فوتبال کثیف وآشغال

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 180,769 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

فوتبال کثیف وآشغال

فوتبال کثیف وآشغال


وقتی میبینم یه معلم باحقوق200تومان درماه هرروزبایدبیادوبره وبابچه سروکله بزنه خودش کلی اعصاب خراب میکنه.وتوراه جانشوازدست میده وخانوادش عذادارمیشن وبچه هاش یتیم.واون طرف میبینم یه بازیکن تولیگ ایران که هیچ سودی برای مردم نداره وهمه سودش توجیب خوبش میره ومثل دختراابروشوبرمیداره وتابهش بگی بالاچشمت ابروهست قهرمیکنه واگه بگی 1میلیاردقراردادببندنازمیکنه میکنه میگه2میلیاردنمیدی نمیام.همچین فوتبالی ووضعیتی توایران هست .من باخودم عهدکردم دیگه لیگ ایران نگاه نکنم.فقط لیگ انگلیس وایتالیانگاه میکنم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزین سلامي در 24/9/1390 | 13:11 گفت:

reza جان فکر کنم آدرسو اشتباهی اومدی داداش !

reza در 23/9/1390 | 22:29 گفت:

به نظر من خوبه که !!!!!!!!! به جای اینکه چند سایت میایم همین جا . بعدش بچه ها اون جا که نظر نمی تونند بدن .تازه کلید خور سایت هم بالا میره . خوده من سایت گل یک ماه از طریق این سایت میشناسم اصلا مگه فقط ما چند نفری که نظر میذاریم هستیم . بعضی پستها 100 تا500 تا بیننده دارن که فقط 20 تا نظر توش هست

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 21:39 گفت:

فقط میتونم بگم متأسفم .من داشتم بازی هندوامارات رومیدیدم چه ورزشگاهی داشت هندولی مااندازه هندعرضه نداریم.من دوست دارم تیم ملی به جام جهانی نره تیم های باشگاهی هم موفق نشن.توتیم شهرداری بندرعباس همه بازیکن شهرستانیه یه بازیکن بومی بایدبرای هربازی3میلیون بده

علی ارشدی در 23/9/1390 | 21:20 گفت:

سعید دل پری داری حق داری معنی نداره یک آدم نفهم و بی فرهنگ n برابر مردم پول بگیره اونم از بیت المال اونم برای فوتبالی که نداشتنش بهتر از داشتنشه فوتبالی که هر چیز عجیبی که فکرشو بکنید توش اتفاق میافته و فقط هم مختص فوتبال ماست
من فوق العاده ناسیونالیستم ولی بعضی وقتا واقعا شرمم میاد که ایرانی هستم و یکی از اون مواقع وقتیه که فوتبال مملکتو می بینم

Saeed Milani در 23/9/1390 | 20:40 گفت:

متاسفانه فوتبال و صاحبانش کثیف کردند ، فارغ از اینکه طرفدار چه تیمی هستیم تو ایران ، وقتی مثلا کریم باقری رو کنار کادیلاک 2011! یا خلعتبری رو کنار پورشه کائن! یا محمد پروین رو کنار بی ام دبلیو کوپه! یا مجتبی جباری رو کنار شورولت کوروت 2011! می بینم ، به همه چی شک میکنم ، یادمه بابام می گفت من معلمم پسرم پولی ندارم برای آیندت سرمایه گذاری کنم جز دعای خیر! درست رو بخون حتما خدا کمکت می کنه ، منم درسم و خوندم مثلا شدم مهندس عمران ، الآن نزدیک 6 ماهه بی کارم ، اونوقت این هایی که 4 کلاس سواد ندارن و نمیتونن 2 دقیقه پشت سر هم صحبت کنن ادعای فلان و بهمان دارن و ناراضی ان از وضعیتشون ووقتی میگن این ها حقتون نیست بهشون بر میخوره! کی باید حق ما رو بده هرچند که حق گرفتنی است اما ما هرکجا برای گرفتنش رفتیم با فحش و بد و بی راه مواجه شدیم ، برای خودم و مملکتم متاسفم.

(Hooman sam (Dark metal در 23/9/1390 | 18:37 گفت:

آخرین باری که بازی های ایرانو نگاه کردم رو یادم نمیاد!!فکر کنم زمان دایناسورا (دوره :(mesozoic) ) بود!!!

sam baygan در 23/9/1390 | 16:06 گفت:

واقعا فوتبال ایرانو نگاه میکردی؟؟؟
چن سال قبل یه مقاله فاسدترین لیگای فوتبال دنیارو اعلام کرده بود که ایران بعد ایتالیا و یونان،با کمال افتخار در جایگاه سوم قرار داشت!
من که خیلی وقته عطای این فوتبالو به لقاش بخشیدم،دیگه شما خود دانی!
درضمن ایمیلتم بنگاه!

ramin kazemi در 23/9/1390 | 14:50 گفت:

روحشون شاد!فوتبال که کثیف نیست!کثیفش کردن.میلیاردها تومن هرسال از جیب مردم داره وارد فوتبال ایران میشه بیشتر مردم هم راضی نیستن.یا اصلا فوتبال نگاه نمیکنن.

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:38 گفت:


روزگار كثيفي شده دوستان
به اقاي ياس رپر بگيد يه اهنگ براشون بخونه همش دنبال اين كيساس

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 14:36 گفت:

رضا جان باز که دلت پره ناراحتی داداش.بیخیال ایران هرچیه خوب نداشته باشه 1رئیس فدراسیون خوب داره که همش خندان هستش آقای کفش دوزک بود فامیلیش چی بود!

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 14:28 گفت:

آقاممدجوادمن بچه بندرعباسم

محمد جواد در 23/9/1390 | 14:24 گفت:

رضا جون هر کی دوست داری بگو بچه کجایی، اذیتمون نکن!

حمیدرضا در 23/9/1390 | 14:24 گفت:

بابت مردن دبیر ها متاسفم ولی تاسفه من یا بقیه جه کمکی میتونه بکنه. مهم اونا هستن که الان نیستن. روحشون شاد. فوتبال ایران کثیف تر از این حرفاست. بازم میگم روحشون شاد. بهتر بود این مطلب گفته بشه که بعضیامون همه چی رو ساده نگیرن و به فکر اون دنیا شون باشن. زنده باد آرسنال

علی ارشدی در 23/9/1390 | 14:22 گفت:

فقط پرمیر لیگ و بس

حمید فرازی در 23/9/1390 | 14:01 گفت:

من که قبلشم نگاه فوتبال ایران نمیکردم.همون ایتالیا هم خیلی کثیف شده مافیا بدجور تو فوتبال ایتالیا نفوذ دارن

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 13:52 گفت:

البته ببخشیدربطی نداشت.ولی 5معلم توجاده میناب جونشونوازدست دادن.فقط آرسنال