خبرخوب.لیگ جزیره ازشبکه3

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 181,271 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

خبرخوب.لیگ جزیره ازشبکه3

لیگ جزیره ازشبکه3


شنبه ساعت21بازی منچستر.استون ویلاازشبکه3پخش میشه.ولی بازی آرسنال سیتی رونمیدونم.اینوازیه سایت معتبرشنیدم .درضمن منتظرآرسنال تی وی باشین.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 23/9/1390 | 20:46 گفت:

پخش نمیشه!

عليرضا عمراني در 23/9/1390 | 18:25 گفت:

ظبطيه

mostafaa در 23/9/1390 | 17:15 گفت:

شنبه ساعت 21 که بازی ویگان و چلسیه!!!!!!!!!!!!!!
منچستر هم که با کوئیز پارک بازی داره

علی ارشدی در 23/9/1390 | 14:20 گفت:

فکر نمی کنم بازی پخش بشه

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:17 گفت:

من گفتم اهوازي هستي اقا رضا؟؟

حمیدرضا در 23/9/1390 | 14:04 گفت:

منم شک دارم که بازی آرسنال رو پخش کنن

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 13:58 گفت:

آقاممدرضامن اهوازی نیستم بندرعباس هستم

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 13:57 گفت:

ببخشید.منچستر.پارک رنجرز

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 13:55 گفت:

خبر بدت كه مسخره بازي خبر خوبت كه باعث خوشحالي منچسترياست اينم از شامخت اونم از دانگل
اين چه وضعيتيه درست كردي؟

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 13:48 گفت:

اقا اهوازم اوضاع داغون رو پشت بومااااااااااااااااااااا

فتاح وستا در 23/9/1390 | 13:43 گفت:

منچستر با استون ویلا دو هفته قبل بازی کرد

محسن در 23/9/1390 | 13:34 گفت:

فک نکنم تلتکس و ورزش3 که چیزی ننوشته بود

حمید فرازی در 23/9/1390 | 12:58 گفت:

امیدوار صحت داشته باشه ولی خیلی بعیده.مرسی شاماخ جان

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 12:54 گفت:

آره حق باسام هستش.سقف بعضی خونه هارو....حالادرباره پستم نظربدین

sam baygan در 23/9/1390 | 12:51 گفت:

بچه ها وارد جزئیات نشین.همین مونده اینجارم ببندن!

علی ارشدی در 23/9/1390 | 12:22 گفت:

مرسی امین آره خدا رو شکر به خوبی تمومشد انشالله پایان ترم
رضا ممدجواد راس میگه بچه کجایی؟

محمد جواد در 23/9/1390 | 12:14 گفت:

حداقل بگو کجایی هستی ببینیم از تو اینترنت می تونیم در مورد اون اتفاقا چیزی بفهمیم! حالا حال خودت خوبه؟

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 12:02 گفت:

علی ارشدی امتحانت خوب بود؟ من فردا دارم،واسم دعا کنین بچه ها

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 12:02 گفت:

هیچی آقامحمدجوادشهرمونوبه هم ریختن مأمورادیگه ادامه ندیم که سیاسی میشه

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 12:02 گفت:

هیچی آقامحمدجوادشهرمونوبه هم ریختن مأمورادیگه ادامه ندیم که سیاسی میشه

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 12:01 گفت:

خب خدارو شکر که خوبی رضا جان.ممنون.ولی اگه بازی آرسنال سیتی رو پخش نکنن با تانک میرم صدا سیمارو خراب میکنم

محمد جواد در 23/9/1390 | 11:57 گفت:

تو رو خدا یکی بگه اونجا چه خبره! دارم میترکم!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 11:53 گفت:

قربانت علی جون آره اوضاع خیلی خراب بودامروزم رفتن سراغ شهربغلیمون

محمد جواد در 23/9/1390 | 11:52 گفت:

علی جان جریان این بهم ریختگی و شرایطمون خوب نیست و اینا چیه؟

علی ارشدی در 23/9/1390 | 11:33 گفت:

سلام رضا چه خبر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟ گفتن اوضاع بهم ریخته بوده سالمین؟