MT در 16/9/1390 | 17:40 گفت:

المپيك بزرگترين رويداد ورزشي دنياست ...... ارسنال و چلسي و من يو كجاي كارشه؟؟؟

Ali&MT در 16/9/1390 | 17:35 گفت:

حدود 300 تا 500 مگ حجم ميخواد بسته به ميزان كيفيتي كه ميبيني ....

Fateme در 16/9/1390 | 17:27 گفت:

بستگی داره اما بین 200 تا 400 مگه . (فک کنم)

رضاشاماخ چوک بندر در 16/9/1390 | 17:17 گفت:

اینم یه راهیه.بهترین راه دانگله

مهدی بحری در 16/9/1390 | 17:11 گفت:

آنلاین دیدن بازی ها چقدر اینترنت مصرف میکنه چند مگابایت؟

Fateme در 16/9/1390 | 16:41 گفت:

حرف سعید کاملا درسته .

به نظر من به جای اینکه همش این موضوع شبکه 3 رو مطرح کنید و داغ دلمون رو تازه کنید بپذیرید که دیگه تو تی وی ایران خبری از بازیای آرسنال نیس و آنلاین بازیارو ببینید .به همین راحتی . حداقل دیگه اعصابتون خورد نمیشه .

سید امین هاشمی در 16/9/1390 | 16:26 گفت:

رضا جان دلت خوشا!!! فکر کنم اگه آرسنال بره فینال لیگ قهرمانان با بارسا بازی کنه امکان داره بخاطر بارسا پخش کنن!

علی ارشدی در 16/9/1390 | 15:17 گفت:

کار خاصی نمیتونیم بکنیم تا قبل از این قضیه سلیقه ای بود و آقایون بارسایی بودن حالا ماجرای سیاسی هم اضافه شده و نور علی نوره پس بیخود زور نزنید تلاش مال وقتیه که امیده باشه نه الان که 1% هم امیدی نیست حق با سعیده
((صحبت از تحریم المپیک 2012 لندن هست پخش یک مسابقه فوتبال محلی از اعراب نداره! ))

Saeed Milani در 16/9/1390 | 14:40 گفت:

بهتره واقع بین باشیم ، سیاست بر همه چیز ارجحه در ایران حتی پخش یک مسابقه فوتبال ، وقتی صحبت از تحریم المپیک 2012 لندن هست پخش یک مسابقه فوتبال محلی از اعراب نداره!

Hossein.A در 16/9/1390 | 14:36 گفت:

من فکر می کنم این مشکلات سیاسی ایران و انگلیس تو این مدت ،بی تاثیر نبوده....