آرسنال.استون ویلا

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 180,681 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

آرسنال.استون ویلا

آرسنال استون ویلا


حتمامیدونیدبازی بعدی مابرابراستون ویلاتوویلاپارک هستش.ومابایدبایدبایداین بازی روببریم چون پنجشنبه چلسی باتاتنهام بازی داره وتواون بازی هرنتیجه ای به دست بیادبه نفع ماست اگه مساوی بشه که محشره ولی بچه هاتوبازی بااستون ویلامحکوم به بردهستن اگه ببازیم ولیورپول ونیوکاسل ببرن بازیهاشونوبازمامیایم7جدول.واگه ببریم انشاالله میریم4جدول.به امیدبردپرگل توبازی پس فردا.من میگم 4.1میبریم.باگل رابین2بار.شاماخ2بار
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 29/9/1390 | 16:06 گفت:

به امید یرد

ali mhm در 29/9/1390 | 14:11 گفت:

سلام بچه ها
واسه دیدن بازی اگه اینترنت خوب دارین برید تو سایت firstrowsport.tv اونجا لینک همه بازی ها هست.

حمید فرازی در 29/9/1390 | 11:45 گفت:

همیشه بازی با ویلا سخت بود.به خصوص وقتی مارتین اونیل بود.الان که دیگه اشلی یلنگو ندارن فقط باید مواظی آگبونلاهور باشیم.خوب به آرسنال گل میزنه

mostafaa در 29/9/1390 | 11:40 گفت:

ما روز بازی با سیتی پاشدیم رفتیم خونه خواهرمون بازی رو از ماهواره ببینیم.با کلی مصیبت شبکه ایدمان آذر بایجان و گرفتیم بعدش کلی خوشحال شدیم که بالاخره تونستیم بازی رو ببینیم.شبکه ایدمان داشت فوتسال نشون می داد.یه رب قبل بازی شروع کردن به نشون دادن تیکه های از بازی های قبلی من سیتی و آرسنال و ما باز هم خوشحال تر از این که دیگه صد در صد می بینیم بازیو. 5 دقیقه بعد تصویر پرید یه پیغام اومد رو صفحه که این شبکه کارتیه.فیها خالدونمون سوخت.نیمه اول تموم داشت تموم می شد که همینجور کانال های ماهواره رو مرور می کردیم که شاید شبکه ی دیگه ای نشون بده.نیمه اول تموم شد دیدیم شبکه ایدمان برگشت.داشت فوتسال نشون می داد.بعد یه رب انتظار داشتیم نیمه دوم که شروع بشه فوتسال قطع بشه و دوباره تصویر بپره اما جالب این بود که همیجوری داشتن فوتسال پخش می کردن و نیمه دوم رو انگار پخش نکردن. ما هم دست از پا دراز تر برگشتیم خونه و نتیجه رو از نت که دیدیم کلی دپرس شدیم

رضاشاماخ چوک بندر در 29/9/1390 | 00:35 گفت:

نوکرتم سیدازبازی دیشب اعصابم خراب بودباداداشم کتک کاری کردم.آره علی میبریم

علی ارشدی در 29/9/1390 | 00:27 گفت:

انشالله ببریم و این باخت رو یک ریزه جبران کنیم

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 00:25 گفت:

به به آقا رضای گل.کم پیدا شدی داداش،سایت سنگین شده رو سرمون...
رضا جان بازی آرسنال -استون ویلا همیشه بازی زیبایی از آب در میومد.مخصوصا زمانی که اونیل مربی ویلا بود.من احتمال میدم ان شا الله 2-0 ببریم داداشم