چرا؟چرا؟چرا؟

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 184,050 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

چرا؟چرا؟چرا؟

چرا؟


چرابایدمقابل تیم ته جدولی توزمین خودمون مساوی کنیم؟چرابایدبشینیم ومشت گره شده مربی ولورهمپتون روببینیم؟چراوقتی1گل جلوهستیم نبایدخط دفاعی رومحکمترکنیم؟چراهرتیمی که 11نفردفاع میکنه بایدامتیازبگیره؟چراپیرزنی که توورزشگاه نشسته اشک میریزه؟چراباید6سال توکف یه جام باشیم؟چرامیریم چلسی رو5تامیزنیم ولی بااین تیم مساوی میکنیم؟چرایه هواداربه جای شادی بایدگریه کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 7/10/1390 | 20:35 گفت:

واقعا سر در نمیارم! علی آقا اون شکلک آخر جمله من نشون میده که من در اون جمله جدی نبودم

در ضمن اینکه از من بزرگتری درست ولی این ربطی به کنترل کردن خود نداره ضمنا من که مقایسه نکردم نگفتم من بهترم من خودمو کنترل میکنم چرا مقایسه می کنی؟
ضمنا حمید راست میگه اگه عصبانی نیستی چرا لحنت تنده؟ نظرتو می خوای تحمیل کنی به بقیه؟ اصلا بر فرض که منم قبول کردم حرفتو بعدش چی؟ ونگر عوض میشه؟ ونگر بالاخره که میره و بعد تیم درست میشه خوشحال باش

فرهاد در 7/10/1390 | 16:25 گفت:

از اینکه ونگر مشکله تیم هست شک ندارم.....علی جون من این بحث ها رو بعد از بازی با سیتی انجام دادم و بعضیا اومدن جبهه گرفتن و گفتن چرا این حرفا رو میزنی ولی بازم میگم مربی که هشت ساله جام نگرفته اونم تو تیمی مثل ارسنال باید بیرونش کرد نه اینکه مثل بت پرستیدش

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:33 گفت:

به خدا زشته عین هوادارای بارسا و رئال افتادین به جون هم.علی آقا داداشم اگه شما عصبی نیستی پس یه کم کوتاه بیا.به بقیه میگی توهین میکنید درحالی که خودت بیشتر از همه داری به بچه ها توهین میکنی.درسته داداش شما بزرگتری و احترامت سرجاش ولی اصلا دلیل نمیشه به بقیه توهین کنی.ناراحت نشو ولی شما فقط میخوای نظرتو به دیگران تحمیل کنی.حالا هرکس یه نظزی داره ونگر خوب یا بد از دست ما کاری برنمیاد.حالا ونگرم حداکثر چندسال دیگه میمونه و بعدش یه مربی جدید میاد و اونوقت به قول شما تیم درست میشه.

رضاشاماخ چوک بندر در 7/10/1390 | 01:57 گفت:

من ازبی جامی خسته شدم باهرکی شد

ali در 7/10/1390 | 01:44 گفت:

متاسف برای همتون ، حتی اگه من اعصبانی باشم ، شما یه جواب منطقی به بنده بدید که عصبانیتم فرو کش کنه.
فکر کنه دیگه این از معدود وقت هایی که توی این چند ماه اخیر میتونه بذارم برای این مسئله ،اما ای کاش جواب پست من و وقت گذاشتن بنده ، چیزی غیر از بی احترامی و ...بود.
ما دیگران رو متهم نکنیم ، خودمون رو متهم کنیم .نیایم برای دیگران روضه بخونیم که اخلاق داشت باشید و بعد خودمون بیایم ، کاری بعد تر از اون انجام بدیم.
هیچ وقت با متهم کردن کسی از زیر بحث در نرید.
روی حرفم با شخص خاصی نبود بلکه حرفم کلی بود.
.
.
.
:(
.
.
.
امیدوارم در اینده لااق وقتی به این سایت میام بتونم اینطور بشم :| ،
نخواستیم اینطور بشیم :) ، همینطوری هم که بشم از سر من زیاده :|

ali در 7/10/1390 | 01:37 گفت:

