قراردادفانپرسی

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 180,759 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

قراردادفانپرسی

قراردادفانپرسی


رابین فانپرسی ستاره آرسنال باکمپانی آلمانیه آدیداس قراردادامضاکردواسپانسرآدیداس شدیعنی وقتی آدیداس کفش جدیدبزنه اولین کسی که اون کفش رومیپوشن رابین ومسی هستن بعدکفش واردبازارمیشه آخه بامسی هم قراردادبستن .سانیاهم باپوماقراردادبسته
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed در 2/11/1390 | 11:02 گفت:

سن ونگر (زاده در ۲۲ اکتبر ۱۹۴۹ در استراسبورگ، فرانسه) مربی فوتبال است در حال حاضر هدایت باشگاه آرسنال را بر عهده دارد نام : آرسن ونگر ملیت : فرانسه تولد: 9/22/1949 ونگر با نانسی شروع کرد وسپس به موناکو پیوست. مدتی به ژاپن رفت و در گرامپوس مربی گری کرد. در سال 1996 آرسن ونگر جانشین بروس ریوش در هایبری شد. گانرها بااو به نخستین قهرمانی در سال 1991 رسیدند. در 98-1997 ونگر به عنوان اولین مربی غیر انگلیسی توانست لیگ برتر و Fa cup را فتح نماید. آرسنال با او توانست به یک رکورددر لیگ برتر دست یابد و طی آن جام را از منچستر برباید. گانر ها در این سال ها در رقابت های اروپایی موفق نبودندآنها در فصل 2000-1999 توانستند به فینال جام یوفا راه یابند اما در فینال در ضربات پنالتی مغلوب گالاتاسرای شدند. ونگر با وجود پیشنهاد های فراوان از باشگاه های مختلف قرارداد خود را در سال 2001 تمدید کرد. ونگر در طی این سالها با افتخارات و جام های متعددی که برای هایبری آورده است، توانسته وفاداری خود را ثابت کند. هر چند خود او هم از عدم موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا رنج می برد

hamed در 21/9/1390 | 23:14 گفت:

عشق است ون پرسی................

sam baygan در 21/9/1390 | 22:39 گفت:

همینطور ادامه بده رضاشاماخ

sepehr najafian در 21/9/1390 | 21:55 گفت:

دقیقا.آدیداس به پرسی پول میده.اصلا رابین چرا باید یه آدیداس پول بده؟

علی ارشدی در 21/9/1390 | 21:06 گفت:

راست میگه سعید چپه گفتین :-)

Saeed Milani در 21/9/1390 | 19:02 گفت:

آقا چرا برعکس می گین :-) آدیداس اسپانسر رابین شده ، آدیداس به رابین پول میده که کفش و البسه جدیدش رو تبلیغ کنه.

رضاشاماخ چوک بندر در 21/9/1390 | 15:24 گفت:

امیرجان ساعتشونمیدونم ولی وقتی ساعتشوفهمیدم بهت میگم عزیزم

امیر مجاهد در 21/9/1390 | 14:44 گفت:

رضا جواب بده دیگه...

امیر مجاهد در 21/9/1390 | 14:24 گفت:

رضا جان کی گل های RVP رو میزاره؟ ساعت چند؟

امیر مجاهد در 21/9/1390 | 14:22 گفت:

اگه طرف داره فوتبالید پس به بازیکنانای دیگه احترام بزارید مسی بهترین بازیکن جهانه در حاله حاضر به امید بهترین شدن RVP

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 13:37 گفت:

بازم مسی با اون قدش... باید میرفت کشتی فرنگی نه فوتبال.ممنون رضا جون

حمید فرازی در 21/9/1390 | 12:55 گفت:

کاش قرارداد خودشو با تیم تمدید میکرد

رضاشاماخ چوک بندر در 21/9/1390 | 12:32 گفت:

امروزتوالجزیره3صدگل فانپرسی رونشون میده

آرمان امیراحمدی در 21/9/1390 | 11:14 گفت:

چه اخبار دسته اولی ... مرسی

رضاشاماخ چوک بندر در 21/9/1390 | 11:11 گفت:

آره آقامحمدولی الان تمدیدش کرده

محمد رستگار در 21/9/1390 | 11:02 گفت:

از موقعی ک یادمه ون پرسی ادیداس می پوشید.تا 2007 f50 می پوشید بعد از اون هم predeator.hdk .

حمیدرضا در 21/9/1390 | 10:37 گفت:

سلام. هووووووووووووووورا منم از آدیداس خوشم میاد. ولی از نایک بدم میاد. همون بهترکه رابین اسپانسر آدیداس شد