آهای آرسنالی!!!

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 183,775 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

آهای آرسنالی!!!

آهای آرسنالی


بچه هاخیلی وقت بودمیخواستم این پستوبذارم ولی فراموش میکردم.تقریباسال2001بودهفته اول لیگ انگلیس میخواست شروع بشه من اون موقع طرفداربایرن بودم پسرعمم طرفدارمنچستربودویه روزنامه دستش بودوباهم جلوتلوزیون نشسته بودیم منتظرشروع بازی منچستربودیم اون روزنامه که دستمون بوداسم باشگاههای لیگ انگلیس وشماره تلفنشون نوشته بودپسرعمم بهم گفت یه تیم برای خودت انتخاب کن منم شانسی گفتم آرسنال اولازیادبهش توجه نمیکردم ولی وقتی بازی آرسنال روهمراه باپسرعمم دیدم عاشقش شدم....شماچطورطرفدارآرسنال شدین؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 6/10/1390 | 12:41 گفت:

هر کسی داتان خودشو داره واقعا جالبه این داستان ها

محمد اصغری در 6/10/1390 | 10:59 گفت:

فقط به عشق دنیس...

امير حسين منصوري در 6/10/1390 | 10:07 گفت:

من از سال 98 بازی های فرانسه رو خیلی می پسندیدم، کم کم به هانری علاقه مند شدم. بعدش برای تعقیب بازیهای هانری بازی های آرسنال نگاه کردم و بعدشم عاشق سبک بازی آرسنال شدم، لازمه بگم که قبل از آرسنال اصلا از فوتبال خوشم نمیومد

مهدی احتشام در 6/10/1390 | 09:29 گفت:

مرگ مارك ويليام فو اولين جرقه بود براي من كه عاشق سلطان تيري شدم وقتي اشك مي ريخت براي بازيكني كه فقط و فقط چند بار جلوي هم بازي كردن ... واقعاً حس خوبي بود
از اون به بعد پيگيري بازيهاش بودم و با تيم بزرگي مثل آرسنال آشنا شدم ديوانه پاسكاريهاي فوق تكنيكي بازيكنهاي آرسنال بودم و پاساشونو مي شمردم يادمه يه بار كه شمردم به 56 تا پاس بدون اشتباه رسيد
با رفتن آنري فكر مي كردم منم بايد برم ولي ديدم نه من عاشق آرسنالم و سلطان اسطوره من

shervin در 6/10/1390 | 06:15 گفت:

من به ندرت فوتبال میدیدم و کلا تیمارو خوب نمیشناختم. ولی یه بار داشتم اخبار ورزشی نگاه میکردم.بازی آرسنال بود تک گل آرسنالو آنری زد. یه پاس بلند توی عمق و یه استپ فوق العاده(با سرعت بالا روی هوا با پاش استپ کرد) از آنری و گل!!!.
از اون موقع از فوتبال خوشم اومد و بد جوری عاشق آنری شدم. و بخاطر آنری آرسنالو دوس داشتم ولی کم کم فهمیدم آنری رو بخاطر آرسنال دوس دارم. و 2ماه نگذشته بود که من دیوونه ی توپچی ها شدم و به هر زحمتی بود خیلی از بازیهای قدیمشو دیدم. من طرفدار واقعی اکثر تیمارو دیدم ولی هیچکدوم به این اندازه تیمشونو دوس ندارم.
عشق به آرسنال خیلی لذت بخشه و نمیشه هیچ تیمیو کنارش دوس داشت.
من نمیتونم عشقم به آرسنالو تو نوشته ها بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هیچوقت آرسنالو بخاطر بازیکن خاصی دوس ندارم.
بازیکنی مثل نصری که وقتی تازه اومده بود مارسی من دوسش داشتم و وقتی اومد آرسنال داشتم دیوونه میشدم از خوشحالی.
وقتی تو آرسنال بود عاشقش بودم ولی حالا منفور ترین بازیکن از نطر منه. البته بعد ف-ا-ب-ر-گ-ا-س
میمیرم واسه بازیکنای وفا داری مثل برکمپ یا حتی همین سانیای خودمون.
بچه ها خواهشن نگید این اسم خائن هارو(خودتون میدونید کیارو میگم) به عنوان بازیکن مورد علاقتون.
به خدا طرفدار واقعی تیم آرسنالو دوس داره نه بازیکنای خائنی که میرن.
قلبم درد میگیره وقتی کسی از تیمای دیگه اینجا تعریف میکنه. یا میگه اونا هم دوس دارم.
رضا جان شرمنده عزیز.
پستی در پستت!!!

mohsen abbasi در 5/10/1390 | 22:19 گفت:

اولین بازی رکورد 50 تایی بود خیلی حال کردم اون موقع منچستر قهرمان شد ولی من از توپچی ها خوشم اومد فصل بعدم قهرمان شد

علی صادقزاده در 5/10/1390 | 21:46 گفت:

یادم نمیاد قبل از آرسنال تیم دیگه ای رو دوست داشته باشم . به طور کلی با برگکمپ و آدامز و سیمن و ویرا خیلی حال میکردم

علی ارشدی در 5/10/1390 | 21:09 گفت:

من بازی فیفا 2005 رو بازی میکردم(اون موقع از فوتبال هیچی حالیم نبود) از مایکل اوون خیلی خوشم اومد یک مدتی با لیورپول بازی میکردم تا خوردیم به آرسنال و اولین بار آرسنالو دیدم بعد از لوگو باشگاه خوشم اومد لیورپولو بوسیدم گذاشتم کنار و شدم آرسنالی !!!!

حمید فرازی در 5/10/1390 | 21:03 گفت:

من از 2002 بود که با دیدن بازی برگکمپ طرفدار آرسنال شدم

Hossein mo در 5/10/1390 | 20:07 گفت:

من از سال 2006 که آرسنال 2-1 از بارسا تو فینال جام باشگاه ها باخت طرفدار آرسنال شدم.

حبیب در 5/10/1390 | 18:05 گفت:

سال 98 ، 6 بازی مونده به آخر فصل ، 13 امتیاز از من یونایتد عقب بودیم.
آخر فصل قهرمان شدیم.... اونموقع ماهواره تموم بازی ها رو مفتی میذاشت....چه دورانی بود....

kasra در 5/10/1390 | 17:07 گفت:

به خاطر آرسن ونگر

Pakkhoo در 5/10/1390 | 16:49 گفت:

به خاطر بازیکنایی که داشتیم مرد یخی سیمن و ...
و به خصوص به خاطر آنری واقعا بازیش عالی بود

morteza در 5/10/1390 | 16:32 گفت:

من به خاطر آنری

morteza در 5/10/1390 | 16:32 گفت:

من به خاطر آنری

morteza در 5/10/1390 | 16:31 گفت:

به سختی

reeza در 5/10/1390 | 16:24 گفت:

من از همون اول طرفدار آرسنال بودم علتش هم دیوید سیمن بود که من دیوونه دروازه بانیش بودم

عليرضا عمراني در 5/10/1390 | 16:10 گفت:

من به خاط انري طرفدار ارسنال شدم

sepehr najafian در 5/10/1390 | 15:41 گفت:

منم طرفدار یووه بودم هنوزم هستم.داشتم فیفا 08
بازی میکردم که رفتم تیم آرسنالو که تو چمپیونز لیگ باهاش بازی داشتم رو بررسی کنم.با کمال تعجب دیدم اینا همه بچه ان پس چرا اینقدر قوین.رفتم کلی اطلاعات کسب کردم.دلیل دوم:از بازی سسک فابرگاس واقعا خوشم می اومد.