علی ارشدی الان باز بیا با گفتن اینکه من الان عصبانی هستم ، دوباره من هرچی رشته کردم رو پنبه کن.
من ارسنال بره لیگ دست 8 ، عینهو خیالم نیست ، اصلا خم به ابرو نمی یارم. چون من فوتبال به عنوان یه سرگرمی بهش نگاه میکنم ، به عنوان یه تفریح ، نه اینکه بخوام ازش عصبانی بشم و اینکه به قول شما بخوام جوش بیارم.
فکر کنم با وجود چند سالی که از شما علی ارشدی بزرگتر هستم ، خوب دیگه بتونم کنترل اعصاب داشته باشم ، لااقل اگر هم نداشت باشم ، کم تر از شما هم نیستم.
حالا میخواید هر بار با این عنوان که من عصبانی هستم از کنار این موضوع بگذر و برو.
ولی من روزی رو می بینم که خود شما اونقدر عصبانی وناراحت میشه که حرف هایی رو به زبون میاری که الان از به زبون اوردنش ابا داری.

ali در 7/10/1390 | 01:30 گفت:

علی ارشدی الان من هرچی رشته کردم شما با این حرفت پنبه کردی.
باشه من بلدم چکار کنم.از این به بعد هر کی کوچکترین چیزی به جورو یا هرکس یا مدیران باشگاه گفت ، من دو برار میذارم روش تحویلش میدم.
سیاست باشگاه عوض شد ، خوب ونگر بکشه کناره بگه من نمیتونم کار کنم ، چرا مثل احمق ها و مطیع های اربابان گوش به امر ایستاد.چی شد اون رئیس ، رئیسی که میگفتید؟که ارسنال روی انگشت ونگر میچرخه؟حالا چی شده که ونگر شده هیچ کار و داره با اینا میسوزه و میسازه!؟!؟
تو رو خدا دیگه این فلسفه احمقانه که ونگر مقصر نیست و مدیران مقصر هستن کنار بذارید ، دیگه خستمون کردید.
آخه پس کی ونگر قرار کنار بکشه ، چرا یه بار به وضعیت موجود اعتراض نمی کنه.
علی ارشدی الان باز بیا با گفتن اینکه من الان

محسن در 7/10/1390 | 01:07 گفت:

بابا با یه مساوی به جون هم افتادید تمومش کنید هر کسی هر چی گفته تموم شده.
همه می دونیم این فحشا از روی عصبانیته.
خداییش چیزی نشده به خدا این صمیمیتی که تو این سایت هس هیجایی بین هیچ یک از طرفدارای تیمای دیگه نیس . پس قدر این دوستی ها رو بدونید

علی ارشدی در 7/10/1390 | 01:02 گفت:

ای بابا باز که شما جوش آوردی علی جون :))
بله حق با توئه ولی حساب کن : چرا تا وقتی اینا مدیر نشده بودن تو باشگاه داشتیم خوب نتیجه میگرفتیم؟؟؟؟
از وقتی مدیرا عوض شدن سیاست باشگاه هم عوض شده ونگر که سیاست باشگاه رو تعیین نمی کنه

ali در 7/10/1390 | 00:50 گفت:

