آهای آرسنالی!!!

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 181,003 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد.
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]
به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال] به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال]

آهای آرسنالی!!!

آهای آرسنالی


بچه هاخیلی وقت بودمیخواستم این پستوبذارم ولی فراموش میکردم.تقریباسال2001بودهفته اول لیگ انگلیس میخواست شروع بشه من اون موقع طرفداربایرن بودم پسرعمم طرفدارمنچستربودویه روزنامه دستش بودوباهم جلوتلوزیون نشسته بودیم منتظرشروع بازی منچستربودیم اون روزنامه که دستمون بوداسم باشگاههای لیگ انگلیس وشماره تلفنشون نوشته بودپسرعمم بهم گفت یه تیم برای خودت انتخاب کن منم شانسی گفتم آرسنال اولازیادبهش توجه نمیکردم ولی وقتی بازی آرسنال روهمراه باپسرعمم دیدم عاشقش شدم....شماچطورطرفدارآرسنال شدین؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 6/10/1390 | 12:41 گفت:

هر کسی داتان خودشو داره واقعا جالبه این داستان ها

محمد اصغری در 6/10/1390 | 10:59 گفت:

فقط به عشق دنیس...

امير حسين منصوري در 6/10/1390 | 10:07 گفت:

من از سال 98 بازی های فرانسه رو خیلی می پسندیدم، کم کم به هانری علاقه مند شدم. بعدش برای تعقیب بازیهای هانری بازی های آرسنال نگاه کردم و بعدشم عاشق سبک بازی آرسنال شدم، لازمه بگم که قبل از آرسنال اصلا از فوتبال خوشم نمیومد

مهدی احتشام در 6/10/1390 | 09:29 گفت:

مرگ مارك ويليام فو اولين جرقه بود براي من كه عاشق سلطان تيري شدم وقتي اشك مي ريخت براي بازيكني كه فقط و فقط چند بار جلوي هم بازي كردن ... واقعاً حس خوبي بود
از اون به بعد پيگيري بازيهاش بودم و با تيم بزرگي مثل آرسنال آشنا شدم ديوانه پاسكاريهاي فوق تكنيكي بازيكنهاي آرسنال بودم و پاساشونو مي شمردم يادمه يه بار كه شمردم به 56 تا پاس بدون اشتباه رسيد
با رفتن آنري فكر مي كردم منم بايد برم ولي ديدم نه من عاشق آرسنالم و سلطان اسطوره من

shervin در 6/10/1390 | 06:15 گفت:

من به ندرت فوتبال میدیدم و کلا تیمارو خوب نمیشناختم. ولی یه بار داشتم اخبار ورزشی نگاه میکردم.بازی آرسنال بود تک گل آرسنالو آنری زد. یه پاس بلند توی عمق و یه استپ فوق العاده(با سرعت بالا روی هوا با پاش استپ کرد) از آنری و گل!!!.
از اون موقع از فوتبال خوشم اومد و بد جوری عاشق آنری شدم. و بخاطر آنری آرسنالو دوس داشتم ولی کم کم فهمیدم آنری رو بخاطر آرسنال دوس دارم. و 2ماه نگذشته بود که من دیوونه ی توپچی ها شدم و به هر زحمتی بود خیلی از بازیهای قدیمشو دیدم. من طرفدار واقعی اکثر تیمارو دیدم ولی هیچکدوم به این اندازه تیمشونو دوس ندارم.
عشق به آرسنال خیلی لذت بخشه و نمیشه هیچ تیمیو کنارش دوس داشت.
من نمیتونم عشقم به آرسنالو تو نوشته ها بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هیچوقت آرسنالو بخاطر بازیکن خاصی دوس ندارم.
بازیکنی مثل نصری که وقتی تازه اومده بود مارسی من دوسش داشتم و وقتی اومد آرسنال داشتم دیوونه میشدم از خوشحالی.
وقتی تو آرسنال بود عاشقش بودم ولی حالا منفور ترین بازیکن از نطر منه. البته بعد ف-ا-ب-ر-گ-ا-س
میمیرم واسه بازیکنای وفا داری مثل برکمپ یا حتی همین سانیای خودمون.
بچه ها خواهشن نگید این اسم خائن هارو(خودتون میدونید کیارو میگم) به عنوان بازیکن مورد علاقتون.
به خدا طرفدار واقعی تیم آرسنالو دوس داره نه بازیکنای خائنی که میرن.
قلبم درد میگیره وقتی کسی از تیمای دیگه اینجا تعریف میکنه. یا میگه اونا هم دوس دارم.
رضا جان شرمنده عزیز.
پستی در پستت!!!

mohsen abbasi در 5/10/1390 | 22:19 گفت:

اولین بازی رکورد 50 تایی بود خیلی حال کردم اون موقع منچستر قهرمان شد ولی من از توپچی ها خوشم اومد فصل بعدم قهرمان شد

علی صادقزاده در 5/10/1390 | 21:46 گفت:

یادم نمیاد قبل از آرسنال تیم دیگه ای رو دوست داشته باشم . به طور کلی با برگکمپ و آدامز و سیمن و ویرا خیلی حال میکردم

علی ارشدی در 5/10/1390 | 21:09 گفت:

من بازی فیفا 2005 رو بازی میکردم(اون موقع از فوتبال هیچی حالیم نبود) از مایکل اوون خیلی خوشم اومد یک مدتی با لیورپول بازی میکردم تا خوردیم به آرسنال و اولین بار آرسنالو دیدم بعد از لوگو باشگاه خوشم اومد لیورپولو بوسیدم گذاشتم کنار و شدم آرسنالی !!!!

حمید فرازی در 5/10/1390 | 21:03 گفت:

من از 2002 بود که با دیدن بازی برگکمپ طرفدار آرسنال شدم

Hossein mo در 5/10/1390 | 20:07 گفت:

من از سال 2006 که آرسنال 2-1 از بارسا تو فینال جام باشگاه ها باخت طرفدار آرسنال شدم.

حبیب در 5/10/1390 | 18:05 گفت:

سال 98 ، 6 بازی مونده به آخر فصل ، 13 امتیاز از من یونایتد عقب بودیم.
آخر فصل قهرمان شدیم.... اونموقع ماهواره تموم بازی ها رو مفتی میذاشت....چه دورانی بود....

kasra در 5/10/1390 | 17:07 گفت:

به خاطر آرسن ونگر

Pakkhoo در 5/10/1390 | 16:49 گفت:

به خاطر بازیکنایی که داشتیم مرد یخی سیمن و ...
و به خصوص به خاطر آنری واقعا بازیش عالی بود

morteza در 5/10/1390 | 16:32 گفت:

من به خاطر آنری

morteza در 5/10/1390 | 16:32 گفت:

من به خاطر آنری

morteza در 5/10/1390 | 16:31 گفت:

به سختی

reeza در 5/10/1390 | 16:24 گفت:

من از همون اول طرفدار آرسنال بودم علتش هم دیوید سیمن بود که من دیوونه دروازه بانیش بودم

عليرضا عمراني در 5/10/1390 | 16:10 گفت:

من به خاط انري طرفدار ارسنال شدم

sepehr najafian در 5/10/1390 | 15:41 گفت:

منم طرفدار یووه بودم هنوزم هستم.داشتم فیفا 08
بازی میکردم که رفتم تیم آرسنالو که تو چمپیونز لیگ باهاش بازی داشتم رو بررسی کنم.با کمال تعجب دیدم اینا همه بچه ان پس چرا اینقدر قوین.رفتم کلی اطلاعات کسب کردم.دلیل دوم:از بازی سسک فابرگاس واقعا خوشم می اومد.