بازهم..بازهم..گرازهااومدن

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 183,140 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

بازهم..بازهم..گرازهااومدن

بازم گرازهااومدن


حتماخبروخوندیدودوستمون توپست قبلی توضیح دادن.بازهم منچسترسیتی به فانپرسی پیشنهادداده.حالاچرااین موقع؟سیتی میدونه فانپرسی نمیادفقط بااین کارش قصدداره تمرکزرابین روبه هم بزنه آخرین باری که سیتی پیشنهادداددرست قبل ازبازی تواتحادیه بودازاون موقع ازاین گرازهاخبری نشدتاالان که دقیقایه روزقبل ازبازی.چراقبل ازهربازی پیشنهادمیدن وبقیه هفته هاوروزهاخبری ازشون نیست؟ولی رابین حرفه ای ترازاین حرفاست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 26/9/1390 | 21:42 گفت:

ma che gonahi kardim gire in tima oftadim nemidonam be khoda

hamidtopchi در 26/9/1390 | 19:45 گفت:

این غیر حرفه ای بودن عربای سرمایه دار رو نشون میدونه!!بی فرهنگی و بی شعوریشون!!!
به عربای پاک و دوستداشتنی و خونگرم خودمون یه وقت بر نخوره!!!

سعید نوری در 26/9/1390 | 19:06 گفت:

اولین بارشون که نیست آخرین بارشونم نخواهد بود.....بقول رضا شاماخ اینا جنگ روانیه.....

علی ارشدی در 26/9/1390 | 17:19 گفت:

رضا راست میگه نمونش فرگوسن مصاحبه های قبل بازیش خود جنگ روانیه

رضاشاماخ چوک بندر در 26/9/1390 | 16:57 گفت:

آقاسام داداش من جنگ روانی همه جاهست آرسنال یاچوکاتالش نداره

sam baygan در 26/9/1390 | 16:15 گفت:

اینجا آرسناله،کاله آمل و شموشک نوشهر نیست که بخواد روحیش تضعیف بشه.

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 15:32 گفت:

دیالوگ معروف یکی از بچه ها که نیازی به معرفیش نیست : بهتره برن بمیرن کثافتا !!!!!!!!!!!

اگه گفتین این جمله کیه؟؟؟

علی ارشدی در 26/9/1390 | 15:29 گفت:

رضا شاماخ درست میگه اینا جنگ روانیه خیر سرشون

حمیدرضا در 26/9/1390 | 15:05 گفت:

صبر کن صبر کن وقتی آبکسسون کردیم میفهمن که آرسنال فقط یک بازیکن نیست بلکه یک تیم

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 14:51 گفت:

به سران سیتی فقط میتونم بگم زرشک

محسن در 26/9/1390 | 14:47 گفت:

رابین هیچ جایی نمی ره
رابین مثل نصری و فابرگاس خائن نیس

محمد جویبار در 26/9/1390 | 14:27 گفت:

چی چی رو کوتاه بیاد یه عرب خر پول نشسته پشت تیم خیال کرده همه رو میشه خرید.

saeed asghary در 26/9/1390 | 14:22 گفت:

مال این حرفا نیستن رابین مال خودمونه به کسی نمیدیمش
بعدشم ترسیدن می خوان آرسنالو ببرن تو حاشیه که نمی تونن

رضاشاماخ چوک بندر در 26/9/1390 | 14:10 گفت:

سیدخونسردداداش این خونریزی ارزش نداره توکوتاه بیاسیدجان

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 14:09 گفت:

مرسی رضا جان

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 14:08 گفت:

خیلی غلط کردن که پیشنهاد میدن!