بابا شیر مادرهایی که خوردید یه بار هم بیاید فکر کنید ، تنها یه لحظه نه بیشتر که مسبب این خرابه کاری ها ونگر هست.یه بار بیاد مکشل رو از این بعد بررسی کنید که ونگر مسبب این بدبختیهاست.
همین دیگه شما حاضر نیستید قبول کنید که ونگر مسبب این وضعیت هست و برای خودتون توجیحه های مسخره میارید ، آخرش این میشه که به پوچی میرسید و نیمدونید که مشکل داره از کجا آب میخوره.فکر کردید ارسنال حتی اگه بازیکن هم بخره ، میشه ارسنال قدیم ، تنها ونگر باید با اون فلسفه مسخرش بره ، تا ارسنال دوباره احیا بشه.
بابا چرا هیچ کس بعد از باخت حاضر نیست بیاد بگه مقصر ونگره
مگه فکر کردید جورو دوست داره اینقدر سر تیم رو به باد بده ، خوب معلوم وقتی این آقا میذاردش داخل اون هم مجبور بازی کنه و توانش همین هست که می بینید ، قرار نیست که جورو بش برای ما جان تری
یه بار هم بیاد بگید مقصر ونگر
شما نهایتن میاید میگید که تقصیر مدیران هست که خرید نمی کنن.
یعنی واقعا هنوز که هنوز ونگر حاضر نیست سکوتش رو بشکن و هنوز داره با این مدیران تا میکنه و داره پاسوز ارسنال میشه.
بابا به خدا این افکار احمقانه هست.بس کنید دیگه در بیارید کله زیر برف رو.
خدا رو شکر مردم ایران بعد از چهارسال فهمیدن چه خبر و دوباره یه آقایی اومد که مردم رو بیدار کرد.وتوی این مدت مردم تنها چهارسال بود که خواب بودن
اما شما هوادارای ارسنال الان نزدیک به 8سال که ونگر داره کلاه میذاره سرتون ولی حتی یه بار هم حاضر به این نیستید که قبول کنید که ونگر هم میتونه در این قضایا نقش داشت باشه و نقشش خیلی پر رنگ تر از جورو ذلیل شده هست.
یعنی واقعا مسبب باخت ما روسیچکی بو د یا ارشاوین
خوب این بازیکنان رو از تیم بندازه بیرون ، الان چند سال که این روسیچکی داره همینطور مزخرف بازی میکنه یا همین جورو
پس کی قرار اینا رو بیرون بندازه.کار کیه؟!!نکنه کار مدیران ؟!؟یا اینکه هیلیود از قیافه جورو خوشش اومد و دراین مسلئه ونگر اصلا دخالتی نداره.
دیگه ارسنال تمام شد رفت ، عمرا دیگه ارسنال بشه ارسنال سابقه ، ما شدیم یه تیمی مثل استون ویلا یا همین تاتنهام جند سال پیش.
این اوضاع دیگه درست نمیشه مگر اینکه ونگر بره و ما مثل تاتنهام چند سالی زحمت بکشیم تا دوباره بتونیم احیا بشیم.
ولی من دیگه امید خیلی خیلی کم شد به این موضوع.
دیگه منسیتی جای ارسنال رو گرفت و اتحادیه هم نیاز به حمایت از ارسنال نمی بینه ، همین که همه داوری ها علیه ما هستن ،چون دیگه ما رو در حد تیمی مثل استون ویلا میدونن که توانایی بالا کشیدن خودمون رو هم نداریم.
وقتی این هم تیم خوب توی لیگ انگلیس هست دیگه کم کم اگه ارسنال به تیمی مثل استون ویلا هم تبدیل بشه فکر نکنم کسی براش مهم باشه چون هواداراش هنوز اعتقاد دارن که هر بلایی که میخواد سر ارسنال بیاد اما ونگر از ارسنال نره و مطبوعات زیاد به این مسئله نمی پردازن در نتیجه ارسن ونگر هم هر بلایی که بخواد سر ارسنال میاره و هیچ کس نمیتونه عملکردش رو زیر سوال ببره.
دیگه ارسنال تمام شد.مگر اینکه تا بیش از این دیر نشده ونگر بره شاید شد کاری کرد

رضاشاماخ چوک بندر در 7/10/1390 | 00:41 گفت:

من عصبانی بودم ونظرموگفتم حالاشمابایدفوش بدین؟

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:34 گفت:

سیاست تحریم علیه کسانی که به وضوح به بازیمنای محبوب تیم تو هین میکنن از همین الان اجرا کنید!!!!!!!!!!!!!

hesam در 6/10/1390 | 23:37 گفت:

شما که با شخصيتی!مودب باش!به تيممون فحش نده.تشکر

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 23:31 گفت:

داره شخصیت خانوادشوبه رخ میکشه ایناروبابامامانش یادش دادن مامانی

Saeed Milani در 6/10/1390 | 23:16 گفت:

لطفا به هم توهین نکنید بابا ، دوباره شروع شد که ، هرکسی میتونه احساسش رو از شکست بیان کنه اما خوب بهتر و مناسبتره که از بعضی از الفاظ استفاده نشه در یک محیط عمومی.

سید امین هاشمی در 6/10/1390 | 23:08 گفت:

ای کاش یه مالک عرب داشتیم

علی ارشدی در 6/10/1390 | 22:58 گفت:

بابا همش دعوا به خدا خسته شدم

رضا کاظمی در 6/10/1390 | 22:53 گفت:

بی جنبه ها شما هم به خودتون میگین آرسنالی.....واقعا که!

hesam در 6/10/1390 | 22:50 گفت:

چراش به ادمهای بیشعوری که به تيمشون فحش ميدن ربط نداره!

hesam در 6/10/1390 | 22:50 گفت:

چراش به ادمهای بیشعوری که به تيمشون فحش ميدن ربط نداره!

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:49 گفت:

ماخیلی ضعیفیم خیلی.من ناامیدم.حق بامحمد

mohammad ali در 6/10/1390 | 22:35 گفت:

بابا بازی با چلسی شانسی بردیم...
ولکات میرفت پاس میداد میزدیم. دفاع اونا هم به خاطر تری داغون بود. قبول کنین ما هیچ وقت خیلی خوب نبودیم